Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12621 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

focimark írta:
Bon írta:Tegnap Modric csapatkapitány volt az Orlando ellen. Minden megtesznek, hogy ott tartsák. :|
VDV góljánál pedig egyátalán nem örült, csak egy pacsi, de ez betudható annak is, hogy csak felkészülési meccs.

Én is láttam VDV gólját..ha nem örült volna neki, akkor sztem nem is pacsizott volna :roll: meg kezdőrugásnál otthülyül a többiekkel..sztem azt mondja neki Redknapp h 1 évet maradjon, ha nem kerülünk be a BL-be akkor mehetsz..erre gondolok csak :'( de ő nekünk nagyon kéne..Pompey ellen is egy Modric hiányzott csak..:s
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12622 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bon írta:Tegnap Modric csapatkapitány volt az Orlando ellen. Minden megtesznek, hogy ott tartsák. :|
VDV góljánál pedig egyátalán nem örült, csak egy pacsi, de ez betudható annak is, hogy csak felkészülési meccs.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12623 Hozzászólás Szerző: Bon »

Tegnap Modric csapatkapitány volt az Orlando ellen. Minden megtesznek, hogy ott tartsák. :|

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12624 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

blueman írta:
Zsolti írta:Úgy néz ki eldőlt Neymar sorsa.
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 42,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem is bánom elég gyökér a gyerek de kétség kívül tehetséges.
Szinte minden nap megjelenik egy ehhez hasonló hír, aztán később tagadják, vagy kitalálnak mást. Nekem csak az a kívánságom Neymarral kapcsolatban, hogy ne hozzánk igazoljon.
Szerintem se.
3-4 nappal ezelőtt nyilatkozta hogy marad a Santosban mert még nem áll készen, hogy európai top csapatokban játszon.
Most meg már készen áll, vicc az egész csávó.

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12625 Hozzászólás Szerző: blueman »

Zsolti írta:Úgy néz ki eldőlt Neymar sorsa.
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 42,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem is bánom elég gyökér a gyerek de kétség kívül tehetséges.
Szinte minden nap megjelenik egy ehhez hasonló hír, aztán később tagadják, vagy kitalálnak mást. Nekem csak az a kívánságom Neymarral kapcsolatban, hogy ne hozzánk igazoljon.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12626 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Úgy néz ki eldőlt Neymar sorsa.
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 42,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem is bánom elég gyökér a gyerek de kétség kívül tehetséges.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12627 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerencsére Uruguay bejutott. Most jöhet Paraguay és a bronzot remélem Peru elhozza. Szimpatikus kis csapat ez a Peru, de azért nincs helyük egy döntőben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12628 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Most végre a papírforma igazolódott és a mutatott játék után egyértelmű, hogy Uruguay volt a jobb. Innentől fogva ha a döntőben sem adják alább, akkor ismét egyedül lehetnek csúcstartók 15 győzelemmel. Mondjuk azért furcsa volt az argentin Maxi Rodríguezt - aki még a tornán sem volt ott - az uruguayi kezdők között hallani... :D

Nagyon szurkolok a másik ágon Venezuelának, már az első csoportmeccstől szimpatikusak voltak.
Még a Chile elleni meccsre visszatérve, Faragó a hajrában mondta, hogy ez milyen világszenzáció, kb. olyan kis túlzással, mintha San Marino vagy Andorra(!) kijutna az EB-re, hát ez azért elég nagy baromság. Lehet, hogy korábban pofozógépek voltak, de azóta lettek kitűnő játékosaik és a csapat is nagy összhangban van.
Példának okáért a san marinoiaknál a legértékesebb és legjobb játékos a Cesena kapusa Simoncini - a magyarok elleni meccsen hiába a nyolc kapott gól, ha ő nincs, lett volna az 16 is... -, ez is sokat elárul. A többiek csak amatőr szinten űzik a sportot. Meg azért megnézném, hogy ott van e pl. Rincón, Arango, Miku vagy Arismendi képességű labdarúgó.
Meg az is, hogy a fogadóirodáknál Venezuela kb. 5-ös szorzóval bírt Chile ellen, míg San Marino vagy Andorra örül, ha Észtország ellen 30 alatt vannak.

Az elődöntőben megint nehéz dolguk lesz, főleg hogy Rincón nem játszhat egy 90. percben kapott piros miatt. Mindenesetre nagyot néne a világ, ha Uruguay - Venezuela döntő lenne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12629 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag írta:Elfelejtik, hogy Jackson sok más címmel is szerepelt a rekordok könyvében... például a legtöbbet adományozó sztár, több mint 300 millió dollárt adott különböző alapítványoknak. Azt is elfelejtik, mennyit kampányolt a rasszizmus ellen, vagy hogy ő volt az első fekete előadó, akinek a klippjeit játszotta az MTV, ezzel sokat segítve az akkori kortársaknak. Elfelejtik, hogy megírta és összehozta a We Are The World-öt. Ez mind az emberi oldal, a szakmaiba bele se megyek, hogy a zenében és a táncban, meg a színpadi előadásban mennyi mindent tett, mert soha se érnék a végére. Sok hátrányos helyzetű gyereken segített, sokat mentett meg. Pont ezt használták fel ellene, írtó gusztustalan módon, de akinek egy kis belátása van, az tudja legbelül, hogy az egész kamu és a pénzről szólt.

Szétplasztikázás, kifehérítés, stb... ilyet is hallottam már. Tudnám ecsetelni, de inkább mutatok egy videót, és akit érdekel, az jobban utánaolvas majd. Akit meg nem, annak most hiába írnék bármit. A videó: http://www.youtube.com/watch?v=aQIYHDFrB4E" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezen látszik, hogy a legnagyobb fia is örökölte a betegséget. Szomorú.
Amúgy kiderült a boncolásakor, hogy még a heréi sem jöttek le a hasából rendesen, szóval nem volt teljesen ivarérett. Mást sem kívánhatott meg, nem hogy gyerekeket. Más volt a felfogása is, ezért játszott gyerekekkel stb. Undorító, hogy mennyi rágalmat kellett lenyelnie életében, és csak halála után lett némileg tisztázva a renoméja.
Persze ettől még élvezem az ilyen dolgokat:
http://indavideo.hu/video/South_Park-Jeffersonek" onclick="window.open(this.href);return false;

Személyes vonatkozásom is van vele kapcsolatban, a halála előtti éjjel a Mori 2-ben részegen tivornyáztunk, és karaoke parti volt. Hajnali 4-kor a Billie Jean-t üvöltöttem, másnap meg az ágyban tudtam meg hogy körülbelül azokban a pillanatokban hunyt el.
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12630 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Én Uruguay - Paraguay döntőt várok és remélem, hogy Peru megszerzi a bronzot.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12631 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Tudom nem ide kéne linkelnem,de valahogy itt csúcsosodott ki a Jackson téma ! Nekem ez a szám a kedvencem tőle !
http://www.youtube.com/watch?v=YcZeoEztSog" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12632 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ha már itt tartunk, én is mutatnék egy videót: http://youtu.be/qczWYy6sxDo" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne hívjátok így!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12633 Hozzászólás Szerző: twopac »

Kép alapján a legtöbben Albert Einsteint ismerik meg!
Jordan talán minden idők legnagyobb sportolója a szememben,senki nem tudott így dominálni a maga sportjában,persze ebbe belelehet kötni!Magic Johnson mondta vagyunk mi kosárlabdázók,és van Michael Jordan!
Jackson,hát igen,nehéz vitatkozni azzal hogy minden idők legsikeresebb,leghíresebb zenésze,talán még Elvis!
Albert Einstein,Newtoon,Hawking!Nélkülük pedig nem tudom hol tartanánk most..
Ez az én nem is tudom milyen listám:D
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12634 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nehéz bármibe megmondani hogy 'valaha élt legnagyobb' Ő az volt ! Ezen jókat szoktunk vitázni a haverjaimmal (főleg sport témában) Nálam 3 ilyen van Atlétika: Carl Lewis Kosárlabda:Michael Jordan és Jacko :wink:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12635 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Elfelejtik, hogy Jackson sok más címmel is szerepelt a rekordok könyvében... például a legtöbbet adományozó sztár, több mint 300 millió dollárt adott különböző alapítványoknak. Azt is elfelejtik, mennyit kampányolt a rasszizmus ellen, vagy hogy ő volt az első fekete előadó, akinek a klippjeit játszotta az MTV, ezzel sokat segítve az akkori kortársaknak. Elfelejtik, hogy megírta és összehozta a We Are The World-öt. Ez mind az emberi oldal, a szakmaiba bele se megyek, hogy a zenében és a táncban, meg a színpadi előadásban mennyi mindent tett, mert soha se érnék a végére. Sok hátrányos helyzetű gyereken segített, sokat mentett meg. Pont ezt használták fel ellene, írtó gusztustalan módon, de akinek egy kis belátása van, az tudja legbelül, hogy az egész kamu és a pénzről szólt.

Szétplasztikázás, kifehérítés, stb... ilyet is hallottam már. Tudnám ecsetelni, de inkább mutatok egy videót, és akit érdekel, az jobban utánaolvas majd. Akit meg nem, annak most hiába írnék bármit. A videó: http://www.youtube.com/watch?v=aQIYHDFrB4E" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezen látszik, hogy a legnagyobb fia is örökölte a betegséget. Szomorú.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12636 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

tibi71 írta:Egyszer olvastam hogy valamelyik újság író elkezdte kutatni ki a legnagyobb sztár a világon ! Minden politikus,színész,zenész,sportoló stb :D és a legnagyobb sztár Michael Jackson volt !! Gyakorlatilag afrikától,kamcsatkáig :lol: mindenki hallott Jackoról ! Vagy a bily jean vagy hogy szétplasztikáztatta magát,vagy a pedó ügye ! Ez nem sport csak eszembe jutott érdekességként ! :wink:
A pedó ügyéről halála után kiderült, hogy kamu. A gyereket az apja kényszerítette a hazugságra pénz reményében. Sajnos szerintem rengerek köze volt ennek Jacko leépüléséhez... :(
211! NEW RECORD!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12637 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Egyszer olvastam hogy valamelyik újság író elkezdte kutatni ki a legnagyobb sztár a világon ! Minden politikus,színész,zenész,sportoló stb :D és a legnagyobb sztár Michael Jackson volt !! Gyakorlatilag afrikától,kamcsatkáig :lol: mindenki hallott Jackoról ! Vagy a bily jean vagy hogy szétplasztikáztatta magát,vagy a pedó ügye ! Ez nem sport csak eszembe jutott érdekességként ! :wink:

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12638 Hozzászólás Szerző: chiedis »

blueman írta:
Blueflag írta:
chiedis írta:Inkább nem kéne semmilyen díjat sem adni, ha már sikerült egy rangos díjat, a golden ball-t szétkúrni.
Ott nevetséges, hogy Basten és hasonlóan klasszis társai 2 aranylabdát kaptak, Messi meg már 2-t. Ez mi ? Sosem lesz olyan jó befejező Messi mint dagi Ronaldo, aztán díjakban már most szét van nyalva a segge.
Az Oscar díj is ilyen már, hol vannak már azok az idők, amikor a Ponyvaregény csak egy forgatókönyv díjat kapott, mert annyira erős volt a mezőny (Forrest Gump stb) h nem lehetett dönteni, valamint nem származás/bevétel alapján mentek az osztások.
Vagy a Grammy... Michael Jacksonnak 13 Grammy-je van, mert olyan mezőnyben szerepelt a '80-as '90-es években, hogy az valami hihetetlen. Most meg olyanoknak is ennyi van lassan, akik hozzá képest senkik.

Más kérdés, hogy pl a 800 millió eladott lemezét soha senki nem fogja megdönteni, hódít a torrent. De az egész világ hígul, szinte minden szakág, és ehhez hozzá kell szoknunk. Lehet, hogy Justin Bieberért fogok könyörögni 20 év múlva, mert még nála is lesz lejjebb.
Szerintem Magyarországon lehet találni rosszabbat. Ajánlom mindenki figyelmébe a Viva Cometet.
mind 2 hsz korrekt :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12639 Hozzászólás Szerző: blueman »

Blueflag írta:
chiedis írta:Inkább nem kéne semmilyen díjat sem adni, ha már sikerült egy rangos díjat, a golden ball-t szétkúrni.
Ott nevetséges, hogy Basten és hasonlóan klasszis társai 2 aranylabdát kaptak, Messi meg már 2-t. Ez mi ? Sosem lesz olyan jó befejező Messi mint dagi Ronaldo, aztán díjakban már most szét van nyalva a segge.
Az Oscar díj is ilyen már, hol vannak már azok az idők, amikor a Ponyvaregény csak egy forgatókönyv díjat kapott, mert annyira erős volt a mezőny (Forrest Gump stb) h nem lehetett dönteni, valamint nem származás/bevétel alapján mentek az osztások.
Vagy a Grammy... Michael Jacksonnak 13 Grammy-je van, mert olyan mezőnyben szerepelt a '80-as '90-es években, hogy az valami hihetetlen. Most meg olyanoknak is ennyi van lassan, akik hozzá képest senkik.

Más kérdés, hogy pl a 800 millió eladott lemezét soha senki nem fogja megdönteni, hódít a torrent. De az egész világ hígul, szinte minden szakág, és ehhez hozzá kell szoknunk. Lehet, hogy Justin Bieberért fogok könyörögni 20 év múlva, mert még nála is lesz lejjebb.
Szerintem Magyarországon lehet találni rosszabbat. Ajánlom mindenki figyelmébe a Viva Cometet.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#12640 Hozzászólás Szerző: béla »

Blueflag írta:
chiedis írta:Inkább nem kéne semmilyen díjat sem adni, ha már sikerült egy rangos díjat, a golden ball-t szétkúrni.
Ott nevetséges, hogy Basten és hasonlóan klasszis társai 2 aranylabdát kaptak, Messi meg már 2-t. Ez mi ? Sosem lesz olyan jó befejező Messi mint dagi Ronaldo, aztán díjakban már most szét van nyalva a segge.
Az Oscar díj is ilyen már, hol vannak már azok az idők, amikor a Ponyvaregény csak egy forgatókönyv díjat kapott, mert annyira erős volt a mezőny (Forrest Gump stb) h nem lehetett dönteni, valamint nem származás/bevétel alapján mentek az osztások.
Vagy a Grammy... Michael Jacksonnak 13 Grammy-je van, mert olyan mezőnyben szerepelt a '80-as '90-es években, hogy az valami hihetetlen. Most meg olyanoknak is ennyi van lassan, akik hozzá képest senkik.

Más kérdés, hogy pl a 800 millió eladott lemezét soha senki nem fogja megdönteni, hódít a torrent. De az egész világ hígul, szinte minden szakág, és ehhez hozzá kell szoknunk. Lehet, hogy Justin Bieberért fogok könyörögni 20 év múlva, mert még nála is lesz lejjebb.

:lol: :lol: hamarabb fekszek a vonat elé :D

Válasz küldése