Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19901 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

nyugodj békében Zavadszky! :cry: :cry: :cry:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19902 Hozzászólás Szerző: Robi »

ez hihetetlen...elhunyt Zavadszky Gábor,a fradi,dunaferr és az mtk egykori "kiválósága". Ezt nem tudom elhinni.
2004 január: Fehér Miklós
2005 január: Kulcsár Anita
2006 január: Zavadszky Gábor
2007 január: vajon ki lesz? :evil: :cry:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#19903 Hozzászólás Szerző: Wisey »

CFCBoy írta:nekem tök ingyen bejötzt,sztem a T-Kábeleseknek(vagy miknek) ingyen bejön,de asszem csak 23:00-ig van,aztán 18-as karikás filmek szoktak menni(nem mondom mik :) )
Igen, a január az ingyenes "beetetés" időszaka, de februártól már fizetős lesz...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#19904 Hozzászólás Szerző: dunyha »

"3 óra után megy az XXL azt hittem hogy az is eltünt a MotorTVvel együtt köszi legalább lesz mit néznem este is :P

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19905 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

nekem tök ingyen bejötzt,sztem a T-Kábeleseknek(vagy miknek) ingyen bejön,de asszem csak 23:00-ig van,aztán 18-as karikás filmek szoktak menni(nem mondom mik :) )

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#19906 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Gondolom annyi lesz mint a HBO.....

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19907 Hozzászólás Szerző: Robi »

dunyha írta:JAJA MOCSKOS RTL KLUB!!!!!

Megveszi a rohadt jogokat a többi csatornától aztán fizetős lesz..hát meg mondom hova menjenek...pi......cs......á.....ba!
JAJA közvetítik a LIverpool meccset tegnap néztem hát ilyan szar kommentárt régen hallotam:megvárta míg az angol kommentár hallatszik majd lefordította meg minden bajnokit leadnak persze 3 hét késéssel..hu de nagyon jó
Fizetős lesz kapják be ,már rendesen a vb-t sem lehet nézni ezért kellet a sport 1-2 től elvenni (megvenni) a jogokat ja meg bl azt is már most elkezdik és jövőre itt fog menni mert megvették a viasattól ...

Ez is arra megy ki hogy minnél több pénzük legyen...mintha a GYurcsány-KÓKA páros lenne a vezetője ennek a csatornának...

HAJRÁ SPORT 1-2 én velük maradok...JÓL mondják a FRADISTÁK...MOCSKOS RTL sálálálálá.....
A BL-t jövőre a magyar tv-n sugározzák élőben,a Sport Klub szinte minden focit csak felvételről ad majd. Egyébként szinte mindent megakartak venni a Sport 1-től,de szerencsére csak a kosárlabda Euroliga küzdelmeit sikerült megvenniük.
A másik,hogy nem csak a fradisták szídják az RTl-t (meg Léderert),hanem az Újpestiek is
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robi 2006. január 4., szerda 17:45-kor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19908 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Arról tudni valamit, hogy mennyit kell majd fizetni ezért a csatornáért??
Only one Di Matteo!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#19909 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Van ám jobb téma is SPORT a CHELSEA-n kívül hajrá tenisz:




MARIJA SHARAPOVA

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#19910 Hozzászólás Szerző: dunyha »

JAJA MOCSKOS RTL KLUB!!!!!

Megveszi a rohadt jogokat a többi csatornától aztán fizetős lesz..hát meg mondom hova menjenek...pi......cs......á.....ba!
JAJA közvetítik a LIverpool meccset tegnap néztem hát ilyan szar kommentárt régen hallotam:megvárta míg az angol kommentár hallatszik majd lefordította meg minden bajnokit leadnak persze 3 hét késéssel..hu de nagyon jó
Fizetős lesz kapják be ,már rendesen a vb-t sem lehet nézni ezért kellet a sport 1-2 től elvenni (megvenni) a jogokat ja meg bl azt is már most elkezdik és jövőre itt fog menni mert megvették a viasattól ...

Ez is arra megy ki hogy minnél több pénzük legyen...mintha a GYurcsány-KÓKA páros lenne a vezetője ennek a csatornának...

HAJRÁ SPORT 1-2 én velük maradok...JÓL mondják a FRADISTÁK...MOCSKOS RTL sálálálálá.....

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19911 Hozzászólás Szerző: Robi »

Szeretném felhívni a figyelmeteket,egy honlap ajánlására. Ez a honlap a Borussia Dortmund-dal foglalkozik. Még eléggé kezdetleges,úgyhogy a Chelsea honlap közelébe sem érhet a szépségét illetően. A fórum jó,csak kevesen vagyunk (ketten) :oops: :? .Tehát szeretnék megkérni olyan embereket,akik szeretik a BVB-t (vagy csak szimpatizálnak vele),hogy akkor ők látogassanak el a honlapra (meg a fórumra). Az ajánlott honlap címe:
http://bvbdortmund.fw.hu

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19912 Hozzászólás Szerző: Robi »

undertow írta:a s0 tenyleg megegyezett a chelsea tvvel? esetleg reserve es youth meccsekhez is lesz szerencsenk? :) van errol vmi hir valahol?
annyi lesz a változás,hogy most már BL meccseket is adnak majd elvileg.(nekem ennyit mondott faterom)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19913 Hozzászólás Szerző: undertow »

nalam nincs sport klub, es kerdes, hogy lesz-e egyaltalan. upc rulz.

a s0 tenyleg megegyezett a chelsea tvvel? esetleg reserve es youth meccsekhez is lesz szerencsenk? :) van errol vmi hir valahol?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19914 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Yes!A Mu meg az Arsenal döntetlent játszott...tökéletes!:)...egy ilyen mccs után alaki azt meri nekünk mondani hogy unalmasan játszunka kkor azt körberöhögöm....ez a meccs borzasztó volt....hehehehe...:)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19915 Hozzászólás Szerző: Robi »

szpecnaz írta:
Robi írta:eddig úgy volt,hogy mind a 64 VB meccset közvetítik,most ott tartanak,hogy csak 32-t,de még az se biztos.
Meg az se igaz,hogy a Barca,Liverpool,Arsenal meccseit csak ők közvetítik,mert továbbra is a Sport TV adja élőben az ilyen jellegű meccseket,a Spor Klub pedig csak felvételről adja ezeket.
Ami az egyetlen jó ötlet foci szinten a csatornától,az az,hogy az elmúlt 10 év legjobb 50 Premier League meccsét leadják felvételről.

A Sport TV pedig megegyezett a Chelsea TV tulajdonosával,így most már a Chelsea összes meccsét a Sport TV adja (BL-t is :) ) elvileg.(ÉLŐBEN)
Mármint a sport1-re gondolsz?.
csak az utsó mondat vonatkozik a Sport 1-re,a többi a Sport Klubra

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19916 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Robi írta:eddig úgy volt,hogy mind a 64 VB meccset közvetítik,most ott tartanak,hogy csak 32-t,de még az se biztos.
Meg az se igaz,hogy a Barca,Liverpool,Arsenal meccseit csak ők közvetítik,mert továbbra is a Sport TV adja élőben az ilyen jellegű meccseket,a Spor Klub pedig csak felvételről adja ezeket.
Ami az egyetlen jó ötlet foci szinten a csatornától,az az,hogy az elmúlt 10 év legjobb 50 Premier League meccsét leadják felvételről.

A Sport TV pedig megegyezett a Chelsea TV tulajdonosával,így most már a Chelsea összes meccsét a Sport TV adja (BL-t is :) ) elvileg.(ÉLŐBEN)
Mármint a sport1-re gondolsz?...CFCboy....szerintem ilyen kitétel nincsen....ezek a profitra mennek...mocskos bagázs! :evil:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19917 Hozzászólás Szerző: Robi »

eddig úgy volt,hogy mind a 64 VB meccset közvetítik,most ott tartanak,hogy csak 32-t,de még az se biztos.
Meg az se igaz,hogy a Barca,Liverpool,Arsenal meccseit csak ők közvetítik,mert továbbra is a Sport TV adja élőben az ilyen jellegű meccseket,a Spor Klub pedig csak felvételről adja ezeket.
Ami az egyetlen jó ötlet foci szinten a csatornától,az az,hogy az elmúlt 10 év legjobb 50 Premier League meccsét leadják felvételről.

A Sport TV pedig megegyezett a Chelsea TV tulajdonosával,így most már a Chelsea összes meccsét a Sport TV adja (BL-t is :) ) elvileg.(ÉLŐBEN)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19918 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

nem lesz fizetős,mert különleges eseményt fognak rajta közvetíteni(VB),és akkor nem lehet fizetős asszem...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19919 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Nekem nincsen de megoldom....mindenesetre ha jól olvastam fizetős lesz....hogy rohadjon le az rtl klub....az ember már a vb-t sem tudja megnézni nyugodtan...undorító...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#19920 Hozzászólás Szerző: Wisey »

CFCBoy írta:asszem ez a kérdés ideillik?
Van nektek Sport Klubbotok?(TV csatorna)
nekem van,de eddig nem vagyok túl oda érte...
Én is tudom fogni, de nem "érint meg" a kínálat... Maradok a Premier Ligánál :)

Válasz küldése