Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13881 Hozzászólás Szerző: misakd »

gerawba írta:
misakd írta:vicces a fiú :) főleg:a szezon legjobbja alonso volt.

Ha vettelnek tökéletesen működik a Red Bull és nincs az a pech sorozata 50 pontal verte volna a mezőny
Vettelnek csak részben volt pechje, jópárszor a saját hülyesége miatt vesztett egy halom pontot - Törökország, Spa, Hungaroring stb....
(arról nem beszélve, hogy Alonsónak is füstölt el motorja, és volt pechje nem is egyszer - meg szánalmas steward ítéletek (Európa Nagydíj aztán Anglia)...)

10-szer indult a poleból (19 versenyen....), ehhez képest 5-ször tudott nyerni a vitán felül legjobb kocsival... (Alonso 2-szer indult az élről, és szintén 5-ször nyert...)
Egy - sajnos - jóval gyengébb autóval szinte ugyanazt tudja, mint Vettel a toronymagasan legjobbal... Ezek után szerintem nem Vettel volt a legjobb :D Reméljük jó kocsi jön ki jövőre (bár a tavalyi borzadály után az idei is hatalmas előrelépés), és akkor meglátjuk mennyire lesz Alonso közelében Vettel :P :)
mindig ezen rinyáltok h nem alonsoé a legjobb autó amikor a Mclarenbe volt akkor is szopatta Hamilton

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13882 Hozzászólás Szerző: gerawba »

misakd írta:vicces a fiú :) főleg:a szezon legjobbja alonso volt.

Ha vettelnek tökéletesen működik a Red Bull és nincs az a pech sorozata 50 pontal verte volna a mezőny
Vettelnek csak részben volt pechje, jópárszor a saját hülyesége miatt vesztett egy halom pontot - Törökország, Spa, Hungaroring stb....
(arról nem beszélve, hogy Alonsónak is füstölt el motorja, és volt pechje nem is egyszer - meg szánalmas steward ítéletek (Európa Nagydíj aztán Anglia)...)

10-szer indult a poleból (19 versenyen....), ehhez képest 5-ször tudott nyerni a vitán felül legjobb kocsival... (Alonso 2-szer indult az élről, és szintén 5-ször nyert...)
Egy - sajnos - jóval gyengébb autóval szinte ugyanazt tudja, mint Vettel a toronymagasan legjobbal... Ezek után szerintem nem Vettel volt a legjobb :D Reméljük jó kocsi jön ki jövőre (bár a tavalyi borzadály után az idei is hatalmas előrelépés), és akkor meglátjuk mennyire lesz Alonso közelében Vettel :P :)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13883 Hozzászólás Szerző: misakd »

gerawba írta:Istenem, ez egy vicc volt...

Massa is amit csinál egy bohózat, egyszer lehetett rá számítani ebben az évben, nevetséges. Ha jövőre is ilyen sz*r lesz akkor remélem megy a francba, gyakorlatilag a Ferrari egy versenyzővel tolta végig az idényt, még az a szerencsétlen Button is hatszor jobb volt a McLarennél...

A szezon legjobbja egyértelműen Alonso volt, egy, a Red Bullnál ötször lassabb Ferrarirval végig ott volt a VB címért folyó harcban, és végül pár ponttal maradt csak le...

Jövőre újra Ferraris világbajnok lesz.
vicces a fiú :) főleg:a szezon legjobbja alonso volt.

Ha vettelnek tökéletesen működik a Red Bull és nincs az a pech sorozata 50 pontal verte volna a mezőny

Am nagyon nagy futam volt rég láttam már ilyen jót

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13884 Hozzászólás Szerző: Pöri »

mYkr0 írta:
gerawba írta:Jövőre újra Ferraris világbajnok lesz.
Le se tagadhatnád (...) :D
(bocsi de ezt muszáj volt, ne utálj! :D)
LÁJK ez ütött..xD am örülök h Rosbergnek is szerepe volt abban hogy alonso nem lett világbajnok szép volt Vettel..:Dhajrá Rosberg..:D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13885 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

+1 lájk tiszi hozzászólásaira :)

Alonso érdemelte volna meg legjobban a vb-t, mert rosszabb autóból mindig kihozza a maximumot.
2012. 05. 19.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13886 Hozzászólás Szerző: tiszi »

rafanadal írta:
tiszi írta:nem kellet volna elengednie mert versenyben volt. de megértem alonsot hogy feszült volt. és szerintem ő nem azért volt feszült mert nem tudta leelőzni hanem az idegesítette hogy pont az egyik legrosszabb versenyző igy kicseszett vele és pont most nem hibázott amikor ezelőtt majdnem az össze versenyen. de hát sajnos ez van. Alonso profi és szerintem már amikor a kocsiból kiszállt lenyugodott. és tudja ő is. ezt a csapat baszta el.
Ez még nem ok arra, hogy integessen, lehet akármilyen versenyző.
Vettel is anno integetett csak ő nem egy versenyzőnek hanem a szervezőknek.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13887 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

tiszi írta:nem kellet volna elengednie mert versenyben volt. de megértem alonsot hogy feszült volt. és szerintem ő nem azért volt feszült mert nem tudta leelőzni hanem az idegesítette hogy pont az egyik legrosszabb versenyző igy kicseszett vele és pont most nem hibázott amikor ezelőtt majdnem az össze versenyen. de hát sajnos ez van. Alonso profi és szerintem már amikor a kocsiból kiszállt lenyugodott. és tudja ő is. ezt a csapat baszta el.
Nalátod, le lehetett volna ezt elsőre is így írni. Egyébként, ilyen ez a sportág (is). Példának én azt tudom mondani, hogy az MU-nak nyernie kell az utolsó fordulóban, amikor 2 ponttal megyünk ellőttük. Nyernek, megelőznek minket, mi pedig kikapunk a 8. bburntől például. Ugyan ott vagyunk mint a mai F1.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13888 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

tiszi írta:nem kellet volna elengednie mert versenyben volt. de megértem alonsot hogy feszült volt. és szerintem ő nem azért volt feszült mert nem tudta leelőzni hanem az idegesítette hogy pont az egyik legrosszabb versenyző igy kicseszett vele és pont most nem hibázott amikor ezelőtt majdnem az össze versenyen. de hát sajnos ez van. Alonso profi és szerintem már amikor a kocsiból kiszállt lenyugodott. és tudja ő is. ezt a csapat baszta el.
Ez még nem ok arra, hogy integessen, lehet akármilyen versenyző.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13889 Hozzászólás Szerző: tiszi »

rafanadal írta:
mYkr0 írta:
tiszi írta:miért is?? csinált valami rosszat vagy mi???? komolyan mondom engemet nem az baszott fel hogy Alonso nem lett világbajnok hanem ezek a értelmetlen hsz-ek.
Nyugiii :) Semmiképpen sem kell elfogultnak lenni. Egyértelmű, hogy Alonso egy kurvajó pilóta, de emberhez méltóan viselkedjen már. Próbáld megmagyarázni, hogy mutogatott. El kellett volna engednie Petrovnak? Nem, nem kelett volna elengednie.

Ez a példálózás meg csak téged minősít :D:D::D
Igy van. Ott a pont.
szerintem te itt ne pontozzál mert te vagy az a személy akit még hamiltonnál is jobban utálok. amikor hamiltont kb. meg.......... na inkább nem írom le :)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13890 Hozzászólás Szerző: tiszi »

mYkr0 írta:
tiszi írta:
banok írta:Alonso meg tanuljon meg veszíteni...
miért is?? csinált valami rosszat vagy mi???? komolyan mondom engemet nem az baszott fel hogy Alonso nem lett világbajnok hanem ezek a értelmetlen hsz-ek.
Nyugiii :) Semmiképpen sem kell elfogultnak lenni. Egyértelmű, hogy Alonso egy kurvajó pilóta, de emberhez méltóan viselkedjen már. Próbáld megmagyarázni, hogy mutogatott. El kellett volna engednie Petrovnak? Nem, nem kelett volna elengednie.

Ez a példálózás meg csak téged minősít :D:D::D
nem kellet volna elengednie mert versenyben volt. de megértem alonsot hogy feszült volt. és szerintem ő nem azért volt feszült mert nem tudta leelőzni hanem az idegesítette hogy pont az egyik legrosszabb versenyző igy kicseszett vele és pont most nem hibázott amikor ezelőtt majdnem az össze versenyen. de hát sajnos ez van. Alonso profi és szerintem már amikor a kocsiból kiszállt lenyugodott. és tudja ő is. ezt a csapat baszta el.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13891 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mYkr0 írta:
tiszi írta:
banok írta:Alonso meg tanuljon meg veszíteni...
miért is?? csinált valami rosszat vagy mi???? komolyan mondom engemet nem az baszott fel hogy Alonso nem lett világbajnok hanem ezek a értelmetlen hsz-ek.
Nyugiii :) Semmiképpen sem kell elfogultnak lenni. Egyértelmű, hogy Alonso egy kurvajó pilóta, de emberhez méltóan viselkedjen már. Próbáld megmagyarázni, hogy mutogatott. El kellett volna engednie Petrovnak? Nem, nem kelett volna elengednie.

Ez a példálózás meg csak téged minősít :D:D::D
Igy van. Ott a pont.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13892 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Anti írta:Alonso csak magának köszönheti, ő balfaszoskodta el, Vettel megérdemelte. Bár Ferraris vagyok, de azon belül is inkább Massa, Alonsot sosem szerettem.
már bocs. de alonso nem tehetett semmit. A FERRARI vagyis a csapat baszta el alonso versenyét mert hamar kihívták a boxba amikor kb. maradhatott volna kint addig mint button! És alonso sajnos nem tudod semmit csinálni Petrovval mert mint mondták renaultnak van a legjobb F-csatornája és az egyeneseken verhetetlen. és ezt láttuk a futamon is. vagyis alonso csinálhatott volna bármit (pl.: később fékezhetett volna mint petrov de akkor vagy kicsúszik vagy belé száll a renaultba) nem volt esélye hogy itt megelőzze petrovot. És sajnos Petrov pont az utolsó futamon ment hibátlanul. ez a pech :(

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13893 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

tiszi írta:
banok írta:Alonso meg tanuljon meg veszíteni...
miért is?? csinált valami rosszat vagy mi???? komolyan mondom engemet nem az baszott fel hogy Alonso nem lett világbajnok hanem ezek a értelmetlen hsz-ek.
Nyugiii :) Semmiképpen sem kell elfogultnak lenni. Egyértelmű, hogy Alonso egy kurvajó pilóta, de emberhez méltóan viselkedjen már. Próbáld megmagyarázni, hogy mutogatott. El kellett volna engednie Petrovnak? Nem, nem kelett volna elengednie.

Ez a példálózás meg csak téged minősít :D:D::D

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13894 Hozzászólás Szerző: tiszi »

mYkr0 írta:Igeeen, Vettel :)

(Mielőtt nekem ugranának egyketten, amúgy Ferraris vagyok, de soha nem bírtam igazán Alonsot, Vettel pedig egy igenjó versenyző, és megszerettem)
ezt nem értem.
Hogy lehet Vettelnek drukkolni amikor Ferraris vagy???
Ez olyan mint ha én azt mondanám Chelsea drukker vagyok de nagyon örülök hogy MU lett a bajnok

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13895 Hozzászólás Szerző: tiszi »

banok írta:Alonso meg tanuljon meg veszíteni...
miért is?? csinált valami rosszat vagy mi???? komolyan mondom engemet nem az baszott fel hogy Alonso nem lett világbajnok hanem ezek a értelmetlen hsz-ek.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13896 Hozzászólás Szerző: tiszi »

gerawba írta:Istenem, ez egy vicc volt...

Massa is amit csinál egy bohózat, egyszer lehetett rá számítani ebben az évben, nevetséges. Ha jövőre is ilyen sz*r lesz akkor remélem megy a francba, gyakorlatilag a Ferrari egy versenyzővel tolta végig az idényt, még az a szerencsétlen Button is hatszor jobb volt a McLarennél...

A szezon legjobbja egyértelműen Alonso volt, egy, a Red Bullnál ötször lassabb Ferrarirval végig ott volt a VB címért folyó harcban, és végül pár ponttal maradt csak le...

Jövőre újra Ferraris világbajnok lesz.
végre egy normális hozzászólás. és teljesen igazad van gerawba
Amúgy én két dolgot nem értek:
Massa mi a f*aszt csinált hogy nem tudta le előzni a szar toro rossot??? Nem jelentett volna semmit de akkor is ez érhetetlen...
Másik meg mit beszéltek ilyen hülyeséget hogy Alonso Petrovnak mutogat??? Teljesen megértem basszus. Szerintem ha ti is ilyen helyzetben lennétek nem mutogatnátok hanem meg is vernétek. Gondoljatok már kicsit bele az ő helyzetébe utána írjál ilyen hülyeséget rafanadal -.-"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13897 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ha Raikonnen vissza is jön, amit én nem tartok valószínűnek, akkor sem lesz világbajnok egyből. Massa sajna tényleg egy kalap szar volt idén és szerintem ő soha nem is lesz világbajnok. Alonso jövőre is jó lesz, akárcsak Hamilton és Vettel. Kubicának kellene egy topkocsi és ő is beszállna a vb-címért folytatott harcba. Webber szerintem pedig mégegyszer nem fog ilyen jó szezont produkálni.

Remélem nem lesz megint valami hülye szabályváltoztatás és valamelyik csapat összedob egy nyerő kocsit és el is dőlt a világbajnoki cím. (Gondolok itt 2009-re.) Mégiscsak jobb a nagyokat harcolni látni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
banok
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 20:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13898 Hozzászólás Szerző: banok »

Vettel megérdemelte, Alonso meg tanuljon meg veszíteni...

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13899 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Csibe írta:Most miért? Raikkonen tartja a rekordot rallyba! Egy év alatt még soha senki nem tört össze annyi kocsit mint Raikkonen :lol: :lol: nem tudom ki adott annak az embernek jogsit :lol: de kétségtelenül ő a kedvencem!!
Ez egy lájk :lol: :lol: :lol:

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#13900 Hozzászólás Szerző: Csibe »

Most miért? Raikkonen tartja a rekordot rallyba! Egy év alatt még soha senki nem tört össze annyi kocsit mint Raikkonen :lol: :lol: nem tudom ki adott annak az embernek jogsit :lol: de kétségtelenül ő a kedvencem!!

Válasz küldése