Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3521 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta: Hát akármilyen god modeban is védett a lett kapus közel 60 lövésből kettőt belőni úgy, hogy a második is olyan volt már, hogy szegény csávót azelőtt kellett jéggel a nyakán leápolni, mert már esett össze a fáradtságtól és a kiszáradástól, azért shame on them. Remélem az elődöntőre valahogy összekapják magukat, mert az USA eddig menetel elég szépen és Kanadával ellentétben náluk a nagy nevek jól is játszanak. Elég megnézni Kessel, Kane vagy Pavelski teljesítményeit. Kanadának a sok nagy név, mint Crosby, Kunitz, Getzlaf, Marleau, Perry, Carter és az egész csatárt fel lehetne sorolni, eddig arra volt jó, hogy Carter mesterhármasán kívül majdnem az összes gólt a védők szerezték. Weber és Daughty a gól felelőseik eddig.
Akkor azért volt NHL meme-en hogy pp1 pp2 meg minden weber daughty...:D USA-nál a kapus posztot is erősebbnek érzem egyébként. Meglepne ha Kanada nyerne, de ahogy mondtam ebből sokat meríthetnek adott esetben szal leírni nem szabad őket, mondjuk az USA nem is fogja ezt a hibát elkövetni. Finn-USA döntőt tippelek és szeretnék.

jah ha minden igaz Tavares out for season

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3522 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ez a srac oriasi, ez nem esik ossze ha Vidic/Ferdinand szavakkal bantja. Pepe-t le portugalmajomozta a videoban, harap, rug, belekop a kesztyujebe es radobja Ramosra, provokal, es iszonyatgyorsan ugyesen csinalja, bironak eselye sincs latni. A vegen meg puszi, pacsi. Imadja ha csesztetik, bele is megy, de okos, tudja hol a hatar. Eroszakos, egyszeruen egy Drogba hasonmas. Tegnap egy helyzet, egy gol. Oriasi. Remelem jon

http://www.youtube.com/watch?v=jTeVf0I_JmA" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3523 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:
rafanadal írta:Végre ott a kanadai vezetés. Azt hittem már 1-1 lesz a vége. Kár, hogy ehhez is kellett egy halálosan kifáradt kapus.
Nem láttam a meccset, tudtam, hogy a lett inas god mode-ba véd de azért ez így édes kevés, persze a lényeg a továbbjutás és akár ez később előnyükre is válhat, de azért nagyokat pilláztam.
Hát akármilyen god modeban is védett a lett kapus közel 60 lövésből kettőt belőni úgy, hogy a második is olyan volt már, hogy szegény csávót azelőtt kellett jéggel a nyakán leápolni, mert már esett össze a fáradtságtól és a kiszáradástól, azért shame on them. Remélem az elődöntőre valahogy összekapják magukat, mert az USA eddig menetel elég szépen és Kanadával ellentétben náluk a nagy nevek jól is játszanak. Elég megnézni Kessel, Kane vagy Pavelski teljesítményeit. Kanadának a sok nagy név, mint Crosby, Kunitz, Getzlaf, Marleau, Perry, Carter és az egész csatárt fel lehetne sorolni, eddig arra volt jó, hogy Carter mesterhármasán kívül majdnem az összes gólt a védők szerezték. Weber és Daughty a gól felelőseik eddig.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3524 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta:Végre ott a kanadai vezetés. Azt hittem már 1-1 lesz a vége. Kár, hogy ehhez is kellett egy halálosan kifáradt kapus.
Nem láttam a meccset, tudtam, hogy a lett inas god mode-ba véd de azért ez így édes kevés, persze a lényeg a továbbjutás és akár ez később előnyükre is válhat, de azért nagyokat pilláztam.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3525 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Végre ott a kanadai vezetés. Azt hittem már 1-1 lesz a vége. Kár, hogy ehhez is kellett egy halálosan kifáradt kapus.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3526 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

OTT VAN! Pont ma beszéltem arról valakivel, hogy az oroszok csak nagyon készülnek a rájátszásra vagy tényleg ennyire fos formában van a komplett csapat a hazai olimpiájukon. Nos, itt a válasz. A főellenség kiütve, most már jöhet a szurkolás Kanadának!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3527 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta: Nem olyan biztos az. Érdekes módon az utolsó 3 olimpián az a kontinens szerepelt jól amelynek a pályáin játszottak. Azért elég nagy az eltérés az amerikai pályák és az európaiak mérete között és ez befolyásoló tényező lehet. Arról nem is beszélve, hogy az oroszokat továbbra is hatalmas kérdőjelnek tartom, mert eddig nagyon gyengék voltak, de kötve hiszem, hogy hazai pályán egy ilyen semmi teljesítményre futná tőlük.
Orosz csapat fele KHL tehát európai pályán tolják mégis be vannak sülve. De egyébként így visszagondolva igaz és érdekes tény. De ahogy mondtam, ez az orosz csapat csak nevekre bomba...ez a játék bárki ellen kevés lenne a 4-ben.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3528 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:
rafanadal írta: Én a finneknek örülnék. 8)
Finneknek csak a fogadásom miatt, de akkor nyerjék is meg a faszba :) Amúgy aki az (valószínűleg) USA-Kanada elődöntőből bejut az fogja megnyerni szerintem.
Nem olyan biztos az. Érdekes módon az utolsó 3 olimpián az a kontinens szerepelt jól amelynek a pályáin játszottak. Azért elég nagy az eltérés az amerikai pályák és az európaiak mérete között és ez befolyásoló tényező lehet. Arról nem is beszélve, hogy az oroszokat továbbra is hatalmas kérdőjelnek tartom, mert eddig nagyon gyengék voltak, de kötve hiszem, hogy hazai pályán egy ilyen semmi teljesítményre futná tőlük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3529 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

rafanadal írta: Én a finneknek örülnék. 8)
Finneknek csak a fogadásom miatt, de akkor nyerjék is meg a faszba :) Amúgy aki az (valószínűleg) USA-Kanada elődöntőből bejut az fogja megnyerni szerintem.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3530 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kenobi írta:Mennyire adnám ha a szlovének mennének még egy kört
Én a finneknek örülnék. 8)

Mindegy, a mai naptól kezdődik a java! Kezdődik a pár napos hoki fest!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3531 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Mennyire adnám ha a szlovének mennének még egy kört

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3532 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:
ChesterB írta:Szombaton lesz Gödöllőn arénafoci az egyetemen, innen megy oda valaki? Ingyenes!! :D

Én mentem volna a barátaimmal de melóznom kell.. Te mész?
Eddig úgy néz ki igen. :) Ha még pénteken haza tudok menni a koliból akkor mindenképp.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3533 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Szombaton lesz Gödöllőn arénafoci az egyetemen, innen megy oda valaki? Ingyenes!! :D

Én mentem volna a barátaimmal de melóznom kell.. Te mész?

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3534 Hozzászólás Szerző: easy »

Ezektől a sport tvs "szakértőktől" már a hajam kihullik. Bognár Gyuszi szerint Pique gyorsabb, mint DLuiz, de legjobban Vince Ottó önelégült feje irritál, ahogy a nagy barszáról áradozik. Remélem a City odaver ezeknek a túlhypeolt bohócoknak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3535 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szombaton lesz Gödöllőn arénafoci az egyetemen, innen megy oda valaki? Ingyenes!! :D

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3536 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
rafanadal írta:Ez számomra az olimpia eddigi egyik legnagyobb versenye volt. Pont lementünk ebédelni egy francia csávóval és akkor ment a biatlon élőben nagy kivetítőn. Ezt a jelenetet látni kellett volna. Vagy 30-40 norvég előtt ott a kaja, de senki egy falatot nem eszik, mindenki csak meredt szemekkel bámulja az utolsó kört Svendsen és Fourcade között. Amikor pedig beérnek a célba és kiírja a gép, hogy photo finish látszik mindenkin az izzadtság és a türelmetlen várakozás, hogy akkor most arany vagy ezüst a hazai versenyzőnek. Amikor pedig megtudták, hogy Svendsen megnyerte kb. egyszerre elélvezett az összes norvég. Ilyet is csak Norvégiában lát az ember téli olimpiával kapcsolatban!


Mi mit izguljunk rajta? :D Hogy beérnek-e a sízőink a legjobb negyvenbe vagy nem? Biztos nagy élmény Norvégiában nézni az olimpiát. Az orosz-norvég hokimeccset nem nézitek?

Amúgy ha van egy kis időd írj a chat topikba hogy hogy érzed magad kinn.
Most azt épp nem nézzük, de majd még fogunk pár dolgot közösen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3537 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Ez számomra az olimpia eddigi egyik legnagyobb versenye volt. Pont lementünk ebédelni egy francia csávóval és akkor ment a biatlon élőben nagy kivetítőn. Ezt a jelenetet látni kellett volna. Vagy 30-40 norvég előtt ott a kaja, de senki egy falatot nem eszik, mindenki csak meredt szemekkel bámulja az utolsó kört Svendsen és Fourcade között. Amikor pedig beérnek a célba és kiírja a gép, hogy photo finish látszik mindenkin az izzadtság és a türelmetlen várakozás, hogy akkor most arany vagy ezüst a hazai versenyzőnek. Amikor pedig megtudták, hogy Svendsen megnyerte kb. egyszerre elélvezett az összes norvég. Ilyet is csak Norvégiában lát az ember téli olimpiával kapcsolatban!


Mi mit izguljunk rajta? :D Hogy beérnek-e a sízőink a legjobb negyvenbe vagy nem? Biztos nagy élmény Norvégiában nézni az olimpiát. Az orosz-norvég hokimeccset nem nézitek?

Amúgy ha van egy kis időd írj a chat topikba hogy hogy érzed magad kinn.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3538 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez számomra az olimpia eddigi egyik legnagyobb versenye volt. Pont lementünk ebédelni egy francia csávóval és akkor ment a biatlon élőben nagy kivetítőn. Ezt a jelenetet látni kellett volna. Vagy 30-40 norvég előtt ott a kaja, de senki egy falatot nem eszik, mindenki csak meredt szemekkel bámulja az utolsó kört Svendsen és Fourcade között. Amikor pedig beérnek a célba és kiírja a gép, hogy photo finish látszik mindenkin az izzadtság és a türelmetlen várakozás, hogy akkor most arany vagy ezüst a hazai versenyzőnek. Amikor pedig megtudták, hogy Svendsen megnyerte kb. egyszerre elélvezett az összes norvég. Ilyet is csak Norvégiában lát az ember téli olimpiával kapcsolatban!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3539 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Szlovákoknak nagyon hiányzik Gáborik ez látszik az eddigi teljesítményükön.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#3540 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

New York Rangers kedvenc spíler pedig Chris Kreider remélem következő világ eseményre beverekszi magát a TEAM USA-be. :D

Válasz küldése