Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Magyar válogatott

#61 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Chester írta:Ha van ostoba játékos és akasztanivaló ügynök, az Németh Krisztián és az ügynöke... :roll:

https://www.facebook.com/KrisztianNemet ... 45?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Magyar válogatott

#62 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:Ha van ostoba játékos és akasztanivaló ügynök, az Németh Krisztián és az ügynöke... :roll:
Megküzdött ezért a szerződésért, most jöhet a jól megérdemelt pihenés, pénz és jó idő. Majd aztán az EB. A magyar felfogás szerint kihozta a maxot a dolgokból.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar válogatott

#63 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha van ostoba játékos és akasztanivaló ügynök, az Németh Krisztián és az ügynöke... :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Magyar válogatott

#64 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Első és második ránézésre is inkább a közepes jelzőt mondanám a sorsolásunkra, hiszen nincs bombaerős (Németo.) és nagyon gagyi (É-Írország) ellenfelünk sem, de azért ha a dolgok mögé nézünk jobban, tényleg óriási bravúr lenne már a 2 megszerzett pont is szerintem. A portugálokkal kapcsolatban nekem mindig vannak fenntartásaim, mert ugyan most nagyon magabiztosan nyerték a csoportot, de képesek olyan elképesztő eredményekre is, mint idén márciusban egy Ronaldo nélküli meccsen vereség a Zöld-foki-szigetek (!) ellen otthon, azért ez ha barátságos meccs is volt, elég meghökkentő. Ilyet azért a legszűkebb elittől sosem látunk. Én őket max. a legjobb nyolcba várom, szerintem ennél több nincs bennük.

Akár azt is el tudom képzelni, hogy az osztrákok nyerik a csoportot, ha mindenki, aki számít, ott lesz az EB-n, és nem sérül meg egy alapember sem addig. Hihetetlenül egybe vannak, tükörsimán (2 pontot veszítve...) nyertek egy olyan csoportot, ahonnan mi kizárt, hogy negyedik kalaposként (Montenegro helyett) akár a harmadik hely közelébe is kerültünk volna velük, az oroszokkal és a svédekkel versengve, szóval elismerésre méltó, amit nyújtanak az utóbbi 1,5-2 évben. A két legjobbjuk Alaba, aki klasszis, és Arnautovic, akinek a játékát én imádom, és véleményem szerint több, mint egy Stoke-szintű játékos, mellettük pedig rengeteg fiataljuk, és egy igazi gólzsákjuk (Janko) is van, tehát minden adott egy kiugró szerepléshez.

Izland pedig a "fekete ló", nyilván a legnagyobb esélyünk ellenük van (ami még így is inkább kicsi), de az is benne van, hogy egy bravúrral felforgatnak mindent, és továbbjutnak másodikként, magyarul számolgatniuk sem kell.

Még annyit, hogy a Vélodrome-ban egy Izland-Magyarország EB-meccs belegondolva azért kicsit (nagyon) megmosolyogtató... :lol:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar válogatott

#65 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pont ez az, én nagyon meglepődnék, ha a portugálok 6 ponttal állnának az utolsó meccsükön, valószínűleg nem fogják lesz*rni a magyarok elleni meccsüket.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Magyar válogatott

#66 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Csoportmeccseken bármi megtörténhet, mint pl tavaly a VB-n. Ki számított arra, hogy a spanyolok, az angolok, a portugálok és az olaszok még a csoportkörben kiesnek? Szerintem senki. Az esélytelenek nyugalmával utazunk ki. Mindenki tisztában van vele, hogy már az is szép eredmény, hogy 30 év után egyáltalán kijutottunk egy focitornára. Ha meg véletlen tovább is jutnánk, az csak hab lenne a tortán.
Izland ellen kb 50-50% az esélyünk. Ausztria ellen már rosszabbak az esélyeink, szvsz bravúr lenne az x is, de azért közel sem lehetetlen. Portugáliával pedig az utolsó meccsen játszunk, szóval ha addigra lenne mondjuk 6 pontjuk, akkor ők már elvileg sima továbbjutók lennének, így esélyes, hogy a nyolcaddöntőre készülve több kulcsjátékosukat is pihentetnék. Nyilván még így is bőven ők lennének a favoritok, de azért így már lényegesen könnyebb lenne egy esetleges döntetlen kiharcolása. Én is tudom, hogy bravúr lenne a továbbjutás, de az a 3. hely közel sem elérhetetlen. Aztán, hogy a 3. hely mire lenne elég, az már nem csak rajtunk múlna.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#67 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hát innen ha csoda nem történik maximum Izland ellen szerezhehetünk egy pontocskát, a többi szerintem sima 0 pont. Igaz a papírforma azon a meccsen sem velünk van, de azért Izlandot nem kell túlmisztifikálni, ellenük egy jó teljesítménnyel bőven lehet egy x-et kihozni.

Ausztria meg Portugália kerete bombaerős, mindkettőben játszik világsztár (vagy inkább leendő - Alaba), mindkettő nagyon jó focit játszik az utóbbi időben, és ami ennél fontosabb, hogy eredményesen (Portugália ugye azóta, hogy azt a baromarcú Bentot kirúgták), a sógoroknak meg talán most van történelmük egyik legjobb csapata, szóval nagyon megszívtuk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#68 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem esélytelen, csak én nem látok rá sok esélyt, esetleg ha 0 vagy 1 ponttal is tovább lehet menni. Fél év sok idő, de nem látom, hol fejlődnénk annyit, hogy egy Ausztriát vagy Izlandot megfogjunk, és Portugália is egy jobb csapat lett, nem a Bento féle balf*szkodás jellemzi őket (ennek ellenére azt mondom, hogy ellenük nézem ki a leginkább egy X lehetőségét).

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#69 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:Jól besz*ptuk ezt a csoportot. :D
Nagyon erős a mezőny, és ahhoz képest egy egész jó csoportot sikerült kifognunk. Lehetett volna ennél gyengébb is, de sokkal erősebb is. Összességében simán összejöhet a továbbjutás is, de én akkor sem fogok bánkódni, ha negyedikként kiesünk, mert már az is nagy szó, hogy egyáltalán kijutottunk.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#70 Hozzászólás Szerző: béla »

kecske01 írta: 4.kalapba Törökország, Írország, Izland, Wales, Albánia, Észak-Írország Ezek közül kit érzel hogy megtudnánk verni?
Az Észak-Írországot,Albániát. De ha őket kaptuk volna,és kikapunk tőlük,az se lett volna szégyen.
De igazából jól megszervezett védekezéssel,kis szerencsével bárkit. Izlandot jó lett volna elkerülni;hiába Bale meg Ramsey,Wales se olyan nagy cucc,de azért őket se néztem volna szívesen. Törököknek nem rossz a keretük,de nem tudom mennyire vannak még szétesve,ha ők összeszedik magukat,akkor ők elgyepálnának minket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#71 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:Jól besz*ptuk ezt a csoportot. :D
Nem is kicsit.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#72 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jól besz*ptuk ezt a csoportot. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#73 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

béla írta:
Hawaii írta:
Николаевич írta:Ma délután EB-sorsolás. Mit szeretnétek, kit kapjunk? Négy csoportharmadik is továbbmegy, mi pedig második kalaposak vagyunk, úgyhogy egy szerencsésebb sorsolással kifuthatna egy továbbjutás is akár. Mondjuk ha kapnánk (és ütnénk) Albániát meg tudnánk egy pontot hozni a másik két meccsen.
Harmadik kalaposak vagyunk. ;)
Amúgy szerintem olyan nincs, hogy jó csoport, inkább nehéz vagy kevésbé nehéz van. Gyakorlatilag Albániát leszámítva mindenkinek sokkal erősebb a kerete, mint a miénk. Nyilván legjobb volna a nagyágyúkat elkerülni, mint pl Németország, Spanyolország, stb. Reális célnak pedig csoporttól függetlenül egy 3. helyet gondolnék.
Egyébként Albániának jobb kerete van,mint nekünk,de minimum egyforma.
4.kalapba Törökország, Írország, Izland, Wales, Albánia, Észak-Írország Ezek közül kit érzel hogy megtudnánk verni?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#74 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
Николаевич írta:Ma délután EB-sorsolás. Mit szeretnétek, kit kapjunk? Négy csoportharmadik is továbbmegy, mi pedig második kalaposak vagyunk, úgyhogy egy szerencsésebb sorsolással kifuthatna egy továbbjutás is akár. Mondjuk ha kapnánk (és ütnénk) Albániát meg tudnánk egy pontot hozni a másik két meccsen.
Harmadik kalaposak vagyunk. ;)
Amúgy szerintem olyan nincs, hogy jó csoport, inkább nehéz vagy kevésbé nehéz van. Gyakorlatilag Albániát leszámítva mindenkinek sokkal erősebb a kerete, mint a miénk. Nyilván legjobb volna a nagyágyúkat elkerülni, mint pl Németország, Spanyolország, stb. Reális célnak pedig csoporttól függetlenül egy 3. helyet gondolnék.
Egyébként Albániának jobb kerete van,mint nekünk,de minimum egyforma.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#75 Hozzászólás Szerző: Chester »

Anglia - Svájc - Észak-Írország csoportot szeretnék.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#76 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Николаевич írta:Érdekesnek ígérkezik a Hornets-Celtics meccs is ma éjjel. Nagyon belelendült a Charlotte, a Boston-ból meg sokat kivehetett ez a dupla ráadásos randi Curryékkel.

A Bulls meg a Pelicans-t fogadja, be kell húzni mindenképp, nem szabad hagyni Davis-t ficánkolni.

Más: ma délután EB-sorsolás. Mit szeretnétek, kit kapjunk? Négy csoportharmadik is továbbmegy, mi pedig második kalaposak vagyunk, úgyhogy egy szerencsésebb sorsolással kifuthatna egy továbbjutás is akár. Mondjuk ha kapnánk (és ütnénk) Albániát meg tudnánk egy pontot hozni a másik két meccsen.
Harmadik kalapban vagyunk.... Egyébként az elsőből mindenképp egy nagyon kemény csapatot szeretnék. Mondjuk Németország. A másodikból... fúúú nehéz. Mert vagy nagy név van, vagy baromi jó CSAPAT. Csak egy megérzés: szerintem az olaszok nagyon lebecsülnének minket.... A negyedikből talán az Észak-Írország lenne jó. Ismerjük őket, szerintem azt hoznánk. Albánia.... nem tudom... valamiért nagyon tartok tőlük.

De nekem szinte mindegy is. Utoljára 7 évesen néztem ilyen meccset apámmal. Nekem minden meccs ajándék. Csak azt sajnálom, hogy apám már ezt nem láthatja.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#77 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:Ma délután EB-sorsolás. Mit szeretnétek, kit kapjunk? Négy csoportharmadik is továbbmegy, mi pedig második kalaposak vagyunk, úgyhogy egy szerencsésebb sorsolással kifuthatna egy továbbjutás is akár. Mondjuk ha kapnánk (és ütnénk) Albániát meg tudnánk egy pontot hozni a másik két meccsen.
Harmadik kalaposak vagyunk. ;)
Amúgy szerintem olyan nincs, hogy jó csoport, inkább nehéz vagy kevésbé nehéz van. Gyakorlatilag Albániát leszámítva mindenkinek sokkal erősebb a kerete, mint a miénk. Nyilván legjobb volna a nagyágyúkat elkerülni, mint pl Németország, Spanyolország, stb. Reális célnak pedig csoporttól függetlenül egy 3. helyet gondolnék.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#78 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Gereb írta:
rafanadal írta:Ez azert korrekt volt tole: http://hvg.hu/sport.foci/20151117_Dzsud ... te_tarsait" onclick="window.open(this.href);return false;
Végig a meccsen látszott rajta, hogy nagyon akarja ezt a továbbjutást, rengeteget futott, dolgozott érte. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze neki a gól. A kapufás lövésénél is nagyon kicsin múlott, aztán a második nagy helyzeténél is, amit saját maga dolgozott ki. Igazi vezér volt, és ez a csapat teljesítményé is meglátszott.
Én ezt hiányoltam tőle nagyon Norvégiában, de itthon legalább kárpótolt.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar válogatott

#79 Hozzászólás Szerző: Gereb »

rafanadal írta:Ez azert korrekt volt tole: http://hvg.hu/sport.foci/20151117_Dzsud ... te_tarsait" onclick="window.open(this.href);return false;
Végig a meccsen látszott rajta, hogy nagyon akarja ezt a továbbjutást, rengeteget futott, dolgozott érte. Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze neki a gól. A kapufás lövésénél is nagyon kicsin múlott, aztán a második nagy helyzeténél is, amit saját maga dolgozott ki. Igazi vezér volt, és ez a csapat teljesítményé is meglátszott.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#80 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez azert korrekt volt tole: http://hvg.hu/sport.foci/20151117_Dzsud ... te_tarsait" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése