Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2221 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És mit kell tennie ahhoz egy kapusnak, hogy végre aranylabdát kapjon? Neuer egyszerűen már liberót is játszik. Tényleg jót tenne az ő megítélésükön is ez, ha már nem képesek egy különdíjat csinálni a kapusoknak...

Annak ellenére, hogy elismerem Ronaldo-t, meg is érdelmli, a legjobb játékos a világon évek óta, minden évben szállítja a maga 50 gólját.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2222 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
Николаевич írta:Nagyon jó kapus Neuer, de a Bayern és a válogatott a világ legjobb csapatai, általában nem lövik szét a kapuját, amikor meg igen akkor ő sem tudott csodát tenni(BL-elődöntők).
Ez milyen indok? Ronaldonak egy egész Real Madrid és portugál válogatott dolgozik a góljai alá, Messinek is amióta nem segítenek annyit mint anno, már nem olyan látványosan termeli a gólokat. Az, hogy kapusként eljutott oda, hogy a két agyonszopkodott emberrel egy mondatban említsék mint Aranylabda esélyest, már ezért odaadnám neki. :D Szerintem abszolút megérdemelné, nem mintha Ronaldo nem, de én Neuernek "drukkolok".

De te tényleg ki tudnád emelni Neuer-t mit aranylabdás? Miért pont Neuer? Miért nem Lahm vagy Kroos mondjuk? Mind a három ugyan azt érte el idén egy remek csapat tagjaként.

Cé bevitte a VB-re a portugálokat - pár éve ez hülyén hangzott volna, de mostanában hulladék az egész csapat rajta kívül - megnyerte a BL-t, a spanyol kupát és két szuperkupát és az idei szezonban is elképesztően játszik(17 meccsen 23 gól 9 gólpassz).

Az, hogy Neuer-t egy lapon említik vele szerintem arról szól hogy az emberek unják hogy Cé vagy Messi kapja az aranylabdát és nagyon azt akarják hogy valaki más kapja, de szerintem a németek kiváló csapatmunkával lettek világbajnokok, nem lehet egy embert kiemelni közülük.

Én sem bánnám, ha végre más is komolyan szóba jöhetne, de senkinek nem adnám oda jó szívvel Ronaldo helyett. Nincs mit tenni, ő a legjobb.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2223 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta:
rafanadal írta:Neuer: "I won't win Ballon d'Or because I don't pose in my underpants."

Mocskos majom. O van egyedul igy raizgulva erre az aranylabdara amiota jeloltek es eselyesnek tartjak. Azota mutogatja magat mar nem csak kirohanva a kapubol hanem felpalyarol dirigalva. Hogy en mennyire szeretnem, hogy egyszer egy fontos meccsen megszivja ezt a feltunesi viszketegseget.
Ezzel amúgy mi a baj? Tök jogos nyilatkozat, nem szó szerint, hanem a lényege miatt, amíg nem lesz Neymar körül nagyobb hájp mint a két delikvens körül, addig ők fogják kapni az Aranylabdát, ebben igaza van Neuernek. Azt én is várom, hogy valaki küldje már rá neki félpályáról, de én bírom a csávót, Ronaldonak is van ekkora, ha nem nagyobb arca, ráadásul Neuer kérdés nélkül legjobbja a posztján.
Николаевич írta:Nagyon jó kapus Neuer, de a Bayern és a válogatott a világ legjobb csapatai, általában nem lövik szét a kapuját, amikor meg igen akkor ő sem tudott csodát tenni(BL-elődöntők).
Ez milyen indok? Ronaldonak egy egész Real Madrid és portugál válogatott dolgozik a góljai alá, Messinek is amióta nem segítenek annyit mint anno, már nem olyan látványosan termeli a gólokat. Az, hogy kapusként eljutott oda, hogy a két agyonszopkodott emberrel egy mondatban említsék mint Aranylabda esélyest, már ezért odaadnám neki. :D Szerintem abszolút megérdemelné, nem mintha Ronaldo nem, de én Neuernek "drukkolok".
Egyrészt: https://vine.co/v/O50PMAMBuIj

Másrészt pont ez az, hogy kiemelkedik a posztján és nagyon tehetséges, de amíg mások (a duó) a saját posztjuk határait feszegetik évről évre, addig ő nem tart itt kapusposzton. Nagy szó egy lapra kerülni velük tényleg, de ez nem elég, meg is kell őket verni az elismerésért, ezért jár a legjobbnak (elvileg, még a FIFA előtt).
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2224 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Neuer: "I won't win Ballon d'Or because I don't pose in my underpants."

Mocskos majom. O van egyedul igy raizgulva erre az aranylabdara amiota jeloltek es eselyesnek tartjak. Azota mutogatja magat mar nem csak kirohanva a kapubol hanem felpalyarol dirigalva. Hogy en mennyire szeretnem, hogy egyszer egy fontos meccsen megszivja ezt a feltunesi viszketegseget.
Ezzel amúgy mi a baj? Tök jogos nyilatkozat, nem szó szerint, hanem a lényege miatt, amíg nem lesz Neymar körül nagyobb hájp mint a két delikvens körül, addig ők fogják kapni az Aranylabdát, ebben igaza van Neuernek. Azt én is várom, hogy valaki küldje már rá neki félpályáról, de én bírom a csávót, Ronaldonak is van ekkora, ha nem nagyobb arca, ráadásul Neuer kérdés nélkül legjobbja a posztján.
Николаевич írta:Nagyon jó kapus Neuer, de a Bayern és a válogatott a világ legjobb csapatai, általában nem lövik szét a kapuját, amikor meg igen akkor ő sem tudott csodát tenni(BL-elődöntők).
Ez milyen indok? Ronaldonak egy egész Real Madrid és portugál válogatott dolgozik a góljai alá, Messinek is amióta nem segítenek annyit mint anno, már nem olyan látványosan termeli a gólokat. Az, hogy kapusként eljutott oda, hogy a két agyonszopkodott emberrel egy mondatban említsék mint Aranylabda esélyest, már ezért odaadnám neki. :D Szerintem abszolút megérdemelné, nem mintha Ronaldo nem, de én Neuernek "drukkolok".

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2225 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:Hogy en mennyire szeretnem, hogy egyszer egy fontos meccsen megszivja ezt a feltunesi viszketegseget.
http://youtu.be/jp5_l86_2dE" onclick="window.open(this.href);return false;
Egyszer már megvolt neki. Amúgy én sem szeretem. Iszonyat nagyképű, arrogáns játékos. Ránézésre is süt róla, hogy ő felsőbbrendűnek hiszi magát.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2226 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is nagyon csipázom, legjobb kapus a világon és egyéniség. Simán neki adnám, és végre odapörkölnének a két óriásnak :D. Amúgy meg a "kirohanásai" nem véletlenek, gyakorlatilag olvassa a játékot, és nem is tudom már hány támadást akadályozott meg ezzel...

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2227 Hozzászólás Szerző: Spring »

rafanadal írta:Neuer: "I won't win Ballon d'Or because I don't pose in my underpants."

Mocskos majom. O van egyedul igy raizgulva erre az aranylabdara amiota jeloltek es eselyesnek tartjak. Azota mutogatja magat mar nem csak kirohanva a kapubol hanem felpalyarol dirigalva. Hogy en mennyire szeretnem, hogy egyszer egy fontos meccsen megszivja ezt a feltunesi viszketegseget.
Én nagyon bírom ezt a csávót :D VB döntőt haverokkal néztük, Neuer ott is az ellenfél 16-osánál töltötte a meccs nagy részét ( :lol: ), egy csaj odajött megkérdezni, hogy fiúk, ezen a játékoson mért nem olyan mez van, mint a többieken? Ő a legjobb? Aztán elkezdett magyarázni, hogy a röplabdában is az egyik játékos megkülönböztető mezben játszik.. :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2228 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Neuer: "I won't win Ballon d'Or because I don't pose in my underpants."

Mocskos majom. O van egyedul igy raizgulva erre az aranylabdara amiota jeloltek es eselyesnek tartjak. Azota mutogatja magat mar nem csak kirohanva a kapubol hanem felpalyarol dirigalva. Hogy en mennyire szeretnem, hogy egyszer egy fontos meccsen megszivja ezt a feltunesi viszketegseget.

A 2012-es BL-döntőn is baromi nagyképű volt, jót röhögtem rajta a meccs után.

Én is olvastam a nyilatkozatát, vicc az egész.. Úgy csinál mintha magasan ő lenne a világ legjobb játékosa, Ronaldo aranylabdája meg a világ igazságtalansága lenne. Nagyon jó kapus Neuer, de a Bayern és a válogatott a világ legjobb csapatai, általában nem lövik szét a kapuját, amikor meg igen akkor ő sem tudott csodát tenni(BL-elődöntők).

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2229 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Neuer: "I won't win Ballon d'Or because I don't pose in my underpants."

Mocskos majom. O van egyedul igy raizgulva erre az aranylabdara amiota jeloltek es eselyesnek tartjak. Azota mutogatja magat mar nem csak kirohanva a kapubol hanem felpalyarol dirigalva. Hogy en mennyire szeretnem, hogy egyszer egy fontos meccsen megszivja ezt a feltunesi viszketegseget.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2230 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

True story minden egyes szava: https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/th ... 01517.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2231 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Not bad: https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/pi ... 10140.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2232 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ujujuj! Murray nyilatkozata a tegnapi gálameccset követően: "Épp Mario Kartsot játszottam otthon amikor hívnak telefonon, hogy korábban jöjjek be a terembe. Az utóbbi napokban úgy néz ki Mario Kartsban jobb vagyok, mint teniszben. Mindenesetre, elnézést kérek, hogy csütörtökön ennyire kifárasztottam Rogert, hogy ma nem tudott pályára lépni."

Emlékezzünk csak vissza az eredményre: 6:0 6:1-re kapott ki kevesebb, mint egy óra alatt. Brit humor magasiskolája. :D :D :D
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2233 Hozzászólás Szerző: Chester »

Eagles pipa, jöhet a Vikings! 8)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2234 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ennyire rég baszott fel teniszmeccs, mint ez a tegnap esti. Wawrinka egy többszörösen megnyert meccset adott ki a kezei közül, mert kretén. A döntő játszmában rendre ő nyerte a hosszú labdameneteket, Federer már 2 méterrel a pálya mögött játszott és erre fel ez az idióta az első meccslabdájánál 2. adogatásra szerva-röptét játszik. Elveszíti. Nem baj, 2. meccslabdánál ugyancsak 2. adogatásnál megint megpróbálja a szerva-röptét, természetesen ugyan azzal a végeredménnyel. 3. meccslabdánál végre első adogatásra próbálja meg a szerva-röptét, de egy egyszerű röptét hálóba tesz. Ezt követően pedig a tie-breakben is bemutatott pár nagyon értelmes mozdulatot. Arról nem is beszélve, hogy az utolsó 3 adogatójátékában és a tie-breakben összesen ha beütött 5 első szervát ... Én nem tudom megérteni, hogy miért nem teniszezik valaki alapvonalról ha a 4 ütésnél hosszabb labdamenetek 90%-át nyeri az adott játszmában. Nem, ő megy fel, mint egy tulok a hálóhoz, mert ott úgysem tud játszani.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2235 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta: Én nem azt mondtam, hogy a magyar keret a görögök után a második legjobb (vagy olyan erős, mint a románoké), én azt mondtam, hogy az "igazi" görög válogatotton kívül az összes csapat a csoportban egy hulladék.
A románoknak vannak jó playereik, de iszonyat gyenge egy csapat. Ahogy a miénk is (csak nekünk még annyi jó játékosunk sincs, mint nekik). Az észak-írek is borzalmasan vékonyak (persze, az elején nyertek 3/3-at, de ettől még a helyen kell kezelni őket, nudlik). A finnek szintén bűn rosszak. Feröert pedig meg sem szeretném említeni, lelkes amatőr válogatott.

Szóval mázlink volt ezzel a csoporttal, és azzal, hogy a görögök még tegnap is képesek voltak kikapni, hogy megszabaduljanak Ranieritől, ha innen nem jutunk be egy felhígított EB mezőnye, akkor sehonnan.


Röviden, hogy mi lenne nagyjából a papírforma:
Görögország 2 meccs - szerencsével és fatális hibák elkövetése nélkül 1 pont
Románia 1 meccs - minimum 1 pont, de a múltkori VB selejtezőt látva ellenük 3 pont illene itthon
Finnország 1 meccs - 1 pont, nem hiszem, hogy nyerni tudnánk idegenben
Észak-Írország 1 meccs - sima 3 pontnak kell lennie
Feröer 1 meccs - 3 pont

Ez 9-11 pont (mindenféle nagyobb bravúr és meglepetés nélkül), amivel a románok (és ha belehúznak a görögök) mögött könnyen odaérhetünk a 2-3.helyre. (Észak-Írországnak ezek az eredmények kifutottak, vissza fognak esni mint a franc, Finnországgal szemben pedig fórban vagyunk, ezt szerintem meg fogjuk tartani)
Ezt így már inkább elfogadom. Akkor csak félreértettük egy kicsit egymást. Elfogadom, hogy könnyű csoportot kaptunk. Azt hittem magyarokkal szembeni összehasonlításra mondod és ezért jöttem a románokkal.

Én is hasonlóra számítok:
Görögország - 0 vagy 1 pont
Románia - 0 vagy 1 pont
Finnország - 1 vagy 3
Észak-Írország - 1 vagy 3 - ezt azért nem tartom annyira simának, nagyon tördelik és ölik a játékot
Feröer szigetek - 3
Ez nagyon drámai helyzetben 5 pont ami kevés lenne természetesen, de tényleg a lehető legrosszabb verziókat vettem és szerintem a legjobb amit ki tudunk hozni a helyzetből az 11 ami sima továbbjutást jelentene valószínűleg a 2. helyen. Románoktól várok egy olyan 18-21 pontot és utánuk kellene bejönni a 2. helyre. Görögöktől számítok egy olyan 15-re, 6 meccs alatt új edzővel szerintem annyira feltámadnak, hogy a könnyebbeket legalább megnyerjék és csak itt-ott veszítsenek a románok ellen vagy ellenünk valamelyiken. Akik pedig még talán szóba jöhetnek azok az írek, mert már rendelkeznek 9-el, de tőlük én is egy kisebbfajta visszaesésre számítok és ezért olyan 14-16-nál többet nekik sem adnék. Számolok náluk Feröer elleni győzelemmel és finnek elleni 2-4 ponttal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2236 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
gerawba írta:
rafanadal írta:Ahhoz képest, hogy a legnagyobb esélyesei a csoportnak a görögök voltak, szépen kikaptak hazai pályán immár a Feröer szigetektől is. :D
Edzőt buktatnak egyértelmű.
Az a pechünk, hogy márciusig edzőt fognak váltani, és ha 100%-on pörgünk és minden összejön, akkor maximum 1 pontot szerzünk majd ellenük, mert fényévekre vagyunk tőlük. Mondjuk így, hogy 4 meccs elmegy, mire kirúgják Ranieri-t, így necces lesz a továbbjutásuk, 18 pontból egy 12-13-14-15 meg fognak szerezni ha komolyan veszik, az talán a 3. helyre elég lesz, és azért viszont sajnos szerintem küzdeni fognak. :\

A mázlink viszont az, hogy egy ilyen fostaliga csoportba kerültünk, a görögökön kívül (valós tudásukat nézve) roppant gyenge az összes többi csapat, simán odaérhetünk a 2. helyre.
Viccelsz? A román keret jóval erősebb a magyarnál. Mikor sorakoztat fel a magyar keret olyan játékosokat, akik a Southamptonnál, Tottenhamnél, Fiorentinánál, Stuttgartnál vagy Rat egy évvel ezelőtt még a Shakhtarnál játszottak + ugye a csapat törzsét képező 5-6 Steaua játékos is egy olyan csapatból jön amit a magyar liga egy liga válogatottal se tudna megszagolni.

Meg az észak-írek is lehetnek gyengék nevek alapján ha megölik a meccset és többet van a labda játékon kívül, mint játékban. Nagyon kellemetlen ellenük játszani és ezzel a taktikával szerintem még fognak ők elég sok pontot szerezni, mert fizikailag nagyon erősek és elég egy gyors elfutás a meccs bármelyik pillanatában és már ott a baj.

Annyi szerencsénk van most, hogy a görögök nagyon gyengén kezdtek és így előttük vagyunk, de ebben a csoportban másképp a magyaroknak köze nem lehetett volna az első két helyhez. Az sem lepne meg ha így történne a görögökkel ahogy te mondod és román-görög sorrend lenne a végén és mi nagy nehezen le kellene gyűrjük az Észak-íreket a harmadik helyért.

Én nem azt mondtam, hogy a magyar keret a görögök után a második legjobb (vagy olyan erős, mint a románoké), én azt mondtam, hogy az "igazi" görög válogatotton kívül az összes csapat a csoportban egy hulladék.
A románoknak vannak jó playereik, de iszonyat gyenge egy csapat. Ahogy a miénk is (csak nekünk még annyi jó játékosunk sincs, mint nekik). Az észak-írek is borzalmasan vékonyak (persze, az elején nyertek 3/3-at, de ettől még a helyen kell kezelni őket, nudlik). A finnek szintén bűn rosszak. Feröert pedig meg sem szeretném említeni, lelkes amatőr válogatott.

Szóval mázlink volt ezzel a csoporttal, és azzal, hogy a görögök még tegnap is képesek voltak kikapni, hogy megszabaduljanak Ranieritől, ha innen nem jutunk be egy felhígított EB mezőnye, akkor sehonnan.


Röviden, hogy mi lenne nagyjából a papírforma:
Görögország 2 meccs - szerencsével és fatális hibák elkövetése nélkül 1 pont
Románia 1 meccs - minimum 1 pont, de a múltkori VB selejtezőt látva ellenük 3 pont illene itthon
Finnország 1 meccs - 1 pont, nem hiszem, hogy nyerni tudnánk idegenben
Észak-Írország 1 meccs - sima 3 pontnak kell lennie
Feröer 1 meccs - 3 pont

Ez 9-11 pont (mindenféle nagyobb bravúr és meglepetés nélkül), amivel a románok (és ha belehúznak a görögök) mögött könnyen odaérhetünk a 2-3.helyre. (Észak-Írországnak ezek az eredmények kifutottak, vissza fognak esni mint a franc, Finnországgal szemben pedig fórban vagyunk, ezt szerintem meg fogjuk tartani)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2237 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

ChesterB írta:Volt kint valaki a HFL döntőn? Nagyon komoly volt, nem erre számítottam. :D
Voltam, szenzációs volt - én se hittem volna, hogy ennyire nagy élmény lesz.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2238 Hozzászólás Szerző: Chester »

Volt kint valaki a HFL döntőn? Nagyon komoly volt, nem erre számítottam. :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2239 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A videót nézzétek, Feröer szigetek a meccs után az öltözőben: http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Co ... oria+din+G" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2240 Hozzászólás Szerző: Chester »

A magyar meccsig maradhatott volna, bár nem értem mire gondoltak a gyrosnál mikor kinevezték.

Válasz küldése