Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5481 Hozzászólás Szerző: marknagy »

PSG are set to appoint Fabio Capello as their new coach, allowing Ancelotti to complete his move to Real Madrid this summer. [ESPN]

Mivel AVB nem hajlandó elmenni a Spurstől (amit megértek), így átmeneti megoldásként Capellot viszik oda, de ha jól tudom Wenger lesz a későbbi célpontjuk. :D
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5482 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kár érte, mert majdnem megvolt, de ezt így a Miami be fogja húzni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5483 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Huuuu, szent atyaúristen mekkora volt ez a 6. meccs, honnan húzta be a Miami :shock: :shock:
Még mindig remeg a kezem mint az állat, meg mindjárt infarktust kapok. 8) Mint egy tipikus amerikai filmben, olyan vége volt ennek a meccsnek... Nem hisz el az ember, hogy ilyen történhet a valóságban is, aztán tessék :D

Jól kezdett mindkét csapat, aztán meglépett a Miami, benne volt, hogy sima meccs lesz, mentek +7-el a 2. negyed közepén, és nem úgy nézett ki, hogy bajba kerülhetnek, aztán végül -6-al mentek szünetre... Duncan paradésan tolta, esélytelen volt levédekezni, pedig még Birdmant is behozták ellene, erre volt, hogy egy 20 mp alatt összeszedett két személyit róla :D :D 3. negyed vége felé meg már 13-al ment a Sp*rs, James nulla egész nulla volt, senki nem mert vállalkozni, aki végül meg dobott az szinte tuti volt, hogy kimarad, nagyon nyeregben volt a SAS :roll:

Erre az utolsó negyedben valami 22-9-et tolt a Miami, vezettek 89-86-ra, úgy nézett ki, hogy nehezen, de csak nyernek egy jó utolsó periódusnak köszönhetően, Lebron is b*szott jó volt ekkor, Miller triplája egy cipővel a lábán meg hasonlók, erre kaptak egy 8-0-át... És ehhez volt kevesebb mint egy perc hátra... 89-94, 38 másodperc, vergődő James-el...
Itt már biztos voltam benne, hogy kikapnak és vége sajnos, James 3-asa is lejött, aztán a lepattanót nagy nehezen összeszedte Mike Miller, James meg másodjára bevágta, 92-94, fél perc kb., úgyhogy fault, és Leonard bizony megremegett ekkora tétnél (mindkettőt bedobja, akkor gyakorlatilag vége, nyernek és bajnokok), és csak 1-et bírt értékesíteni, úgyhogy egy triplányi volt a különbség (92-95), kb. 20 másodperccel a vége előtt, jöhetett a Miami.
És jött James tripla kísérlete, ami megintcsak nem volt jó, de Bosh leszedte, és Raaaaaaaaaay Allen csont nélkül betette a 3 pontosat 5 másodperccel a vége előtt, huuuuuuuh. (http://www.youtube.com/watch?v=tr6XsZVb-ZE" onclick="window.open(this.href);return false;) Már csak ezért megértre eljönnie a Bostontól.

Hosszabbítás, ami szintén hihetetlen izgalmas volt, a San Antonio is támadhatott a győzelemért kb. 12 másodperccel a vége előtt is, de Bosh valami kegyetlenül összekapta magát, és olyan védekezéseket tolt le itt a végén jópárszor, hogy öröm volt nézni.

Itt van egy összefoglaló, megéri megnézni :D
http://www.nba.com/playoffs/2013/finals ... f:nbahpt3a" onclick="window.open(this.href);return false;

Óriási volt, jöhet az utolsó, mindent eldöntő 7. meccs, megjósolhatatlan mi lesz.
A SAS-nak itt volt az óriási esély (eddig ugye a 6-ból ez volt az egyetlen szoros meccs), az ujjukon volt már a gyűrű, de csak kikaparta valahogy a Miami a gesztenyét, szóval tényleg nem tudom. Lélektani-és pályaelőny a Heat-nél, meglátjuk. Mindenesetre az alapszakasz végén eléggé lebecsültem Parkeréket, tudtam, hogy jó csapat (de, hogy ennyire?!), amit a playoffban műveltek eddig az lenyűgöző.


Éjjel meg NHL döntő 4. meccs, f*sza lesz az is. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5484 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 3140_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Szegény, nagyon sajnálom, pedig megérdemelték volna, elég szimpatikus kis csapatuk van/volt...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5485 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:Spanyolok 100%-os mérleggel lazán behúzták az U21-es EB-t... Csontra sz*pattak mindenkit; olaszokat, németeket, hollandokat (oroszokat, norvégokat)
12-2-es gólkülönbség...
A kezdőjük meg hihetetlen:
De Gea - Montoya Bartra Martínez Moreno - Koke Illaramendi Thiago - Tello Morata Isco

A nagy többség már most alapember a klubcsapatában (méghozzá baromi erős csapatokról beszélünk) vagy most kezdik beépíteni. Nagyon tudnak valamit, ez a csapat kb. a felnőtt világranglistán jó lenne egy TOP20-ba.
Hihetetlen egy ország. Amit az utóbbi évtizedben művelnek sportok terén az egyszerűen csodálatra méltó. Eldöntötték, hogy nagyobb hangsúlyt fektetnek a sportra és itt az eredménye. Egy-egy sportágban amiben van alapanyag, ott tarolnak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5486 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:Elképesztő mennyire simán nyerték az egész tornát. Nyilván erős kerettel mentek, és közölük egyik sem felnőtt válogatott, maximum Isco és De Gea kerettag, döbbenet.

Nem magyarázkodni akarok, mert ezen nincs mit, de azért ez a német csapat sem a legerősebb összeállításban állt ki. Egy valag ember a felnőtt csapatból simán beférne ide is, úgy lett volna csak igazán izgalmas ez a torna. A hollandoknak a védelme szinte megegyezik az U21-es csapatukéval.
Hát igen, egy fullos német-spanyolt megnéztem volna.
Götze, Kroos, Schürrle, Gündogan meg Draxler más dimenzióba helyezte volna őket, mert ez nagyon gáz volt amit műveltek. (na persze az angolokat nem lehetett alulmúlni, az botrány volt)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5487 Hozzászólás Szerző: marknagy »

gerawba írta:Spanyolok 100%-os mérleggel lazán behúzták az U21-es EB-t... Csontra sz*pattak mindenkit; olaszokat, németeket, hollandokat (oroszokat, norvégokat)
12-2-es gólkülönbség...
A kezdőjük meg hihetetlen:
De Gea - Montoya Bartra Martínez Moreno - Koke Illaramendi Thiago - Tello Morata Isco

A nagy többség már most alapember a klubcsapatában (méghozzá baromi erős csapatokról beszélünk) vagy most kezdik beépíteni. Nagyon tudnak valamit, ez a csapat kb. a felnőtt világranglistán jó lenne egy TOP20-ba.
Plusz még Rodrigo, Carvajal, Muniain, Deulofeu és Jesé akik szintén tehetségek.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5488 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elképesztő mennyire simán nyerték az egész tornát. Nyilván erős kerettel mentek, és közölük egyik sem felnőtt válogatott, maximum Isco és De Gea kerettag, döbbenet.

Nem magyarázkodni akarok, mert ezen nincs mit, de azért ez a német csapat sem a legerősebb összeállításban állt ki. Egy valag ember a felnőtt csapatból simán beférne ide is, úgy lett volna csak igazán izgalmas ez a torna. A hollandoknak a védelme szinte megegyezik az U21-es csapatukéval.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5489 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Spanyolok 100%-os mérleggel lazán behúzták az U21-es EB-t... Csontra sz*pattak mindenkit; olaszokat, németeket, hollandokat (oroszokat, norvégokat)
12-2-es gólkülönbség...
A kezdőjük meg hihetetlen:
De Gea - Montoya Bartra Martínez Moreno - Koke Illaramendi Thiago - Tello Morata Isco

A nagy többség már most alapember a klubcsapatában (méghozzá baromi erős csapatokról beszélünk) vagy most kezdik beépíteni. Nagyon tudnak valamit, ez a csapat kb. a felnőtt világranglistán jó lenne egy TOP20-ba.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5490 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dzsudzsakot az Inter és a Pool is le akarja igazolni!
http://www.csakfoci.hu/node/141641" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5491 Hozzászólás Szerző: béla »

Sheenka írta:
marknagy írta:Mekkora már hogy két ilyen bombaszabadrúgás lövő játékos David Luiz és Hulk egy csapatban vannak, így mehet a veszekedés hogy kirúgja a 30 méteres szabadokat :D
Hulk 10szer akkora szabadrúgáslövő mint Luiz.
10szer jobban tudja szétbaszni a sorfalat? :D

Duffman
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 1., csütörtök 18:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Damien Duff

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5492 Hozzászólás Szerző: Duffman »

Sheenka írta:
marknagy írta:Mekkora már hogy két ilyen bombaszabadrúgás lövő játékos David Luiz és Hulk egy csapatban vannak, így mehet a veszekedés hogy kirúgja a 30 méteres szabadokat :D
Hulk 10szer akkora szabadrúgáslövő mint Luiz.
+ 30m-ről ALEX.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5493 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

marknagy írta:Mekkora már hogy két ilyen bombaszabadrúgás lövő játékos David Luiz és Hulk egy csapatban vannak, így mehet a veszekedés hogy kirúgja a 30 méteres szabadokat :D
Hulk 10szer akkora szabadrúgáslövő mint Luiz.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5494 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mekkora már hogy két ilyen bombaszabadrúgás lövő játékos David Luiz és Hulk egy csapatban vannak, így mehet a veszekedés hogy kirúgja a 30 méteres szabadokat :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5495 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

marknagy írta:Az elmúlt szezon 101 legszebb gólja 10 percben:
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... IYpPpO6sBU" onclick="window.open(this.href);return false;
Második legtöbb like-ot kapott komment: "Újvári Joci?" :D
Amúgy jó látni Oscar két gólját (Juve 2., Shakhtar hazai), Luiz két gólját (Fulham, Basel hazai) és Chalobah Leicester elleni bombáját! :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5496 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Az elmúlt szezon 101 legszebb gólja 10 percben:
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... IYpPpO6sBU" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5497 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Monfils hozta a formáját: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... nwWxJ6j8h8" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5498 Hozzászólás Szerző: Keppi »

gerawba írta:NSO hsz-ek között (amit nagyon ritkán olvasok) én is láttam hasonló fejtegetéseket, és én is ezt tartom a legvalószínűbbnek. Viszont a két lehetőség közül nálam egyértelműen kiesik az első, mivel Messiről van szó, aki TOP10 legjobban fizetett sportoló (nem focista), 4 millióért ezen a szinten esélytelen, hogy megérje. Egy gyengébben fizetett játékosról (aki ,,csak'' keres évi 8-10 millát) könnyebben elhinném, hogy trükközgetni próbál ennyiért...
Most a világ legjobban fizetetteinek egyike. 2008-ban azért még egyáltalán nem volt az, akkoriban 4 millió euró még neki is sok volt. Persze nem azt mondom, hogy adót csalt, ez majd lehet kiderül idővel. De biztos vagyok abban is, hogy ha esetleg kiderül, hogy csalt (erre adok maximim 5 %-ot) akkor is a barca és Messi drukkerek 99%-a kamunak fogja tartani a vádat, és ugyanúgy megkapja a következő aranylabdáját majd Platinitől.
:)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5499 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Chucky írta:Nem nagyon szoktam belemenni ezekbe a barca vs. real; messi vs. ronaldo és egyebek "vitákba. Csupán egy észrevétel: Mondjuk ha én adót akarnék csalni (magam miatt, vagy esetleg apám "utasítására") nem én tenném. Azért nem, mert nem értek hozzá, de nem azért, mert nem akarok! viszont keresnék egy jó könyvelőt, aki megoldja a dolgot. Ha történt adócsalás, akkor két lehetőség van. Messi adott rá "utasítást", vagy a könyvelő sikkasztott. De ha én lennék a könyvelő, akkor sikkasztottam volna és rákenném Messire. Aztán egy giga pénzért leülném helyette. Csattanóként meg megírnám könyvbe, amíg a sitten dekkolok. :twisted: Mondjuk lehetne a címe: Messi az angyal(?), avagy hogyan ültem helyette.
NSO hsz-ek között (amit nagyon ritkán olvasok) én is láttam hasonló fejtegetéseket, és én is ezt tartom a legvalószínűbbnek. Viszont a két lehetőség közül nálam egyértelműen kiesik az első, mivel Messiről van szó, aki TOP10 legjobban fizetett sportoló (nem focista), 4 millióért ezen a szinten esélytelen, hogy megérje. Egy gyengébben fizetett játékosról (aki ,,csak'' keres évi 8-10 millát) könnyebben elhinném, hogy trükközgetni próbál ennyiért...

Mint ahogyan pont ezért nem hiszek abban sem, hogy csúcsbajnokságok/sorozatok élcsapatainál/magasabb körökben jelen lenne a bunda. Egy másodosztályú meccsen is pont olyanok az oddsok, mint a legmagasabb szinten, nincs az a hülye, aki teszem azt egy Milan játékost akarna megkenni egy Grosetto player ellenében, a lebukás és a rivaldafény is sokkal kisebb.
ChesterB írta:Sajnos ez az új rendszer lehetővé teszi neki, mert megint rengeteg gólt lőtt, bár idén a BL-ben nem ő volt a nagy szám, akár nyertek akár nem azért gólkirály volt a BL-ben. Remélem valamelyik Münchenes kapja, én nem tudnék dönteni melyik érdemelné meg, talán Ribery és Müller. Azért nála az a '10-es Aranylaszit eléggé sántít.
BL gólkirály CR lett, Messi a spanyol bajnokságban lett első irdatlan sok góllal. Idén egyikük sem érdemelte meg, a tavalyi évhez képest mindkettő játéka visszaesett (bár arra kíváncsi lennék, hogy ha Messi még egy ismeretlen 20 éves lenne akinek ez az első/második szezonja, akkor ez a teljesítmény mit érne, lehet, hogy Aranylabdát, de tudjuk róla, hogy ennél többre képes...)

Én Ribery-nek adnám, esetleg Lahmnak, nagyon nagy szezont futottak mindketten a posztjukon (meg egyébként is)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5500 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Az 5. aranylabdájáról (ami újfent nincs meg neki, de tényként írod) meg annyit, hogy idén ugyanolyan jogosan nem fogja megkapni, amilyen jogosan megnyerte az előző 4-et.
Sajnos ez az új rendszer lehetővé teszi neki, mert megint rengeteg gólt lőtt, bár idén a BL-ben nem ő volt a nagy szám, akár nyertek akár nem azért gólkirály volt a BL-ben. Remélem valamelyik Münchenes kapja, én nem tudnék dönteni melyik érdemelné meg, talán Ribery és Müller. Azért nála az a '10-es Aranylaszit eléggé sántít.

Hát ezt az adócsalást meg gondolom elég sok újság lehozta, ilyen híreket azért csak nem írkálnak légbőlkapottan. A hype-ról nem ő tehet, de arról igen, hogy felrúgta a lelátóra a labdát mert morci volt, vagy amikor Lampard ellen kakaskodott - de erről sem ő tehet, nem választhatta meg hova születik, a latinok meg MINDIG ilyenek voltak és lesznek. [legújabb a Mascherano vs doktor, patkány]

A barcát meg mindig utálni fogom, az Övebös meccs után olyat nyilatkozni, hogy megérdemelten jutottak tovább, azt sosem mossák le nálam.

Válasz küldése