Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19661 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én láttam a meccset. Mit csalt el?? Azért mert befújt egy jogos büntetőt aztán pedig visszfújt egy szabadot mert a kiállított játékos (Vanczák) nem hagyta még el a pályát?? Abszolút jól vezette a meccset ezt az Újpest cseszte el

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19662 Hozzászólás Szerző: Robi »

ez a Bede mekkora csaló :evil: Láttátok a meccset? Remélem soha többé nem küldik ki Újpest meccsre ezt a csalót,mert akkor meghal :wink: :evil:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19663 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Gratulálok az eredményedhez Tore!!!! 8)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19664 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, az első meccsünkön 5-3-as vereséget szenvedtünk egy fél amatör-fél profi csapattól (ketten már másfél éve, ketten 3 hónapja játszanak) de a másodikon mindenki meglepetésére 7-3-ra picsáztunk el egy magyar szinten is jegyzett (női) csapatot!:) (Curlingben nincs sok szerepe a nemeknek) Óriási érzés volt! Ráadásul csoportelsők lettünk, holnap délelőtt még még még CURLING!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19665 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

És milyen eredményt értél el Tore?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19666 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ma játszom életem első tét-curling meccsét. A csapatom neve: Jégkorszaki szakik!:D Nem rossz, bár én a Hungarian Chelsea Supporters Curling Club-ot ajánlottam, de kiderült csak én vagyok Chelsea drukker!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19667 Hozzászólás Szerző: undertow »

azon ment a siras, hogy az egyik barca golt vegul nem neki adtak meg...

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19668 Hozzászólás Szerző: Steffi »

undertow írta:megint nem lesz?
de szep lenne. tavaly is hogy hisztizett miatta :lol:
Ja, egy nyavalyás 11est kellett volna belőnie a hülye fejének, de kihagyta, így azt hiszem Forlan lett a gólkirály.-)
Hajrá Kékek!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19669 Hozzászólás Szerző: undertow »

megint nem lesz?
de szep lenne. tavaly is hogy hisztizett miatta :lol:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19670 Hozzászólás Szerző: Steffi »

CFCBoy írta:Nagyon jó meccs volt! Pörgös, fordulatos, igazi rangadóhoz méltóan játszott a két csapat... A Realnak így is minegy, mert a Valencia is kikapott... Villa viszont utolérte Eto'o-t, és remélem a kameruni a Bilbao ellen nem lő gólt(ha játszik...). Én azt szeretném, hogy minen ország bajnokságába hazai játékos legyen a gólkirály(mint Spanyoloknál Villa...) A válogatottra még egy kicsit visszatérek... Ha S.G.E. nem látta játszani Walcott-ot, akkor mért nevezte be a keretbe???? Ez az ember esküszöm vak!!!! Darren Bent 18 gólig jutott... Harewood 13-ig, azt hiszem... És egy 2. osztályú játékost visz ki, aki a Premier League-ben nem is játszott... Remélem McLaren nem lesz ilyen hülye 2010-ben, és egy nagyon erős angol válogatottat visz ki a VB-re...
Remélem is, hogy a köpködő EtÓCSKA nem lesz gólkirály!
Hajrá Kékek!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19671 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Nagyon jó meccs volt! Pörgös, fordulatos, igazi rangadóhoz méltóan játszott a két csapat... A Realnak így is minegy, mert a Valencia is kikapott... Villa viszont utolérte Eto'o-t, és remélem a kameruni a Bilbao ellen nem lő gólt(ha játszik...). Én azt szeretném, hogy minen ország bajnokságába hazai játékos legyen a gólkirály(mint Spanyoloknál Villa...) A válogatottra még egy kicsit visszatérek... Ha S.G.E. nem látta játszani Walcott-ot, akkor mért nevezte be a keretbe???? Ez az ember esküszöm vak!!!! Darren Bent 18 gólig jutott... Harewood 13-ig, azt hiszem... És egy 2. osztályú játékost visz ki, aki a Premier League-ben nem is játszott... Remélem McLaren nem lesz ilyen hülye 2010-ben, és egy nagyon erős angol válogatottat visz ki a VB-re...

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19672 Hozzászólás Szerző: Robi »

Tegnap néztétek a Sevilla- Real meccset? Vezetett a Real 2-0-ra,de a félidőben már 4-2 volt a sevilla-nak :D . A meccse vége 4-3 lett,de pazar meccs volt,jó sok helyzettel. Egyébként majd ha megtudjátok nézni,akkor nézzetek a meccsről egy összefoglalót,és a 2. Real gólnál nézzétek meg hogy Bekem hogy kezelte a labdát :shock: . Nem gondoltam volna,hogy ő ilyet is tud :lol:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19673 Hozzászólás Szerző: Robi »

én nem a csapatokat büntetném. (Pedig utálom a Juvét és a Milan-t is). Én a Moggi-t és a bundában résztvevő embereket büntetném. Nehéz innen Magyarországról megállapítani hogy mi a helyzet a határon túlról. De szerintem van olyan játékos a bűnösnek vélt csapatokban,akik nem is tudtak az egészről semmit (nem Buffon-ra gondolok :lol: )....

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19674 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Hát igen, tényleg nagy felhők vannak az olasz foci egén mostanság. És remélem, hogy a szövetség nem fog elnézőbb lenni a Juvéval és a Milannal csak azért, mert ők nagy csapatok. És, ha azt akarják, hogy ez ne fajuljon el még jobban, akkor igen is sürgősen és ami a legfontosabb nagyon szigorúan kell megbüntetni a csapatokat (természetesen a vezetőkkel együtt). Én személy szerint utálom mindkét csapatot (Juve, Milan), de megpróbálom előítélet nélkül nézni ezt az ügyet, és akárhogy is nézem sztem a legjobb döntés lenne visszasorolni őket a Serie B-be és természetesen onnan is ponthátrányban induljanak.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#19675 Hozzászólás Szerző: Wisey »

szpecnaz írta:
mourinho írta:Ez szép:

In caso di penalizzazioni, Roma e Chievo possono aspirare alla Champions League? Per l’Uefa varrà la classifica definitiva. Possibili scenari: Juve retrocessa in B con penalizzazioni; Fiorentina e Lazio retrocesse; Milan penalizzato. In Champions andrebbero allora Inter, Roma, più Chievo e Palermo (preliminari). Con (magari) Milan, Livorno ed Empoli in coppa Uefa e Parma in Intertoto.
(gazzetta)


-Juventus jövőre Seria B'
-Milan jövőre csak Uefa kupa
-Roma jövőre BL
-Chievo jövőre BL
-Palermo jö9vőre BL
-Fiornetina, Lazio is Seria B

Ez tényleg vicc . Nem baj már sem a Milan sem a Juve nem állít meg minket jövőre a BL-ben :lol: :o
ezt nem merik megtenni.....fölrobbanna Olaszország..
Valamikor a nyolcvanas évek végén visszasorolták a Milant a Serie B-be, pont egy totóbotrány miatt. Bár akkor még talán nem volt ekkora üzlet a foci (főleg nem a BL)...

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19676 Hozzászólás Szerző: Robi »

a következő verziók vannak állítólag a bundával kapcsolatban.

1. Juve, Milan, Lazio, Fio megy a lecsóba

2. Juve megy a lecsóba, Milan, Fio, Lazio pontlevonások
:
3. a Juve egyedül megy a lecsóba, a többiek max. pénzbüntetés

4. simán elveszik a scudettokat a juvétól

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19677 Hozzászólás Szerző: Robi »

mourinho írta:Egyelőre nincs hír Buffonról De Santisról csak annyi, hogy nem engedik a VB-re (legalábbis eddig)
Buffon-ról annyit tudok,hogy vallomást tett. A lényege a vállomásnak,hogy 2005 novemberéig valóban fogadott meccsekre de ezek többségében külföldi sportesemények voltak,és a Juve meccseire egyszer sem tett fel pénzt. Hogy ebből mennyi az igaz,az már más kérdés.... :)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19678 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Egyelőre nincs hír Buffonról De Santisról csak annyi, hogy nem engedik a VB-re (legalábbis eddig)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19679 Hozzászólás Szerző: Robi »

Egyébként buffon, a spori De Santis nem kapnak valami büntetést? De Santis megérdemelné a Saskőy féle bünti egy részét (nincs több játékvezetés)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19680 Hozzászólás Szerző: Robi »

nemá. épphogy visszajutott nagy nehezen a Fiorentina,erre megint visszasorolják őket. menjenek a ..... :evil: mondjuk azzal nem nőttek a szememben,hogy valszeg ők is benne vannak ebben a bundában. Nem értem hogy miért kell bundázni a sportban. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Robi 2006. május 15., hétfő 20:26-kor.

Válasz küldése