Magyar válogatott

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Magyar válogatott

#41 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Zsolti_6 írta:Nagy Ádám -> Bologna Hivatalos
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én a szóban forgó összes klubnak örültem volna, ezt a Seria A-s témát nem nagyon támogatom, de remélem rám cáfol és játszani fog. Ha játszik, biztos vagyok benne hogy ez csak egy következő lépcsőfok.

Nem szeretem az olasz ligát, de nála kivètelnek érzem, ugyanis hozzá hasonló mélységi irányítót leginkább olaszban használnak.
Mellé ráadásul màr megvan az ütközőjük is Donsah személyében..

Donadoni taktikájában pedig van egy pirlo tipusú mélysègi irányító.. na nagy àdi pont beleillik oda.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Magyar válogatott

#42 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Nagy Ádám -> Bologna Hivatalos
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én a szóban forgó összes klubnak örültem volna, ezt a Seria A-s témát nem nagyon támogatom, de remélem rám cáfol és játszani fog. Ha játszik, biztos vagyok benne hogy ez csak egy következő lépcsőfok.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Magyar válogatott

#43 Hozzászólás Szerző: emsanya »

En is orulnek hogy ha a valogatott elerheto jatekosai egy magyar klubba (ha most ez a fradi akkor az, nekem tok mindegy) tomorulnenek es igy nemzetkozi kupaban is jo eredmenyt lehetne elerni. (es olaszorszagba, torokorszagba meg ilyen helyekre ne menjenek)

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Magyar válogatott

#44 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Én azért bízom benne hogy a Videoton valahogy fel tudja venni a versenyt, szerintem egy-két igazolással ők is odaérhetnek hogy ne legyen unalmas a bajnoki címért folyó harc, illetve ahogy olvastam ha nem is ugyanolyan de komoly fizetéseket ők is tudnak adni. Nem tenne rosszat a Fradinak se, ha egy Debrecen, Videoton fel tudna nőni a feladathoz.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar válogatott

#45 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Norbertoo írta:Nagyon nem örülök, hogy Lovrencsics hazajött a Fradiba. Szerintem több van a srácban. Király mellett ő volt a legjobbunk Belgium ellen is :(
Kár mert egy Bundesliga középcsapatban elfért volna, nagyon jó, összetett képességű játékos, nekem az egyik kedvencem. Csak valószínűleg senkinek sem kellett vagy nem kapott olyan ajánlatot ami jobb volt a Ferencvárosénál. Még pár hónappal ezelőtt előszerződést kötöttek ami annyit jelentett, hogyha nem hívják jobb helyről akkor hazajön.

Az viszont szerintem nagyon pozitív válogatott szempontból, hogy akik nem tudnak külföldön elhelyezkedni említésre méltó helyeken azokat itthon egy klubban összegyűjtik, így legalább csúnya szóval a válogatott töltelék emberei egybe kovácsolódnak, összeszoknak. Kb ugyanaz történik itt mint amit a PSG csinál, hogy annyi franciát gyűjtenek össze amennyit csak bírnak. Nem véletlen merülnek fel több mint pletyka szinten olyan nevek mint, Szalai, Steiber, Bese, Fiola stb. Nyilván a legjobb az lenne ha nívósabb helyre mennének, pl: a Fiolát a Herta szeretné elvile (ami zseniális lenne), de ha csak a Nyizsnyij Novgorodtól volt az egyetlen megkeresés, akkor már százszor jobb itthon játszani.

Most persze aki magyar foci barát és főleg aki nem Fradi szimpatizáns az fogja a fejét, mert az NB1 durván unalmas lesz, de legalább egyben lesz a válogatott magja, napról-napra együtt edzenek és akkor még simán összejöhet egy BL főtábla ilyen csapattal ami szintén többet ér mint a Hoffenheim padján ülni.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#46 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Nagyon nem örülök, hogy Lovrencsics hazajött a Fradiba. Szerintem több van a srácban. Király mellett ő volt a legjobbunk Belgium ellen is :(

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Magyar válogatott

#47 Hozzászólás Szerző: béla »

Norbertoo írta: Stadiontémához hozzátenném, hogy engem egyáltalán nem zavarna semmilyen stadionnal kapcsolatos beruházás, hogyha az piaci alapon, piaci megfontolásból történne néminemű állami támogatással maximum, nem pedig majdnem teljesen állami finanszírozásból és csak olyan "politikai" döntések mentén, hogy a miniszterelnök szereti a focit. Ehhez hozzátartozik, hogy miért kell minden jött-ment városnak/csapatnak stadiont építeni. És ahol építkeznek, ott miért derül ki mindig, hogy kormányzati érdekeltségű ember van a csapat hátterében?

Ha már futballfejlesztés, a képzésekbe fektetnék sokkal többek szövetségi szinten (ahogy ezt írtátok is), és ha már infrastruktúra, akkor pedig rengeteg edzőpályára is szükség lenne. Szerintem ez a focifejlesztés alapja, a stadion már csak a csúcsa. Az akkor a fontos, ha van mivel megtölteni.
Ez amúgy igaz,de ahhoz,hogy egyszer rendes,piaci alapon működő,európai szinten valamit mutató csapatok jöjjenek létre,ahhoz kellenek normális stadionok,kell a szurkolói bázis. Egy düledező romhalmazba senki nem szívesen megy ki. A szurkolói bázis növekedéséből származó extra bevételből pedig a nagy klubok tudnak pénzt nyomni az utánpótlásukba is. Nyilván nem fognak,mert megy majd zsebbe,meg máshonnan hozott játékosokra,de elméletben tudnának. És ezekkel az új utánpótlás-szabályokkal talán többet is fognak foglalkozni a gyerekekkel.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Magyar válogatott

#48 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Hawaii írta:
Spring írta:Szerintem ezen a sikeren buzdulva meg lehet változtatni az alapjaitol kezdve a magyar labdarúgást, és nem csak meg lehet, hanem érdemes is lenne. Magyar Csaladanyak, gyerekek millió is szurkoltak ennek a csapatnak, igenis szereti mindenki otthon a focit, nyilvan a jó, eredményes focit. Valamit ki kell találni, szerintem Dardai ötlete nagyon jó volna, hogy az első 3 forduló Legyen ingyenes minden pályán. Hatalmas tömegeket lehet megmozgatni a focival, sokan mondják hogy inkább a kézilabdat vagy a vízi sportokba rakják a pénzt de az igazság az, hogy az átlag embert nem érdekli az ilyesmi, a focit jobban magáénak érzi az ember. 
Nyilván nem a stadionok építése lenne a legfontosabb az országban jelenleg de szerintem érdemes lenne emelni a színvonalat és akkor többen mennének meccsekre. Megadni a magyar játékosoknak a lehetőséget, a magyar szakembereket, akik a regi kozegben nevelkedtek meg elzavarni olyan messze amennyire csak lehet. A legnagyobb ellenségei a magyar futballnak a Pintér, Egervári, Csank, bognar fele szarhazik. Addig amíg tőlük nem szabadulunk meg nem lehet elorelepes. Az is Jó lenne ha a Fradi stadionban legalább Telt ház lenne, és az 'ultrák' is visszamennenek, csak balhé meg utcalány anyázás nélkül
Egyetértek.

Egyébként a stadion építéseket én úgy fogom fel, mint az egész focinak az alapját. Ahhoz, hogy itt elkezdődhessen bármi is, először kellenek erre alkalmas pályák. Neked főleg nem kell ecsetelnem, hogy az ország 4. legnagyobb városának a pályája milyen állapotban van... Hepehupás szar talaj, helyenként még fű is van, a lelátó állapota meg egyenesen siralmas.
Persze némelyik stadion esetében azért a kapacitás elég durván el van túlozva, illetve lehet, hogy elég lett volna egy kevésbé feltűnő stadion is (mondjuk az a koncepció tetszik, hogy nem csak pár évre építik ezeket).
A másik, amit te is mondtál, hogy a jelenlegi edzői garnitúrát le kéne cserélni. A legjobb tudomásom szerint ez az utánpótlásoknál már folyamatban van, javarészt belga és német szakemberekkel töltik fel az utánpótlások háttérstábjait. Mellesleg 4,1 milliárd forintot kaptunk az EB szereplésért, ami Csányi ígérete szerint nagyrészt az utánpótlásra lesz fordítva.
Stadiontémához hozzátenném, hogy engem egyáltalán nem zavarna semmilyen stadionnal kapcsolatos beruházás, hogyha az piaci alapon, piaci megfontolásból történne néminemű állami támogatással maximum, nem pedig majdnem teljesen állami finanszírozásból és csak olyan "politikai" döntések mentén, hogy a miniszterelnök szereti a focit. Ehhez hozzátartozik, hogy miért kell minden jött-ment városnak/csapatnak stadiont építeni. És ahol építkeznek, ott miért derül ki mindig, hogy kormányzati érdekeltségű ember van a csapat hátterében?

Ha már futballfejlesztés, a képzésekbe fektetnék sokkal többek szövetségi szinten (ahogy ezt írtátok is), és ha már infrastruktúra, akkor pedig rengeteg edzőpályára is szükség lenne. Szerintem ez a focifejlesztés alapja, a stadion már csak a csúcsa. Az akkor a fontos, ha van mivel megtölteni.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Magyar válogatott

#49 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Spring írta:Szerintem ezen a sikeren buzdulva meg lehet változtatni az alapjaitol kezdve a magyar labdarúgást, és nem csak meg lehet, hanem érdemes is lenne. Magyar Csaladanyak, gyerekek millió is szurkoltak ennek a csapatnak, igenis szereti mindenki otthon a focit, nyilvan a jó, eredményes focit. Valamit ki kell találni, szerintem Dardai ötlete nagyon jó volna, hogy az első 3 forduló Legyen ingyenes minden pályán. Hatalmas tömegeket lehet megmozgatni a focival, sokan mondják hogy inkább a kézilabdat vagy a vízi sportokba rakják a pénzt de az igazság az, hogy az átlag embert nem érdekli az ilyesmi, a focit jobban magáénak érzi az ember. 
Nyilván nem a stadionok építése lenne a legfontosabb az országban jelenleg de szerintem érdemes lenne emelni a színvonalat és akkor többen mennének meccsekre. Megadni a magyar játékosoknak a lehetőséget, a magyar szakembereket, akik a regi kozegben nevelkedtek meg elzavarni olyan messze amennyire csak lehet. A legnagyobb ellenségei a magyar futballnak a Pintér, Egervári, Csank, bognar fele szarhazik. Addig amíg tőlük nem szabadulunk meg nem lehet elorelepes. Az is Jó lenne ha a Fradi stadionban legalább Telt ház lenne, és az 'ultrák' is visszamennenek, csak balhé meg utcalány anyázás nélkül
Egyetértek.

Egyébként a stadion építéseket én úgy fogom fel, mint az egész focinak az alapját. Ahhoz, hogy itt elkezdődhessen bármi is, először kellenek erre alkalmas pályák. Neked főleg nem kell ecsetelnem, hogy az ország 4. legnagyobb városának a pályája milyen állapotban van... Hepehupás szar talaj, helyenként még fű is van, a lelátó állapota meg egyenesen siralmas.
Persze némelyik stadion esetében azért a kapacitás elég durván el van túlozva, illetve lehet, hogy elég lett volna egy kevésbé feltűnő stadion is (mondjuk az a koncepció tetszik, hogy nem csak pár évre építik ezeket).

A másik, amit te is mondtál, hogy a jelenlegi edzői garnitúrát le kéne cserélni. A legjobb tudomásom szerint ez az utánpótlásoknál már folyamatban van, javarészt belga és német szakemberekkel töltik fel az utánpótlások háttérstábjait. Mellesleg 4,1 milliárd forintot kaptunk az EB szereplésért, ami Csányi ígérete szerint nagyrészt az utánpótlásra lesz fordítva.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Magyar válogatott

#50 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem ezen a sikeren buzdulva meg lehet változtatni az alapjaitol kezdve a magyar labdarúgást, és nem csak meg lehet, hanem érdemes is lenne. Magyar Csaladanyak, gyerekek millió is szurkoltak ennek a csapatnak, igenis szereti mindenki otthon a focit, nyilvan a jó, eredményes focit. Valamit ki kell találni, szerintem Dardai ötlete nagyon jó volna, hogy az első 3 forduló Legyen ingyenes minden pályán. Hatalmas tömegeket lehet megmozgatni a focival, sokan mondják hogy inkább a kézilabdat vagy a vízi sportokba rakják a pénzt de az igazság az, hogy az átlag embert nem érdekli az ilyesmi, a focit jobban magáénak érzi az ember. 
Nyilván nem a stadionok építése lenne a legfontosabb az országban jelenleg de szerintem érdemes lenne emelni a színvonalat és akkor többen mennének meccsekre. Megadni a magyar játékosoknak a lehetőséget, a magyar szakembereket, akik a regi kozegben nevelkedtek meg elzavarni olyan messze amennyire csak lehet. A legnagyobb ellenségei a magyar futballnak a Pintér, Egervári, Csank, bognar fele szarhazik. Addig amíg tőlük nem szabadulunk meg nem lehet elorelepes. Az is Jó lenne ha a Fradi stadionban legalább Telt ház lenne, és az 'ultrák' is visszamennenek, csak balhé meg utcalány anyázás nélkül
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Magyar válogatott

#51 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Sziasztok,

Egy külföldi Chelsea-szurkoló írt nekem, hogy van három eladó 1. kategóriás jegye az izlandi-magyar meccsre árban.

Akit érdekel, írjon neki:

Zak Braou <zakarib@hotmail.co.uk>

Üdv
Tibi

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Magyar válogatott

#52 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gamling írta:
Igen, megvannak a jegyeink Marseillebe és Lyonba. Utazást egy nyolc fős kisbusszal tervezzük, nem biztos hogy ez a legolcsóbb, (bár nincs nagy különbség sztem) inkább a buli kedvéért utazunk így.
nekem is ugyan erre a két meccsre van jegyeeim

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar válogatott

#53 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Traxver írta:
Gamling írta:
Traxver írta:vannak itt olyanok akik menni akarnak (inkább mennek is) Franciaországba?
Én remélhetőleg igen.
vannak jegyeid? ill. mivel akarsz menni?
Igen, megvannak a jegyeink Marseillebe és Lyonba. Utazást egy nyolc fős kisbusszal tervezzük, nem biztos hogy ez a legolcsóbb, (bár nincs nagy különbség sztem) inkább a buli kedvéért utazunk így.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Magyar válogatott

#54 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gamling írta:
Traxver írta:vannak itt olyanok akik menni akarnak (inkább mennek is) Franciaországba?
Én remélhetőleg igen.
vannak jegyeid? ill. mivel akarsz menni?

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Magyar válogatott

#55 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Traxver írta:vannak itt olyanok akik menni akarnak (inkább mennek is) Franciaországba?
Én remélhetőleg igen.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Magyar válogatott

#56 Hozzászólás Szerző: Traxver »

vannak itt olyanok akik menni akarnak (inkább mennek is) Franciaországba?

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Magyar válogatott

#57 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Николаевич írta:
gerawba írta:19. helyen állunk a FIFA világranglistán... :D :D :lol: :lol:
Még 1-2 győzelem és előkelőbb helyen leszünk majd mint a Chelsea :D

Csak hogy egy-két nevet említsek akiket megelőzünk: Franciaország, Lengyelország, Elefántcsontpart, Ukrajna :D
simán vernénk a chelseat. böde szétfingatna minket és itt semmi irónia nincs.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Magyar válogatott

#58 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:19. helyen állunk a FIFA világranglistán... :D :D :lol: :lol:
Még 1-2 győzelem és előkelőbb helyen leszünk majd mint a Chelsea :D

Csak hogy egy-két nevet említsek akiket megelőzünk: Franciaország, Lengyelország, Elefántcsontpart, Ukrajna :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Magyar válogatott

#59 Hozzászólás Szerző: gerawba »

19. helyen állunk a FIFA világranglistán... :D :D :lol: :lol:
Még 1-2 győzelem és előkelőbb helyen leszünk majd mint a Chelsea :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Magyar válogatott

#60 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Moldván írta:
Chester írta:Ha van ostoba játékos és akasztanivaló ügynök, az Németh Krisztián és az ügynöke... :roll:

https://www.facebook.com/KrisztianNemet ... 45?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;
Kovezzetek meg, de en megertem, ott majusra veget er a bajnoksag, az MLS meg marciusban kezdodik, edzotaborozni nem engednek, harmadannyi fizuert se maradhatna... Ha az EB-n robbant (1-2 gol) ez egy kivalo dontes lesz a reszerol.

Egyebkent meg Weiss is evek ota Katarbol szlovak valogatott.
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése