Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14441 Hozzászólás Szerző: misakd »

S_Kalou írta:amíg Todt az FIA nagyfőnöke addig úgysem csinálnak ezekből nagy ügyet:

http://www.youtube.com/watch?v=GlPrj9a8 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért Schumi-t és Alonso-t ne hasonlítsuk össze ég és föld... És akkor Schumi világbajnok is lett, Alonso meg most nem lesz az.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14442 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Igen Alonso győzött, jó futam volt, csak kicsit unalmas. Az hogy csapatutasítás volt, hát ez van. Muszáj volt mert, így még Alonsonak kevés esélye is, de van a világbajnoki címre, ellenben Massával akinek már semmi esélye.
2012. 05. 19.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14443 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

S_Kalou írta:amíg Todt az FIA nagyfőnöke addig úgysem csinálnak ezekből nagy ügyet:

http://www.youtube.com/watch?v=GlPrj9a8 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Pont ezt akartam mondani, hogy Todt elnöksége alatt nem lesz ebből nagy ügy. Mondjuk Todt még mindig jobb, mint az a szerencsétlen Mosley.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14444 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

amíg Todt az FIA nagyfőnöke addig úgysem csinálnak ezekből nagy ügyet:

http://www.youtube.com/watch?v=GlPrj9a8 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14445 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca írta:Amúgy ti mit gondoltok erről a csapatutasítás dologról F1-ben? Én nem igazából nem értem ezen a felháborodást, a csapat érdekeit kell nézni és ha már csapat, akkor hadd engedje el. Szerintem ebben semmi sportszerűtlen vagy kivetnivaló nincsen, egyszerűen azért, mert ha csapatjáték, akkor hadd nézzék már a csapat érdekeit. Mivel reálisan nézve csak Alonsonak van esélye a VB címre, Massának nincs, ezért az a csapatérdek, hogy őt segítsék.
ha massa magától dönt így, akkor semmi gond. de ha utasításra kell eldobnia a pozíciót az teljesen ellentmond a verseny szellemének. ráadásul domenicali totál amatőr módon csinálta, ennél egyértelműbb nem is lehetett volna az ukáz. pedig hát a ferrarinál már nem kevés tapasztalat van a témában...
mondjuk a legundorítóbb alonso, aki versenyzés helyett inkább sírt a boxnak, hogy engedjék el.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14446 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Azok után, hogy Massa 1 évvel ezelőtt majdnem meghalt a pályán, akkor és azóta folyamatosan mindenki leírta, semmi sem jött össze neki... végre minden klappol, élete egyik legnagyobb rajtja után vezeti a versenyt, és elveszi tőle a saját csapata a győzelmet? A csapat, akinek mindenben támogatnia kellett volna, és újra a csúcsra repíteni, ehelyett a VB féltávjánál seggnyalót faragnak belőle? Minimum az idei évét törték ketté, ha nem a karrierjét. "Fernando gyorsabb nálad, felfogtad?!" Undorító volt, aztán még ott sorry-zott neki Smedley! Annak azért örültem, hogy ilyen látványosan engedte el Alonsót, megalázva ezzel az egész Ferrari vezetőséget. Szerencsére higgadt tudott maradni, mert ha nem maradt volna az, akkor elengedi Vettelt is, csak hogy azért se járjon jól Alonso... én biztosan megtettem volna, de Massa okosabb, mint én.

Alonso gyorsabb volt, meg úgyis megelőzte volna? Ugyanazt a futamot néztük? Egyszer tudott Alonso közel kerülni, mikor Massa a kerékcseréje után, a jéghideg gumijaival kerülgette a lekörözött Virgin-eket. Ez nektek fantasztikus gyorsaság meg dominancia Alonso részéről? Mellesleg ahol Alonso utoljára előzni próbált, ott nem is lehet, legfeljebb halálos balesetet okozni. Utána hisztizett a rádióban, mert még mindig nem fogta fel, hogy Massa nem egyenlő Fisichellával, bár sajnos elkezdték azzá faragni.

Lélektanilag ez a győzelem Massának egy VB-címmel ért volna fel, már leírtam, hogy miért. Visszatérhetett volna a győztesek közé az, aki 1 éve kis híján az életbe se tért vissza, és a saját csapata nem engedte nyerni. Igazából nem Alonsóra haragszom, még ha sírt is egy sort, de szerintem ez neki is borzasztóan kellemetlen volt... persze ő ezt pontosan elvárta, hogy Massa elengedje, és őszintén örült a győzelemnek. Attól még ezt a Ferrari szúrta el.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14447 Hozzászólás Szerző: misakd »

Zsoca írta:
Buby írta: Ellent mond a győzzön a jobb és a verseny szellemének, az, hogy a csapat dönti el hogy ki legyen a nyertes. Amúgy egyet értek veled, a csapatfőnök az F1-ben olyan, mint az edző a fociban, ő hozza a döntéseket amivel győzelemre segíti a csaptot.
És ha a gólkirályi címért Drogbával rúgatunk gólt? Az is ugyanez, csak fociban. Akkor az is ellentmond a fairplay-nek, mert erőltetjük? :) Amúgy meg Massa nem jobb. :) Amikor Alonso megelőzte volna, akkor látszott, hogy gyorsabb volt.
Akkor gyorsabb volt Alonso aztán Massa 3 másodpercre elhúzott.
Chelsea 1-0 Wiganel volt egy 11-es és nem Drogba rúgta , szal annyira nem erőltettük...

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14448 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14449 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Buby írta: Ellent mond a győzzön a jobb és a verseny szellemének, az, hogy a csapat dönti el hogy ki legyen a nyertes. Amúgy egyet értek veled, a csapatfőnök az F1-ben olyan, mint az edző a fociban, ő hozza a döntéseket amivel győzelemre segíti a csaptot.
És ha a gólkirályi címért Drogbával rúgatunk gólt? Az is ugyanez, csak fociban. Akkor az is ellentmond a fairplay-nek, mert erőltetjük? :) Amúgy meg Massa nem jobb. :) Amikor Alonso megelőzte volna, akkor látszott, hogy gyorsabb volt.

Avatar
Dennys
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. február 23., kedd 15:23
Kedvenc játékos: sok van
Kedvenc exjátékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Hévízgyörk

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14450 Hozzászólás Szerző: Dennys »

Logikus volt amit ma csináltak viszont ebben az új pont rendszerben eggyátalán nem számít soknak 7 pont,ráadásul Massa pont egy éve törte össze magát itt Magyarországon szóval ha lett volna egy kis szíve az olaszoknak akkor engedik Massa-t nyerni..bár fordított esetben nem vagyok benne biztos hogy Alonso is megtette volna ugyanezt.
Go Blues!

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14451 Hozzászólás Szerző: Buby »

Zsoca írta:Amúgy ti mit gondoltok erről a csapatutasítás dologról F1-ben? Én nem igazából nem értem ezen a felháborodást, a csapat érdekeit kell nézni és ha már csapat, akkor hadd engedje el. Szerintem ebben semmi sportszerűtlen vagy kivetnivaló nincsen, egyszerűen azért, mert ha csapatjáték, akkor hadd nézzék már a csapat érdekeit. Mivel reálisan nézve csak Alonsonak van esélye a VB címre, Massának nincs, ezért az a csapatérdek, hogy őt segítsék.
Ellent mond a győzzön a jobb és a verseny szellemének, az, hogy a csapat dönti el hogy ki legyen a nyertes. Amúgy egyet értek veled, a csapatfőnök az F1-ben olyan, mint az edző a fociban, ő hozza a döntéseket amivel győzelemre segíti a csaptot.
C'mon Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14452 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:Amúgy ti mit gondoltok erről a csapatutasítás dologról F1-ben? Én nem igazából nem értem ezen a felháborodást, a csapat érdekeit kell nézni és ha már csapat, akkor hadd engedje el. Szerintem ebben semmi sportszerűtlen vagy kivetnivaló nincsen, egyszerűen azért, mert ha csapatjáték, akkor hadd nézzék már a csapat érdekeit. Mivel reálisan nézve csak Alonsonak van esélye a VB címre, Massának nincs, ezért az a csapatérdek, hogy őt segítsék.
Én is így vagyok vele (pedig utálom Alonsot). Én azt gondolom, hogy ez egy nagyon hülye szabály. Vagy meg kellene szüntetni ezt a szabályt vagy akkor mindenki versenyezzen magának s megszüntetni a csapatokat. Úgyis bárki megkerülheti ezt a szabályt. Előre megbeszélik, hogy például a rádióban bemondják, hogy "az utóbbi 5 körben XY gyorsabb volt nálad" s ez a pilóta számára azt jelenti, hogy ne látványosan, de engedje el s máris meg van kerülve ez a szabály.

Amúgy 100.000 dolláros büntetést kapott a Ferrari s semmi komoly.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14453 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Amúgy ti mit gondoltok erről a csapatutasítás dologról F1-ben? Én nem igazából nem értem ezen a felháborodást, a csapat érdekeit kell nézni és ha már csapat, akkor hadd engedje el. Szerintem ebben semmi sportszerűtlen vagy kivetnivaló nincsen, egyszerűen azért, mert ha csapatjáték, akkor hadd nézzék már a csapat érdekeit. Mivel reálisan nézve csak Alonsonak van esélye a VB címre, Massának nincs, ezért az a csapatérdek, hogy őt segítsék.

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14454 Hozzászólás Szerző: Buby »

davids írta: nem tudod ki vagyok?
dede, tudom ill. sejtem
C'mon Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14455 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Véget ért a Tour. Az utolsó szakaszt Cavendish nyerte. A sárgát Contador, a zöldet Petacchi. Történelmi pillanat: Armstrong befejezte Tour pályafutását s egy csapatverseny győzelemmel búcsúzik. Goodbye Lance!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14456 Hozzászólás Szerző: Buby »

davids írta: Fradi...
így már értem :)
C'mon Chelsea!

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14457 Hozzászólás Szerző: Buby »

davids írta:
tiszi írta:Valaki elmondaná miért nem bannolják ki ezt a paraszt davids a fórumról?????? Mert már szerintem amit itt művel az utcalány idegesítő!!! :evil:
miért bannolnának?

azért mert nem szeretem a lokitokat? :lol: :lol: :lol:
Akkor engem is lehetne bannolni :) .davids, te kinek szurkolsz?
C'mon Chelsea!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14458 Hozzászólás Szerző: misakd »

Zsoca írta:Kibaszott unalmas az F1. Megint nem tudtam végignézni. Inkább olvasok vagy filmezek.
Egyetértek a rajton kivül semmi nem történt, Massa szépen "nyert" :( végre összekapta magát a balesete után. Én a Ferrari (hiaba nekik szurkolok) kizárnám a picsába alapból semmi verseny nincs ,így meg még annyi se.

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14459 Hozzászólás Szerző: Buby »

tiszi írta:FERRARI :D :D :D 1. ALONSO 2. MASSA :D (köszi massa :))
Már nagyon itt volt az ideje! Fantastic job! Massa mostantól a zongoracipelő.
C'mon Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#14460 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:Kibaszott unalmas az F1. Megint nem tudtam végignézni. Inkább olvasok vagy filmezek.
Ez a mai verseny tényleg nagyon unalmas volt. A rajtnál nagyot alkotott a két Ferrari s azonkívül semmi. Alonso megnyerte a versenyt egy nagyon durva csapatutasításnak köszönhetően. Massa megérdemelte volna a győzelmet, de sajna el kellett engednie Alonsot. Mondjuk ezt meg tudom érteni a VB pontverseny miatt, de azért ennyire durván nem szokták elmondani a csapatutasítást. A végén még Massa mérnöke mondta is neki, hogy Sorry.


Egy kis érdekesség: idén a 3 új csapatot kivéve csak de la Rosa nem szerzett pontot eddig.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése