Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8441 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
Николаевич írta:Még egy utolsó komment erről aztán leállok mert OFF:

Én akkor is így gondololom. :D A Milan, az Inter és a Roma nagyon meggyengült az utóbbi években, egyedül a Juentus az a csapat ahol nagyon jól megvannak azon a poszton.
Milanban és a Romában oké. Talán még-még a Napoliba. De az Interbe semmikép se. Minden interes az erős kp-jukban bízik, ezért: Guarín, Cambiasso, Gargano, Mudingayi ezek a belső kp-k már jobbak a mostani Essiennél.

A felsorolt játékosok közül egyik sem közelítette meg soha Essien szintjét. Cambiassonak voltak jó évei az Interben, Gargano jól beillett a Napoliba. Guarin még a Portoban sem tartozott a legfontosabb láncszemek közé, Mudingayiról meg ne is beszéljünk. Az Inter összetenné a kezét egy ilyen játékosért.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8442 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:Még egy utolsó komment erről aztán leállok mert OFF:

Én akkor is így gondololom. :D A Milan, az Inter és a Roma nagyon meggyengült az utóbbi években, egyedül a Juentus az a csapat ahol nagyon jól megvannak azon a poszton.
Milanban és a Romában oké. Talán még-még a Napoliba. De az Interbe semmikép se. Minden interes az erős kp-jukban bízik, ezért: Guarín, Cambiasso, Gargano, Mudingayi ezek a belső kp-k már jobbak a mostani Essiennél.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#8443 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
Ezért a mondatodért olyat kapnál benitotól és horastól :D

[/quote]

Még egy utolsó komment erről aztán leállok mert OFF:

Én akkor is így gondololom. :D A Milan, az Inter és a Roma nagyon meggyengült az utóbbi években, egyedül a Juentus az a csapat ahol nagyon jól megvannak azon a poszton.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8444 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Firenzében érdekesen alakulnak a dolgok:
A Fiorentina játékosai gyakran kerülnek bajba a pályán kívül, legutóbb Alessio Cerci születésnapi partiján kezdtek el ételt dobálni egy étteremben a labdarúgók.


:D Agyatlan banda.
Montella azt is megtiltja a futballistáknak, hogy feltűrjék a rövidnadrágjukat annak érdekében, hogy barnuljon a combjuk.


8)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8445 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Dudzsák gólt rúgott és 2 gólpasszt adott, így a Dinamo nyert idegenben a Lokomotiv ellen 3-2-re. Ez volt a Dinamo 1. győzelme, 5 vereséget követően.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8446 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

marknagy írta:
Amúgy Mourinho pályafutása nagyon érdekes. Anno kb. egy éve olvastam egy posztot a Stretfor End-en róla, hogy milyen lenne a mai futball HA. A HA alatt ezt értem: 2004-ben amikor a Porto BL-t nyert, a negyeddöntőben a MU volt az ellenfelük. Otthon nyertek Mourinhoék 2-1-re. Az OT-n 1-1 volt a meccs, mind1 a lényeg a következő: 1-0-ra ment a MU otthon és Howard bekukorékolta a Porto egyenlítő találatát. Azt írta a posztoló, ha nem Howard állt volna a kapuba hanem VdS akkor a Porto nem nyer BL-t és Abra nem hozza el a Chelsea-be. És akkor a mai focit uralná a Barcelona mert máig (tavalyig) csak ő tudott normális taktikát ki találni ellenük. Ő tudja egyedül csak ellensúlyozni a Barca stílusát. Tudom hogy HA nincs a sportban, de ez érdekes. :roll:

Sőt azt is írta akkor nem lenne nagy csapat a Chelsea, Abra terve befuccsolt volna, mert szerinte más edző ezt nem tudta volna megcsinálni, sőt szerinte akkor nem kaptak volna kedvet se az arabok a klubok felvásárolására és a City se lenne ellenfél :D Mondjuk egy United-estől mit is várhat el az ember. :D

ui. nem en talaltam ezt ki hanem olvastam, gondoltam megosztom.
Ez tök érdekes! Mondjuk szerintem nem igaz, mert elég komoly dolgokról van szó, egy folyamat részéről és ezt egyetlen mozzanat max. megváltoztatni tudja, megakadályozni nem. Nem mondhatjuk, hogy Abra nem talált volna másik, nem mondhatjuk, hogy az arabok nem kezdik el önteni a pénzt a fociba, stb. A Barca ellen pedig egy bizonyos Hiddink meg Di Matteo gyerekek is kitaláltak nyerő taktikát. :) De persze ezek az elméletek jók, érdekesek.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8447 Hozzászólás Szerző: Mister »

marknagy írta:
chiedis írta:Teljesen irreális a 2 edző összehasonlítása, +25-30 év pluszban van Feguson. Majd 30 év múlva visszatérhetünk. Mellesleg manapság már nem, de régi 90-es évekbeli 5PL ér fel manapság egy BL-lel. Szóval ha az lesz a mérvadó h 20 PL-t nyert az öreg, akkor azt mondom h Mou meg 5 BL-t (ja és kövezzetek meg, de a BL-eket is úgy nyerte h Terry eltaknyolt, meg Solksjaer-ral 2 perc alatt bemákolták). Mourinho letarolta a mezőnyt.
Amúgy Mourinho pályafutása nagyon érdekes. Anno kb. egy éve olvastam egy posztot a Stretfor End-en róla, hogy milyen lenne a mai futball HA. A HA alatt ezt értem: 2004-ben amikor a Porto BL-t nyert, a negyeddöntőben a MU volt az ellenfelük. Otthon nyertek Mourinhoék 2-1-re. Az OT-n 1-1 volt a meccs, mind1 a lényeg a következő: 1-0-ra ment a MU otthon és Howard bekukorékolta a Porto egyenlítő találatát. Azt írta a posztoló, ha nem Howard állt volna a kapuba hanem VdS akkor a Porto nem nyer BL-t és Abra nem hozza el a Chelsea-be. És akkor a mai focit uralná a Barcelona mert máig (tavalyig) csak ő tudott normális taktikát ki találni ellenük. Ő tudja egyedül csak ellensúlyozni a Barca stílusát. Tudom hogy HA nincs a sportban, de ez érdekes. :roll:

Sőt azt is írta akkor nem lenne nagy csapat a Chelsea, Abra terve befuccsolt volna, mert szerinte más edző ezt nem tudta volna megcsinálni, sőt szerinte akkor nem kaptak volna kedvet se az arabok a klubok felvásárolására és a City se lenne ellenfél :D Mondjuk egy United-estől mit is várhat el az ember. :D

Ha anno lett volna eszem és nem adtam volna fel csak azért mert csere vagyok,lehet,hogy most Cech veszélyben lenne.... :D
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8448 Hozzászólás Szerző: marknagy »

chiedis írta:Teljesen irreális a 2 edző összehasonlítása, +25-30 év pluszban van Feguson. Majd 30 év múlva visszatérhetünk. Mellesleg manapság már nem, de régi 90-es évekbeli 5PL ér fel manapság egy BL-lel. Szóval ha az lesz a mérvadó h 20 PL-t nyert az öreg, akkor azt mondom h Mou meg 5 BL-t (ja és kövezzetek meg, de a BL-eket is úgy nyerte h Terry eltaknyolt, meg Solksjaer-ral 2 perc alatt bemákolták). Mourinho letarolta a mezőnyt.
Amúgy Mourinho pályafutása nagyon érdekes. Anno kb. egy éve olvastam egy posztot a Stretfor End-en róla, hogy milyen lenne a mai futball HA. A HA alatt ezt értem: 2004-ben amikor a Porto BL-t nyert, a negyeddöntőben a MU volt az ellenfelük. Otthon nyertek Mourinhoék 2-1-re. Az OT-n 1-1 volt a meccs, mind1 a lényeg a következő: 1-0-ra ment a MU otthon és Howard bekukorékolta a Porto egyenlítő találatát. Azt írta a posztoló, ha nem Howard állt volna a kapuba hanem VdS akkor a Porto nem nyer BL-t és Abra nem hozza el a Chelsea-be. És akkor a mai focit uralná a Barcelona mert máig (tavalyig) csak ő tudott normális taktikát ki találni ellenük. Ő tudja egyedül csak ellensúlyozni a Barca stílusát. Tudom hogy HA nincs a sportban, de ez érdekes. :roll:

Sőt azt is írta akkor nem lenne nagy csapat a Chelsea, Abra terve befuccsolt volna, mert szerinte más edző ezt nem tudta volna megcsinálni, sőt szerinte akkor nem kaptak volna kedvet se az arabok a klubok felvásárolására és a City se lenne ellenfél :D Mondjuk egy United-estől mit is várhat el az ember. :D

ui. nem en talaltam ezt ki hanem olvastam, gondoltam megosztom.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2012. augusztus 24., péntek 22:19-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8449 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

marknagy írta:
emsanya írta: És ki volt a jobb edző José-nál? Capello?? Talán DelBosque elküldése hülyeség volt, ő szintén jó edző, de sztem ő sem nagyobb José-nál...
Del Bosque és Miguel Munoz.
Azt hittem Döme bá :D
Stone haxleader!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8450 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Sztem meg tök értelmetlen összehasonlítani SAF-t JM-val. Teljesen más közegben dolgoztak/dolgoznak, teljesen más generációhoz tartoznak, más futballfilozófiában tanulták a szakmát stb.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8451 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta: És ki volt a jobb edző José-nál? Capello?? Talán DelBosque elküldése hülyeség volt, ő szintén jó edző, de sztem ő sem nagyobb José-nál...
Del Bosque és Miguel Munoz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8452 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Teljesen irreális a 2 edző összehasonlítása, +25-30 év pluszban van Feguson. Majd 30 év múlva visszatérhetünk. Mellesleg manapság már nem, de régi 90-es évekbeli 5PL ér fel manapság egy BL-lel. Szóval ha az lesz a mérvadó h 20 PL-t nyert az öreg, akkor azt mondom h Mou meg 5 BL-t (ja és kövezzetek meg, de a BL-eket is úgy nyerte h Terry eltaknyolt, meg Solksjaer-ral 2 perc alatt bemákolták). Mourinho letarolta a mezőnyt.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8453 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:Hány edző van aki költhet orrba-szájba és nem mennek semmire, az még nem jelent semmit, hogy van pénzed...

Amúgy meg SAF is mindig megkapta rendesen a lóvét, ha keretet akart frissítetni. Mellényúlásai mindenkinek vannak, José-nak is...
Carlonak :D Idén 140 millió eurót költöttek igazolásokra, 2 bajnoki meccs 2 x. Az öregnek össze kell kaja magát. Tavaly is vagy 50-100 között költöttek.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8454 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hány edző van aki költhet orrba-szájba és nem mennek semmire, az még nem jelent semmit, hogy van pénzed...

Amúgy meg SAF is mindig megkapta rendesen a lóvét, ha keretet akart frissítetni. Mellényúlásai mindenkinek vannak, José-nak is...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8455 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:
ChesterB írta:Lehet, hogy SAF csak egy csapatnál volt sikeres, de húzzon már le akármelyik edző manapság 25 évet egy csapatnál, és nyerje szarrá magát... Guardiola 4 év után megunta a barcát mert hogy ő elfáradt fejben. szegény. SAF külön kategória, nem azért, mert ő jobb edző mint bárki, de ez - Joséhoz hasonlóan - utánozhatatlan, és majdhogynem felülmúlhatatlan.
Az lehet hogy eddig húzta, de ahogy te is írtad, nem jobb edző. És nálam többet ér hogy valaki bármilyen közegben dolgozik, konkrétan nyer. Ráadásul a barca ellen is sikeresen alkalmazott taktkát, mindegyik csapatával. SAF-nak ez sem sikerült, aszisztálva kikaptak mindig...

Arról nem beszélve, hogy SAF sztem kevés BL-t nyert a 26 év alatt...
Viszont SAF sosem költhet annyit amennyit José. Mourinho amikor egy csapathoz megy 50-100 milliót is elkölt igazolásokra, és ő minden évben igazol általában. Vannak érthetetlen igazolásai is, de mindig jól igazol.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8456 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem lehet egy kategóriába sorolni őket, mindkettő jó edző. Wenger is jó edző, mert amit az utóbbi években csinál az lehet másnak nem menne, vagyis fiatalokkal stabil BL helyezést elérni. Joséval Capello van egy kategóriában, vagyis több országban kupákat nyerni, és ott már nem olyan egyértelmű José fölénye. SAF-fal Wengert mondanám egy kategóriának, Guardiolanak meg Villanova és Klopp a "vetélytársa". Dömének meg Del Bosque, nem tudom eldönteni melyikőjük a nagyobb alkesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8457 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:Lehet, hogy SAF csak egy csapatnál volt sikeres, de húzzon már le akármelyik edző manapság 25 évet egy csapatnál, és nyerje szarrá magát... Guardiola 4 év után megunta a barcát mert hogy ő elfáradt fejben. szegény. SAF külön kategória, nem azért, mert ő jobb edző mint bárki, de ez - Joséhoz hasonlóan - utánozhatatlan, és majdhogynem felülmúlhatatlan.
Az lehet hogy eddig húzta, de ahogy te is írtad, nem jobb edző. És nálam többet ér hogy valaki bármilyen közegben dolgozik, konkrétan nyer. Ráadásul a barca ellen is sikeresen alkalmazott taktkát, mindegyik csapatával. SAF-nak ez sem sikerült, aszisztálva kikaptak mindig...

Arról nem beszélve, hogy SAF sztem kevés BL-t nyert a 26 év alatt...

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8458 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Patrik17 írta:
marknagy írta:Ha ismernél más Real szurkolókat, vagy olvastál volna tőlük vmit, akkor tudnád h aggódnak amiatt h José nem igazol.
és ezt kiegészíteném azzal hogy jópáran már el is küldenék mourinhot a makacssága miatt. és amiatt hogy sokszor ugyanazt a hibát követi el, nem tanul belőle és nem látja be hogy hibázott. én nem küldeném el, nála jobbat úgysem talál a csapat, csak az átigazolásokat ne ő intézze. :D
Ha már off is van akkor rákérdeznék(mindenféle offenzíva nélkül),h neked a Chelsea a második kedvenc csapatod? Vagy csak úgy itt vagy? :D
Stone haxleader!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8459 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Beckham szögletgól a Concacaf BL-ből: http://www.youtube.com/watch?v=1oouDvYNRrw" onclick="window.open(this.href);return false;

Zseniális húzásai vannak még mindig.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#8460 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lehet, hogy SAF csak egy csapatnál volt sikeres, de húzzon már le akármelyik edző manapság 25 évet egy csapatnál, és nyerje szarrá magát... Guardiola 4 év után megunta a barcát mert hogy ő elfáradt fejben. szegény. SAF külön kategória, nem azért, mert ő jobb edző mint bárki, de ez - Joséhoz hasonlóan - utánozhatatlan, és majdhogynem felülmúlhatatlan.

Válasz küldése