Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4261 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Schalke - Dortmund: uralja a meccset a Dortmund, bravúrosan játszanak, az az Aubameyang-Reus-Lewandowski kombináció szemkápráztató volt. Kár, hogy kihagyta a lengyel. Lényegében Hildebrandt tartja meccsben a Schalke-t. Viszont azt, hogy mire kaptak büntetőt az előbb én még mindig nem tudom. Szerencsére ez a bohóc Boateng ki is hagyta. Jó kis meccs, érdemes nézni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4262 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Drogbert írta:Valaki meg emlekszik ra :) meg most is megvagyok lepodve, hogy csak a Boltonban jatszott es nem egy nagy csapatban mint pl. MU akkoriban...http://www.youtube.com/watch?v=2oJ_a2fyx74
En arra emlekszem hogy az 1994-es VB-n es az 1996-os olimpian eleg jol ment neki (a vilag akkor ismerte meg a nevet), de mire a Premier Ligaba kerult (2002), mar talan tul volt a karrierje csucsan.
Lehet hogy ha a kilencvenes evek közepen egy nagy klubba kerül (nem Fenerbahce es PSG), többre vitte volna.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4263 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Cudicini írta:
Buluska írta:NFL fanok, kéne egy kis segítség.
A "kicker"-t lehet csak szimplán rúgónak fordítani?
A német sportújságot? Persze :)

Amúgy igen.
Kösz szépen. ;)

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4264 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

Buluska írta:NFL fanok, kéne egy kis segítség.
A "kicker"-t lehet csak szimplán rúgónak fordítani?
A német sportújságot? Persze :)

Amúgy igen.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4265 Hozzászólás Szerző: Buluska »

NFL fanok, kéne egy kis segítség.
A "kicker"-t lehet csak szimplán rúgónak fordítani?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4266 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kép

Ebből sem lehet többet kihozni :(
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4267 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... tally.html" onclick="window.open(this.href);return false;

batár állat

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4268 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Valaki meg emlekszik ra :) meg most is megvagyok lepodve, hogy csak a Boltonban jatszott es nem egy nagy csapatban mint pl. MU akkoriban...http://www.youtube.com/watch?v=2oJ_a2fyx74
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4269 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Boldin Kaepről:
Kaepernick was often given two plays at the line of scrimmage and was able to call the correct play based on Tennessee’s defensive look. The 49ers signal-caller also made good use of his ability to audible at the line of scrimmage.

In seven games together, Boldin continues to find new reasons to rave about his quarterback.

“He brings a different skill set as a quarterback,” Boldin said. “He does a lot of different things quarterbacks can’t do. I don’t think he gets a lot of credit for how good of a quarterback he is. He can throw it with the best of them. He can make any throw on the field. And when things break down, that’s when you can really see how special he is.”
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4270 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

gerawba írta: ahol nem ő volt a csapat sztárja, és nem neki kellett volna a csapatot a hátán vinnie. Amióta viszont kellene, azóta 0 az egész portugál válogatott vele együtt a jó csapatok ellen.
azóta viszont nincs figo se, és az utolsó értelmes portugál csatár is nuno gomes volt, akik mostanában vannak azok szóra sem érdemesek.
gerawba írta:Amiket leírtam viszont tények, a válogatottban ugyanannyira gyenge, mint Messi (sőőőt, még csak nem is neki van jobb statja...), és nem hozza azt, amit kellene.
nem hasonlítanám össze a kettőt. a saját kontinens viadalokon messinek olyan ellenfelei vannak mint kolumbia, uruguay, brazília hogy csak a három legerősebbet említsem. eközben ronaldoval rendre szembejönnek vagy a németek vagy a spanyolok, vagy épp a legutóbbi vb döntős hollandia. azért azt szerintem te is belátod hogy könnyebb a délamerikai csoport. ez az egyik a másik hogy amíg ronaldonak a legjobb társa joao moutinho -az as monaco játékosa...- addig messi mellett olyanok vannak mint dimaria, tévez, agüero vagy higuain akit semmire nem tartok de a válogatottban egész jó. ja mg pastore, lavezzi. szóval felesleges összehasonlítani őket, és jöhetsz azzal hogy ronaldo 1 gólt lőtt például a bivaly erős észak koreaiaknak, de messinek nincs gólja dél afrikából és a legutóbbi copa americán sem lőtt gólt.
gerawba írta:(tetézve, hogy hőst akart csinálni magából a 11-espárbajban, ami miatt kb. ki is estek)
ez pedig nevetséges már bocs.
ha jól emlékszem nem biztos és most nincs is kedvem utánanézni bruno alves és nani hagyták ki a büntetőket ami miatt ronaldora már sor sem került. egyrészt ha ők nem bírták a nyomást még ott ahol van idő javítani (mint pl ti az allianz arénában ugye mata kihagyta az első tizit és utána fordítottatok) akkor az kihagyná akkor is ha rajta állna vagy bukna az egész. én nagyon becsülöm azért hogy ezt bevállalta főleg annak tudatában hogy szembe állt volna vele a világ egyik legnagyobb tizenegyesfogó kapusa, aki a csapattársa és biztos nem egy tizenegyest lőtt már neki edzésen, és pluszban úgy állt volna oda az ötödikhez hogy ez előtt kb 2 hónappal kihagyott egy tizenegyest a bl elődöntőjének tizenegyespárbajában. annyira pedig szerintem ismerhető ronaldo hogy nem éppen az aki kihátrál a felelősség alól, inkább megpróbálja megoldani az már más kérdés hogy sokszor túl görcsös lesz tőle és sülés lesz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4271 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta: Csak annyit mondok, hogy mindenki azt látja amit látni akar. Mindkét fél véleményében van igazság. Ő Real Madrid szurkoló, egyértelműen a pozitívumokat fogja kiemelni, te Messi barna nyelvű vagy, egyértelműen a negatívumokat.
Mivel tudom, hogy súlyos problémáid vannak az infók értelmezésével és azokból következtetések levonására, így megpróbálom újra, ezúttal képpel illusztrálva:
http://img850.imageshack.us/img850/2677/3sr3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
(félreértések elkerülése végett a ManUtd-s mezek sosem voltak rajtam :D, de kellenek a gyűjteményemben, sajnos ott játszott)

Imádom Ronaldot, az egyik kedvenc játékosom kb. 9 éve. Sporting-os időktől kezdve van egy halom eredeti kva ritka mezem (az összes nincs is rajta a képen, de most a te kedvedért nem is fogom előszedni mindet) tőle, mivel imádom, jó lenne ha sikerülne felfognod így kb. 10. leírásra. (míg pl. Messitől egy darab mezem sincsen)
Mivel sikerült megint behoznod Messit úgy, hogy senki nem beszélt róla egy szót sem, így elmondom, hogy őt egyszerűen jobb játékosnak tartom CR-nél, ennyi. De Ronaldo-ról rengeteg mindent tudok, láttam dokumentumfilmeket is róla, ahol még Nacionalos meg Andorinhas mezben tolja, kölyökvideókat stb., ebből is leszűrhető, hogy nagyon kedvelem, főleg a focihoz való hozzáállását.

Amiket leírtam viszont tények, a válogatottban ugyanannyira gyenge, mint Messi (sőőőt, még csak nem is neki van jobb statja...), és nem hozza azt, amit kellene.
Ok, köszi. Szép gyűjtemény.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4272 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta: Csak annyit mondok, hogy mindenki azt látja amit látni akar. Mindkét fél véleményében van igazság. Ő Real Madrid szurkoló, egyértelműen a pozitívumokat fogja kiemelni, te Messi barna nyelvű vagy, egyértelműen a negatívumokat.
Mivel tudom, hogy súlyos problémáid vannak az infók értelmezésével és azokból következtetések levonására, így megpróbálom újra, ezúttal képpel illusztrálva:
Kép
(félreértések elkerülése végett a ManUtd-s mezek sosem voltak rajtam :D, de kellenek a gyűjteményemben, sajnos ott játszott)

Imádom Ronaldot, az egyik kedvenc játékosom kb. 9 éve. Sporting-os időktől kezdve van egy halom eredeti kva ritka mezem (az összes nincs is rajta a képen, de most a te kedvedért nem is fogom előszedni mindet) tőle, mivel imádom, jó lenne ha sikerülne felfognod így kb. 10. leírásra. (míg pl. Messitől egy darab mezem sincsen)
Mivel sikerült megint behoznod Messit úgy, hogy senki nem beszélt róla egy szót sem, így elmondom, hogy őt egyszerűen jobb játékosnak tartom CR-nél, ennyi. De Ronaldo-ról rengeteg mindent tudok, láttam dokumentumfilmeket is róla, ahol még Nacionalos meg Andorinhas mezben tolja, kölyökvideókat stb., ebből is leszűrhető, hogy nagyon kedvelem, főleg a focihoz való hozzáállását.

Amiket leírtam viszont tények, a válogatottban ugyanannyira gyenge, mint Messi (sőőőt, még csak nem is neki van jobb statja...), és nem hozza azt, amit kellene.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4273 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
2008-as EB-n egy darab gól, németek elleni negyeddöntőben csőd,
2010-es VB-n 1 kemény gól az iszonyatosan erős Észak-Koreának és sz*r játék, spanyolok elleni negyeddöntőben semmi,
2012-es EB nagy részén botrányos játék, csak a teljesen szétesett 0 pontos Hollandoknak, meg a harmatgyenge csehek ellen lőtt gólt (azon a meccsen jó volt, ez tény), a legfontosabb, spanyolok elleni meccsen újra totális csőd (tetézve, hogy hőst akart csinálni magából a 11-espárbajban, ami miatt kb. ki is estek)

A 2004-es EB-n, meg a 2006-os VB-n ment neki jól a játék, azon a két eseményen, ahol nem ő volt a csapat sztárja, és nem neki kellett volna a csapatot a hátán vinnie. Amióta viszont kellene, azóta 0 az egész portugál válogatott vele együtt a jó csapatok ellen.

Ne beszélj már hülyeségeket, hogy a hátára tudja venni. Nyilván ezért kell zsinórban 3x is selejtezniük (ilyen gyenge csoportokból ráadásul), és ezért csapja ki őket minden tornán az első komolyabb csapat. Az pedig nem igaz, hogy sz*r a csapat rajta kívül, általában tele vannak remek játékosokkal.
Gyakorlatilag tornánként van átlag egy jó meccse (a legutóbbi EB-n volt 2 az 5-ből) és azzal ki is fújt.
Csak annyit mondok, hogy mindenki azt látja amit látni akar. Mindkét fél véleményében van igazság. Ő Real Madrid szurkoló, egyértelműen a pozitívumokat fogja kiemelni, te Messi barna nyelvű vagy, egyértelműen a negatívumokat. Tény, hogy nem olyan kimagasló a válogatottban, de amilyen játékosállományuk van ezt blődség is lenne elvárni tőle. Szerintem helytálló kijelentés az, hogy (valamelyest) a hátára tudja venni a csapatot. Az nem az ő hibája, hogy a maximális potenciált kihozva a csapatból is csak ilyen eredményeket tudnak elérni. Azért ők mégsem egy Spanyolország vagy Németország szintű játékoskerettel rendelkeznek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4274 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Patrik17 írta:
gerawba írta:bár amennyire nudli volt eddig a világversenyeken, csak a neve hiányozna.
ja csak egy vb bronza van, meg egy eb ezüst és a legutóbbi eb-n is csak miatta jutottak négyig a portugálok, ahol "társ" gólkirály lett, csak ő több percet volt a pályán mint torres... céer pedig az eb-n már megmutatta hogy a hátára tudja venni a portugálokat, arról meg nem ő tehet hogy a többiek egyáltalán nem ütik meg a szintet. például az izraeliek elleni meccs ahol 1-0-nál patricio odapasszolta a csatárnak a labdát úgy hogy védő a közelben sem volt, az rá vezette és bepasszolta a meccs 86.percében.
ronaldo is hiányozna a vb-ről ha nem lenne ott, és ibra is ha nem lenne ott. ellenben majd nézhetjük a görögöket vagy a románokat valamelyik sztár helyett, és ebben az a legszomorúbb hogy két olyan országról van szó akit a saját hazáján kívül a kutyát nem érdekli hogy mit csinálnak.
2008-as EB-n egy darab gól, németek elleni negyeddöntőben csőd,
2010-es VB-n 1 kemény gól az iszonyatosan erős Észak-Koreának és sz*r játék, spanyolok elleni negyeddöntőben semmi,
2012-es EB nagy részén botrányos játék, csak a teljesen szétesett 0 pontos Hollandoknak, meg a harmatgyenge csehek ellen lőtt gólt (azon a meccsen jó volt, ez tény), a legfontosabb, spanyolok elleni meccsen újra totális csőd (tetézve, hogy hőst akart csinálni magából a 11-espárbajban, ami miatt kb. ki is estek)

A 2004-es EB-n, meg a 2006-os VB-n ment neki jól a játék, azon a két eseményen, ahol nem ő volt a csapat sztárja, és nem neki kellett volna a csapatot a hátán vinnie. Amióta viszont kellene, azóta 0 az egész portugál válogatott vele együtt a jó csapatok ellen.

Ne beszélj már hülyeségeket, hogy a hátára tudja venni. Nyilván ezért kell zsinórban 3x is selejtezniük (ilyen gyenge csoportokból ráadásul), és ezért csapja ki őket minden tornán az első komolyabb csapat. Az pedig nem igaz, hogy sz*r a csapat rajta kívül, általában tele vannak remek játékosokkal.
Gyakorlatilag tornánként van átlag egy jó meccse (a legutóbbi EB-n volt 2 az 5-ből) és azzal ki is fújt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4275 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

gerawba írta:bár amennyire nudli volt eddig a világversenyeken, csak a neve hiányozna.
ja csak egy vb bronza van, meg egy eb ezüst és a legutóbbi eb-n is csak miatta jutottak négyig a portugálok, ahol "társ" gólkirály lett, csak ő több percet volt a pályán mint torres... céer pedig az eb-n már megmutatta hogy a hátára tudja venni a portugálokat, arról meg nem ő tehet hogy a többiek egyáltalán nem ütik meg a szintet. például az izraeliek elleni meccs ahol 1-0-nál patricio odapasszolta a csatárnak a labdát úgy hogy védő a közelben sem volt, az rá vezette és bepasszolta a meccs 86.percében.
ronaldo is hiányozna a vb-ről ha nem lenne ott, és ibra is ha nem lenne ott. ellenben majd nézhetjük a görögöket vagy a románokat valamelyik sztár helyett, és ebben az a legszomorúbb hogy két olyan országról van szó akit a saját hazáján kívül a kutyát nem érdekli hogy mit csinálnak.
ChesterB írta:Reménykedtem volna egy olyan sorsolásban, hogy az ukrán-görög-Izland-horvát négyes kijusson a VB-re,
én még san marinot és azerbajdzsánt szerettem volna spanyolország meg németország helyett.. kár hogy nem jött össze. :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4276 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

FIFA világranglista:
Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4277 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én szurkolok egy portugál, ukrán, román ( :D ), izlandi négyesért, de kicsi rá az esély. Izland majdnem, hogy esélytelen, a románok is 2. eséllyel indulnak és az ukránok is, habár utóbbitól hatalmas csatát várok és szurkolok az ukránoknak, hogy meglegyen nekik. És természetesen a portugáloknak sem lesz könnyű dolga.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4278 Hozzászólás Szerző: Chester »

Reménykedtem volna egy olyan sorsolásban, hogy az ukrán-görög-Izland-horvát négyes kijusson a VB-re, de ez az Izland-Horvátország miatt kútba esett. Remélem azért így is teljesül a kívánságom, mellé még a svédeket szeretném.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4279 Hozzászólás Szerző: gerawba »

putthelime írta:Azért elszomorító, hogy CR vagy Ibra nem lesz ott a VB-n.

Nemrég húzták a pótselejtezőket:
Portugália (14.)–Svédország (25.)
Ukrajna (20.)–Franciaország (21.)
Görögország (15.)–Románia (29.)
Izland (46.)–Horvátország (18.)
Jó kis meccsek lesznek, a horvátok egyértelműen ott lesznek, összekapják magukat az új kapitánnyal. A többi mind nyílt, bár szerintem a görögöknek nem lesz nehéz dolguk, én ilyen masszív csapatot még életemben nem láttam, ezek a meccseik 80%-át 1-0-ra megnyerik, de úgy, hogy az ellenfélnek kapura menő lövésük sincsen, és nem csak f*s ellenfelek ellen :D

A svédek szerintem ki tudják csapni a portugálokat, egy darab sz*r az a csapat, bár az ilyen meccsekre (legutóbbi 2 alkalommal is pótselejteztek...) nagyon összeszedik magukat, egyedül CR VB-ről távolmaradása miatt sajnálnám ezt a forgatókönyvet, bár amennyire nudli volt eddig a világversenyeken, csak a neve hiányozna.

Ukrán-francia kegyetlen jó lesz, Yarmolenko-ék végre nagyon elkapták a fonalat, angolok ellen is 2 db X a csoportban, úgyhogy közel sem lefutott, nekik drukkolok, van egy jó 35-40%-uk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4280 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Főleg az Ukrán-Francia meccs veszteséért lesz nagy kár.
Why always me?

Válasz küldése