Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19441 Hozzászólás Szerző: mourinho »

sziasztok!


Valaki segítsen pls. Fogadtam egyik haverommal .


Tudna valaki nekem adni egy arsenal játékoskeretet a veretlen bajnoki szezonukról. (03/04)

Előre is köszi

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19442 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Hát, lehet csak én vagyok olyan, hogy még mindig képes vagyok izgulni ezekért ... ha nem kéne mindig csalódni, könnyebb lenne. Ugyan '86 óta - lévén 24 éves vagyok - nem követem az eseményeket, az első meccs, amin kint voltam valamikor '93 körül lehetett (Magyar-Görög 1-2). Mindenesetre nem bánom, hogy tegnap nem mentem ki személyesen, lehet lett volna egy 3000/600-as vérnyomásom meg 4-5 kisebb szívrohamom. :D
Akkor fogadd meg egy öreg róka (33 éves :D) tanácsait, a hosszú élet titka: sok Chelsea-meccs nézése a haverokkal, a magyar focit pedig hagyd porladni haló hamvában...
Kis hazánk focitörténetének utolsó válogatotti villanásai a 80-as években voltak: feledhetetlen Mezei-féle osztrákverések Eszterházy Marcistól és Döméstől. Csodálatos volt, az emberek lelkesedeése hegyeket mozgatott volna meg.... Akkor még hittem az ügyben, hogy a Főnix-madár mi vagyunk és újra ott lehetünk - mint 30 éve - az élvonalban, de ma már a halvány pislákoló fényt sem látom az alagutban...
Sajnálom, hogy azt az eufóriát a ma 10-es 20-as generációja nem érezhette meg...:(
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19443 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, lehet csak én vagyok olyan, hogy még mindig képes vagyok izgulni ezekért ... ha nem kéne mindig csalódni, könnyebb lenne. Ugyan '86 óta - lévén 24 éves vagyok - nem követem az eseményeket, az első meccs, amin kint voltam valamikor '93 körül lehetett (Magyar-Görög 1-2). Mindenesetre nem bánom, hogy tegnap nem mentem ki személyesen, lehet lett volna egy 3000/600-as vérnyomásom meg 4-5 kisebb szívrohamom. :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19444 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Ha az én véleményem nem is ilyen drasztikus, azért közel áll a valósághoz: (a magyar válogatott értékelése)

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... E9s+ut%E1n
'86-óta valahogy a véleményem változatlan: gyerekek húzzatok el kecskét hajkurászni a pusztába...

Nagyobb büntetés egy válogatott meccset végignézni, mint Anettka orosz óráit...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19445 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha az én véleményem nem is ilyen drasztikus, azért közel áll a valósághoz: (a magyar válogatott értékelése)

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... E9s+ut%E1n
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19446 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

"Arsene Wenger, az Arsenal csapatának menedzsere a Manchester City elleni kudarc ellenére is hisz abban, hogy együttese képes lesz első helyen végezni az angol bajnokságban ... A francia mester szerint a Chelsea lehet a legnagyobb ellenfelük a versenyfutásban ... pályán csak az számít, hogy ki milyen teljesítményt képes nyújtani, minden más érdektelen!"

Milyen bátor, mégis okos és bölcs! :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19447 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cikk a SamsungSport-ról:
"...A második félidőre jelentősen megcsappant a közönség létszáma, sokan a büfékben, jó pár százan azonban a hazaútban kerestek vigaszt. Emberünk is szedte a sátorfáját, mondván: "nekem ennyi elég volt, rohadjatok meg!!!" ..." :D

"Ezek után Lőw Zsolt megjegyzi, hogy rosszul esett neki a szurkolók amúgy érthető reakciója, a csapatkapitány Dárdai Pál pedig kijelenti, hogy a vereség valóban fájó, de senki nem mondhatja a válogatott játékosaira azt, hogy ne hajtottak volna!"
:lol: :lol: :lol:
Hát kedves "futballisták" köszönjük ezt a "csodás estét"...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19448 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát igen, a norvégok!:) 1998 óta imádom őket! Nagyon jó kis csapatuk van, ahol a fiatal tehetségek a rutinos, öreg rókákkal keverednek.
Megérdemelték a győzelmet, meg sokkal jobbak voltak. Na és ami a legfontosabb: intelligensebbek.
HEYA NORGE!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19449 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Forr az agyam, komolyan. Ha egy csapat képes jól játszani - ami nem jelenti azt, hogy győzni, de lásd pl. Anglia ellen: kikaptunk, de a csapat jól játszott. Megvertük Ausztriát. A felkészülési meccsen a Fehérvárt már csak 1 góllal sikerült, ma meg ... hát, szavakat sem találok. Egy épkézláb helyzetünk nem volt, semmi! Arról meg már nem is beszélek, hogy a kommentátor az Rtl klubbal együtt Kokóstol, Urbánostól elmehet a *******!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19450 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ha a selejtezőkön ilyen eredményekre vagyunk képesek, isten mentsen, hogy kijussunk az EB-re, mert 10-12 alatt nem is ússzuk meg meccsenként.

Ellenben a magyar válogatott újfent bebizonyította, hogy képes megverni saját magát egyéni teljesítményekben, plussz egy olyan taktikával, amivel annyi keresnivalónk volt a pályán, mint Andorrának Anglia ellen. Egy olyan csapat ellen, ahol az átlag magasság három méter kilencven, beadásokkal és 90 perc alatt összevissza 2 szar távoli lövéssel.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19451 Hozzászólás Szerző: mourinho »

én nézem én is menni akartam csak nem volt már jegy.(hála az égnek)

Ennyit tudunk csak gratulálni tudok, hogy ekkora favágóktól kaptunk 4 gólt. a törökök még jobbak , görögök is hasonloak. nem lesz ebbol eb lemerem fogadni

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19452 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nézi valaki a magyar-norvég meccset? Esküszöm besz*rok magunktól!!! Még jó, hogy nem mentem ki élőben megnézni. Ez siralmas!!!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#19453 Hozzászólás Szerző: LooseR »

tevezt leigazolta a west ham. sajna mert a chelsea-be is beferne :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :cry: :cry:

joker99
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. június 12., hétfő 19:58
Tartózkodási hely: Hegyeshalom

#19454 Hozzászólás Szerző: joker99 »

2006. Október 8.-án a Fradi-Karcag mérközés után a k-l Szektor Fradizenekar jótékonysági koncertet hirdet. Minden Fradistára szükségünk van ezekben a nehéz időkben.
A zenekar közösen a Ferencvárosi szurkolók szövetségével megpróbál segíteni a csapaton!
Légy részese Te Is e segély koncertnek!
Szólj Mindenkinek hogy legyen ott, vagy ha van honlapod tedd majd ki a plakátot SEGÍTS! Most tehetsz végea valamit szeretett csapatunkért!
A bevétel nem a klub HANEM A CSAPAT ALPÍTVÁNYÁRA KERÜL!

a plakát itt van:
http://www.magurak.hu/segelykoncert1.jpg

remélem nem baj hogy ide irtam!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joker99 2006. szeptember 2., szombat 15:34-kor.

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19455 Hozzászólás Szerző: Steffi »

zirkonium írta:
Steffi írta:Nem tudom érdekel-e még valakit rajtam kívűl a tenisz, de Agassi ma vonul vissza, 20 év után.
Az biztos, hogy a US Open után visszavonul, de hoigy pontosan melyik fordulóban kap majd ki, azt nem lehet tudni. Kár érte, hatalmas figura.
Hajnalban fog játszani, az ottani esti program utolsó meccse lesz. Sajnos nehéz ellenfelet kapott ki, szerintem ez lesz a végállomás! :-(

Go Andre!
Hajrá Kékek!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19456 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Juan Pablo Sorin a Hamburgba igazolt. :roll:
Az ár kb. 3 milla volt...
A Villarreal egy hülye....... :cry: :twisted: :!:
HAJRÁ CHELSEA

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19457 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Steffi írta:Nem tudom érdekel-e még valakit rajtam kívűl a tenisz, de Agassi ma vonul vissza, 20 év után.
Az biztos, hogy a US Open után visszavonul, de hoigy pontosan melyik fordulóban kap majd ki, azt nem lehet tudni. Kár érte, hatalmas figura.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19458 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Steffi írta:Nem tudom érdekel-e még valakit rajtam kívűl a tenisz, de Agassi ma vonul vissza, 20 év után.
Kár :(
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19459 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Mister írta:Capello eladólistára tette Cicinhot. 8 millio euróért el lehet vinni. Ha érdekel valakit a Real. :D
Engem érdekel. De ekkora f@szt, minel adja el? Az egyik legjobb játékos a Realban!!

Amúgy jó az ikonod, ezt a képet poszterként lehet megvenni külföldön. .-)
Hajrá Kékek!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

#19460 Hozzászólás Szerző: Mister »

Capello eladólistára tette Cicinhot. 8 millio euróért el lehet vinni. Ha érdekel valakit a Real. :D

Válasz küldése