Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Magyar válogatott

#21 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Valaki még úgy ül le magyar válogatott meccset nézni, hogy komolyan vár vmit ezektől a kutyaütőktől? :shock:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Magyar válogatott

#22 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Николаевич írta:
Traxver írta:Rossi jó szar taktikát választott tegnap. Ilyen beszari kezdőt még nem láttam...középpálya 0 volt a Tripla K-sokkal. Vajon kontrákra akart épülni a taktika vagy csak simán védekezésre? MIre Szalai megtartotta a labdát (már amikor sikerült) 2 szlovák előbb oda ért mint 1 magyar játékos. Középpályán semmi futás nem volt nem kérte senki se a labdát , csak a séta ment egész végig, 2. gólnál ez jól látszott mikor Lovrencsics eladta a félpályánál közelében nem volt piros mezes...Kovács 60. perctől a seggén vette a levegőt arról ne is beszéljünk, hogy simán eltolták a labdától(bár hajtott végig). Nagy Ádámon látszott, hogy nem játszik a klubjában.
kicsit csalódtam most Rossiban...
Lehet itt keresni Rossi hibáit, de sajnos papírforma hogy a szlovákok nyertek, jobb a keretük, nem is kicsivel. Nem is értem hogy a sajtóban megint mi ez a nagy csalódottság, mintha Vanuatu vert volna el minket. Hol vannak olyan játékosaink mint Skriniar, Duda, Hamsik, Lobotka? De még Kucka, Mak vagy Stoch szintűek se.(Dubravkát is csak azért nem írom mert azon a poszton talán pariban vagyunk)

Gulácsi és Orban az a két ember akik top bajnokság erősebb csapatában rendszeresen pályára lépnek, de a középhátvéd páros műfaj, Willi egyedül nem sokat ér, meg hát a kapus se tud meccset nyerni. Szalai játszogat, de egyre kevesebbet. Nagy Ádám abban a röhejesen gyenge Bolognában csere, Kleinheisler Kazahsztánban játszik, Kádárt múlt héten láthattuk ellenünk, satöbbi satöbbi, többiek csupa futottak még ligákban játszogatnak. Viszonylag kiegyenlített volt a meccs, de minőségibb a szlovák keret, ennyi. Lehet hogy kitalálhatott volna valami okosabbat Rossi, és voltak elkerülhető hibák is, de ha Pozsonyban pontot, pontokat szerzünk az bravúr lett volna.
Nem vártam győzelmet de ilyen taktika után nézni se volt kedvem..úgy tünt, hogy csak ki lett küldve 11 ember és kész.. Kivácsot elnyomták, Kalmárt felfalták, Kleinheisler meg egy idegbeteg. Lovrencsics meg sose volt egy nagy tehetség főleg nem hátvédként..

Sztem többet is ki lehetett volna hozni ebből a keretből... de helyzetnélkül lehozni egy ilyen meccset..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar válogatott

#23 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Traxver írta:Rossi jó szar taktikát választott tegnap. Ilyen beszari kezdőt még nem láttam...középpálya 0 volt a Tripla K-sokkal. Vajon kontrákra akart épülni a taktika vagy csak simán védekezésre? MIre Szalai megtartotta a labdát (már amikor sikerült) 2 szlovák előbb oda ért mint 1 magyar játékos. Középpályán semmi futás nem volt nem kérte senki se a labdát , csak a séta ment egész végig, 2. gólnál ez jól látszott mikor Lovrencsics eladta a félpályánál közelében nem volt piros mezes...Kovács 60. perctől a seggén vette a levegőt arról ne is beszéljünk, hogy simán eltolták a labdától(bár hajtott végig). Nagy Ádámon látszott, hogy nem játszik a klubjában.
kicsit csalódtam most Rossiban...
Lehet itt keresni Rossi hibáit, de sajnos papírforma hogy a szlovákok nyertek, jobb a keretük, nem is kicsivel. Nem is értem hogy a sajtóban megint mi ez a nagy csalódottság, mintha Vanuatu vert volna el minket. Hol vannak olyan játékosaink mint Skriniar, Duda, Hamsik, Lobotka? De még Kucka, Mak vagy Stoch szintűek se.(Dubravkát is csak azért nem írom mert azon a poszton talán pariban vagyunk)

Gulácsi és Orban az a két ember akik top bajnokság erősebb csapatában rendszeresen pályára lépnek, de a középhátvéd páros műfaj, Willi egyedül nem sokat ér, meg hát a kapus se tud meccset nyerni. Szalai játszogat, de egyre kevesebbet. Nagy Ádám abban a röhejesen gyenge Bolognában csere, Kleinheisler Kazahsztánban játszik, Kádárt múlt héten láthattuk ellenünk, satöbbi satöbbi, többiek csupa futottak még ligákban játszogatnak. Viszonylag kiegyenlített volt a meccs, de minőségibb a szlovák keret, ennyi. Lehet hogy kitalálhatott volna valami okosabbat Rossi, és voltak elkerülhető hibák is, de ha Pozsonyban pontot, pontokat szerzünk az bravúr lett volna.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Magyar válogatott

#24 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Rossi jó szar taktikát választott tegnap. Ilyen beszari kezdőt még nem láttam...középpálya 0 volt a Tripla K-sokkal. Vajon kontrákra akart épülni a taktika vagy csak simán védekezésre? MIre Szalai megtartotta a labdát (már amikor sikerült) 2 szlovák előbb oda ért mint 1 magyar játékos. Középpályán semmi futás nem volt nem kérte senki se a labdát , csak a séta ment egész végig, 2. gólnál ez jól látszott mikor Lovrencsics eladta a félpályánál közelében nem volt piros mezes...Kovács 60. perctől a seggén vette a levegőt arról ne is beszéljünk, hogy simán eltolták a labdától(bár hajtott végig). Nagy Ádámon látszott, hogy nem játszik a klubjában.
kicsit csalódtam most Rossiban...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Magyar válogatott

#25 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Gereb írta:Valaki tud hd minőségű streamet az esti meccshez?
Az m4.hu-n tudod nezni HD-be.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar válogatott

#26 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Valaki tud hd minőségű streamet az esti meccshez?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#27 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szabi írta:
gerawba írta: Sajnos itt nem a gyogyis EB selejtező szerint mennek a dolgok.
Pedig az egyik legkönnyebb csoportban vagyunk még így is...
Andorra a második-harmadik legsz*rabb csapat, az ötödik (Feröer) és negyedik (Lettország) kalapos ellenfeleink pedig szintén nagyjából a leggyengébbek voltak a kapható opciók közül.
A továbbjutók számára gondoltam. A 3. hely nyilván meglesz, csak semmit nem fog érni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar válogatott

#28 Hozzászólás Szerző: Chester »

Abban lehet reménykedni, hogy Feröer ellen nem csak mi szenvedünk, hanem a többiek is, különben tényleg nincs értelme számolgatni. Mondjuk ettől még ha netán nem sikerül, remélem a sok agyatlan nem küldi el Storckot, most kell felépíteni egy új csapatot egy normális edzővel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Magyar válogatott

#29 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta:
Szabi írta:
gerawba írta: Sajnos itt nem a gyogyis EB selejtező szerint mennek a dolgok.
Pedig az egyik legkönnyebb csoportban vagyunk még így is...
Andorra a második-harmadik legsz*rabb csapat, az ötödik (Feröer) és negyedik (Lettország) kalapos ellenfeleink pedig szintén nagyjából a leggyengébbek voltak a kapható opciók közül.

Ezek a csoportok nehézségben mérföldekkel vannak a mienk előtt:
A: franciák, hollandok, svédek
D: walesiek, osztrákok, szerbek, írek
E: dánok, lengyelek, románok, montenegróiak, örmények, kazahok (itt gyakorlatilag nincs extra nehéz, de könnyű meccs se, ezért vettem ide a többihez)
G: spanyolok, olaszok
I: törökök, horvátok, ukránok, izlandiak

C, F, H nagyjából hasonló kategória, mint a mienk, de leginkább a H.
E-ben azert a lengyeleket szerintem siman lehet extra neheznek venni.
Akkor inkább vegyük nehéznek, én szeretem őket, a selejtezősorozatban és az EB-n is szorítottam nekik, de azért (még) nem tartoznak az elitbe. Svájccal tenném egy szintre őket kb., bár a helvéteknek talán mélyebb a merítési lehetőségük, több minőségi játékosuk van összességében, de nincs Lewandowskihoz fogható világklasszis játékosuk.

Két klasszis játékosuk van szerintem, akire épül a csapat. Lewandowski ugye egyértelmű, és Krychowiak, aki a stabilitást adja a csapatnak. Ezen kívül vannak nagyon fontos láncszemek (Fabianski/Szczesny, Piszczek, Glík, Blaszczykowski, Milik, Grosicki), illetve feltörekvő fiatalok (Zielinski, Kapustka, Linetty), akikből összeáll a csapat magja.
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Magyar válogatott

#30 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:
gerawba írta: Sajnos itt nem a gyogyis EB selejtező szerint mennek a dolgok.
Pedig az egyik legkönnyebb csoportban vagyunk még így is...
Andorra a második-harmadik legsz*rabb csapat, az ötödik (Feröer) és negyedik (Lettország) kalapos ellenfeleink pedig szintén nagyjából a leggyengébbek voltak a kapható opciók közül.

Ezek a csoportok nehézségben mérföldekkel vannak a mienk előtt:
A: franciák, hollandok, svédek
D: walesiek, osztrákok, szerbek, írek
E: dánok, lengyelek, románok, montenegróiak, örmények, kazahok (itt gyakorlatilag nincs extra nehéz, de könnyű meccs se, ezért vettem ide a többihez)
G: spanyolok, olaszok
I: törökök, horvátok, ukránok, izlandiak

C, F, H nagyjából hasonló kategória, mint a mienk, de leginkább a H.
E-ben azert a lengyeleket szerintem siman lehet extra neheznek venni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Magyar válogatott

#31 Hozzászólás Szerző: Szabi »

gerawba írta: Sajnos itt nem a gyogyis EB selejtező szerint mennek a dolgok.
Pedig az egyik legkönnyebb csoportban vagyunk még így is...
Andorra a második-harmadik legsz*rabb csapat, az ötödik (Feröer) és negyedik (Lettország) kalapos ellenfeleink pedig szintén nagyjából a leggyengébbek voltak a kapható opciók közül.

Ezek a csoportok nehézségben mérföldekkel vannak a mienk előtt:
A: franciák, hollandok, svédek
D: walesiek, osztrákok, szerbek, írek
E: dánok, lengyelek, románok, montenegróiak, örmények, kazahok (itt gyakorlatilag nincs extra nehéz, de könnyű meccs se, ezért vettem ide a többihez)
G: spanyolok, olaszok
I: törökök, horvátok, ukránok, izlandiak

C, F, H nagyjából hasonló kategória, mint a mienk, de leginkább a H.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#32 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem kell leírni őket az tény, de, hogy ezek után nem jutunk ki a VB-re az teljesen nyilvánvaló, főleg, hogy Svájc leverte a portugálokat otthon... Ronaldoék meg biztos, hogy ott lesznek.
Sajnos itt nem a gyogyis EB selejtező szerint mennek a dolgok.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Magyar válogatott

#33 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Én nem vagyok kétségbeesve, se nem írom le a srácokat, és nagyon szurkolok neki, de szerintem ahhoz hogy reális esélyünk legyen a továbbjutásra, Feröer, Andorra, Lettország hármas ellen oda-vissza kell a győzelem. Simán benne van hogy idehaza megfogjuk a portugálokat, vagy a svájciakat, de ami kötelező, az kötelező.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Magyar válogatott

#34 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kicsit olyan ez a válogatott, mint amilyen a Chelsea volt a BL győztes szezonban. Elég szarul kezdtünk, leírta mindenki a csapatot, aztán jött egy edzőváltás, olyan ember érkezett (Dárdai/Di Matteo), aki tudta motiválni a játékosokat és csak azért is meg akarták mutatni hogy több van bennük. Szerencsére ez kitartott Storck alatt is, de nem lehet a végtelenségig húzni ezt, minőségi játékosokra van szükség az ilyen meccseken, az meg valljuk be nekünk nem nagyon van jelenleg. A portugálok és a svájciak dolgát is meg fogjuk nehezíteni, mert a nagy meccseken megint előjöhet az a csapatszellem, ami jellemző volt az elmúlt 1 évre, de ez a továbbjutáshoz kétlem hogy elég lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Magyar válogatott

#35 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ma már feröeren is tudnak focizni, vagy legalábbis stabilak. Gyengék voltunk, de nem könnyű ezek ellen SEM nyerni...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#36 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én ugyan nem láttam a meccset, de egy alapján ne írjuk már le a srácokat. Van/lesz egy "generációváltás" - inkább új karakterek/vezérek keresése -, ami eddig ezek szerint nem sikerült véghezvinni. A stáb ellenben ugyanaz, a játékosok nagy része is ugyanaz, mint a szép EB szereplésünk alatt. Amit viszont nem lehet tagadni, az a visszatérő probléma: van olyan játékosunk, aki akkor kerül meccs közelbe, mikor behívják a válogatottba.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Magyar válogatott

#37 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nincsenek vezéregyéniségek ebben a csapatban az az igazság, Gabi és Gera Zoli hiánya sok volt ennek a fiatal válogatottnak...
Dzsudzsinak csk-ként évente 2 jó meccse van, a többin pályán sincs ami nem is csoda tekintve azt hol játszik!
Bármi megtörténhet még ebben a csoportban azt egyértelműen mutatja az első játéknap lesz még itt sok meglepetés...

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Magyar válogatott

#38 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Lehet magyarázkodni, hogy nehéz itt játszani, meg műfű, meg szar idő stb. stb., szerintem egy ilyen válogatottat, mindig minden körülmények között verni kell.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Magyar válogatott

#39 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát ez egy nagy lóf@sz volt. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Magyar válogatott

#40 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zsolti_6 írta:Nagy Ádám -> Bologna Hivatalos
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én a szóban forgó összes klubnak örültem volna, ezt a Seria A-s témát nem nagyon támogatom, de remélem rám cáfol és játszani fog. Ha játszik, biztos vagyok benne hogy ez csak egy következő lépcsőfok.
Én sem örülök, korábban leírtam, hasonló okok miatt. Remélem ő és Balogh Norbi is kap játéklehetőséget, szurkolok nekik.

Válasz küldése