Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#241 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Real Madrid - Betis 0-1 :shock:
Nocsak, végre vége a nagy madrid dominanciának? :D Egyre több csapat kezdi megmutatni, hogy simán lehet velük játszani és Zidane nem akkora mágus, mint aminek be van állítva. Nálam ő taktilag sose lesz egy Klopp, Conte vagy épp Ancelotti szintjén. Ezzel így jelenleg 7. a Madrid a spanyol ligában.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#242 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... eo-2592649
Előbb-utóbb érvényesülni fog a "sok kakas nem fér meg egy szemétdombon elv" :)
Ebben csak az a vicc, hogy Messi mindig atadta Neymarnak a pontrugasokat ha kerte, itt meg azert igazolt Parizsba, hogy o legyen a legnagyobb, az elsoszamu, es egy Cavani nem enged neki elvegezni semmit :lol:.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#243 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... eo-2592649" onclick="window.open(this.href);return false;
Előbb-utóbb érvényesülni fog a "sok kakas nem fér meg egy szemétdombon elv" :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#244 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chaoskid18 írta:OFFICIAL: Borussia Dortmund have signed defender Jeremy Toljan from Hoffenheim for €5million on a five-year contract.
Ez komoly? :O nekünk nem ért volna meg ennyit? :O #babyrage
Mi is érdeklődtünk iránta, na meg a Sp*rs, habár vélhetően nem volt túl komoly a dolog, de mégiscsak többször megszellőztették a nevünket vele kapcsolatban (ha jól rémlik, megfigyelőink is voltak kint miatta a nyári U21-es EB-n, legalábbis a hírek szerint), ennyiért lecsaphattunk volna rá mi is. A Hoffenheim is három belső védővel játszik, ő pedig a jobb és bal oldalon (wb) is bevethető, szóval számára ismerős rendszerbe érkezhetett volna, na mindegy. Jó eséllyel nem a Borussia lesz az a klub, ahonnan visszavonul, jó kis haszonnal továbbadhatják majd őt is, amennyiben beválik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#245 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

OFFICIAL: Borussia Dortmund have signed defender Jeremy Toljan from Hoffenheim for €5million on a five-year contract.
Ez komoly? :O nekünk nem ért volna meg ennyit? :O #babyrage
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#246 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Mcgregor is tudta hogy kevés lesz kardióban ez elején próbált nekimenni hátha egy lucky punch betalál de a 5. menettől már elfogyott a szufla Floyd végig kontrollálta a meccset nem hiába neki a legnagyobb a box IQ-ja itt csak rajta múlott mikor lesz vége. Abban is biztos vagyok hogy ha nem Mac lett volna az ellenfél tovább engedi a bíró. Nyert Floyd de Conor se lett megalázva azzal hogy a földön fetreng emelt fővel távozott mehet vissza az UFC-be királynak. Látszott is rajta hogy nem különösebben hatotta meg a vereség lehet hogy az elején hitt a győzelemben de ő is tudta hogy nem sok esélye van csak a közönségnek lett előadva akik be is kajálták hogy neki lehet itt keresnivalója. Most már Conor is multimilliárdos lett nem kell az UFC-től függenie azzal és akkor harcol akivel akar (bár ez eddig is így volt).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#247 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta: Más: Mayweather vs. McGregort nem nèzte valaki? Azért le a kalappal Money előtt, 41 évesen, 2 év nyugdíj utàn is agyonverte McGregort àllókèpessègben. Oké hogy az ír nem szokott ilyen sokáig harcolni, de ő elvileg csúcsformában és a legjobb korban lévő atlèta, ehhez képest 4 menet után a seggén vette a levegőt, Floyd meg a győzelem utàn is pattogott mintha épp most kelt volna. Nem véletlen az az 50-0, na.
Én néztem és sokkal többet vártam McGregortól, neki szorítottam. Azthittem egy-egy menetben sokkal jobban neki fog esni Mayweathernek, de ehhez képest egy karcolást sem ejtett rajta, csak "simogatta". Sajnos az elejétől fogva az történt a ringben amit Mayweather akart, nyilván ez várható is volt. Csúnyán fogalmazva Mayweathert meg sem izzasztotta McGregor, az ír pedig rendesen elfogyott. Viszont szerintem korai volt a leintés, bőven magánál volt még McGregor, annak ellenére is, hogy megrogyott, engedhette volna még tovább a bíró, bár valószínű akkor rendes KO-t kapott volna, de ezt már nem tudjuk meg. Összességében valóban szép és tekintélyt parancsoló az 50-0, de számomra Mayweather boxolási stílusa rendkívül egysíkú és unalmas, sokkal jobban csíptem a Tyson féle vadállatokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#248 Hozzászólás Szerző: Szabi »

gerawba írta:A nagydöntő vége óta nem igazán követtem az eseményeket az NBA-ben, úgyhogy ma elég megdöbbenve láttam milyen tradek voltak eddig: Paul George, Dwight Howard, Jimmy Butler, Derrick Rose, Rudy Gay, Chris Paul, Kyrie Irving :shock: :shock: WTF. (bár Hanga Ádám miatt a Gay->Spursről hallottam mondjuk)
Az olasz bajnokságot megszégyenítő játékosmozgás volt a legtöbb csapatnál.... Kicsit túlzásnak érzem.

Szabi mit szólsz, főleg Irving hozzátok igazolásához? :D Nem igazán értem a Cavs-et... Bár ahogy hallom Thomas miatt lehet semmis lesz a csere.

Lassan NHL-ben meg NFL-ben is fel kell hoznom magam, mert mindjárt kezdődik a szezon, főleg utóbbi az égető. :D
Nagyon meglepett, mondjuk az azóta leközölt hírek alapján ahogy Irving elkezdett nyávogni, rögtön rástartoltunk. Nem gondoltam volna, hogy azok után amilyen nevet és hírnevet csinált magának IT Bostonban, csere keretében megválnak tőle. Most olvastam én is ezt a dolgot, hogy lehet semmis lesz a csere, na az is egy érdekes csavar lenne. :D Irvinget még minden szimpátiám ellenére is jobb játékosnak tartom Thomas-nál, de kicsit sokallom az ellenértéket, amit a Cavs kapott egy nyíltan elvágyódó és roppant sérülékeny játékosért. Igaz, hogy most épp Thomas nem egészséges, de eddigi pályafutása alatt nem a sérülések jellemezték. Crowder-t én annyira nem bírtam, de roppant sokoldalú és hasznos játékos tud lenni, Zizic elvileg egy tehetséges magasember, a jövő évi Nets pick pedig szerintem még mindig simán top5-ös lehet, szóval Thomas mellett ez egy baromi jó csomag szerintem. Egyébként érdekesség, hogy ugyanazon draft első és 60. választottja cserélt helyet, már csak ezért is különleges a csere. :D Bradley elcserélése volt, ami igazán kiakasztott (hiába nem tudnánk megtartani, mikor lejár a szerződése jövőre), valamelyik f*szfej, ostoba Morris-ért cserébe ráadásul. Inkább maradt volna, és következő nyáron ingyen lép szabadügynökként, mert ha valaki, ő megérdemel egy vaskos szerződést.

Én Hayward-ot sem tartom akkora szupersztárnak amúgy, aki ekkora gigaszerződést ér, régebben kifejezetten utáltam, most se szeretem, de valahol várható volt, hogy idejön, mert Stevens edzette korábban az egyetemen. Egyébként el kell mondanom, hogy felületesebben követem már egy ideje az NBA-t, mint régebben (Durant féle dolog nagyban hozzátett ehhez meg pár nevetséges trade/kivásárlás, illetve az, hogy minden csapat felfut és felhajigálja a hármast (nyomorult Harden és a bagázsa leginkább a GS mellett), meg persze az, hogy időm sincs annyi), a döntőből is kb. az első két meccset láttam, utána nem érdekelt annyira, hogy éjszakázzak miatta, de azért képben vagyok valamennyire. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#249 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
gerawba írta:A nagydöntő vége óta nem igazán követtem az eseményeket az NBA-ben, úgyhogy ma elég megdöbbenve láttam milyen tradek voltak eddig: Paul George, Dwight Howard, Jimmy Butler, Derrick Rose, Rudy Gay, Chris Paul, Kyrie Irving :shock: :shock: WTF. (bár Hanga Ádám miatt a Gay->Spursről hallottam mondjuk)
Az olasz bajnokságot megszégyenítő játékosmozgás volt a legtöbb csapatnál.... Kicsit túlzásnak érzem.

Szabi mit szólsz, főleg Irving hozzátok igazolásához? :D Nem igazán értem a Cavs-et... Bár ahogy hallom Thomas miatt lehet semmis lesz a csere.

Lassan NHL-ben meg NFL-ben is fel kell hoznom magam, mert mindjárt kezdődik a szezon, főleg utóbbi az égető. :D

Hát én Butler-en kiakadtam, egyedül az vígasztalt hogy a másik kedvenc csapatomhoz ment. De kemèny lesz Wiggins, Towns meg Jimmy egy csapatban. A Bulls-ból kicsit kiàbrándultam, kb egy èv alatt lecserélődött az egèsz keret. Szegèny Rose jó nagy ballaszt lett, 5-6 éve ha azt mondja valaki hogy Lebron és ő egy csapatban akkor mindenkinek habzott volna a szája, kb mint most Curry és KD.

Más: Mayweather vs. McGregort nem nèzte valaki? Azért le a kalappal Money előtt, 41 évesen, 2 év nyugdíj utàn is agyonverte McGregort àllókèpessègben. Oké hogy az ír nem szokott ilyen sokáig harcolni, de ő elvileg csúcsformában és a legjobb korban lévő atlèta, ehhez képest 4 menet után a seggén vette a levegőt, Floyd meg a győzelem utàn is pattogott mintha épp most kelt volna. Nem véletlen az az 50-0, na.
Megnéztem reggel egy ismétlést. Hát finoman szólva is szarrá verte. 3 menetig volt esélye McGregornak. Kár, hogy megállította a bíró a végén. Megnéztem volna a KO-t.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#250 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:A nagydöntő vége óta nem igazán követtem az eseményeket az NBA-ben, úgyhogy ma elég megdöbbenve láttam milyen tradek voltak eddig: Paul George, Dwight Howard, Jimmy Butler, Derrick Rose, Rudy Gay, Chris Paul, Kyrie Irving :shock: :shock: WTF. (bár Hanga Ádám miatt a Gay->Spursről hallottam mondjuk)
Az olasz bajnokságot megszégyenítő játékosmozgás volt a legtöbb csapatnál.... Kicsit túlzásnak érzem.

Szabi mit szólsz, főleg Irving hozzátok igazolásához? :D Nem igazán értem a Cavs-et... Bár ahogy hallom Thomas miatt lehet semmis lesz a csere.

Lassan NHL-ben meg NFL-ben is fel kell hoznom magam, mert mindjárt kezdődik a szezon, főleg utóbbi az égető. :D

Hát én Butler-en kiakadtam, egyedül az vígasztalt hogy a másik kedvenc csapatomhoz ment. De kemèny lesz Wiggins, Towns meg Jimmy egy csapatban. A Bulls-ból kicsit kiàbrándultam, kb egy èv alatt lecserélődött az egèsz keret. Szegèny Rose jó nagy ballaszt lett, 5-6 éve ha azt mondja valaki hogy Lebron és ő egy csapatban akkor mindenkinek habzott volna a szája, kb mint most Curry és KD.

Más: Mayweather vs. McGregort nem nèzte valaki? Azért le a kalappal Money előtt, 41 évesen, 2 év nyugdíj utàn is agyonverte McGregort àllókèpessègben. Oké hogy az ír nem szokott ilyen sokáig harcolni, de ő elvileg csúcsformában és a legjobb korban lévő atlèta, ehhez képest 4 menet után a seggén vette a levegőt, Floyd meg a győzelem utàn is pattogott mintha épp most kelt volna. Nem véletlen az az 50-0, na.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#251 Hozzászólás Szerző: gerawba »

A nagydöntő vége óta nem igazán követtem az eseményeket az NBA-ben, úgyhogy ma elég megdöbbenve láttam milyen tradek voltak eddig: Paul George, Dwight Howard, Jimmy Butler, Derrick Rose, Rudy Gay, Chris Paul, Kyrie Irving :shock: :shock: WTF. (bár Hanga Ádám miatt a Gay->Spursről hallottam mondjuk)
Az olasz bajnokságot megszégyenítő játékosmozgás volt a legtöbb csapatnál.... Kicsit túlzásnak érzem.

Szabi mit szólsz, főleg Irving hozzátok igazolásához? :D Nem igazán értem a Cavs-et... Bár ahogy hallom Thomas miatt lehet semmis lesz a csere.

Lassan NHL-ben meg NFL-ben is fel kell hoznom magam, mert mindjárt kezdődik a szezon, főleg utóbbi az égető. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#252 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ez az Asensio gyerek fenomenális... Zidaneal és a fiatalokkal (Varane, Theo, Casmeiro, Kovacic , Lucas, Asensio stb.) a Real uralhatja a következő 6-8 évet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#253 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kezdenek rájönni, hogy a nagy hármas, mint olyan (msn, bbc), semmit se ér támogatás nélkül. Xavi visszavonult, Iniesta öregszik, Busquets visszaesett, így már nincs mögöttük támogatás, akik jöttek a helyükre nem hozták azt.

Paulinho és Coutinho is hátrább érkezhet egy sorral. Bár én se értem h miért pont Paulinho, de látható mit raknak előtérbe.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#254 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:Hivatalos, a Barca megvette az ex-spursös Paulinhót Kínából 40 millió euróért. Nem semmi, 30 éves játékosról beszélünk aki két éve kinn focizik. Így jár aki 220 milliót kap egy játékosért :)

Ousmane Dembele és Coutinho is nagyon úgy néz ki hogy Barcelonába mennek, szép erősítés így augusztusban.
Én nem is a 40 millión akadok, hanem azon, hogy egyáltalán minek kell egy Barcelona szintű csapatnak egy ennyire középszerű játékos... Már a Tottenhamből is úgy zavarták el, mert annyira minősíthetetlenül szarul játszott, erre most két év Kína után, 29 évesen Európa egyik legjobb csapata megveszi 3x annyiért, mint amennyiért anno eladta a Sp*rs. Én ezt komolyan nem tudom hova tenni, de hát ez nem is a mi problémánk. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#255 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:Hivatalos, a Barca megvette az ex-spursös Paulinhót Kínából 40 millió euróért. Nem semmi, 30 éves játékosról beszélünk aki két éve kinn focizik. Így jár aki 220 milliót kap egy játékosért :)

Ousmane Dembele és Coutinho is nagyon úgy néz ki hogy Barcelonába mennek, szép erősítés így augusztusban.
Nem tudom, de szerintem ezek ilyen se szine, se szaga jatekosok. Nem az a Barca fenyles amit az utobbi egy evtizedben megszokhattunk. Messi is oregedik, Neymart is eladtak, szerintem vagy kialakul egy uj stilus naluk vagy kicsit gyengebb idoszak kovetkezik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#256 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hivatalos, a Barca megvette az ex-spursös Paulinhót Kínából 40 millió euróért. Nem semmi, 30 éves játékosról beszélünk aki két éve kinn focizik. Így jár aki 220 milliót kap egy játékosért :)

Ousmane Dembele és Coutinho is nagyon úgy néz ki hogy Barcelonába mennek, szép erősítés így augusztusban.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#257 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A vasárnapi pánikhangulat margójára: ettől a MU-tól sem kell beszarni.

- José-nak úgy tűnik továbbra is alapelve hogy legyen egy Championship-szintű retardált szélsője a kezdőben(Lingard), miközben két parádés fiatal játékos(Rashford és Martial) ücsörögnek a padon. Csodák csodájára amikor lejött Lingard - szerintem főleg a sárga lapja és a pofázás miatt, ha az nincs akkor marad - szinteket ugrott az MU játéka.

- Matic ugyan azt hozta mint nálunk. Nem volt nagyon szar, de nagyon jó se. Korrekt módon hozta a meccset, de nem lépett oda tökösen, támadásban nem voltak túl értékes megmozdulásai. Oké, az ő lövése után született a gól ahogy Pityee írta, de azért az egy rettenetesen szar lövés volt amit Navas középre ütött ki és a védők se figyeltek Lukaku-ra, úgyhogy ettől én nagyon nem ájultam el. Kezdő lesz Matic az MU-ban, nem is fogja rosszul tolni, de Bakayoko szerintem sokkal komplexebb játékos, jó húzás lesz meglátjátok.

- Lukaku viszont eléggé rendben volt. Az első 60-65 percben elég kilátástalan volt az MU játéka, de rendszeresen jó helyre mozgott, mutatta magát, fejjel leszedte a ráívelt labdákat. Kihagyott egy óriási ziccert, az gáz volt, de azért az világos hogy ő 10-ből 9 ilyet berúg, most balszerencsés volt. Egy fosul játszó MU-ban nagyon veszélyes tudott lenni, szerintem számolnunk kell vele hogy vagdosni fogja a gólokat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#258 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
laczze írta:Európai szuperkupán Lukaku betalált a Real nak. Kicsit jobban kezdett mint szegény Morata.
Remélem ez csak lendületet fog adni neki nem pedig megbénítja.
Persze így is Moratat tartom a jobb választásnak csak a kezdés más, bár jóval kevesebbett játszott eddig mint a belga.
Akárki akármit mond, Matic pedig nem tolta rosszul, direkt figyeltem azt is hogy ütközött-e és volt neki jó pár szerelése... A gól pedig az ő lövéséből jött, tartok tőle h csozé kezei alatt újra formába kerül.
Kit érdekel? Nálunk egy ordenáré szar lett volna, ennyi pénzt meg senki nem adott volna érte, így megkapta a MU. Ha bajnokok akarunk lenni, azt kell megverni aki szembe jön.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#259 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Európai szuperkupán Lukaku betalált a Real nak. Kicsit jobban kezdett mint szegény Morata.
Remélem ez csak lendületet fog adni neki nem pedig megbénítja.
Persze így is Moratat tartom a jobb választásnak csak a kezdés más, bár jóval kevesebbett játszott eddig mint a belga.
Akárki akármit mond, Matic pedig nem tolta rosszul, direkt figyeltem azt is hogy ütközött-e és volt neki jó pár szerelése... A gól pedig az ő lövéséből jött, tartok tőle h csozé kezei alatt újra formába kerül.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#260 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

laczze írta:Európai szuperkupán Lukaku betalált a Real nak. Kicsit jobban kezdett mint szegény Morata.
Remélem ez csak lendületet fog adni neki nem pedig megbénítja.
Persze így is Moratat tartom a jobb választásnak csak a kezdés más, bár jóval kevesebbett játszott eddig mint a belga.
azért villogtatja a falábat lukaku is ha nem üres a kapu xd

Válasz küldése