Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2501 Hozzászólás Szerző: Szabi »

putthelime írta:Fuh nem tudom nézte-e valamelyikőtök a Malaga - Bilbao meccs végét, de nagyon komoly volt.

A 9 ember ellen hajtó Bilbao a 95. percben (6 perc volt a hosszabbítás) gyönyörű góllal egyenlített, a szabadrúgáshoz felfutó kapus fejelt nagyon szépen (élete pillanata ugyebár), erre az a majom teljesen indokolatlanul (se les, se lökdösődés, tényleg az ég világon semmi) nem adta meg. Rá egy percre pedig tetézte azzal, hogy a Malaga kapuja előtti kavarodás során a bilbaoi srác lerántása után (a kapus a nyakánál átkarolta hátulról és magával rántotta a földre - ketten sprinteltek a labdáért, amit csak be kellett volna rúgni) kifelé ítélt szabadrúgást.
Én is pont elkaptam a hosszabbítást, szánalmas volt mindkét esetben az a barom. Nemhogy les és lökdösődés nem volt, de a kapus konkrétan úgy fejelt, hogy kb. nem is érintkezett senkivel. Itt a videó, ha ezt valaki meg tudja magyarázni... http://www.youtube.com/watch?v=fJciVmF_YQ4" onclick="window.open(this.href);return false;
rafanadal írta:Azt valaki tudja, hogy az idei TIM kupán miért nem a szokásos Milan-Inter-Juve hármas játszik? Azt hittem, hogy erre mindig ők hárman vannak meghívva. Most az Inter helyett a Sassuolo vesz részt.
Már tavaly is a Sassuolo vett részt az Inter helyett (és egyébként meg is nyerték a tornát), gondolom az ok olyasmi lehet, hogy nem kívántak részt venni.
6+8+5+4+1+1+2+1

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2502 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hallottam én is egy ilyet, mondjuk 15M alatt tuti nem engedik el, kb 10-ért vették, ezért is érzem a Hullt komolytalannak.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2503 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Fuh nem tudom nézte-e valamelyikőtök a Malaga - Bilbao meccs végét, de nagyon komoly volt.

A 9 ember ellen hajtó Bilbao a 95. percben (6 perc volt a hosszabbítás) gyönyörű góllal egyenlített, a szabadrúgáshoz felfutó kapus fejelt nagyon szépen (élete pillanata ugyebár), erre az a majom teljesen indokolatlanul (se les, se lökdösődés, tényleg az ég világon semmi) nem adta meg. Rá egy percre pedig tetézte azzal, hogy a Malaga kapuja előtti kavarodás során a bilbaoi srác lerántása után (a kapus a nyakánál átkarolta hátulról és magával rántotta a földre - ketten sprinteltek a labdáért, amit csak be kellett volna rúgni) kifelé ítélt szabadrúgást.

És én még Lee Mason vaksága miatt voltam kiakadva délután.
dankodavid írta:Rhodes gólt lőtt megint, most, hogy talán van hely egy csatárnak, igazán elhozhatnánk.
Hull bid-elt érte valamelyik nap, de azt simán visszadobták.
They do now.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2504 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azt valaki tudja, hogy az idei TIM kupán miért nem a szokásos Milan-Inter-Juve hármas játszik? Azt hittem, hogy erre mindig ők hárman vannak meghívva. Most az Inter helyett a Sassuolo vesz részt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2505 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Ez a Hamilton mekkora egy vicc, 3-4 hónapja nem bír összerakni egy normál időmérő-edzést, amikor a pole-ból indulhat :D
Pedig rendre gyorsabb Rosbergnél, de amikor tényleg össze kellene rakni azt a kört mindig elrontja, lecsúszik az ívről, valamelyik kanyarban otthagy 3 tizedet. Mentálisan erősebb nála Rosberg és ezzel lesz világbajnok ha így folytatja. Pedig nem kérdés melyikük a gyorsabb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2506 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Rhodes gólt lőtt megint, most, hogy talán van hely egy csatárnak, igazán elhozhatnánk.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2507 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a Hamilton mekkora egy vicc, 3-4 hónapja nem bír összerakni egy normál időmérő-edzést, amikor a pole-ból indulhat :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2508 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Jó szar meccs volt, szokásos színházzal megint. Simeone kicsit sokat enged meg magának. A taktikájuk bejött és a Realban semmi akaratot nem éreztem. Lényegében leszarták ezt a trófeát. Pedig azért a városi rivális ellen illett volna komolyan venni. Úgy néz ki az Atletico idén is stabil lesz.
Én nem úgy láttam, hogy leszarták volna, egyszerűen gyengék voltak.
Mindenesetre mostmár sem a Barca, sem a Real nem egyértelmű esélyes egy Atletico elleni meccsen.
Nem az a full leszarás volt, hogy az se baj ha 3-0 lesz a vége. Azért nyomtak, de nem éreztem azt a hajtást, mint például a BL döntőben ugyanilyen hátrányban. Az pedig tény, hogy semmit nem tudtak kezdeni az Atletico védekezésével. Kíváncsi leszek rájuk is milyen szezont futnak, mert ahogy a nagyok mondják: sokkal nehezebb a nagy sikerek utáni szezon, mint elérni magukat azokat a nagy sikereket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2509 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Jó szar meccs volt, szokásos színházzal megint. Simeone kicsit sokat enged meg magának. A taktikájuk bejött és a Realban semmi akaratot nem éreztem. Lényegében leszarták ezt a trófeát. Pedig azért a városi rivális ellen illett volna komolyan venni. Úgy néz ki az Atletico idén is stabil lesz.
Én nem úgy láttam, hogy leszarták volna, egyszerűen gyengék voltak.
Mindenesetre mostmár sem a Barca, sem a Real nem egyértelmű esélyes egy Atletico elleni meccsen.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2510 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jó szar meccs volt, szokásos színházzal megint. Simeone kicsit sokat enged meg magának. A taktikájuk bejött és a Realban semmi akaratot nem éreztem. Lényegében leszarták ezt a trófeát. Pedig azért a városi rivális ellen illett volna komolyan venni. Úgy néz ki az Atletico idén is stabil lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2511 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:
ChesterB írta: A sok nímand facebookhuszár meg nem azért fogja magát nyakon önteni, mert adakozik, hanem azért, mert ezt nézik, és ezzel lesz "trendi",
És igazad lett, már elkezdték csinálni az "átlag emberek" is, szerintem fogalmuk sincs, hogy mi az eredeti célja ennek...
gondolom az osszes buzi ismerosom is utalja utana az 50 dollart amivel eredetileg indult... engem az ivos nem igazan billentett ki a csakrambol de ez szabalyosan felhuz
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2512 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egész jól megy az Atletico, ugyanolyan agresszív focit játszanak mint tavaly, nincs vesztett labda, ami nekem nagyon szimpatikus. Úgy tűnik, hogy jó erőben vannak a tavalyi megerőltető szezon és a VB után, Simeone és a stábja érti a dolgát. Az új igazolások is jók, Mandzu megérti magát a többiekkel, sokat lép vissza és nagy mezőnymunkát végez, Moyá nem Courti, de tehetséges, nincs okuk félni. Ansaldi egy salátafejű bohóc, de ezen a nyáron megtanították védekezni, Griezmann meg Griezmann, vele nem követhettek el nagy baklövést. Ami még jól jön nekik hogy Raúl Garcia a szezonvégi formáját hozza, és ha tartós lesz, nagyon sokat profitálhatnak belőle. Koke, Godin és Gabi jó teljesítménye nem új, ők a csapat gerince.
A sok fontos távozó ellenére is esélyes nekik a 3. hely a bajnokságban és a BL legjobb 16.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2513 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én nem állítom, hogy nem tudják mi a célja, de hogy nem adakozásért csinálják, az 100%.

Csak hogy ne legyen off, egyelőre vezet az Atletico hál istennek, bár csak livescore-on követem az eseményeket.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2514 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta: A sok nímand facebookhuszár meg nem azért fogja magát nyakon önteni, mert adakozik, hanem azért, mert ezt nézik, és ezzel lesz "trendi",
És igazad lett, már elkezdték csinálni az "átlag emberek" is, szerintem fogalmuk sincs, hogy mi az eredeti célja ennek...
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2515 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta: Petrolul is b*szott jó egy ideje. Steaua mögött ez a 2 legjobb román csapat szerintem.
Petrolulnál kivételesen van ész is nem csak pénz. Ügyesen szervezettek. Nem olyanok, mint egy Vaslui ahol rövid ideig volt pénz, voltak brazilok, voltak eredmények és most csődeljárásnál tartanak. De lehetne beszélni az Unirea Urziceni-ről is akik pár éve bajnokok voltak, most meg már nem is léteznek ha jól tudom. Steaua pedig indul el szépen a lejtőn. Reghecampf lelépett, mert nem látott jövőt a csapatban úgy, hogy Becali nem akar több pénzt bele fektetni és amúgy is a börtönből kicsit nehéz irányítani egy csapatot. Néhány játékosukat eladták és megfelelő erősítés nem érkezett. A mostani edző pedig szerintem nem egy nagy durranás.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2516 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Hát ilyen nincs! Az Astra Giurgiu 2-1-re vezet IDEGENBEN a Lyon ellen akik már csak 10 emberrel játszanak az EL rájátszásának első meccsén. Ez a csapat meg van bolondulva. Eddig semmit nem lehetett hallani róluk, de tavaly a román bajnokságban másodikok lettek, a kupát megnyerték a döntőben a Steaua-t legyőzve, majd a szuperkupában megcsinálták ezt másodjára is.
B*sszák telibe, ezen a meccsen ment el a mixem.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2517 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
gerawba írta:
rafanadal írta:Hát ilyen nincs! Az Astra Giurgiu 2-1-re vezet IDEGENBEN a Lyon ellen akik már csak 10 emberrel játszanak az EL rájátszásának első meccsén. Ez a csapat meg van bolondulva. Eddig semmit nem lehetett hallani róluk, de tavaly a román bajnokságban másodikok lettek, a kupát megnyerték a döntőben a Steaua-t legyőzve, majd a szuperkupában megcsinálták ezt másodjára is.
30 millás a keretük, szóval igen erősek, én nyomatom őket általában a román bajnokságban. Mai meccsüket X-re raktam, de elb*sszák. :\

Lyon meg egy nulla, nem olyan nagy meglepetés.
Ezt én is vágom, mert itthon azért hallom úgy a híreket, de durva, mert pár éve amikor még Ploiesten volt a székhelyük senkik voltak. Még a városon belül is csak a második számú csapatnak számítottak a Petrolul mögött.
Petrolul is b*szott jó egy ideje. Steaua mögött ez a 2 legjobb román csapat szerintem.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2518 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Hát ilyen nincs! Az Astra Giurgiu 2-1-re vezet IDEGENBEN a Lyon ellen akik már csak 10 emberrel játszanak az EL rájátszásának első meccsén. Ez a csapat meg van bolondulva. Eddig semmit nem lehetett hallani róluk, de tavaly a román bajnokságban másodikok lettek, a kupát megnyerték a döntőben a Steaua-t legyőzve, majd a szuperkupában megcsinálták ezt másodjára is.
30 millás a keretük, szóval igen erősek, én nyomatom őket általában a román bajnokságban. Mai meccsüket X-re raktam, de elb*sszák. :\

Lyon meg egy nulla, nem olyan nagy meglepetés.
Ezt én is vágom, mert itthon azért hallom úgy a híreket, de durva, mert pár éve amikor még Ploiestien volt a székhelyük senkik voltak. Még a városon belül is csak a második számú csapatnak számítottak a Petrolul mögött.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2519 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Hát ilyen nincs! Az Astra Giurgiu 2-1-re vezet IDEGENBEN a Lyon ellen akik már csak 10 emberrel játszanak az EL rájátszásának első meccsén. Ez a csapat meg van bolondulva. Eddig semmit nem lehetett hallani róluk, de tavaly a román bajnokságban másodikok lettek, a kupát megnyerték a döntőben a Steaua-t legyőzve, majd a szuperkupában megcsinálták ezt másodjára is.
30 millás a keretük, szóval igen erősek, én nyomatom őket általában a román bajnokságban. Mai meccsüket X-re raktam, de elb*sszák. :\

Lyon meg egy nulla, nem olyan nagy meglepetés.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2520 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hát ilyen nincs! Az Astra Giurgiu 2-1-re vezet IDEGENBEN a Lyon ellen akik már csak 10 emberrel játszanak az EL rájátszásának első meccsén. Ez a csapat meg van bolondulva. Eddig semmit nem lehetett hallani róluk, de tavaly a román bajnokságban másodikok lettek, a kupát megnyerték a döntőben a Steaua-t legyőzve, majd a szuperkupában megcsinálták ezt másodjára is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése