Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Magyar válogatott

#1 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2022. június 4., szombat 19:34 Bár nem a magyar válogatottal kapcsolatos, de vajon meddig hagyják meg Southgate-et szövetségi kapitányként tevékenykedni? Az angol keret a világ egyik legjobbja lehetne, kb ők az adott generáció belgái. Ott megvárták hogy Wilmots és Martinez elbarmolja azokat a tehetségeket.

Nézve az angolok játékát az az ember érzése, hogy ezt a teljesítményt edző nélkül is hoznák, sőt, lehet többet is.
A felállás nem épít az erősségeikre, stílusuk nincs, cserébe rengetegen nem a posztjukon szerepel.
A statjai jók az angoloknak Southgate alatt, de valós esélyük nyerni valamit sosincs.
Teljesen egyetértek. Ez a Southgate egy borzalmasan gyenge edző, szégyen amit abból a hihetetlenül erős játékosállományból kihoz.

Gyönyörű a 4-0, grat a magyar srácoknak, nem akarom elvenni az érdemeiket, de azért ez már túlzás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Magyar válogatott

#2 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bár nem a magyar válogatottal kapcsolatos, de vajon meddig hagyják meg Southgate-et szövetségi kapitányként tevékenykedni? Az angol keret a világ egyik legjobbja lehetne, kb ők az adott generáció belgái. Ott megvárták hogy Wilmots és Martinez elbarmolja azokat a tehetségeket.

Nézve az angolok játékát az az ember érzése, hogy ezt a teljesítményt edző nélkül is hoznák, sőt, lehet többet is.
A felállás nem épít az erősségeikre, stílusuk nincs, cserébe rengetegen nem a posztjukon szerepel.
A statjai jók az angoloknak Southgate alatt, de valós esélyük nyerni valamit sosincs.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Magyar válogatott

#3 Hozzászólás Szerző: Anti »

Szeretjük Broját? 🤦‍♂️
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Magyar válogatott

#4 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. szeptember 5., vasárnap 19:48 Na pont Broja végzi ki a Magyar válogatottat…

Ezt most elrontotta Rossi, már az első félidőben látszott hogy 5 védővel nem megy, a szünetben taktikát kellett volna váltani, az x és a vereség kb tök mindegy lett volna, max egy győzelemmel maradt volna remény a 2. helyre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Magyar válogatott

#5 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na pont Broja végzi ki a Magyar válogatottat…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Magyar válogatott

#6 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta: 2021. szeptember 3., péntek 13:11 https://twitter.com/i/status/1433686556313800712 Ennek az illetőnek vajon mennyi iq-ja lehet? Egyetértek azzal, hogy mindenki sepregessen a saját háza táján, ki kell tiltani ezeket az embereket a válogatott meccseiről. Kimenni az ellenfél szurkolói elé ünnepelni nyilván provokatív, és amíg csak papír poharakkal dobálóznak az talán még "elfogadható" reakció (bár nem értek vele egyet), mert sérülést nem okoz, de muszáj niggerezni, vagy legalább is huhogni meg fénygránátokat dobálni be? De ez évtizedes probléma, kár ezen vekengeni, mert semmi nem fog változni. Egyébként sztem is túl van már tolva ez a térdelés és az lenne a legjobb, ha nem lehetne semmilyen szinten politizálni sporteseményeken. Legalább is kollektíve nem, az, hogy egyénenként mit csinál 1-1 játékos, jóval nehezebb megakadályozni/kontrollálni.
Remélem eljut hozzá ez a felvétel és tudatosul benne, hogy sok millió ember látja az arcát, ezért ha csak ideig-óráig is, de kellemetlenül érzi magát.

Egyébként az angol játékosok sem túl okosak, a szájukhoz érintették a bedobált poharakat, ami virushelyzet nélkül sem a leghigiénikusabb dolog. (Rice-ról és Grealish-ről láttam fotókat, remélem Mount nem csinálta).

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Magyar válogatott

#7 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/i/status/1433686556313800712 Ennek az illetőnek vajon mennyi iq-ja lehet? Egyetértek azzal, hogy mindenki sepregessen a saját háza táján, ki kell tiltani ezeket az embereket a válogatott meccseiről. Kimenni az ellenfél szurkolói elé ünnepelni nyilván provokatív, és amíg csak papír poharakkal dobálóznak az talán még "elfogadható" reakció (bár nem értek vele egyet), mert sérülést nem okoz, de muszáj niggerezni, vagy legalább is huhogni meg fénygránátokat dobálni be? De ez évtizedes probléma, kár ezen vekengeni, mert semmi nem fog változni. Egyébként sztem is túl van már tolva ez a térdelés és az lenne a legjobb, ha nem lehetne semmilyen szinten politizálni sporteseményeken. Legalább is kollektíve nem, az, hogy egyénenként mit csinál 1-1 játékos, jóval nehezebb megakadályozni/kontrollálni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Magyar válogatott

#8 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta: 2021. szeptember 3., péntek 11:39 Remélem, nem indítok el nagy vitalavinát, de kíváncsi lennék a véleményetekre a tegnapi performansszal kapcsolatban, már ami a szurkolók viselkedését illeti.
Nem érdekel, hogy milyen hideget-meleget ír rólunk a nemzetközi sportsajtó, vagy hogy más nemzetek milyen gané módon viselkednek a lelátón (lásd az angolok az EB-n), én ettől függetlenül szégyellem magam a magyar szurkolói "kultúra" miatt. Minősíthetetlen volt, amit tegnap a Puskás közönsége letett az asztalra.
Én azt gondolom, hogy a sportnak demilitarizált zónának kellene lennie. Sem a térdeléssel, sem annak kifütyülésével nem értek egyet, pláne nem dobálással, rasszista kiabálásokkal, egyéb erőszakos megnyilvánulásokkal.
Én nem érzek ilyen "szégyellni valót", mivel elég provokatívnak tűnik az egész. Először a szivárványosdi miatt öltöztetik a müncheni stadiont meg a németeket színesbe, amikor politikai üzeneteknek nincs helye. Akkor ott ez a térdelősdi, amiért újfent azok vannak megszólva, akiknek esetleg nem tetszik, hogy politikai üzengetés van beleszőve a sportba.

A Sterling féreg(nem a mostani meccs miatt illetem ezzel a jelzővel, már az EBn bőven rászolgált) eset:
Gólt lő, kimegy az ellen ultrái elé "ünnepelni", aztán futnak bőgve a FIFAhoz, hogy brühühü rasszista bácsik csúfolnak. Kétszínű és aljas dolog az egész, ahol egyértelműen visszaélnek, hogy jelenleg az egész társadalom ezen pörög. Southgate szerintem nagyon intelligensen nyilatkozott, először a saját, otthoni problémáikkal kell foglalkozzanak, max utána belefolyni csak más országok ügyeibe.

Egy kicsit elkalandozott gondolat, de sokkal nagyobb problémák vannak a világban, csak az a kevésbé éles nagy százalék nem lát tovább a lábuk közénél vagy épp a bőrük színénél...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#9 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Remélem, nem indítok el nagy vitalavinát, de kíváncsi lennék a véleményetekre a tegnapi performansszal kapcsolatban, már ami a szurkolók viselkedését illeti.
Nem érdekel, hogy milyen hideget-meleget ír rólunk a nemzetközi sportsajtó, vagy hogy más nemzetek milyen gané módon viselkednek a lelátón (lásd az angolok az EB-n), én ettől függetlenül szégyellem magam a magyar szurkolói "kultúra" miatt. Minősíthetetlen volt, amit tegnap a Puskás közönsége letett az asztalra.
Én azt gondolom, hogy a sportnak demilitarizált zónának kellene lennie. Sem a térdeléssel, sem annak kifütyülésével nem értek egyet, pláne nem dobálással, rasszista kiabálásokkal, egyéb erőszakos megnyilvánulásokkal.

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Magyar válogatott

#10 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta:
edeskeves írta:
James Lee írta:Sajnos elkeserítő a ma látható játék.
Ötlettelen, kiszámítható megmozdulások, látszik, hogy fingjuk nincs mit kezdjenek a labdával. Maximum bizakodással, semmint reális elvárásokkal ültem neki a meccsnek, de ez mindennemű várakozásaimat alulmúlja.
Szerintem minden ember hibas vagyis sajat magat “szenvedteti” aki a magyar valogatott meccsei (legfokepp sorsdonto) ugy ul le, hogy na majd most, hu most tuti nyernek etc mert sokadszorra bizonyosodik mar be, hogy csak az arc es az igeretek vannak, vegul pedig a sajnalkozas es sajnos nem azt jatszottuk amit elterveztunk es a tobbi. Semmifele bizalomnak nem szabadna lenni felejuk, olyanok mint egy rossz baratno akiben megbizol 101edjere is, hogy na majd most tuti nem csal meg, habar 100x mar megtette, de te meg mindig szereted. Egy ido utan megszunik a bizalom es nem fuzol hozza sok remenyt, hogy nem ismetlodik meg es tudod, hogy sajat magad sz.patod ujra es ujra.
Nagy Zsolt nevu katasztrofa emberekbol az Isten nem csinal versenykepes csapatot es a “sztarjatekosok” is lefonek mikor a hatukra kene venni a csapatot es bizonyitani nem csak szoban.

Jol jellemzi a magyar valogatottat Dzsudzsak meccs elotti nyilatkozata is ahol kijelentette (mar sokadjara) hogy tuti nyerunk, aztan a meccs leggyengebb jatekosa volt. No comment.
Persze, egyet is értek veled. Viszont 2016-ban rendkívüli érzés volt a Rábán úszó kivetítő előtt a parton millió ember között nyomorogva meccset nézni és óbégatni :) Úgyhogy számomra inkább érzelmi töltete volt a dolognak.
Most már viszont teszek az egészre, ilyen hozzáállással, magyarázkodással, nagyképűséggel nem kérek ebből. Kiveszett belőle az emóció.
En is neztem minden meccset es kovettem a videokat a hangulatrol is, de szerintem az egy csoda volt ami ott tortent, ahogy kijutottak es ahogy szerepeltek, se elotte se utana nem tudtak megismetelni, mint latjuk. Az nem a realitas volt, de az embereknek oriasi oromet szereztek ez vitathatatlan.

Hozzateszem azt is, hogy egyaltalan nem tartozok a “korhazat a stadionok helyett stb” csoportba, bar valamilyen szinten oket is megertem.
Viszont ez a millioszor megtortent igergetes es na majd most nekem mar nem palya es semmilyen hiu abrandom nincs veluk kapcsolatban, egyszeruen mar nem dolok be es a hitem se tudom belejuk vetni, ha sikerul kijutni orulni fogok es nezek minden meccset szurkolva nekik, de nem varom el, hogy kijussanak es nem is elem bele magam, mar szerintem Bulgariaban is beszarva es a Rossi altal elkepzeltek toredeket sem megvalositva kiesnek es ez nem negativitas, hanem a donto fontossagu meccsekbol kiindulva irom.
Pedig szerintem Rossinal nem nagyon van alkalmas ember, hogy ugymond nevtelekkel valami nagyot alkosson, egyszeruen ennyit tud ez a csapat, ha meg kiesik 1-2 fontosabb ember akkor aztan nagyon durva, hogy kikhez tud csak nyulni...

De amit ok nem ertenek meg, hogy annyiszor meg annyi mindent igertek mar meccsek elott, ami sajnos 90%-ban aztan a meccseken nem valosult meg, hogy mar csak sajat maguk miatt is miert teszik ujra es ujra?
Dzsudzsak “hogy meri” kijelenteni, hogy tuti kijutnak Walesben? Annyiszor “kellett” mar sirnia, magyarazkodnia stb, hogy inkabb maradna szereny es kommunikalna ugy, hogy kesobb kevesbe tudjak elovenni es ne kelljen letiltani a kommenteket meg eltunni instagramrol, feldultan nyilatkozni stb. Es persze rajta csattan mindig az ostor, mivel o a csk igy valahol ertheto is, hogy neki kell kiallnia es hagyni, hogy a nyakaba ontsek a sz.rt. De lehet mondani masokat is.

Ahanyszor at lettek mar verve, be lettek etetve a szurkolok en senkit nem tudok sajnalni, aki ugy ul neki a sorsdonto meccseknek, hogy na majd most 223-adjara nem basznak at es ugy jatszanak, ahogy megigertek vagy legalabb mindent megtesznek.
Megegyszer mondom en is leulok megnezni a meccseket szinte az osszeset, csak elvarasok nelkul es a realitasok talajan maradva. Pl Wales ellen ahol jatszik egy Bale meg Ramsey mi keresnivaloja lenne egy magyar valogatottnak DONTO jelentosegu meccsen? Mindketten jatszottak mar ezer hasonlo meccset, nagyobbnal nagyobb sztarok ellen, hozza vannak szokva es nem remeg meg a labuk meg szaladgalnak ossze-vissza, ehhez kepest a magyar jatekosok mikir es hany ilyen meccset jatszanak? De most csak a ket legnagyobb nevet emeltem ki, de meg egy 3.ligaban jatszo jatekos is le tudta venni az elvileg jobb magyar jatekosokat, aztan remenykedjunk, hogy majd most Bulgariaban nem igy lesz? En mar kinottem a tundermesekbol.

Es sajna a magyar media is tele van, hogy a magyar valogatott majd ebbe a csoportba jutna stb, rosszul van kommunikalva az egesz es szerenyebben azt kellene kihangsulyozni, hogy milyen nehez dolga lesz egyaltalan az elso koron tovabbjutni, de nem megint keltik a hangulatot, aztan a sok ember meg majd felbuzdulva mar azon gondolkozik, milyen jo lesz bunyozni pesten a romanokkal.
Ez az ami igazabol nem ertek, hogy megint elore gondolkoznak csak nem tudom mire fel? Ertem, hogy fanatikusak, de sajat magukkal tennenek jot, ha tanulva a multbol ulnenek le az elso meccs ele es nem oriasi csalodaskent megelni, ha nem sikerul mar Bulgariaban tovabbjutni. Egyszeruen nincsenek hozzaszokva az ilyen kielezett szituaciokhoz, ha peldakent emlitem Szoboszlait, aki most BL-ben jatszik, minden meccsen ugy lephet/lephetnek palyara, hogy nyugodtan az eselytelenek nyugalmaval jatszhat, semmi komolyabb elvaras nincs. A bajnoksagban eleg konnyen eljatszogathatnak, majd aztan jon a magyar valogatottba ahol 10 millio szakerto oriasi elvarasokat tamasztva varja tole a csodat, hogy ekkora teherrel 18 evesen (nem tudom pontosan) semmi tapasztalat nelkul “verje be 20-rol, vegyen le 2-3 embert”, aztan kapja a savat, ha nem jon ossze.

Kicsit hosszura sikeredett, de nagyjabol ez a velemenyem errol a valogatott temarol.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#11 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta:
James Lee írta:Sajnos elkeserítő a ma látható játék.
Ötlettelen, kiszámítható megmozdulások, látszik, hogy fingjuk nincs mit kezdjenek a labdával. Maximum bizakodással, semmint reális elvárásokkal ültem neki a meccsnek, de ez mindennemű várakozásaimat alulmúlja.
Szerintem minden ember hibas vagyis sajat magat “szenvedteti” aki a magyar valogatott meccsei (legfokepp sorsdonto) ugy ul le, hogy na majd most, hu most tuti nyernek etc mert sokadszorra bizonyosodik mar be, hogy csak az arc es az igeretek vannak, vegul pedig a sajnalkozas es sajnos nem azt jatszottuk amit elterveztunk es a tobbi. Semmifele bizalomnak nem szabadna lenni felejuk, olyanok mint egy rossz baratno akiben megbizol 101edjere is, hogy na majd most tuti nem csal meg, habar 100x mar megtette, de te meg mindig szereted. Egy ido utan megszunik a bizalom es nem fuzol hozza sok remenyt, hogy nem ismetlodik meg es tudod, hogy sajat magad sz.patod ujra es ujra.
Nagy Zsolt nevu katasztrofa emberekbol az Isten nem csinal versenykepes csapatot es a “sztarjatekosok” is lefonek mikor a hatukra kene venni a csapatot es bizonyitani nem csak szoban.

Jol jellemzi a magyar valogatottat Dzsudzsak meccs elotti nyilatkozata is ahol kijelentette (mar sokadjara) hogy tuti nyerunk, aztan a meccs leggyengebb jatekosa volt. No comment.
Persze, egyet is értek veled. Viszont 2016-ban rendkívüli érzés volt a Rábán úszó kivetítő előtt a parton millió ember között nyomorogva meccset nézni és óbégatni :) Úgyhogy számomra inkább érzelmi töltete volt a dolognak.
Most már viszont teszek az egészre, ilyen hozzáállással, magyarázkodással, nagyképűséggel nem kérek ebből. Kiveszett belőle az emóció.

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Magyar válogatott

#12 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta:Sajnos elkeserítő a ma látható játék.
Ötlettelen, kiszámítható megmozdulások, látszik, hogy fingjuk nincs mit kezdjenek a labdával. Maximum bizakodással, semmint reális elvárásokkal ültem neki a meccsnek, de ez mindennemű várakozásaimat alulmúlja.
Szerintem minden ember hibas vagyis sajat magat “szenvedteti” aki a magyar valogatott meccsei (legfokepp sorsdonto) ugy ul le, hogy na majd most, hu most tuti nyernek etc mert sokadszorra bizonyosodik mar be, hogy csak az arc es az igeretek vannak, vegul pedig a sajnalkozas es sajnos nem azt jatszottuk amit elterveztunk es a tobbi. Semmifele bizalomnak nem szabadna lenni felejuk, olyanok mint egy rossz baratno akiben megbizol 101edjere is, hogy na majd most tuti nem csal meg, habar 100x mar megtette, de te meg mindig szereted. Egy ido utan megszunik a bizalom es nem fuzol hozza sok remenyt, hogy nem ismetlodik meg es tudod, hogy sajat magad sz.patod ujra es ujra.
Nagy Zsolt nevu katasztrofa emberekbol az Isten nem csinal versenykepes csapatot es a “sztarjatekosok” is lefonek mikor a hatukra kene venni a csapatot es bizonyitani nem csak szoban.

Jol jellemzi a magyar valogatottat Dzsudzsak meccs elotti nyilatkozata is ahol kijelentette (mar sokadjara) hogy tuti nyerunk, aztan a meccs leggyengebb jatekosa volt. No comment.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#13 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Sajnos elkeserítő a ma látható játék.
Ötlettelen, kiszámítható megmozdulások, látszik, hogy fingjuk nincs mit kezdjenek a labdával. Maximum bizakodással, semmint reális elvárásokkal ültem neki a meccsnek, de ez mindennemű várakozásaimat alulmúlja.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Magyar válogatott

#14 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Kb erről veszéltem mikor azt írtam, hogy csalódtam egy kicsit Rossiban, tegnap jár egy pros pont a válogatottnak. Persze így se ni vagyunk az első számú esélyesek a kijutásra de nagy önbizalmat adhat ez a fiúknsk

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Magyar válogatott

#15 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szép teljesítmény volt, nagyot mentek a fiúk, de azt azért hozzá kell tenni mikor az ezüstérmes horvát válogatottról beszélünk, hogy ennek a csapatnak azért négy alapembere csak hiányzott, köztük a visszavonuló Subasic és Mandzukic, akik Modric és Rakitic mellett azért mindenképp a gerincét adták annak a válogatottnak, de Vrsaljko is az egyik legjobbjuk volt a vb-n. Így is tele vannak világsztárokkal, de azért az oroszországi egység nem volt meg nélkülük, ez látszott. Az a hátsó sor elég szedett-vedett volt így, ezt sikerült szépen kihasználni. Na meg Dzsudzsákot se láttam már vagy 4 éve így játszani, el is felejtettem, hogy régebben tőle ez volt az átlagos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Magyar válogatott

#16 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:Valaki még úgy ül le magyar válogatott meccset nézni, hogy komolyan vár vmit ezektől a kutyaütőktől? :shock:
Igazad van, nem vártam tőlük semmit és ennek ellenére elkenték a horvátokat :D
Sokkal jobban játszottunk, mint a szlovákok ellen, ezt el kell ismerni. Küzdöttek, hajtottak a srácok. Nagy mázli volt, hogy a kapusuk geci nagy balfasz, de legalább is látszott rajta a meccshiány. Kicsit Karius beütése volt szegénynek :) Örülni kell a győzelemnek, de aki legalább olyan régóta követi a válogatottat, mint én, az pontosan tudja hogy kell kezelni az ilyen kiugró teljesítményeket. Egyébként is, az embernek az az érzése, hogy a magyar válogatott képtelen konstans teljesítményre ezeken a dupla meccseken. Az egyik mindig ótvar szar, a másik mindig határozottan jobb. :|

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Magyar válogatott

#17 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Valaki még úgy ül le magyar válogatott meccset nézni, hogy komolyan vár vmit ezektől a kutyaütőktől? :shock:
Igazad van, nem vártam tőlük semmit és ennek ellenére elkenték a horvátokat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Magyar válogatott

#18 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az a baj, hogy a szurkolók (és most nem a rettentően ciki Trollfoci kommentelőkre értem, hanem a normálisabbakra) hamis illúziókat kergetnek. Követik ezek egyáltalán a játékosainkat? Hogy hol, mennyit, hogyan fociznak? Fogom a fejem amikor évről-évre ugyanazokat a kommenteket kell olvasni; " na majd meglátjátok büdös károgók, fotelszurkolók, a Norvégok ellen mi volt? :wink: " és még sorolhatnám. Rettentően kínos. Mintha én 2 évente nekiállnék a maratonnak, hogy na majd most gecire lefutom basszátok meg, közben meg életemben 1x toltam le a Cooper tesztet, meg időnként szaladgáltam a busz után. :roll: Engem nem érdekel aki kijár a meccsre, szíve joga arra elbaszni a pénzét/idejét amire akarja, nem nézek rá másképp, csak ne verje rá a mellét. Tudomásul kéne már venni, hogy a magyar foci halott, nézhetetlen és mindaddig nem fog változni, amíg ki nem hal ez a "szakmai" generáció.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Magyar válogatott

#19 Hozzászólás Szerző: almos »

kazomester írta:Valaki még úgy ül le magyar válogatott meccset nézni, hogy komolyan vár vmit ezektől a kutyaütőktől? :shock:
Szerintem helyén kell kezelni a dolgokat. Aki reálisan ül le a mostani két meccsünkre, az szerintem mindkét összecsapástól egy tisztességes vereséget vár. Szlovákia ellen szerintem kihoztuk a maximumot, egy jobb, nevesebb, képzettebb, értékesebb csapattól idegenben 2-0-ra kaptunk ki, és a játékunk Rossi minden egyes meccsén javuló tendenciát mutat. Egy nagyon szerencsés meccsen talán összejöhetett volna az 1-1, de ahogy Szalai is megmondta, ennyi a maximum és ez a realitás.
Szerintem Rossi alatt látható a javulás (természetesen saját magunkhoz és a mi szintünkhöz képest) és ez adhat okot a bizakodásra.
Ebben a csoportban az elvárható teljesítmény a 4. hely, amit kötelező hozni, de Szlovákiát vagy Walest megelőzni legalább akkora bravúr lenne, mint a 2016-os kijutás, nem a mi szintünk egyik csapat sem.
LAMPARD#8

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Magyar válogatott

#20 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Valaki még úgy ül le magyar válogatott meccset nézni, hogy komolyan vár vmit ezektől a kutyaütőktől? :shock:
En azokat az embereket nem ertem, akik minden egyes meccs elott a “na majd most” dumaval jonnek es a szlovakok ellen is tizezrekkel tettek a magyarokat meg nagykepuen “ennyiert ajandek”.
Adott ket orszag akik utaljak egymast, de attol meg varatlanul nem fog az egyik nemzet felnoni olyan jatekosok melle akik az Interben jatszanak meg eveket lehuztak a Napoliban stb. Tulzott elvarasokat tamasztanak es sajat magukat sz.patjak az ertelmetlen remenykedessel, holott mar ezerszer a szajukba sz.rtak es mindig meg tudjak mutatni, hogy van lejjebb. Ha engem mar 5x megcsalt a baratnom nem megyek vissza hozza hatodjara is, mert megint meg fog, vagy ha vissza is megyek ugy, hogy tudom mire szamitsak tole es max dugni jo lesz.
Felreteve a nagy magyarsagot meg az almodozast a horvatok a szlovakok de meg wales is jobb jatekosokbol all es erosebb csapatok es mint tudjuk csodak nincsenek.
Jatekban az elso felidoben nem voltak olyan rosszak szerintem, ott kezdodott a baj es mutatkozott meg a ket valogatott kozti kulonbseg, hogy a szlovakok 3-4 passzbol kijatszottak helyzetekig es nem csinaltak olyan egyeni hibakat amire egy szovetsegi kapitany se tud felkeszulni.
Az tenyleg dicserendo es akiket legfokepp lehet sajnalni azok a mar rengetegszer (bocsi a kifejezesert) szajbasz.rt szurkolo akik keszulnek es lemennek telkitol kezdve mindenhova tuzelni es buzditani a csapatot, holott a szivuk melyen tudhatjak, hogy megint forditanak egyet bennuk a kesen..

Válasz küldése