Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4921 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Vettel igenis nagyon sokban hasonlít Schumira(aki legnagyobb kedvencem volt)!
Azontúl, hogy honfitársak Vettel is nagyon fiatalon kezdte beharcolta magát F1-be, jól teljesített gyengébb autóval is, majd rábízták a meghatározó szerepet egy istállóban akárcsak Schumira!
Mindketten arrogánsak, egoisták és ha szükség volt rá kegyetlenek ellenfelekkel és csapattársakkal egyaránt és mindig kézben tartották eseményeket és csapatukat is!
Egy ilyen sportban mint F1 nem a jófiúk mint massa, barichello lesznek többszörös világbajnokok hanem a kegyetlen egoisták mint Schumi és Vettel ezt el kell fogadni...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4922 Hozzászólás Szerző: langidave »

Blueflag írta:Aki szerint Schumi csak az autója miatt hétszeres VB, annak fogalma sincs a pályafutásáról, meg a 2000 előtti évekről. Lehetett volna 10x VB is könnyedén, de rohadt sokszor volt ellene a technika, és sokszor varázsolt egy harmatgyenge autóval is, amivel a csapattársai top10-et se hoztak, azzal ő dobogót meg győzelmet. Pedig nem mindig Baricsellók versenyeztek mellette.
.
Ja, de 2000től nyert 5öt a hétből kb a gumitól a benzinig minden rá volt építve a ferrariban. Senki nem mondta, hogy nem egy zseni és csak az autója miatt lett 7szeres világbajnok, de ne mondd nekem, hogy annyival jobb volt mindenkinél, hogy volt olyan, hogy kört vert a harmadikra. Amint elkezdett hanyatlani a ferrari ő se tudott már nyerni a szar kocsivla. Én neki drukkoltam akkor, de azért rohadt unalmas volt egy-egy futam abba is hagytam az egészet utána.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára langidave 2013. július 30., kedd 14:25-kor.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4923 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Sokan elfelejtik, hogy Vettel anno 2008-ban még Toro Rosso pilótaként is szép eredményeket hozott, nyert Monzában és majdnem elvette a VB címet Hamiltontól azzal hogy megelőzte őt Brazíliában.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4924 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Aki szerint Schumi csak az autója miatt hétszeres VB, annak fogalma sincs a pályafutásáról, meg a 2000 előtti évekről. Lehetett volna 10x VB is könnyedén, de rohadt sokszor volt ellene a technika, és sokszor varázsolt egy harmatgyenge autóval is, amivel a csapattársai top10-et se hoztak, azzal ő dobogót meg győzelmet. Pedig nem mindig Baricsellók versenyeztek mellette.

Vettel sem tehetségtelen, nyílván... de összevetni őket faszság. Ha másért nem, akkor azért, mert Schumacher egyéniség volt, egy kultusz minden szempontból, Vettel meg huszonévesen is egy taknyos kis geci benyomását kelti, teljesen szürke és sablonos, és valóban jól vezet, de valóban a legjobb autót. Egyébként egyenautókkal valószínűleg a top3-ban sem lenne benne, nem annyira komplett versenyző, mint egy Alonso, Hamilton, Raikkönen. 1-2 év Red Bullos rutinnal pedig elkapná a mezőny egyharmada, akiknek eddig a Force Indiával meg a Toro Rossoval kellett nézni őt a középmezőnyből.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4925 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Én pont Schumacher alatt utáltam meg ezt az egész bohóckodást. Akkor lett egyértelmű, hogy felesleges nézni, mert ez nem a pilóták versengése, hanem a mérnököké. Nem is sport.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4926 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ki mondta, hogy nem? Én is leírtam, hogy volt amit mezőny fölött álló kocsival nyert. De ő legalább önerőből is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4927 Hozzászólás Szerző: langidave »

Azért Schumi elég sok vbt húzott be úgy, hogy 2-3 köröket vert a többiekre, úgyhogy ne mondjátok, hogy azonos kocsival győzedelmeskedett a többiek felett.

Az a szerencséje amúgy Vettelnek, hogy folyamatosan jó teljesítményt tudnak nyújtani minden pályán, a többiek meg csak egy-egy pályán alkotnak kiemelkedőt a következőn meg beérnek 8-nak.... ezt így nem lehet. Most jó a merci volt néhány jobb napja a ferrarinak, a lotusok is néha oda-oda férnek, de a red bull meg folyamatosan ott van és hozzák az eredményeket. Nem értem a többi autó miért nem tud egyenletes teljesítmény nyújtani...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4928 Hozzászólás Szerző: Gereb »

rafanadal írta:
Gereb írta:Ugyanúgy ahogy minden kulcsfigura a sportban, a közéletben, a politikában, Vettel is megosztja a közönséget.
Tökmindegy mit csinál, úgy is lesznek akik neki, vagy épp ellene drukkolnak majd.
Schumacher-t sem szerette mindenki abban az időben, ahogy most Vettel-t sem.
Lehetne említeni itt még Ronaldot, vagy éppen Messit.
A zsenialitásuk nem tagadható, mégis megosztják az embereket.

A legjobbaknak, az újítóknak mindig ez a sors jut, elég visszalapozgatni a történelem könyveket.
Szerintem azért Vettel nem teljesen ez a kategória. Aki egy kicsit is belát a trófeák mögé az azt látja, hogy évek óta a legjobb kocsiban ülve nyer általában rajt-cél győzelmet aratva vagy úgy, hogy taktikában kiállásoknál megelőzik az ellenfelet, esetleg azok kiesnek előle. Önerőből előzései vele egyenrangú vagy majdnem egyenrangú autó ellen alig-alig vannak. Az senkit nem érdekel, hogy a mezőny 16 kocsiját akiknél jóval gyorsabb simán meg tudja előzni. Hamiltont, Alonsot, Raikkonent, Grosjeant vagy éppenséggel Buttont előzgesse és akkor majd talán nő a szememben. Akik rálátnak a dolgokra nagyon nagy arányban nem szeretik Vettelt. Azért tűnhet úgy, hogy megosztó, mert rengeteg divatszurkolója van, de olyan igazi Vettel szimpatizáns aki nem a trófeáit szereti, hanem őt, nagyon kevés akad.

Schumival egy lapon emlegetni meg egy vicc. Tény, hogy Schuminak is voltak olyan évei amikor mezőny fölött álló autóval nyert, de ő egy őstehetség volt, ő versenyhelyzetben is nyert, ő megelőzte a legnagyobb riválisait ha kellett, ő tényleg a mezőny legjobb pilótája volt. Ehhez képest Vettel szerintem (és még sokak szerint) a jelenlegi mezőnyben még csak top 3-ban sincs. Alonso, Hamilton és Raikkonen is jobb pilóták nála, csak hát ők nem ülnek Red Bullban. Bőven elég megnézni közös évét Hamiltonnal a GP2-ban vagy GP3-ban vagy mit tudom én akkor épp mi volt a sorozat neve. Hamilton porig alázta és ott azért nincs nagy eltérés a kocsik között, főleg az élmezőny kocsijai között.
Schumi autója is bőven jobb volt ellenfeleinél. Ráadásul a társ mindig alárendelt szerepet játszott neki, és rengetegszer bevédte őt, miközben azért Webber közel sem volt ilyen.

És a GP2, GP3-as szezonokat alapul venni marhaság. Ez olyan mintha fociba egy játékost a másikhoz az ifi évei alapján hasonlítanád.

Azzal egyetértek, hogy Vettel-t nem lehet egy lapon venni Schumival(még), de szerintem az idő majd megoldja ezt a dolgot.
A F1 Schumi idejében válságban volt a nézettség tekintetében, mert már mindenki unta az egyértelmű versenyeket.
Ma már mindenki az autósport, és főleg a F1 legyőzhetetlen legendájának ismeri, pedig azóta alig telt el szűk 10 év.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4929 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gereb írta:Ugyanúgy ahogy minden kulcsfigura a sportban, a közéletben, a politikában, Vettel is megosztja a közönséget.
Tökmindegy mit csinál, úgy is lesznek akik neki, vagy épp ellene drukkolnak majd.
Schumacher-t sem szerette mindenki abban az időben, ahogy most Vettel-t sem.
Lehetne említeni itt még Ronaldot, vagy éppen Messit.
A zsenialitásuk nem tagadható, mégis megosztják az embereket.

A legjobbaknak, az újítóknak mindig ez a sors jut, elég visszalapozgatni a történelem könyveket.
Szerintem azért Vettel nem teljesen ez a kategória. Aki egy kicsit is belát a trófeák mögé az azt látja, hogy évek óta a legjobb kocsiban ülve nyer általában rajt-cél győzelmet aratva vagy úgy, hogy taktikában kiállásoknál megelőzik az ellenfelet, esetleg azok kiesnek előle. Önerőből előzései vele egyenrangú vagy majdnem egyenrangú autó ellen alig-alig vannak. Az senkit nem érdekel, hogy a mezőny 16 kocsiját akiknél jóval gyorsabb simán meg tudja előzni. Hamiltont, Alonsot, Raikkonent, Grosjeant vagy éppenséggel Buttont előzgesse és akkor majd talán nő a szememben. Akik rálátnak a dolgokra nagyon nagy arányban nem szeretik Vettelt. Azért tűnhet úgy, hogy megosztó, mert rengeteg divatszurkolója van, de olyan igazi Vettel szimpatizáns aki nem a trófeáit szereti, hanem őt, nagyon kevés akad.

Schumival egy lapon emlegetni meg egy vicc. Tény, hogy Schuminak is voltak olyan évei amikor mezőny fölött álló autóval nyert, de ő egy őstehetség volt, ő versenyhelyzetben is nyert, ő megelőzte a legnagyobb riválisait ha kellett, ő tényleg a mezőny legjobb pilótája volt. Ehhez képest Vettel szerintem (és még sokak szerint) a jelenlegi mezőnyben még csak top 3-ban sincs. Alonso, Hamilton és Raikkonen is jobb pilóták nála, csak hát ők nem ülnek Red Bullban. Bőven elég megnézni közös évét Hamiltonnal a GP2-ban vagy GP3-ban vagy mit tudom én akkor épp mi volt a sorozat neve. Hamilton porig alázta és ott azért nincs nagy eltérés a kocsik között, főleg az élmezőny kocsijai között.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4930 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Ugyanúgy ahogy minden kulcsfigura a sportban, a közéletben, a politikában, Vettel is megosztja a közönséget.
Tökmindegy mit csinál, úgy is lesznek akik neki, vagy épp ellene drukkolnak majd.
Schumacher-t sem szerette mindenki abban az időben, ahogy most Vettel-t sem.
Lehetne említeni itt még Ronaldot, vagy éppen Messit.
A zsenialitásuk nem tagadható, mégis megosztják az embereket.

A legjobbaknak, az újítóknak mindig ez a sors jut, elég visszalapozgatni a történelem könyveket.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4931 Hozzászólás Szerző: Chester »

Keppi írta:Persze az nem az ő hibája, hogy alá rakott Adrian Newey egy olyan autót, amilyet.
Ez a lényeg. Én sem szeretem Vettelt, de ha ilyen autót raknak alá hülye lenne nem nyerni. Az sem érdekelne ha mindig ő nyerne, csak tele van f*szmákkal a srác, vagy rajt-cél győzelem, vagy kiesnek előle, és maximum 1-2 embert kell előznie. Unalmas. Ha úgy nyerne, hogy folyamatosan előzgetne, látványos lenne, akkor nem utálná senki, hiába nyer orrba-szájba.

Azért kíváncsi vagyok, hogyha a Brown GP meg tudta volna tartani még két évig azt a dominanciát, vajon Buttont is így utálnánk mint most Vettelt?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4932 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez a helyzet amit Pat326 írt. Vicc, hogy Vettelt egy lapon emlegetik Schumival. Vettel 3 világbajnoki címéből egyet lehet a neve mellé írni és abban az esetben is a legjobb kocsiban írt. A másik kettő az olyan, hogy bármelyik top pilóta nyerte volna azzal a kocsival. A másik meg ami kiakaszt vele kapcsolatban, hogy akkora egy beképzelt majom lett belőle amióta agyon nyeri magát, hogy az nem igaz. Ha valakit nem tud megelőzni elsőre akkor már rinyál a rádióba, ha valami nem a kénye-kedve szerint történik akkor egyből sír a csapatnak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4933 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Keppi írta:Sokan szeretik Vettelt, de még többen vannak, akik nem. Unalmas így az egész, hogy mindig Vettel győz. Arról nem is beszélve, hogy az eredményei alapján tényleg Schumacherhez méltó, de azért ha mondjuk Alonsonak lenne ilyen autója, akkor az elmúlt években nem az utolsó futamokon dőlt volna el a vb cím.Ha Vettel is 7-szeres világbajnok lesz egyszer, vajon ő rá is olyan istenként fognak tekinteni, mint Schumira? Kétlem. Unalmas, hogy időmérőn mindenki majd megszakad, már a riporter is ordít amikor mondjuk Roseberg fut egy k. jó időt, aztán Vettel fut majd 1 mp-el jobbat úgy, hogy még el is fékezte 2 helyen. Persze az nem az ő hibája, hogy alá rakott Adrian Newey egy olyan autót, amilyet. Én nem is utálom őt emiatt, de tény, hogy örülök annak, amikor megverik. És egyedül Alonso volt az, akinek minden körben tapsolt és ujjongott a közönség, amikor elment. Persze pár 1000 ember nem reprezentatív minta, de én mindenhonnan úgy hallottam, hogy azért a legkomolyabb szurkolótábora mégiscsak a Ferrarinak van.
persze, h a ferrarinak, a ferrari mindig màrka volt s màrka lesz, nincs olyan pilota akinek ne az àlma volna az, h ott vezessen. :) de pilotàk közt Raikkonennek szurkolnak legötbben magyaro.n, ugy hiszem.
am meg Vettel egy hisztis majom, jooo persze, nem rossz pilota, hisz az összesnek van tehetsége aki bekerül a forma1be, de az, h Schumival egy lapon emlegetik, rekordjaira veszélyes, egyszerüen nevetséges (még ugyis h Schuminak is volt olyan idöszaka a Ferrarinal, mikor magasan a legjobb autoja volt). Nagyon remélem h jövöre egy olyan tàrsat kap aki versenyezhet ellene s nem vissza szoritjàk...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4934 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Keppi írta:Sokan szeretik Vettelt, de még többen vannak, akik nem. Unalmas így az egész, hogy mindig Vettel győz. Arról nem is beszélve, hogy az eredményei alapján tényleg Schumacherhez méltó, de azért ha mondjuk Alonsonak lenne ilyen autója, akkor az elmúlt években nem az utolsó futamokon dőlt volna el a vb cím.Ha Vettel is 7-szeres világbajnok lesz egyszer, vajon ő rá is olyan istenként fognak tekinteni, mint Schumira? Kétlem. Unalmas, hogy időmérőn mindenki majd megszakad, már a riporter is ordít amikor mondjuk Roseberg fut egy k. jó időt, aztán Vettel fut majd 1 mp-el jobbat úgy, hogy még el is fékezte 2 helyen. Persze az nem az ő hibája, hogy alá rakott Adrian Newey egy olyan autót, amilyet. Én nem is utálom őt emiatt, de tény, hogy örülök annak, amikor megverik. És egyedül Alonso volt az, akinek minden körben tapsolt és ujjongott a közönség, amikor elment. Persze pár 1000 ember nem reprezentatív minta, de én mindenhonnan úgy hallottam, hogy azért a legkomolyabb szurkolótábora mégiscsak a Ferrarinak van.
Nagyon korrekt. Épp ezért reménykedem abban, hogy tényleg képesek lesznek Raikkonent Vettel mellé beültetné a másik RB-ba. Majd akkor marad tátva a világ szája amikor a finn rendszeresen verni fogja a nyápic majmot.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4935 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Sokan szeretik Vettelt, de még többen vannak, akik nem. Unalmas így az egész, hogy mindig Vettel győz. Arról nem is beszélve, hogy az eredményei alapján tényleg Schumacherhez méltó, de azért ha mondjuk Alonsonak lenne ilyen autója, akkor az elmúlt években nem az utolsó futamokon dőlt volna el a vb cím.Ha Vettel is 7-szeres világbajnok lesz egyszer, vajon ő rá is olyan istenként fognak tekinteni, mint Schumira? Kétlem. Unalmas, hogy időmérőn mindenki majd megszakad, már a riporter is ordít amikor mondjuk Roseberg fut egy k. jó időt, aztán Vettel fut majd 1 mp-el jobbat úgy, hogy még el is fékezte 2 helyen. Persze az nem az ő hibája, hogy alá rakott Adrian Newey egy olyan autót, amilyet. Én nem is utálom őt emiatt, de tény, hogy örülök annak, amikor megverik. És egyedül Alonso volt az, akinek minden körben tapsolt és ujjongott a közönség, amikor elment. Persze pár 1000 ember nem reprezentatív minta, de én mindenhonnan úgy hallottam, hogy azért a legkomolyabb szurkolótábora mégiscsak a Ferrarinak van.
:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4936 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta: Gondolom arra utalt hogy mindenki utálja Vettelt.
Én is erre gondoltam először, de gondoltam, hogy megint csak én utálom túlságosan Vettelt. Nem lepne meg ez a közönségreakció sem, mert Silverstoneban szó szerint kifütyülték a nyápic majmot.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4937 Hozzászólás Szerző: langidave »

marknagy írta:
Gondolom arra utalt hogy mindenki utálja Vettelt.
Nekem nincs bajom vele, de úgy vagyok a dologgal, hogy mostmár jó lenne ha nullázna négy futamon egymás után, mert lehet, hogy az idei versenyek azért elég izgalmasak, de vb még mindig rohadtul egyértelmű. Jó lenne, ha megkapná Alonsót a nyakára jövőre, szerintem a vb is kicsit izgalmasabb lenne.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4938 Hozzászólás Szerző: marknagy »

rafanadal írta:
Keppi írta: Csak annyit mondok, hogy a Hungaroringen a hallótávolságban lévő nézők tapsviharral és üdvrivalgással fogadták, amikor Kimi kirakta a pályáról Vettelt, ez gondolom mond valamit.
Ezzel most egész pontosan mit akarsz mondani? Mert számomra nem egyértelmű.
Gondolom arra utalt hogy mindenki utálja Vettelt.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4939 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Keppi írta: Csak annyit mondok, hogy a Hungaroringen a hallótávolságban lévő nézők tapsviharral és üdvrivalgással fogadták, amikor Kimi kirakta a pályáról Vettelt, ez gondolom mond valamit.
Ezzel most egész pontosan mit akarsz mondani? Mert számomra nem egyértelmű.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#4940 Hozzászólás Szerző: Keppi »

rafanadal írta:
ChesterB írta:http://www.nemzetisport.hu/f1/f1-grosje ... it-2266401

És még utólag is megbüntették, beszarok.
Vicc az egész. Ez már szó szerint száguldó CIRKUSZ. Ennyi erővel időmérő után osszák ki a pontokat, mert versenyezni egymás ellen úgy sem szabad.
Csak annyit mondok, hogy a Hungaroringen a hallótávolságban lévő nézők tapsviharral és üdvrivalgással fogadták, amikor Kimi kirakta a pályáról Vettelt, ez gondolom mond valamit.
:)

Válasz küldése