Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19801 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Azért mert szívből SZERINTEM csak egy csapatnak lehet drukkolni...nem lehet azonos vehemenciával két csapatért rajongani...persze ez nem gond....mindenki úgy drukkol ahogy akar, szíve joga....de csak egy kérdés...mi lenne egy Real-Chelsea meccsen?...kinek drukkolnál,Steffi?:)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19802 Hozzászólás Szerző: Steffi »

ToreAndre írta:Egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy lehet egyszerre két csapatnak ugyanúgy drukkolni!!!???????
Légyszi nézd el nekem ezt a fogyatékosságot!
Mondjuk nem tudom miért olyan nagy baj ez....
Hajrá Kékek!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19803 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy lehet egyszerre két csapatnak ugyanúgy drukkolni!!!???????
Only one Di Matteo!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19804 Hozzászólás Szerző: Robi »

Steffi írta:A Blből is kiesnek, mert a Chelsea jól elpicsázza őket
erre nem reagálok semmit,mert pártatlan vagyok.... :)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19805 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Robi írta:
Steffi írta:Remélem a bajnokságban ilyan formában maradnak, a Barca meg majd bukdácsol még.-)))

Amúgy hogy rakhattál arra, hogy tovább jutnak? 100% volt, hogy a Zaragona jut tovább.
1.Azért megosztok veled egy dolgot: a BARCA bajnok lesz :wink:

Egyébként nem volt 100% hogy tovább megy a Zara,így csak a szerencsének köszönhetik a tovább jutást
Azért ne vegyél rá mérget, hogy ők lesznek a bajnokok. A Blből is kiesnek, mert a Chelsea jól elpicsázza őket, és összezuhannak majd a bajnokságban is.-)))

A Zaragoza nem a szerencsének köszönheti a tovább jutást, hanem annak, hogy hazai pályán lemosták a Realt. Szerintem megérdemelten jutottak a döntőbe, még ha én nem is nekik szurkoltam.-)
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19806 Hozzászólás Szerző: Steffi »

azért az tényleg vicces hogy lassan Raulnak kell fölvenni a brazil állampolgárságot, nehogy kilógjon a csapatból...:)[/quote]

Raul csak maradjon szépen spanyol!!! :lol: :lol:
Hajrá Kékek!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19807 Hozzászólás Szerző: Robi »

Steffi írta:Remélem a bajnokságban ilyan formában maradnak, a Barca meg majd bukdácsol még.-)))

Amúgy hogy rakhattál arra, hogy tovább jutnak? 100% volt, hogy a Zaragona jut tovább.
1.Azért megosztok veled egy dolgot: a BARCA bajnok lesz :wink:

Egyébként nem volt 100% hogy tovább megy a Zara,így csak a szerencsének köszönhetik a tovább jutást

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19808 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Steffi írta:
Robi írta:Nézte valaki tegnap a Real meccset?...nagyon jó meccs volt,csak nem értem,hogy ha a Madrid tud így is játszani,miért nem csinálja mindig ezt :shock: . Mondjuk engem nem zavar ha kikapnak folyton..... :)
Egyébként a tippmixem miattuk ment el :evil: tippeltem rá hogy továbbjutnak,de erre.... :evil:
Naná hogy néztem. Az én kis braziljaim 4 gólt termeltek, sajnos 1 még hiányzott. Remélem a bajnokságban ilyan formában maradnak, a Barca meg majd bukdácsol még.-)))

Amúgy hogy rakhattál arra, hogy tovább jutnak? 100% volt, hogy a Zaragona jut tovább.
azért az tényleg vicces hogy lassan Raulnak kell fölvenni a brazil állampolgárságot, nehogy kilógjon a csapatból...:)

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19809 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Robi írta:Nézte valaki tegnap a Real meccset?...nagyon jó meccs volt,csak nem értem,hogy ha a Madrid tud így is játszani,miért nem csinálja mindig ezt :shock: . Mondjuk engem nem zavar ha kikapnak folyton..... :)
Egyébként a tippmixem miattuk ment el :evil: tippeltem rá hogy továbbjutnak,de erre.... :evil:
Naná hogy néztem. Az én kis braziljaim 4 gólt termeltek, sajnos 1 még hiányzott. Remélem a bajnokságban ilyan formában maradnak, a Barca meg majd bukdácsol még.-)))

Amúgy hogy rakhattál arra, hogy tovább jutnak? 100% volt, hogy a Zaragona jut tovább.
Hajrá Kékek!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19810 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát jobb meccs volt, mint as pool-arsenal..... az arsenal megint kikapott (nme lepnek meg..... :) ) Én drukkoltam a madridnak...majdnem összejött nekik a továbbjutás........ha megcsináklták volna, akkor nemtom, h mit csinálnak.....de zaragózás azt nyilatkozta, ha kiesnek, nem mennek haza zaragozába...meg is tudnám érteni őket.....

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19811 Hozzászólás Szerző: Robi »

Nézte valaki tegnap a Real meccset?...nagyon jó meccs volt,csak nem értem,hogy ha a Madrid tud így is játszani,miért nem csinálja mindig ezt :shock: . Mondjuk engem nem zavar ha kikapnak folyton..... :)
Egyébként a tippmixem miattuk ment el :evil: tippeltem rá hogy továbbjutnak,de erre.... :evil:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19812 Hozzászólás Szerző: Robi »

szpecnaz írta:Az lehet...de a Valencia már nem játszik a barcával, viszont a reallal igen....és a real is a barcával....szóval....én tartom magam ahoz hogy a valencia veszélyesebb...és ők is elég sunyin kapaszkodnak felfele..:)
a Valencia az mindig veszélyes :wink: nem sztárcsapat,de nagyon erősek. Én most azért írok többet a "galaktikusokról" :lol: ,mert ebben a témában most az a "csapat" van a középpontban

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19813 Hozzászólás Szerző: undertow »

bah!
go celta!

8)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19814 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Az lehet...de a Valencia már nem játszik a barcával, viszont a reallal igen....és a real is a barcával....szóval....én tartom magam ahoz hogy a valencia veszélyesebb...és ők is elég sunyin kapaszkodnak felfele..:)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19815 Hozzászólás Szerző: Robi »

szpecnaz írta:Szerintem nagyobb veszély a Valencia..:)
én veszélyesebbnek érzem a Real-t. Mindenki leírta őket,és most szépen csöndben kapaszkodnak egyre feljebb. Még van kb 15 forduló,7 pontot sajnos simán be tudnak hozni.....mondjuk ehez a Barcanak is lesz egy két szava

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19816 Hozzászólás Szerző: Robi »

Steffi írta:
Robi írta:Szerintem a Real-nak még van esélye megnyerni a bajnokságot.....7 pont az nem nagy hátrány....de azért természetesen HAJRÁ BARCA
Hát Ronaldinho nélkül ők is verhetők! :-))

Hajrá Real!!!
a Barca,akkor igazán jó,ha Ronaldinho,és Eto'o együtt vannak a pályán :wink: Most amíg Eto'o Afrikában volt,Dinhoval se értek sokat.... :(

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19817 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Robi írta:Szerintem a Real-nak még van esélye megnyerni a bajnokságot.....7 pont az nem nagy hátrány....de azért természetesen HAJRÁ BARCA
Hát Ronaldinho nélkül ők is verhetők! :-))

Hajrá Real!!!
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19818 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Robi írta:Szerintem a Real-nak még van esélye megnyerni a bajnokságot.....7 pont az nem nagy hátrány....de azért természetesen HAJRÁ BARCA
Hát Ronaldinho nélkül ők is verhetők! :-))

Hajrá Real!!!
Hajrá Kékek!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19819 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Szerintem nagyobb veszély a Valencia..:)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19820 Hozzászólás Szerző: Robi »

Szerintem a Real-nak még van esélye megnyerni a bajnokságot.....7 pont az nem nagy hátrány....de azért természetesen HAJRÁ BARCA

Válasz küldése