Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#19701 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Ugyan már! Ez az ívelgetüs taktika mindenhol a világon megfőtt. A mai modern futballban csak akkor használják, mikor már nincs idő támadást felépíteni és behozznak mondjuk egy védőt és előre rakják hátha beletud fejelni. Erről a Crochról Sidibe jutt eszembe, hihetetlen, hogy azt a "gazella" mozgást kell láttni, mintha bármelyik pillanatban összeesne úgy megy. Ezért tartani egy játékost, hogy pontrúgásonál veszélyes meg, hogy visszafejeli az érkezőnek. Hát elégé luxus. A mai fociban olyan center kell, aki tud is valamit kezdeni a labdával esetleg kapu felé vinni vagy megtartani addig míg felérnek a többiek. De az, hogy lefejeli a labdát aztán összeesik, s addig meg lemarad.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19702 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:Croch-ra egy taktikát lehet építeni...a felívelgetős taktikát...ami a mai világban egy nagy nulla...
Anno Verebes József játszatta ezt az ETO-val, amikor másodszor visszatért Győrbe a c. Mágus. Minden labda felível, Klausz Laci lefejeli az érkezőknek. Nem nagyon volt sikeres taktika ott sem.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19703 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Crouch nem olyan rossz...Bármit is mondtok, nagyon jól megtudja tartani a labdát és passzolni is jól tud. Kicsit furán néz ki, de szerintem -ha Rooney és Owen nem játszik- neki kell a kezdő csatárnak lennie!!
Sokáig nem lőtt gólt igaz, de aztán szépen belelendült...
Amúgy meg egy tök szimpatikus ember... A válaszhatnék, inkább ő lenne a bátyám, mint Beckham!:)
Croch-ra egy taktikát lehet építeni...a felívelgetős taktikát...ami a mai világban egy nagy nulla...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19704 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Más. Május 18-tól 21-ig életem első hivatalos curling versenye lesz az évadzáró kupa!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19705 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Crouch nem olyan rossz...Bármit is mondtok, nagyon jól megtudja tartani a labdát és passzolni is jól tud. Kicsit furán néz ki, de szerintem -ha Rooney és Owen nem játszik- neki kell a kezdő csatárnak lennie!!
Sokáig nem lőtt gólt igaz, de aztán szépen belelendült...
Amúgy meg egy tök szimpatikus ember... A válaszhatnék, inkább ő lenne a bátyám, mint Beckham!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19706 Hozzászólás Szerző: undertow »

vicc.
az oke, hogy rizikozik, ez belefer 1-2 poszton a 23as keretbe, de pont a csataroknal, ahol a masik 3bol az egyiknek darabokban a laba, a masik 4 honapja nem jatszik, most kezd felepulni, a harmadik meg egy anorexias orias...

egyebkent ha behivna bentet es owen talpraallna, akkor lehetne egy diamond is:
bent-owen
joe cole
lamps-gerrard
carrick

vagy ugyanaz a hagyomanyos 442ben, joey a baloldalon, carrick meg lamps mellett.
bar mondjuk olyan nincs, hogy beckham meg rio nem jatszik... ha ok serultek volna le rooney helyett, akkor erosodott volna a csapat...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19707 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

chelsea fan írta:
szpecnaz írta:Sven nyilatkozata walcottról:

"England boss Sven-Goran Eriksson has revealed he picked Arsenal teenager Theo Walcott for the World Cup despite never having seen him play a match."

"I've seen him perhaps three times in training," said Eriksson. "At Arsenal training on Saturday I saw him play 11 against 11 on a half pitch."


aki ezek után alkalmazni fogja ezt a görényt....
Most gyakorlatilag mit is mondott???????????
azt hogy még sohasem látta meccsen játszani....3x látta az edzésen, legutóbb szombaton ahol félpályás játék volt 11 a 11 ellen....

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#19708 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

szpecnaz írta:Sven nyilatkozata walcottról:

"England boss Sven-Goran Eriksson has revealed he picked Arsenal teenager Theo Walcott for the World Cup despite never having seen him play a match."

"I've seen him perhaps three times in training," said Eriksson. "At Arsenal training on Saturday I saw him play 11 against 11 on a half pitch."


aki ezek után alkalmazni fogja ezt a görényt....
Most gyakorlatilag mit is mondott???????????

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19709 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hát ez vicces..... nah mind1 reméljük mutat is valamit ha annyira nagy szám sven szerint

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19710 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Sven nyilatkozata walcottról:

"England boss Sven-Goran Eriksson has revealed he picked Arsenal teenager Theo Walcott for the World Cup despite never having seen him play a match."

"I've seen him perhaps three times in training," said Eriksson. "At Arsenal training on Saturday I saw him play 11 against 11 on a half pitch."


aki ezek után alkalmazni fogja ezt a görényt....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19711 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Szerintem ez a várható kezdő: robinson-g.neville,r.ferdinand,terry,a.cole-beckhma,gerard,lamps,joe cole-owen,crouch

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#19712 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:walcott? campbell? hargreaves?
mit keresnek ezek a kerteben?
hol van parker? bent? ashton?
hogy nem fer be swp?
es mi a $^#$&@#&2-t keres walcott a keretben?! vagy ezt mar kerdeztem? :D david dein sugott svennek, lefogadom ;)

crouch lesz az egyetlen 'epkezlab' csatar. eleg gaz.
bar lehet vele taktikat osszerakni. egy chelsea fele 433.
elol crouch, mellette ket gyors szelso(swp...), a kozeppalyan meg lamps, gerrard es carrick(szivem szerint inkabb parker, jobban illik ehhez, mint carrick, sokkal jobban tud szerelni/becsuszni, es ez inkabb kell itt def imkent, mint carrick pontos passzai, amire a masik 2 im is kepes).
lamps es gerrard pontos hosszu inditasaival lehet kiugratni a szelsoket, crouch meg a hozza erkezo labdakat leveszi es lekesziti az erkezo lampardnak vagy gerrardnak.
a teljesseg kedveert, a vedelem a kovetkezo lenne: bridge, terry, carragher, neville, a kapuban termeszetesen robinson.
es igen intenziven kene gyakorolni a rogzitett szituaciokat.
csk terry, a buntetoket lampard rugja. of course.
Miért nem téged választottak meg szövetségi kapitánynak? :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19713 Hozzászólás Szerző: undertow »

walcott? campbell? hargreaves?
mit keresnek ezek a kerteben?
hol van parker? bent? ashton?
hogy nem fer be swp?
es mi a $^#$&@#&2-t keres walcott a keretben?! vagy ezt mar kerdeztem? :D david dein sugott svennek, lefogadom ;)

crouch lesz az egyetlen 'epkezlab' csatar. eleg gaz.
bar lehet vele taktikat osszerakni. egy chelsea fele 433.
elol crouch, mellette ket gyors szelso(swp...), a kozeppalyan meg lamps, gerrard es carrick(szivem szerint inkabb parker, jobban illik ehhez, mint carrick, sokkal jobban tud szerelni/becsuszni, es ez inkabb kell itt def imkent, mint carrick pontos passzai, amire a masik 2 im is kepes).
lamps es gerrard pontos hosszu inditasaival lehet kiugratni a szelsoket, crouch meg a hozza erkezo labdakat leveszi es lekesziti az erkezo lampardnak vagy gerrardnak.
a teljesseg kedveert, a vedelem a kovetkezo lenne: bridge, terry, carragher, neville, a kapuban termeszetesen robinson.
es igen intenziven kene gyakorolni a rogzitett szituaciokat.
csk terry, a buntetoket lampard rugja. of course.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19714 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én is néztem szintzén fel vaghyok háborodva. Hála az égnek elmegy sven a vb után. Tényleg rooney 99,9% , hogy nem jétszik crouch egy fos walcott 1 meccsen se láttam még a pl-ben.... Owen aki nincs csúcsformában. Hol van D.Bent?? Nem fér be Crouch mellé egy olyan csatár aki közel 20 gólt lőtt a bajnokságban. Wright_Philipset hihetetlenül sajnálom nem tudom mért nem lehettett volna többet játszatni. A védősor ok, de hargrevs??? 2004-ben is alig játszott a bayernben nem , hogy most. Carrick szerintem nagy felfedezett lesz jenas se rossz. De Wright-Philips :(

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19715 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:
szpecnaz írta:Teljesen le vagyok törve.....vége az angol vb álmoknak....sven egy elmeháborodott köcsög....ilyen keretet.... :cry:
Miért? Én nem hallottam semmit... :(
Hát nézd meg a keretet....tessék bemásolom...:

Robinson (Tottenham), James (Manchester City), Green (Norwich); G Neville (Manchester United), Ferdinand (Manchester United), Terry (Chelsea), Cole (Arsenal), Campbell (Arsenal), Carragher (Liverpool), Bridge (Chelsea), Beckham (Real Madrid), Carrick (Tottenham), Lampard (Chelsea), Gerrard (Liverpool), Hargreaves (Bayern Munich), Jenas (Tottenham), Downing (Middlesbrough), J Cole (Chelsea), Lennon (Tottenham), Rooney (Manchester United), Owen (Newcastle), Crouch (Liverpool), Walcott (Arsenal).

Nem hallottál még Walcottról?Nem csodálom...egyetlen egy pl meccsen sem játszott....17 éves....és hogy miért került be...megkérdezték erről svne-t, aki csak ennyit mondott: "hatalmas tehetség a srác, mondta nekem wenger"....mit keres még ott hárgrévsz is?..az oké hogy swp-t nem viszi mert alig játszott, de hárgrévsz kb 8x volt kezdő a BUNDESLIGÁBAN...persze ő megy....és még egy pillanat a csatárokról..rooney szerintem nem lesz ott....owen, rég nincsen csúcsformában, crouch, róla inkább nem beszélek és marad walcott, aki igazi védőkkel még sohasem találkozott.....

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19716 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:Teljesen le vagyok törve.....vége az angol vb álmoknak....sven egy elmeháborodott köcsög....ilyen keretet.... :cry:
Miért? Én nem hallottam semmit... :(
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19717 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Teljesen le vagyok törve.....vége az angol vb álmoknak....sven egy elmeháborodott köcsög....ilyen keretet.... :cry:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19718 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

CFCBoy írta:Én nem igazán értem a curlinget, elgurítanak 1 kororngot, és kiütnek vele egy másikat??? Nem igazán értem, de valaki ezt szereti, valaki meg azt... Én pl nem rajongok a curlingért, de ha folyamatosan csinálnám(amihez nincs kedvem), akkor biztos megszeretném... De nálam a football a no. 1.
Football 4ever! 8) :P
Nálam is a foci a No.1, de a Curling a No.2!:)

A curling bonyolult játék, de nem nehéz megérteni. Nem csak az a lényeg, hogy kiüsd, a másikat, sőt, ez nem is fontos!:)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19719 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:Kiesett a Millwall a 2. osztályból...jövőre irány a 3. osztály..érdekes...
A Nosedivers becenév jól állna nekik :lol:
Birth, CHELSEA, Death

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19720 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Biztosan feljutott a reading meg a sheffiled united...osztályozót játszhat a watford, a preston, a L**ds és a crystal palace....a reading teljesítménye önmagáért beszél...102 pontot szerzett...a második sheffield 85-t....bát tavaly 13 ponttal lett első a sunderland..:)

Válasz küldése