Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Magyar válogatott

#81 Hozzászólás Szerző: béla »

Sokszor láttam már így leírva,szerintem viszonylag gyakran használják.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#82 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

gerawba írta:
Николаевич írta:Figyelemre méltó a goal.com szalagcíme a tegnapi meccsről:
Hungary 2-1 Norway (agg 3-1): Magyars seal Euro 2016 spot


Magyarsz? :D Külföldön így hívnak minket vagy mi? Én még nem találkoztam ezzel, de tetszik :)
Szerintem az Aranycsapatból jön, őket hívták Magic Magyarsnak ha jól rémlik.
Gerát is "Magic Magyar"-nak hívták az angol sajtóban, míg PL-es volt

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#83 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:Figyelemre méltó a goal.com szalagcíme a tegnapi meccsről:
Hungary 2-1 Norway (agg 3-1): Magyars seal Euro 2016 spot


Magyarsz? :D Külföldön így hívnak minket vagy mi? Én még nem találkoztam ezzel, de tetszik :)
Szerintem az Aranycsapatból jön, őket hívták Magic Magyarsnak ha jól rémlik.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar válogatott

#84 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Figyelemre méltó a goal.com szalagcíme a tegnapi meccsről:
Hungary 2-1 Norway (agg 3-1): Magyars seal Euro 2016 spot


Magyarsz? :D Külföldön így hívnak minket vagy mi? Én még nem találkoztam ezzel, de tetszik :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Magyar válogatott

#85 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Na úgy néz ki, hogy az írek elintézték nekünk a 3. kalapot. :)

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#86 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Николаевич írta:
Norbertoo írta:Találtam egy véleményt a tegnapi meccs után, amit csak azért ide másolok be, mert a válogatottról van szó. Simán be tudnám másolni a Chelsea-s topicok bármelyikébe, megállná a helyét:
Ellendrukker voltam sokáig, mint sokan ebben az országban.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, fertőzött szinte minden, ami Magyarországon a futballt körülveszi.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, akik labdarúgásban, és legfőképp labdarúgásból élnek, tagadják mindazt, ami az összes többi sportágban érték. Kivetik maguk közül azt, aki többet akar, aki sikeresebb szeretne lenni és aki ezért tenni is hajlandó.
Ellendrukker voltam, mert a magyar labdarúgásban nem volt becsülete a munkának, az edzésnek, az alázatnak.
Ellendrukker voltam, mert sokakkal együtt úgy éreztem, jobb helye is volna annak a temérdek pénznek, amit ilyen-olyan formában mi magyarok erre a szarra költöttünk. Hogy el lehetne költeni ezt másra, értelmesebb dolgokra is.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, nincs szükség ennyi stadionra, noha azzal, hogy legyen néhány, azzal még egyet tudtam érteni.

Long story short: Ellendrukker voltam mert amikor nem jöttek az eredmények akkor menő volt szidni a válogatottat meg viccelődni Guzmicson a trollfocin, de most hogy kijutottunk én vagyok az első számú szurkoló.

Elmehetnek a picsába az ilyenek.. NSO-n is a sok okos kommentelő már a kerethirdetéskor meg az oslói meccs előtt okoskodott hogy Kleinheisler így meg Guzmics úgy, most meg mindenki szopkodja Storck-ot.

Azok az emberek érdemlik meg a kijutást akik kimentek a meccsekre Budapestre vagy akár a Feröer-szigetekre, illetve azok akik otthon teljes szívből szurkoltak a csapatnak másfél évig. Menjetek fel bármilyen sport- vagy híroldara, a selejtezőkkel kapcsolatos hírek alatt a kommentek 75%-a fanyalgás, most bezzeg mindenki rohadt büszke.
Én nem is a válogatottunknál, hanem épp itt a Chelsea háza táján lévő szarakodásnak köszönhetően tudok értelmet adni ennek a hozzáállásnak. Egyszerűen elmegy az egésztől az embernek a kedve..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar válogatott

#87 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbertoo írta:Találtam egy véleményt a tegnapi meccs után, amit csak azért ide másolok be, mert a válogatottról van szó. Simán be tudnám másolni a Chelsea-s topicok bármelyikébe, megállná a helyét:
Ellendrukker voltam sokáig, mint sokan ebben az országban.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, fertőzött szinte minden, ami Magyarországon a futballt körülveszi.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, akik labdarúgásban, és legfőképp labdarúgásból élnek, tagadják mindazt, ami az összes többi sportágban érték. Kivetik maguk közül azt, aki többet akar, aki sikeresebb szeretne lenni és aki ezért tenni is hajlandó.
Ellendrukker voltam, mert a magyar labdarúgásban nem volt becsülete a munkának, az edzésnek, az alázatnak.
Ellendrukker voltam, mert sokakkal együtt úgy éreztem, jobb helye is volna annak a temérdek pénznek, amit ilyen-olyan formában mi magyarok erre a szarra költöttünk. Hogy el lehetne költeni ezt másra, értelmesebb dolgokra is.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, nincs szükség ennyi stadionra, noha azzal, hogy legyen néhány, azzal még egyet tudtam érteni.

Long story short: Ellendrukker voltam mert amikor nem jöttek az eredmények akkor menő volt szidni a válogatottat meg viccelődni Guzmicson a trollfocin, de most hogy kijutottunk én vagyok az első számú szurkoló.

Elmehetnek a picsába az ilyenek.. NSO-n is a sok okos kommentelő már a kerethirdetéskor meg az oslói meccs előtt okoskodott hogy Kleinheisler így meg Guzmics úgy, most meg mindenki szopkodja Storck-ot.

Azok az emberek érdemlik meg a kijutást akik kimentek a meccsekre Budapestre vagy akár a Feröer-szigetekre, illetve azok akik otthon teljes szívből szurkoltak a csapatnak másfél évig. Menjetek fel bármilyen sport- vagy híroldara, a selejtezőkkel kapcsolatos hírek alatt a kommentek 75%-a fanyalgás, most bezzeg mindenki rohadt büszke.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#88 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Találtam egy véleményt a tegnapi meccs után, amit csak azért ide másolok be, mert a válogatottról van szó. Simán be tudnám másolni a Chelsea-s topicok bármelyikébe, megállná a helyét:
Ellendrukker voltam sokáig, mint sokan ebben az országban.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, fertőzött szinte minden, ami Magyarországon a futballt körülveszi.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, akik labdarúgásban, és legfőképp labdarúgásból élnek, tagadják mindazt, ami az összes többi sportágban érték. Kivetik maguk közül azt, aki többet akar, aki sikeresebb szeretne lenni és aki ezért tenni is hajlandó.
Ellendrukker voltam, mert a magyar labdarúgásban nem volt becsülete a munkának, az edzésnek, az alázatnak.
Ellendrukker voltam, mert sokakkal együtt úgy éreztem, jobb helye is volna annak a temérdek pénznek, amit ilyen-olyan formában mi magyarok erre a szarra költöttünk. Hogy el lehetne költeni ezt másra, értelmesebb dolgokra is.
Ellendrukker voltam, mert úgy éreztem, nincs szükség ennyi stadionra, noha azzal, hogy legyen néhány, azzal még egyet tudtam érteni.

Az ellendrukkerségnek persze akadnak fokozatai. Odáig nem merészkedtem, hogy kívánjam az ellen sikerét, megálltam ott, hogy nem fájt a magunk sikertelensége. És sok minden volt, mi nem fájhatott.

Ellendrukker persze nem lehet az ember az idők végezetéig.

Az igazi ellendrukkert ugyanis az különbözteti meg az árulótól, hogy amikor látja, már nincs oka ellendrukkolni, akkor ugyanúgy képes visszavedleni szurkolóvá és szorítani azokért, akik az övéi. Praktikusan akkor, amikor azt látja, hogy a címeres mezben nem egy csürhe szaladgál, amelyik 70 gólt kap egy selejtezősorozat alatt, hanem egy szervezett csapat.
Amelyik, ha támadni nem is mindig támad világszínvonalon, de legalább védekezik rendesen, mert ahhoz azért mégse kell akkora tudomány. Amikor egy olyan csapatot lát, amelyik meccsenként ritkán kap egy gólnál többet, ahol mindenki teszi a dolgát legjobb tudása szerint, ahol mindenki alázatos, ahol mindenki hajt.

És mindez elsősorban Dárdai Pál és Bernd Storck érdeme (azokon túl, akik bíztak bennük, és akik kitartottak utóbbi mellett). Már csak azért is, mert nehéz azt gondolni, hogy azok a játékosok, akik tegnap sikerrel jártak, azok bármivel is jobbak lennének, mint az elmúlt 30 év átlag magyar válogatott játékosai. Nem, ez egészen biztosan nincs így. Nagy Ádám bármilyen remek is volt tegnap, aligha jobb játékos az egykori Dárdainál, Gera aligha jobb a hat-hét évvel ezelőtti Geránál. Ez a csapat pusztán szervezettebb volt, alázatosabb, jobban tudta, mit akar és legfőképpen jobban tudta, mire képes.
És mindezt az edzőinek köszönheti. Kívülről jött edzőinek, ezt tegyük gyorsan hozzá, mert ez nagyon fontos, hiszen Dárdai Pali, edzői értelemben – hála az égnek – német.
Régóta tudjuk, hogy a nagy baj a magyar szakemberekkel van, nem pedig a fiatalokkal. A fiatalok ugyanazok, akik úszóként, kézilabdázóként sikeresek, csak labdarúgóként bekerültek egy fertőzött közegbe.
Most kiderült, hogy egy csapatot már ki tudunk emelni ebből a fertőből.

A jövő azon múlik, sikerül-e többet is.

- Szabó Gábor, hosszabbitas.hu

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Magyar válogatott

#89 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Bandi írta:Storck-ról mit lehet amúgy tudni? Elvileg a selejtezők végéig volt szerződése, vele tervezzük a továbbiakat, vagy csak ideiglenes megoldás volt?
Meghosszabbították az EB-végéig a szerződését.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Magyar válogatott

#90 Hozzászólás Szerző: Spring »

Ezt a napot nem fogjuk elfelejteni az biztos, én talán jobban bírtam örülni ennek a sikernek,mint amikor blt nyertünk. Fantasztikus siker ez és innen talán felfelé fog vezetni az út, több jó játékosunk lesz. A fiatalok elmehetnek jobb csapatokba, nagyon nagy siker ez. Dardai hatalmas eredményt ért el, szerintem ő érdemli a dicséretet legfőképpen, de a játékosok is megmutattak végre, hogy tudnak küzdeni. Tegnap mintha az eletukert játszottak volna szó szerint.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#91 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

James Lee írta:Büszke vagyok. Erre nincsenek más szavak, egyszerűen az vagyok. Egyénileg értelmetlen minősíteni a srácokat, ma csapatként nyertünk, csapatként jutottunk ki ennyi idő után egy futballtornára. Bebizonyították, hogy szarunk a papírformára, szarunk a kritikusokra, és arra is, ahogy az ellenfél röhög a pótselejtező sorsolás után... Innentől kezdve (nyilván bizonyos keretek között) már az sem érdekel, mi lesz Franciaországban, mert végre, VÉGRE ott vagyunk, hogy megküzdjünk Európa legjobbjaival.
Nem akármilyen meccsen vagyunk túl, a meccs előtt azt hittem, hiába nyilatkozta azt Strock, hogy ma gólt fogunk lőni, beáll a buszparkolás, és egy antifocival talán kiszenvedjük magunkat az EB-re. De nem, ma tankönyvekbe illő játékot láthattunk, igaz hogy volt némi hiba a befejezésekkel, a passzjátékkal, meg bizonyos szituációkban a csapatmunkával, összességében azt mondhatom, meccsnézés közben azon gondolkoztunk, hogy olyan mintha egy PL meccset néztünk volna.
Igazi és vitathatatlanul minőségi futballt láthattunk ma, pont olyat, amilyet már évtizedek óta megérdemeltünk volna, és nem egy San Marino vagy egy Feröer szintű csapat ellen.
Száz szónak is egy a vége, itt Dárdai elkezdett valamit, Storck mesterien továbbvitte, a játékosok pedig csodálatosan végrehajtották. Büszke vagyok rájuk.
Egy az egyben a kiemelt reszre szamitottam en is, de szerencsere kellemesen csalodtam. Finom munka fiuk!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Magyar válogatott

#92 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Ez már előre lépés, kint vagyunk az eb-n ezek után ilyen jó játékosainkat mint Nagy Ádám,Guzmics, Klein, mind elfogják vinni a nagyobb csapatok aminek köszönhetően mégjobb lesz a teljesítmény mégjobb lesz a magyar válogatott és újra ott leszünk ahol lennünk kell :lol: mert így régen látttam ezt a válogatottat küzdeni szép volt srácok megérdemeltétek köszönjük 10/10 :oops:

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Magyar válogatott

#93 Hozzászólás Szerző: royston »

Először is gratulálok a srácoknak,nagyon megérdemelték ezt a sikert.30 éves vagyok,most először láthatom a nemzetem labdarúgócsapatát nagy tornán játszani és ez nagyon boldoggá tesz.Jugók elleni pótseleztező óta végigszenvedtünk pár selejtezőt,ami után általában keserű szájízzel konstatáltuk hogy messze vagyunk Európa elitjétől.Persze most sem mi vagyunk az esélyesek,akármilyen csoportba is kerülünk végül,de sikerült áttörni egy határt ami sokszor kevésen múlott de ez a csapat,team,ország szívvel-lélekkel megmutatta hogy a sokszor lesajnált,néha okkal szidott válogatottunk bizony Eb-n szerepelhet!Persze vannak és lesznek fanyalgók hogy milyen gyenge csoprt volt,meg létszámemelés stb...de ezek most mellékesek,örüljünk hogy most sikerült és élvezzük ki minden percét.Matthaus,Koeman és most Storck.Ők voltak külföldi edzőink,mellettük rengeteg a magyar szakma "csúcsának"kikiáltott honi edző aki szakmailag alkalmatlan volt arra hogy kivezesse a válogatottat nagy tornára.Nem véletlen hogy egy német edzővel sikerült(nem elvitatva Dárdai érdemét aki szintén régóta Németországban focizott,dolgozik).Meggyőződésem hogy magyar szövkappal nem jutottunk volna ki!
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#94 Hozzászólás Szerző: James Lee »

béla írta:tessék Gereb:
http://coub.com/view/97wp1" onclick="window.open(this.href);return false;
Én még midig sírok ezen :D
Hát igen, ha Böde jön akkor jön. :D
100 KILÓ VAGYOK B*ZDMEG! :lol: :lol:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#95 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Büszke vagyok. Erre nincsenek más szavak, egyszerűen az vagyok. Egyénileg értelmetlen minősíteni a srácokat, ma csapatként nyertünk, csapatként jutottunk ki ennyi idő után egy futballtornára. Bebizonyították, hogy szarunk a papírformára, szarunk a kritikusokra, és arra is, ahogy az ellenfél röhög a pótselejtező sorsolás után... Innentől kezdve (nyilván bizonyos keretek között) már az sem érdekel, mi lesz Franciaországban, mert végre, VÉGRE ott vagyunk, hogy megküzdjünk Európa legjobbjaival.
Nem akármilyen meccsen vagyunk túl, a meccs előtt azt hittem, hiába nyilatkozta azt Strock, hogy ma gólt fogunk lőni, beáll a buszparkolás, és egy antifocival talán kiszenvedjük magunkat az EB-re. De nem, ma tankönyvekbe illő játékot láthattunk, igaz hogy volt némi hiba a befejezésekkel, a passzjátékkal, meg bizonyos szituációkban a csapatmunkával, összességében azt mondhatom, meccsnézés közben azon gondolkoztunk, hogy olyan mintha egy PL meccset néztünk volna.
Igazi és vitathatatlanul minőségi futballt láthattunk ma, pont olyat, amilyet már évtizedek óta megérdemeltünk volna, és nem egy San Marino vagy egy Feröer szintű csapat ellen.
Száz szónak is egy a vége, itt Dárdai elkezdett valamit, Storck mesterien továbbvitte, a játékosok pedig csodálatosan végrehajtották. Büszke vagyok rájuk.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Magyar válogatott

#96 Hozzászólás Szerző: béla »

tessék Gereb:
http://coub.com/view/97wp1" onclick="window.open(this.href);return false;
Én még midig sírok ezen :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar válogatott

#97 Hozzászólás Szerző: Chester »

Abszolut megerdemelt tovabbjutas, szep volt fiuk!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar válogatott

#98 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Bandi írta:Storck-ról mit lehet amúgy tudni? Elvileg a selejtezők végéig volt szerződése, vele tervezzük a továbbiakat, vagy csak ideiglenes megoldás volt?
Remélem marad. Nekem kellemes csalódás volt. Dárdai munkáját szépen továbbvitte, megérdemli a szerződés hosszabbítást.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Magyar válogatott

#99 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Storck-ról mit lehet amúgy tudni? Elvileg a selejtezők végéig volt szerződése, vele tervezzük a továbbiakat, vagy csak ideiglenes megoldás volt?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#100 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ebből a Kleinheislerből jó kis játékos lehet.

Válasz küldése