Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3081 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Kifejtenetek ezt az elobbi Hamilton vs Rosberg esetet? Nem nagyon kovettem az utobbi par napban a hireket, most ez a D. Luiz ügy is sokkolt kicsit.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3082 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egyre szimpatikusabb ez az Alonso: https://pbs.twimg.com/media/BoaThTNIgAAXWC6.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3083 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:A versenyszellem sok barátságot tönkretesz, Rosberg kicsúszása nagyon gyanús... Pattanásig feszült közte és Hamilton között a levegő, nem lesz ennek jó vége.
Hamilton is buta, mert kezdte a hülye nyilatkozatait, hogy ő éhesebb a sikerre, mint Rosberg. Szerintem ez nem volt szándékos, de valóban gyanús egy kicsit. Sajnálom, hogy áll a bál csapaton belül. Szebb lett volna egy ugyanilyen csata balhé nélkül. Olyan, mint például Bahreinben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3084 Hozzászólás Szerző: Chester »

A versenyszellem sok barátságot tönkretesz, Rosberg kicsúszása nagyon gyanús... Pattanásig feszült közte és Hamilton között a levegő, nem lesz ennek jó vége.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3085 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pacal írta: George játszani fog hajnalban a legfrissebb hírek szerint, én nagyon drukkolok az Indiananak amit első meccsen csináltak az hihetetlen volt, olyan szinten szét szedték fejbe Bosh-t meg Wade-t, hogy szegény szurkolók nem tudták, hogy a büntetőt mért a lelátóra dobálják a Miamisok :D
Én drukkolok mindenkinek a Miami ellen. Öröm látni James-t kikapni minden alkalommal.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3086 Hozzászólás Szerző: Pacal »

rafanadal írta:
gerawba írta:Ez a Sp*rs pedig nem fog megint kiesni 2-0-ról az OKC ellen... A kövi két idegenbeli meccsből egyet tuti elhoznak, azzal pedig kb. vége is, 3-at nem lehet ellenük nyerni zsinórban. (pedig Westbrook miatt az Oklahomának drukkolok a Golden State meg a Dallas mellett)

Másik ágon a Miaminek hoznia kell a következő 2 meccsét otthon, akkor sanszosan összejön a tavalyi döntő, de szerintem most nem húzzák be.
Most nekem is erősebbnek tűnik a SAS. Az OKC se lett volna rossz és láthatóan idén Westbrook jobb a PO-ban, de Ibaka sérülésével nagyon legyengültek. Másik ágon reménykedem a Pacersben, de ha George a 3. meccset valóban kihagyja agyrázkódás miatt, akkor azért tőle nem mostanság várható a legjobb teljesítménye, Hibbert olyan, mint az időjárás (mai napig nem értem, hogy lett All-Star) és akkor bajban vannak, mert egy Stevenson-West duó nem elég pontokat dobni.
George játszani fog hajnalban a legfrissebb hírek szerint, én nagyon drukkolok az Indiananak amit első meccsen csináltak az hihetetlen volt, olyan szinten szét szedték fejbe Bosh-t meg Wade-t, hogy szegény szurkolók nem tudták, hogy a büntetőt mért a lelátóra dobálják a Miamisok :D
Blue is the color!
Football is the game!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3087 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Ez a Sp*rs pedig nem fog megint kiesni 2-0-ról az OKC ellen... A kövi két idegenbeli meccsből egyet tuti elhoznak, azzal pedig kb. vége is, 3-at nem lehet ellenük nyerni zsinórban. (pedig Westbrook miatt az Oklahomának drukkolok a Golden State meg a Dallas mellett)

Másik ágon a Miaminek hoznia kell a következő 2 meccsét otthon, akkor sanszosan összejön a tavalyi döntő, de szerintem most nem húzzák be.
Most nekem is erősebbnek tűnik a SAS. Az OKC se lett volna rossz és láthatóan idén Westbrook jobb a PO-ban, de Ibaka sérülésével nagyon legyengültek. Másik ágon reménykedem a Pacersben, de ha George a 3. meccset valóban kihagyja agyrázkódás miatt, akkor azért tőle nem mostanság várható a legjobb teljesítménye, Hibbert olyan, mint az időjárás (mai napig nem értem, hogy lett All-Star) és akkor bajban vannak, mert egy Stevenson-West duó nem elég pontokat dobni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3088 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a Sp*rs pedig nem fog megint kiesni 2-0-ról az OKC ellen... A kövi két idegenbeli meccsből egyet tuti elhoznak, azzal pedig kb. vége is, 3-at nem lehet ellenük nyerni zsinórban. (pedig Westbrook miatt az Oklahomának drukkolok a Golden State meg a Dallas mellett)

Másik ágon a Miaminek hoznia kell a következő 2 meccsét otthon, akkor sanszosan összejön a tavalyi döntő, de szerintem most nem húzzák be.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3089 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Eddig nem sok köze van ehhez a párharchoz az OKC-nek. Nagyon hiányzik Ibaka. Mondjuk szerintem vele is kiestek volna, de azért nem így ahogy jelenleg állnak a dolgok.

Én azért bízom benne, hogy összekapja magát azt OKC. Nem szurkolok egyik csapatnak sem, de egy hétmeccses párharcnak tudnék örülni, főleg ezek után. A másik ágon inkább a Miami-nak drukkolok. Oké, hogy kicsit unalmas hogy minden évben ők döntőznek, de inkább nézem James-ék játékát mint egy Pacers-Sp*rs döntőt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3090 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Eddig nem sok köze van ehhez a párharchoz az OKC-nek. Nagyon hiányzik Ibaka. Mondjuk szerintem vele is kiestek volna, de azért nem így ahogy jelenleg állnak a dolgok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3091 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

morfium írta:Pff, Cleveland megint megnyerte az elso picket, 1,7% esellyel... Nem is tudom miben remenykedtem, a Lakers meg nem eleg hogy ilyen szegyen evet hozott ossze, meg 1el vissza is csuszott... 7.el sajnos kitorolhetjuk.

Nem kis mákjuk volt :D

A Pacers - Heat párharc nagyon jó eddig.. Jelenleg félidő van a második meccsen, lesz itt hetedik is.

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3092 Hozzászólás Szerző: morfium »

Pff, Cleveland megint megnyerte az elso picket, 1,7% esellyel... Nem is tudom miben remenykedtem, a Lakers meg nem eleg hogy ilyen szegyen evet hozott ossze, meg 1el vissza is csuszott... 7.el sajnos kitorolhetjuk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3093 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

LOL! Bolívia elnökét (54 éves) leigazolta az egyik helyi első ligás csapat középpályára. Heti keresete 50.000 dollár körül lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3094 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

EHF kupa győztes a Pick Szeged két bravúros győzelmet követően! Szép volt fiúk!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3095 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mindkettő saját nevelésnek számít ami a BL nevezéshez előny, vélhetően egyikük biztos itt marad, kedvelem mindkét játékost, sajnálni fogom azt akit nem tartunk meg.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3096 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Ancsa alatt nagyon meggyőző volt a játéka. Védekezésben azért még jobb Bertrand, de támadásban abszolút ő viszi a prímet. Szép az a forgatókönyv hogy Dave visszamegy a helyére, és vagy ők ketten, vagy Shaw lesz a balbekk, de nem fogja megbontani Mourinho ezt a védelmet, úgyhogy vélhetően csak az egyikük marad a csapattal, de az sem kizárt hogy mindketten távoznak.

Januárban több holland újság is lehozta, hogy van Aanholt Londonba utazott és tárgyaltak Mourinho-val, az elmúlt helyen lehetett olvasni hogy jövőre kerettag lesz. Én örülnék neki, ezen a videón is látszott hogy baromi gyors, erőszakosan tör előre. A Vitesse-ben elég sok gólt és gólpasszt jegyzett. Kéne egy ilyen játékos. Azpi a jobbon, PvA a balon nagyon veszélyes duó lenne, többre mennénk velük mint az Iva - Azpi duóval. (persze csak a kicsik ellen, a rangadókon és a BL-meccseken kifogástalan a védőnégyesünk).

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3097 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ancsa alatt nagyon meggyőző volt a játéka. Védekezésben azért még jobb Bertrand, de támadásban abszolút ő viszi a prímet. Szép az a forgatókönyv hogy Dave visszamegy a helyére, és vagy ők ketten, vagy Shaw lesz a balbekk, de nem fogja megbontani Mourinho ezt a védelmet, úgyhogy vélhetően csak az egyikük marad a csapattal, de az sem kizárt hogy mindketten távoznak.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3098 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

https://www.youtube.com/watch?v=CX3ViV0yXaY" onclick="window.open(this.href);return false;

Tegnap Hollandia barátságos meccset játszott Ecuador-ral. Van Aanholt a második félidőben játszott. 4.00-tól érdemes nézni, egymás után két helyzete is volt, nem tűnik ügyetlennek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3099 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Kicsit alpári a stílusuk, de az az ultrasliberi pont egy ilyen oldal, mint amilyen jelzőkkel jellemezték őket.
Nem is arról megy a vita hogy igaza van-e az útwengernek, hanem hogy minek kell egyáltalán reagálni az ilyen [trollfoci, ultrasliberti] oldalak - akik közkedvelten nem szeretnek olyan dolgokat aminek nincs köze a "magyar" szóhoz - provokálására? Örülnének inkább hogy keservesen levertek egy Hull City-t és végre nyertek egy kupát és ezt ezren ünnepelték egy szórakozóhelyen.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3100 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Értem én, de aki az alpári piszkálódásra válaszul lemegy szintén minősíthetetlenbe, az ne tartsa már magát különbnek, könyörgöm.
They do now.

Válasz küldése