VB 2018

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#61 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:
kecske01 írta:Érdekes ez a Vb eddig. Nem lepődnék meg, ha Oroszok nyernének... :)
Mint írtam is, nem tudtam teljes meccseket nézni, csak félidőket, de összefoglalókat igen, szóval követem.
Nekem akik nagyon szimpatikusak a horvátok és a mexikóiak.
Szerintem mindkettőnek lehet számottevő esélye a végső győzelemre. :)
Azért remélem Mexikó holnap kiesik. Braziloknak szurkolok mióta eszemet tudom. :D Ronaldo miatt szerettem meg a focit kiskoromban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: VB 2018

#62 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Golovin hatalmasat jatszott. Nagyon orulnek, ha tenyleg sikerulne megszereznunk.
Ma is megmutatta hogy jo kis játékos. Oriási küzdő, de technikás és lendületes is.

A spanyolok ezzel a focival hál istennek kiestek. Passzolás orrvérzésig, kapura nem támadás. Unalmas fos..

cech19960320
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: VB 2018

#63 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szegény Christensen.. így gólpasszt "adni" az ellenfélnek...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#64 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:Érdekes ez a Vb eddig. Nem lepődnék meg, ha Oroszok nyernének... :)
Mint írtam is, nem tudtam teljes meccseket nézni, csak félidőket, de összefoglalókat igen, szóval követem.
Nekem akik nagyon szimpatikusak a horvátok és a mexikóiak.
Szerintem mindkettőnek lehet számottevő esélye a végső győzelemre. :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: VB 2018

#65 Hozzászólás Szerző: focimark »

Golovin hatalmasat jatszott. Nagyon orulnek, ha tenyleg sikerulne megszereznunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: VB 2018

#66 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó ez a vb, vannak meglepetések, nincs igazán nagy esélyes csapat, behúzhatja akár a horvát akár a belga de akár bárki ezt a tornát.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#67 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Érdekes ez a Vb eddig. Nem lepődnék meg, ha Oroszok nyernének... :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#68 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megérdemlik a spanyolok, nyomják csak továbbra is orrvérzésig a real-barsza duó játékosait. Azpi a PL egyik legjobb védője és egy percet sem kapott a vb-n, Moratát meg ki sem vitték, good job.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#69 Hozzászólás Szerző: Megyó »

lol... szerencsétlen gyökerek. Mármint, elnézést :) Szóval első meccs, amit teljesen végig tudtam nézni. 20 perc után elkezdtek időt húzni hátul.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: VB 2018

#70 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta: Sarrira miért is van szüksége?
Hogy lehetőség szerint ne csatárként kelljen játszania majd, meg ne 5-3-2ben, hátrakötött kezekkel. :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#71 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://twitter.com/JBeverley93/status/ ... b-2018-elo" onclick="window.open(this.href);return false;
Michyt nem az eszéért szeretjük az tuti :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: VB 2018

#72 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
Chris22 írta:
kazomester írta:Az vmi embertelen, hogy milyen fizikuma van Ruben-nek...
Az is embertelen hogy mennyire nincs esze a focihoz.
Pedig ha lenne.....
Esze? Ugyanazt csinálta tegnap, mint Hazard szokta, túl önzetlen volt és nem mert távolról lőni. A megindulásai jók voltak, hosszú labdákkal próbálkozott, a jobbak közé tartozott. https://www.whoscored.com/Matches/12499 ... nd-Belgium Agyatlan Rashford még 1 góltól is megfosztotta, amikor ziccerben ahelyett, hogy lepasszolta volna neki, inkább mellélőtte. Az előző meccshez képest egyértelműen jobb volt. Könyörtelenebbnek kell lennie, mernie kell távolról lőni. Sarri-ra van szüksége, meg egy adag tapasztalatra :)
Sarrira miért is van szüksége? A hasonló korú Rog és Diawara egy kezükön meg tudnák számolni ketten együtt, hányszor kezdtek tavaly, szintúgy tehetséges középpályásokról beszélünk, pláne utóbbit tartják sokra. Értem én a Conte irányába meglévő utálatodat, fölösleges megmagyaráznod mikor teljesen nyilvánvaló, nyilván szíved joga így vélekedni, de azért alaptalan valótlanságokat nem kell állítani a másik fényezése érdekében. Gyanítom, Conte többször látta tavaly a Palace-ban, de legalábbis jól informált az előző idényével kapcsolatban, Sarri meg könnyen lehet a vb alatt eszmélt rá, hogy létezik egyáltalán ilyen nevű játékos.
Én is bírom Sarri-t, de utoljára fiatal játékosokat az Empoliban épített be, akik pedig a Napolinál bekerültek anno (pl. Hysay vagy Zielinski), azok is korábbi játékosai voltak. Conte tavaly beépítette Christensen-t, egyáltalán nem földtől elrugaszkodott elképzelés, hogy mindezt megtenné RLC-vel is idén. Vélhetően nem kapunk már választ erre a kérdésre, de csak remélni tudjuk, Sarri valóban számolni fog vele. :)

Egyébként szerintem is jól nyomta tegnap Ruben, szürkén kezdett, de aztán belelendült. Kapu közelében már elfogy a tudomány, illetve eluralkodik rajta a passzolási vágy, de addig nagyon szépen elverekszi magát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#73 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:
laczze írta:Eléggé "divat" címvédőként kiesni a csoportból.
Most a Németek 4 éve a Spanyolol csinálltak ilyen bravúrt, de a 2006 os világbajnok Olaszok 2010 ben buktak el a csoportban elötte pedig a 1998 as Franciák 2002 ben hasaltak el :D
Marha nehéz lehet egy világbajnok csapatot motiválni, hogy na gyerünk újra.. Mi is égünk a tavalyi bajnoki cím után, nem véletlen. Ezért is kellenek az új játékosok, ezért is kellett volna elvinni Sané-t Lőwnek, bár nyilván nem rajta ment el.
Azért nehogy már 4 év ne legyen elég arra, hogy egy csapat újra motivált legyen a világbajnoki győzelem iránt :D Meg alapjába véve, számtalan játékosnak még a vb részvétel sem jön össze, nem hogy kétszeres világbajnok legyen, úgyh ez nem kifogás. Ugyanúgy, ahogy az se normális, hogy a tavalyi után, a mi játékosainkat sem motiválta az idei bajnoki cím. Nincs nekünk a vitrin annyira tele bajnoki címekkel, hogy egy-egy években motiválatlanok legyenek a játékosaink. De jó példa erre: A real madrid kétszer megnyerte a BL-t és idén harmadjára is ugyanolyan elszántan küzdöttek a harmadik BL győzelemért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: VB 2018

#74 Hozzászólás Szerző: Dízel »

laczze írta:Eléggé "divat" címvédőként kiesni a csoportból.
Most a Németek 4 éve a Spanyolol csinálltak ilyen bravúrt, de a 2006 os világbajnok Olaszok 2010 ben buktak el a csoportban elötte pedig a 1998 as Franciák 2002 ben hasaltak el :D
Marha nehéz lehet egy világbajnok csapatot motiválni, hogy na gyerünk újra.. Mi is égünk a tavalyi bajnoki cím után, nem véletlen. Ezért is kellenek az új játékosok, ezért is kellett volna elvinni Sané-t Lőwnek, bár nyilván nem rajta ment el.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: VB 2018

#75 Hozzászólás Szerző: laczze »

Eléggé "divat" címvédőként kiesni a csoportból.
Most a Németek 4 éve a Spanyolol csinálltak ilyen bravúrt, de a 2006 os világbajnok Olaszok 2010 ben buktak el a csoportban elötte pedig a 1998 as Franciák 2002 ben hasaltak el :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: VB 2018

#76 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chris22 írta:
kazomester írta:Az vmi embertelen, hogy milyen fizikuma van Ruben-nek...
Az is embertelen hogy mennyire nincs esze a focihoz.
Pedig ha lenne.....
Esze? Ugyanazt csinálta tegnap, mint Hazard szokta, túl önzetlen volt és nem mert távolról lőni. A megindulásai jók voltak, hosszú labdákkal próbálkozott, a jobbak közé tartozott. https://www.whoscored.com/Matches/12499 ... nd-Belgium Agyatlan Rashford még 1 góltól is megfosztotta, amikor ziccerben ahelyett, hogy lepasszolta volna neki, inkább mellélőtte. Az előző meccshez képest egyértelműen jobb volt. Könyörtelenebbnek kell lennie, mernie kell távolról lőni. Sarri-ra van szüksége, meg egy adag tapasztalatra :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: VB 2018

#77 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem láttam sokat a meccsből, úgyhogy remélem megcáfoltok. Tegnap ugyanazt a semmit művelte Ruben, amit az előző meccsen, az üres területeken sétálgat, miközben a csapattársai védekeznek. Nagyon nem lesz ez így jó, csereként beállva sokkal többet tesz a játékhoz.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#78 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kazomester írta:Az vmi embertelen, hogy milyen fizikuma van Ruben-nek...
Az is embertelen hogy mennyire nincs esze a focihoz.
Pedig ha lenne.....

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: VB 2018

#79 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az vmi embertelen, hogy milyen fizikuma van Ruben-nek...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: VB 2018

#80 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

RLC kezd Belgium ellen!

Lezárt