Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3501 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

moldviii írta:Egy kis NBA..:D
http://www.youtube.com/watch?v=JhdYpW2ocso" onclick="window.open(this.href);return false;
Jövő télen is ezt a sapkát fogja hordani :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3502 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Egy kis NBA..:D
http://www.youtube.com/watch?v=JhdYpW2ocso" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3503 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Oké hogy barátságos meccs, de ez elég meredek. :D Úgy tudom valamelyik magyar csapat idén ellenük esett ki.

http://www.livescore.com/soccer/intl/cl ... 1-1663770/" onclick="window.open(this.href);return false;

Igen, ez Kovács Péter csapata, ők ejtették ki a Lokit. Most olvasom, hogy sérüléshullàm miatt összesen 6(!!!) játékosa volt a norvégoknak, ezért a környékről szedtek össze pár spanyol gyereket :D Szegény Kovács..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3504 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nagyon más: akit érdekel az NFl Combine, az itt nézheti élőben. :)

http://www.nfl.com/combine/live" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3505 Hozzászólás Szerző: Chester »

Oké hogy barátságos meccs, de ez elég meredek. :D Úgy tudom valamelyik magyar csapat idén ellenük esett ki.

http://www.livescore.com/soccer/intl/cl ... 1-1663770/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3506 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta:KANADA! Kellemes dolog 6 kanadai (és 30 svéd) társaságában megnézni egy ilyen sima győzelmet. A svédek nem hozták azt amit eddig így csak a mikor és hogyan volt a kérdés. Elég szépen elintézték a kanadaiak és ahogy abban reménykedtem a legfontosabb meccsre összekapta magát az első sor is.
Svédeket elintézte, hogy kulcs emberek hiányoztak. Grat Kanadának de azért nevetséges, hogy két nehezebb meccsel olimpiát lehet nyerni. Olimpia all-starba egy kanadai támadó sincs, ez mindent elmond arról. hogy mivel nyerték meg. Montrealban nagyon szeretnék ha Price mindig így védene.

http://powerplay.hu/new/b%C3%A4ckstr%C3 ... Dtve!.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ez így ebben a formában minimum gyanús de utcalány nevetséges...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3507 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

KANADA! Kellemes dolog 6 kanadai (és 30 svéd) társaságában megnézni egy ilyen sima győzelmet. A svédek nem hozták azt amit eddig így csak a mikor és hogyan volt a kérdés. Elég szépen elintézték a kanadaiak és ahogy abban reménykedtem a legfontosabb meccsre összekapta magát az első sor is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3508 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Megvan! A támadás még most sem ment valami jól, de legalább a védekezés nagyon rendben volt. USA emberelőnyeiben észre sem lehetett venni, hogy eggyel többen vannak a pályán. USA pedig nem tudta hozni azt a lehengerlő támadást amit tudtak eddig. Pozitívum, hogy Crosby és Kunitz egy kicsit ébredeznek. Nekem elég lesz ha csak a döntőre találják meg a góllövő formájukat.

Az éremosztók kifejezetten érdekesek lesznek, mert lényegében ezek az első európai-amerikai párharcok amelyek számítanak is, mert a csoportkörben az USA-RUS meccsnek akkora jelentősége azért nem volt. A döntő pedig kifejezetten pikánsnak ígérkezik, mert a két legjobb védelem csaphat össze.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3509 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:
rafanadal írta: Milyen meccs volt? Sajnos nem volt lehetőségem megnézni. Majd az esti derbit.
Én is csak a felét láttam. Rask helyett Lehtonen védett. Finnek vezettek egy bíró hiba után ütött góllal, icing volt de tovább engedték Lundqvist meg nem figyelt. Volt kettős emberelőnyük is a finneknek de a svédek pokróc keményen védekeztek, Selanne-ra utaztak nagyon végig, minden második játékmegszakításban volt kakaskodás. Svédek egyenlítettek egy ziccerig kijátszott góllal - Lehtonen majdnem kiszedte azt is mondjuk. Aztán lőttek egy PP gólt azt már én sem láttam, Lehtonen elvileg azt belepkézte azt olvastam. Elég semmilyen meccs volt egyébként, csak belövöldözött korongok voltak, svéd védelem megnyerheti az olimpiát az a helyzet...
Értem. Akkor nem maradtam le sok mindenről.

Eddig ez a CAN-USA nem rossz. Kanada jobban játszik, de még sikerült gólra váltani ezt a jobb játékot.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3510 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta: Milyen meccs volt? Sajnos nem volt lehetőségem megnézni. Majd az esti derbit.
Én is csak a felét láttam. Rask helyett Lehtonen védett. Finnek vezettek egy bíró hiba után ütött góllal, icing volt de tovább engedték Lundqvist meg nem figyelt. Volt kettős emberelőnyük is a finneknek de a svédek pokróc keményen védekeztek, Selanne-ra utaztak nagyon végig, minden második játékmegszakításban volt kakaskodás. Svédek egyenlítettek egy ziccerig kijátszott góllal - Lehtonen majdnem kiszedte azt is mondjuk. Aztán lőttek egy PP gólt azt már én sem láttam, Lehtonen elvileg azt belepkézte azt olvastam. Elég semmilyen meccs volt egyébként, csak belövöldözött korongok voltak, svéd védelem megnyerheti az olimpiát az a helyzet...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3511 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:Nevetséges játékvezetés volt. Rask is pont most betegedett le, karma is a bitch. Mojo meg Nicky miatt örülök, Selanne-t sajnálom nagyon.
Milyen meccs volt? Sajnos nem volt lehetőségem megnézni. Majd az esti derbit.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3512 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Nevetséges játékvezetés volt. Rask is pont most betegedett le, karma is a bitch. Mojo meg Nicky miatt örülök, Selanne-t sajnálom nagyon.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3513 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:35. perceben Ajax - Salzburg 0 - 3 :D Soriano félpályáról baszott egy nagy gólt. Gulácsiék jól tolják egyelőre.. Amúgy ha a nagycsapatok komolyan veszik akkor idén lehet hogy nem lesz rossz az EL: 16 között lehet a Juve, a Tottenham, a Fiorentina, a Benfica, a Lyon, a Valencia, a Napoli, a Shakhtar, a Porto és a Lazio. A tavalyi felhozatalhoz képest ez nem is rossz.

Nem láttam a meccset, de a statisztikák alapján a Swansea eléggé a kapuhoz szögezte a Napolit: 60/40 labdabirtoklás, 10/1 kaput eltalált lövés, 8/3 szöglet. A BL kapcsán beszéltek arról, hogy lebőgtek az angol csapatok, de szerintem itt ütközik ki a ligák közti különbség: a PL 11. helyezettje ilyen teljesítményt tud nyújtani az olasz 3. ellen, fordítva (Lazio vs. Manchester City) aligha lenne így.
Salzburg konkrétan szenzációs formában van egész szezonban, majd 20 ponttal vezeti hazai bajnokságát, 3-0-ra verte bayernt felkészülési meccsen most meg lemosta pályáról ajaxot örömteli, hogy Gulácsi jól döntött és padozás helyett egy biztos EL, ősztől akár BL résztvevő csapatban remekül véd!!!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3514 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

35. perceben Ajax - Salzburg 0 - 3 :D Soriano félpályáról baszott egy nagy gólt. Gulácsiék jól tolják egyelőre.. Amúgy ha a nagycsapatok komolyan veszik akkor idén lehet hogy nem lesz rossz az EL: 16 között lehet a Juve, a Tottenham, a Fiorentina, a Benfica, a Lyon, a Valencia, a Napoli, a Shakhtar, a Porto és a Lazio. A tavalyi felhozatalhoz képest ez nem is rossz.

Nem láttam a meccset, de a statisztikák alapján a Swansea eléggé a kapuhoz szögezte a Napolit: 60/40 labdabirtoklás, 10/1 kaput eltalált lövés, 8/3 szöglet. A BL kapcsán beszéltek arról, hogy lebőgtek az angol csapatok, de szerintem itt ütközik ki a ligák közti különbség: a PL 11. helyezettje ilyen teljesítményt tud nyújtani az olasz 3. ellen, fordítva (Lazio vs. Manchester City) aligha lenne így.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3515 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:
rafanadal írta:2-2!!!!!! MEKKORA MECCS TE JÓ ÉG! Merje valaki azt mondani, hogy a női jégkorong unalmas. Elhúz 2-0-ra USA, 16 percig támad Kanada sikertelenül, erre 3 és fél perccel a vége előtt feljönnek 2-1-re, lehozzák a kapust, USA üres kapura lő egy kapufát, majd Kanada kiegyenlít fél perccel a vége előtt! Mekkora meccs te jó ég!
na még nagyobb agyérgörcs így, mer mixen kéne h nyerjen usa...de hokiba az"elhúz" a 2-0-ra barokkos túlzás :D
Igen, jogos, a 2-0 a legmegtévesztőbb eredmény hokiban. Csak azért mondtam, mert mindkét csapat nagyon kevés gólt kap. Egymás ellen sem szoktak sokat lőni, általában ilyen 2 vagy 3 körül.

MEGVAN! Kanada megfordítja!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3516 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta:2-2!!!!!! MEKKORA MECCS TE JÓ ÉG! Merje valaki azt mondani, hogy a női jégkorong unalmas. Elhúz 2-0-ra USA, 16 percig támad Kanada sikertelenül, erre 3 és fél perccel a vége előtt feljönnek 2-1-re, lehozzák a kapust, USA üres kapura lő egy kapufát, majd Kanada kiegyenlít fél perccel a vége előtt! Mekkora meccs te jó ég!
na még nagyobb agyérgörcs így, mer mixen kéne h nyerjen usa...de hokiba az"elhúz" a 2-0-ra barokkos túlzás :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3517 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

2-2!!!!!! MEKKORA MECCS TE JÓ ÉG! Merje valaki azt mondani, hogy a női jégkorong unalmas. Elhúz 2-0-ra USA, 16 percig támad Kanada sikertelenül, erre 3 és fél perccel a vége előtt feljönnek 2-1-re, lehozzák a kapust, USA üres kapura lő egy kapufát, majd Kanada kiegyenlít fél perccel a vége előtt! Mekkora meccs te jó ég!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3518 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Engem inkább egy Suarez-Ibra keverékre emlékeztet viselkedésben. Játszani nem nagyon láttam még.
Gyors és nagyon erős, de fele olyan jól sem lő mint Didi, még ha sok gólt is szerez.(Ráadásul Drogba sosem csinált ilyen gusztustalan dolgokat, csak dobálta magát. Mondjuk ha Vidic-be törölné Diego a taknyát lehet felnevetnék a féreg szerb eltorzult fején.) A kaput érzi, sokat dolgozik és nyomja a trash talk-ot, mindenkit terrorizál, ha Torres-re és pénzre cserélhető lenne nagyon örülnék neki, Lukaku-val 50-50-be lehoznák a szezont, de túl szép lenne.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3519 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:
rafanadal írta: Hát akármilyen god modeban is védett a lett kapus közel 60 lövésből kettőt belőni úgy, hogy a második is olyan volt már, hogy szegény csávót azelőtt kellett jéggel a nyakán leápolni, mert már esett össze a fáradtságtól és a kiszáradástól, azért shame on them. Remélem az elődöntőre valahogy összekapják magukat, mert az USA eddig menetel elég szépen és Kanadával ellentétben náluk a nagy nevek jól is játszanak. Elég megnézni Kessel, Kane vagy Pavelski teljesítményeit. Kanadának a sok nagy név, mint Crosby, Kunitz, Getzlaf, Marleau, Perry, Carter és az egész csatárt fel lehetne sorolni, eddig arra volt jó, hogy Carter mesterhármasán kívül majdnem az összes gólt a védők szerezték. Weber és Daughty a gól felelőseik eddig.
Akkor azért volt NHL meme-en hogy pp1 pp2 meg minden weber daughty...:D USA-nál a kapus posztot is erősebbnek érzem egyébként. Meglepne ha Kanada nyerne, de ahogy mondtam ebből sokat meríthetnek adott esetben szal leírni nem szabad őket, mondjuk az USA nem is fogja ezt a hibát elkövetni. Finn-USA döntőt tippelek és szeretnék.

jah ha minden igaz Tavares out for season
Én SWE-USA döntőre számítok, de remélem épp azért nem lesz USA a döntőben, mert hatalmas favoritjai a meccsnek és ez visszaüt majd.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3520 Hozzászólás Szerző: Chester »

chiedis írta:Ez a srac oriasi, ez nem esik ossze ha Vidic/Ferdinand szavakkal bantja. Pepe-t le portugalmajomozta a videoban, harap, rug, belekop a kesztyujebe es radobja Ramosra, provokal, es iszonyatgyorsan ugyesen csinalja, bironak eselye sincs latni. A vegen meg puszi, pacsi. Imadja ha csesztetik, bele is megy, de okos, tudja hol a hatar. Eroszakos, egyszeruen egy Drogba hasonmas. Tegnap egy helyzet, egy gol. Oriasi. Remelem jon

http://www.youtube.com/watch?v=jTeVf0I_JmA" onclick="window.open(this.href);return false;
Engem inkább egy Suarez-Ibra keverékre emlékeztet viselkedésben. Játszani nem nagyon láttam még.

Válasz küldése