Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Hege
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#17501 Hozzászólás Szerző: Hege »

a sok buzi cigány leszurta az MKB veszprém kézilabda csapatának pár játékosát ...az egyik meg is halt....buzi cigányok(bocs a kifejezésért)
We love you Chelsea^^

Spring
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

#17502 Hozzászólás Szerző: Spring »

Joey írta:http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ma ... 20670.html

Megint a retkes cigányok :evil:

RIP :cry:
RIP :( +egy kis gázkamralátogatást minden orknak... :evil:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

norbbiii
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Kapcsolat:

#17503 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ma ... 20670.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Megint a retkes cigányok :evil:

RIP :cry:

Hege
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele

#17504 Hozzászólás Szerző: Hege »

ez egy állat ez a ygerek miket csinál már a labdával....volt próbajátékon is az arsenalba...csak hát ő freestylos
http://www.youtube.com/watch?v=ytU1O7Ze ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
We love you Chelsea^^

Perpetuum
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti

#17505 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Remélem megkapja a megérdemelt bizalmat és a játék lehetőséget, valamint élni is tud vele. Jelenleg számára a PSV egy nagyon jó fejlődési színtér, 433 amiben Ő nagyon jó. Hajrá Balázs!

Patrikblues
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

#17506 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Dzsudzsák első mesterhármasát szerezte a holland bajnokságba és még nincs vége a meccsnek...
Jót tett neki, az edzőváltás!
I'm Chelsea till I die

Robi
Kedvenc játékos: Essien

#17507 Hozzászólás Szerző: Robi »

ZenZo írta:
Robi írta: szerintem pont hogy a kényelmeset választotta...nem ismerem személyesen Szabit,de a pénz biztos erősen döntő szerepet kapott
Hát, attól függ, neked mi a kényelmes. Nekem kényelmes az, hogy ha egy olyan helyet választok, ahol/amely közösségben már van nevem, ismernek, hiteles személy vagyok. Beszélem a nyelvet, vannak ismerőseim, s évek óta itt élek (tehát szeretek itt lenni). Szemben azzal, hogy mínusz 5 fok van a legmelegebb időben, kurvára senki nem ismer és én sem ismerek senkit, az egész bajnokságot sem, a nyelvet nem beszélem, az elvárások nagyok, és még mindig utcalány hideg van. A Hamburgban jó esélyel tuti kezdőként számítottak volna rá, míg a Zenitben jó esélyel harcolnia kell a csapatba kerülésért.
ez is igaz,de a pénz nagy úr ;)

ZenZo

#17508 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robi írta: szerintem pont hogy a kényelmeset választotta...nem ismerem személyesen Szabit,de a pénz biztos erősen döntő szerepet kapott
Hát, attól függ, neked mi a kényelmes. Nekem kényelmes az, hogy ha egy olyan helyet választok, ahol/amely közösségben már van nevem, ismernek, hiteles személy vagyok. Beszélem a nyelvet, vannak ismerőseim, s évek óta itt élek (tehát szeretek itt lenni). Szemben azzal, hogy mínusz 5 fok van a legmelegebb időben, kurvára senki nem ismer és én sem ismerek senkit, az egész bajnokságot sem, a nyelvet nem beszélem, az elvárások nagyok, és még mindig utcalány hideg van. A Hamburgban jó esélyel tuti kezdőként számítottak volna rá, míg a Zenitben jó esélyel harcolnia kell a csapatba kerülésért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Robi

#17509 Hozzászólás Szerző: Robi »

ZenZo írta:
Robi írta:Abban egyetértünk,hogy Huszti nem egy világsztár,és nem Lampard szint. De Hamburgból akkor is jobban ki tudna emelkedni.
Az tény, hogy egy ismert bajnokságot, ismert nyelvterületet hagyott ott egy olyanért, ahol jó esetben is alig ismeri valaki. Becsülöm a döntését, hogy nem beleült a kényelmesbe, hanem mert váltani, kockáztatni. Az egyetlen dolog, ami szerintem hátrány, hogy a bajnokságot tavaszi-őszi leosztásban nyomják.
szerintem pont hogy a kényelmeset választotta...nem ismerem személyesen Szabit,de a pénz biztos erősen döntő szerepet kapott

ZenZo

#17510 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robi írta:Abban egyetértünk,hogy Huszti nem egy világsztár,és nem Lampard szint. De Hamburgból akkor is jobban ki tudna emelkedni.
Az tény, hogy egy ismert bajnokságot, ismert nyelvterületet hagyott ott egy olyanért, ahol jó esetben is alig ismeri valaki. Becsülöm a döntését, hogy nem beleült a kényelmesbe, hanem mert váltani, kockáztatni. Az egyetlen dolog, ami szerintem hátrány, hogy a bajnokságot tavaszi-őszi leosztásban nyomják.

Robi

#17511 Hozzászólás Szerző: Robi »

Abban egyetértünk,hogy Huszti nem egy világsztár,és nem Lampard szint. De Hamburgból akkor is jobban ki tudna emelkedni.

dankodavid

#17512 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Csak nehogy átmenjen Robinhoba, és csak a pénz érdekelje! Egyébként szerintem is jó döntést hozott!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

ZenZo

#17513 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robi írta:De Oroszországban nem lesz annyira szem előtt,mint mondjuk a Hamburgban lehetett volna. ...de szerintem a Hamburg-ból könnyebben mehetett volna esetleg még jobb csapatba.
A Zenit is stabil kupaszereplő, tehát legalább annyira szem előtt lesz egy UEFA kupa címvédőnél, mint a Hamburgban, ráadásul a nagy csapatok is egyre többször tekintgetnek "kelet" felé (Pavljucsenko, Arhsavin, Zsirkov, Jo, stb...

Másrészt senkinek nem szeretném összetörni a lelkivilágát, de azért Huszti nem egy Lampard. Szóval ez a nagy/jobb csapatba való továbblépés szeritem jegelendő téma. Huszti kinőtte a német kiscsapat Hannovert, de egyelőre az ő szintje a Hamburg vagy a Zenit, és még ez sem biztos.

Egyébként szimpatikus edző Martin Jol, de azért Advocaat alatt dolgozni egy szinttel feljebb van, ráadásnak a Zenit támadó focit játszik, ami jobban fekszik hazánk fiának, szemben a Hamburg akármilyével.

Robi

#17514 Hozzászólás Szerző: Robi »

Szerintem nem döntött jól. Illetve pénzügyileg biztos,ha csak ezt a 4 éves szerződést kitölti,már megvan oldva az élete a következő 20-30 évre anyagilag....De Oroszországban nem lesz annyira szem előtt,mint mondjuk a Hamburgban lehetett volna. a Celtic-nél valóban jobb választás a Zenit,de szerintem a Hamburg-ból könnyebben mehetett volna esetleg még jobb csapatba. természetesen Sok SIkert Szabinak és a Zenitnek.

ZenZo

#17515 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szerintem is jó döntés volt, legalábbis jobb, mint a Celtic. A HSV sem volt rossz opció, de a Zenittel folyamatosan a bajnoki címért küzdhet, és akár a BL-ben is megvillogtathatja magát (ez meg lenne a Celticnél is, de ott egy szezonban játszana 6-8 komoly tétmérkőzést, ami nem sok - a Zenitnél nem a Hiberniant kell legyőzni a min. 2. helyért és a BL indulásért, hanem komoly moszkvai csapatokat). Ugyan az orosz bajnokságot nem ismerem, hiszen eléggé kevés hír van róla, de a regnáló UEFA kupa győzteshez szerződni elég jó dolog. És nem szabad elfelejteni, hogy nem akármilyen edző keze alatt dolgozhat. Szerintem ez volt a legfőbb motiváció (egyébként ezt nyilatkozta az érintett is). Bevállalta az oroszba szerződés kockázatát, ami bátor, de szerintem jó döntés volt. Viszont ha nem tud a csapatba kerülni, akkor nagy valószínűséggel eltemeti magát.

Daniel
Kedvenc játékos: Kante

#17516 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Patrikblues írta:
Speedie93 írta:Mit szóltok Huszti Szabi Zenitbe igazolásához? :D (megjegyzem látni hol nevelkedett.. :P )
Karrierje szempontjából mindenféle képpen előre lépés amenyiben betudja verekedni magát a kezdőbe... Én személy szerint jobb döntésnek tartottam volna a Celtic-et vagy a HSV-t...
Véleményem szerint is jó döntést hozott; bajnokságért harcolhat a csapattal, UEFA vagy BL lehetőség is benne van a Zenitben. Szerintem sima kezdő lesz pláne hogy Arshavin elment (igaz Huszti nem csatár, habár Arshvain se feltétlenül)
*knock, and it shall be opened unto you*

Patrikblues
Kedvenc játékos: Lampard

#17517 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Speedie93 írta:Mit szóltok Huszti Szabi Zenitbe igazolásához? :D (megjegyzem látni hol nevelkedett.. :P )
Karrierje szempontjából mindenféle képpen előre lépés amenyiben betudja verekedni magát a kezdőbe... Én személy szerint jobb döntésnek tartottam volna a Celtic-et vagy a HSV-t...
I'm Chelsea till I die

Zsoca
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Kapcsolat:

#17518 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem jó döntést hozott, jobb mint a német bajnokság, de szívesebben láttam volna egy angol középcsapatban... Így eléggé perifériára került.

Pöri
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen

#17519 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Mit szóltok Huszti Szabi Zenitbe igazolásához? :D (megjegyzem látni hol nevelkedett.. :P )
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Steffi
Kedvenc játékos: Drogba
Kapcsolat:

#17520 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Albinho írta:Podolski visszatért a szíve csücskéhez, a Kölnhöz.
Kár.-(
Hajrá Kékek!

Válasz küldése