Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2901 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:
gerawba írta: Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Én csak Nadal-ban csalódtam, mint sportember, tőle ilyet ritkán látni, tényleg leégette magát, szart bele az egészbe (felvette a lóvét, azt viszlát). Meg mindenhol sulykolják hogy meghalt a szerva-röpte játék. Hát ha valaki ma ezt a meccset megnézte. Nadal hozzá se tudott szólni...
Azért nehogy azt mond már, hogy Nadal azért a sz*ros, max. tízezer euróért jött ide :D Csak a teniszből 70 millánál jár, gondolom a Nike-tól meg a többi szponzorától ennyi legalább összejött eddig.
Annyira jött ide, hogy ne az legyen mint tavaly, amikor is a Garros után 0 füves meccsel ment Wimbledonba, ahol az első körben kiverte egy hasonló bohóc gyerek. Kiment, próbálgatta valamennyire éles körülmények között a borítást, még nem nagyon ment neki, ennyi... Nem tudom jövő héten indul-e valahol, ha igen, akkor ott nyilván nem esik ki ilyen hamar, plusz gondolom itt maradhat is edzeni ezen a héten. (szerintem edzett eddig füvön kb. 2 órát max. a verseny előtt)
Teljesen más füvön teniszezni, mint salakon, amin február óta tonnaszámra tolta a meccseket.
Valamennyi pénzt azért kap :), ha nem is hivatalosan. Ha ebből a meccsből, bármit is szerzett, füves tapasztalatot.. :D. Ennyi erővel kimehetett volna ütögetni, ellenfél nélkül. Mondom, ezzel leégette magát, legalábbis egy átlag néző számára. Könyörgöm, első kör, ki lehet kapni, de nem így egy dzsumbi-fekától, 80-as évekbeli szerva-röpte játék ellen :D. Látszott rajta hogy nyűg neki az egész...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2902 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha már itt tartunk, Wimbledonban ki lesz az esélyes? Tippmix miatt kérdezném, én Djokovicot mondanám, Federer kiégőben van, Murray meg kevés lenne ellen, Nadal szintén [róla tudom hogy salakon egyeduralkodó, más borításon nem tudom hogy nyomja].

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2903 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
gerawba írta: Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Én csak Nadal-ban csalódtam, mint sportember, tőle ilyet ritkán látni, tényleg leégette magát, szart bele az egészbe (felvette a lóvét, azt viszlát). Meg mindenhol sulykolják hogy meghalt a szerva-röpte játék. Hát ha valaki ma ezt a meccset megnézte. Nadal hozzá se tudott szólni...
Azért nehogy azt mond már, hogy Nadal azért a sz*ros, max. tízezer euróért jött ide :D Csak a teniszből 70 millánál jár, gondolom a Nike-tól meg a többi szponzorától ennyi legalább összejött eddig.
Annyira jött ide, hogy ne az legyen mint tavaly, amikor is a Garros után 0 füves meccsel ment Wimbledonba, ahol az első körben kiverte egy hasonló bohóc gyerek. Kiment, próbálgatta valamennyire éles körülmények között a borítást, még nem nagyon ment neki, ennyi... Nem tudom jövő héten indul-e valahol, ha igen, akkor ott nyilván nem esik ki ilyen hamar, plusz gondolom itt maradhat is edzeni ezen a héten. (szerintem edzett eddig füvön kb. max 2 órát a verseny előtt)
Teljesen más füvön teniszezni, mint salakon, amin február óta tonnaszámra tolta a meccseket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2904 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta: Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Én csak Nadal-ban csalódtam, mint sportember, tőle ilyet ritkán látni, tényleg leégette magát, szart bele az egészbe (felvette a lóvét, azt viszlát). Meg mindenhol sulykolják hogy meghalt a szerva-röpte játék. Hát ha valaki ma ezt a meccset megnézte. Nadal hozzá se tudott szólni...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2905 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:
gerawba írta:
emsanya írta:Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...
Aki 1,10-ért rak a szezonban először füves meccset játszó Nadalra, aki 4 napja még 4 szettest tolt Djokoviccal egy GS döntőben, és nincs is teljesen rendben, az megérdemli a sorsát :D
Te megjátszottad a jamiacai-t? :D Nyertél vele? Nem az a gáz hogy kikapott, hanem ahogy kikapott...
Nem fogadtam rá, nem ezt mondtam, bár gondolkoztam rajta, de sz*r volt rá az odss. 10-15x-ért megraktam volna egy ezressel, de 5x volt csak, annyira azért nem bíztam benne.
Amúgy valószínűleg tényleg Woodstockban tanult teniszezni a The Who meg a Jimi Hendrix koncert között, mert nem egy nagy szám a gyerek, de ha jól emlékszem tavaly is egész jó volt Wimbledon-ban, plusz hazai pályán tolta egy világsztár ellen (akiről már írtam, hogy hogyan várta a mai meccset), szóval nem egy óriási meglepetés ami történt. Mondjuk a 6-1 csúnya, meg, hogy 10-ből 8x a hálóba verte a labdát, de ebben sincs semmi különleges átálláskor.
Mindenesetre a sportszeletes csávó az unokáinak is csak a mai napról fog beszélni... Élete napja.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2906 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...
Aki 1,10-ért rak a szezonban először füves meccset játszó Nadalra, aki 4 napja még 4 szettest tolt Djokoviccal egy GS döntőben, és nincs is teljesen rendben, az megérdemli a sorsát :D
Te megjátszottad a jamiacai-t? :D Nyertél vele? Nem az a gáz hogy kikapott, hanem ahogy kikapott...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2907 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...
Aki 1,10-ért rak a szezonban először füves meccset játszó Nadalra, aki 4 napja még 4 szettest tolt Djokoviccal egy GS döntőben, és nincs is teljesen rendben, az megérdemli a sorsát :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2908 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nadal-t nagy sportembernek tartottam eddig, de ezzel a mai vereséggel leírta magát, szánalmas volt. Kikapni így egy ilyen bohóctól...

Megszopatott minket fogadókat :D és a verseny szervezőit is...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2909 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:Vinnie-t részeges edzőnek, aki a legnagyobb jellemfejlődésen megy át. Tuti menne neki a dráma, csak el kell tölteni egy hetet barcelonában.
Valami olyasmi :D. És még ha kell egy földönkívülire is rácsúszna.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2910 Hozzászólás Szerző: Dante »

Vinnie-t részeges edzőnek, aki a legnagyobb jellemfejlődésen megy át. Tuti menne neki a dráma, csak el kell tölteni egy hetet barcelonában.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2911 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
emsanya: Nálad is csak támadók lettek volna beválogatva? :D
Space Jam mintájára készült volna a mozi, anno mikor kitaláltam, Beckham-el, ő eladható amerikában is. Egy pár ismertebb védőt bevontam volna azért :D, meg Vinnie Jones-nak is lett volna szerepe...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2912 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Gervinho ollózós gólja tettszett, de a CG ultrafos, az űrlényekre kellett volna hagyni. Ha a Fifa engine-jét használják, még az is szebb lett volna. (Példát vehetnének a Nike-ról, akik egy nagyon szép animációval álltak elő és még csak nem is az informatikai piacon érdekeltek mint a Samsung)


emsanya: Nálad is csak támadók lettek volna beválogatva? :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2913 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fura hogy itt nem hányja el magát.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2914 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Volt 10-12 éve kb. egy álmom és egy forgatókönyvem. A Space Jam 2., focis verzióban, az ufók kihívják a földet egy meccsre. Sajnos úgy néz ki a samsung lenyúlta :(. Mozifilmnek szántam volna, hatalmas bevételt hozott volna, jó marketinggel, sztárokkal. A kis pöcsízű nyalókák mind mentek volna a moziba megnézni...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2915 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Casillas-nak egy védése sem volt. Lehet inkább Diego Lopezt kellett volna hívni. :D
Elég fura alapból ez a videó. CR-t lejáratják, de Messi isteni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2916 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Casillas-nak egy védése sem volt. Lehet inkább Diego Lopezt kellett volna hívni. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2917 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D
Sőt himnusz is van: https://www.youtube.com/watch?v=TdWc0h-BwN8" onclick="window.open(this.href);return false;
:lol: :lol: :lol:

Jobban tetszett volna ha a meccs nem FIFA-ból van szimulálva hanem ott is reális karakterek játszanak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2918 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na végre eljutottak a meccsig a Galaxy11 reklámban. :D

https://www.youtube.com/watch?v=ystoqYTciBI" onclick="window.open(this.href);return false;

Eléggé emlékeztet a Galaxy Football nevű fantasztikus mesére a Jetixről, ott volt ilyen foci. :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2919 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Amíg nem BL, addig igazából le van szarva. Valahol mondjuk azért örülhetünk is neki, pláne ha komolyan veszik a sorozatot.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#2920 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hadd menjenek, nem kell a következő szezonban is egy "új Liverpool".

Válasz küldése