VB 2018

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: VB 2018

#101 Hozzászólás Szerző: Dante »

Henderson-nal amúgy mi a baj? Szerintem neki indokolt a helye, elég jól osztogat és bátran is, nem csak 1-2-szer próbál egy meccsen jó kiugratással helyzetet kialakítani.

Trippier és Young kb hasonló kategória, szerintem gyengék, de Southgate-nek kellenek egy bizonyos tulajdonságuk miatt. (Előbbi valószínűleg azért mert elég jól ad be, utóbbi meg a tapasztalat miatt)
Nekem amúgy elég erőltetettnek tűnik a 3-5-2/3-4-3 a részükről, nincs két jó CB-jük sem, nem hogy három, viszont Rose és Bertrand is jobb LB, mint Young. És egy 4 védős rendszerben beférhetne még egy középpályás, aki stabilizálja a pálya közepét. (Akár Rubey, akár Dier)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: VB 2018

#102 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gereb írta: Nincs is szó arról hogy VB-t nyernek. Sem a külföldi médiában nem kezelik őket esélyesként, és ami a legfontosabb az angol média sem kezeli őket esélyesként, ami egy nagy terhet vett le a játékosok válláról, az utóbbi néhány világeseményen szerintem ez a teher nyomta őket agyon. Azt kell látni hogy ez egy épülő keret, teli fiatal tehetséges, de tapasztalatlan játékosokkal, ez a VB jó lesz tapasztalatszerzésre, és innen lehet majd tovább építeni a csapatot.
Miért ne nyerhetnének VB-t? Portugáliát ki tartotta esélyesnek az EB-re, pláne Ronaldo nélkül? Vagy anno a Görögöket? A csoportból tegnap gyakorlatilag továbbjutottak - ha Panamát legyűrik akkor 6 pontjuk lesz amivel 99% hogy továbbmennek - onnantól meg bármi lehet. A selejtezők során nagyot meneteltek, és azért tele van klasszisokkal ez a keret. Nem azt mondom hogy top favoritok, de 90 vagy 120 perc alatt bárkit elkaphatnak.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: VB 2018

#103 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Pityee írta:
Gereb írta:
Pityee írta: Én sem értettem ezt az angol kezdőt, tele volt nudli játékossal akiket nem, hogy kezdőbe de még a keret közelébe se nagyon engednék. Szval amíg ilyen Young-Lingard-Maguire-Trippier féle középszerek futkosnak a kezdőben, addig ne akarjanak vb-t nyerni.
Nincs is szó arról hogy VB-t nyernek. Sem a külföldi médiában nem kezelik őket esélyesként, és ami a legfontosabb az angol média sem kezeli őket esélyesként, ami egy nagy terhet vett le a játékosok válláról, az utóbbi néhány világeseményen szerintem ez a teher nyomta őket agyon. Azt kell látni hogy ez egy épülő keret, teli fiatal tehetséges, de tapasztalatlan játékosokkal, ez a VB jó lesz tapasztalatszerzésre, és innen lehet majd tovább építeni a csapatot.
Elég szomorú, hogy Ashley Young (32) és Henderson (28) tagjai egy újonnan épülő keretnek (inkább bármilyen válogatottnak). Valamint azt szeretnéd mondani, hogy Lingard, Maguire és Trippier lennének a jövő reménységei? jaj neked Anglia. Az összes valamire való fiataljuk koptatta tegnap a padot (Rashford, RLC, Dier, Alexander-Arnold). De nálam Rose és Cahill, (Hart), valamint Vardy is simán beférne ennek a csapatnak a kezdőjébe. Konkértan a tegnapi kezdőből Kane, Sterling, Alli, Walker, Stones és Pickford-on kívül mindenkit kivágnék.
Egy világbajnokságra nem vihetsz mind újoncokat, kell a tapasztalt mag is ami jelen pillanatban Young és Henderson meg a többiek. Idővel le fognak cserélődni, de érteni kell hogy ez egy folyamat, nem lehet az egész válogatottat lecserélni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#104 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gereb írta:
Pityee írta: Én sem értettem ezt az angol kezdőt, tele volt nudli játékossal akiket nem, hogy kezdőbe de még a keret közelébe se nagyon engednék. Szval amíg ilyen Young-Lingard-Maguire-Trippier féle középszerek futkosnak a kezdőben, addig ne akarjanak vb-t nyerni.
Nincs is szó arról hogy VB-t nyernek. Sem a külföldi médiában nem kezelik őket esélyesként, és ami a legfontosabb az angol média sem kezeli őket esélyesként, ami egy nagy terhet vett le a játékosok válláról, az utóbbi néhány világeseményen szerintem ez a teher nyomta őket agyon. Azt kell látni hogy ez egy épülő keret, teli fiatal tehetséges, de tapasztalatlan játékosokkal, ez a VB jó lesz tapasztalatszerzésre, és innen lehet majd tovább építeni a csapatot.
Elég szomorú, hogy Ashley Young (32) és Henderson (28) tagjai egy újonnan épülő keretnek (inkább bármilyen válogatottnak). Valamint azt szeretnéd mondani, hogy Lingard, Maguire és Trippier lennének a jövő reménységei? jaj neked Anglia. Az összes valamire való fiataljuk koptatta tegnap a padot (Rashford, RLC, Dier, Alexander-Arnold). De nálam Rose és Cahill, (Hart), valamint Vardy is simán beférne ennek a csapatnak a kezdőjébe. Konkértan a tegnapi kezdőből Kane, Sterling, Alli, Walker, Stones és Pickford-on kívül mindenkit kivágnék.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: VB 2018

#105 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Pityee írta:
Szabi írta:Ruben nagyon jól nyomta, következő meccsen megérdemelné, hogy kezdjen. Ha ma nincs az ő frissessége és harcossága, nem nyerik meg a végén.

Eleve ez az angol kezdő nem volt egy díjnyertes választás, én ennek a háromvédős felállásnak az erőltetését sem értem Walkerrel CB-ben, illetve a veszélyes fejesein kívül totál középszer Maguire szerepeltetésével, az egyetlen logikus magyarázat minderre, hogy a belgák is ezt játsszák ugye. A falábú Lingard helyett bőven elférne Ruben a középpályán, lehet többre mennének egy Trippier, Alli, Henderson/Dier, RLC, Rose - Kane, Vardy/Sterling kezdővel ebben a felállásban, ha már ezt forszírozzák.
Én sem értettem ezt az angol kezdőt, tele volt nudli játékossal akiket nem, hogy kezdőbe de még a keret közelébe se nagyon engednék. Szval amíg ilyen Young-Lingard-Maguire-Trippier féle középszerek futkosnak a kezdőben, addig ne akarjanak vb-t nyerni.
Nincs is szó arról hogy VB-t nyernek. Sem a külföldi médiában nem kezelik őket esélyesként, és ami a legfontosabb az angol média sem kezeli őket esélyesként, ami egy nagy terhet vett le a játékosok válláról, az utóbbi néhány világeseményen szerintem ez a teher nyomta őket agyon. Azt kell látni hogy ez egy épülő keret, teli fiatal tehetséges, de tapasztalatlan játékosokkal, ez a VB jó lesz tapasztalatszerzésre, és innen lehet majd tovább építeni a csapatot.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: VB 2018

#106 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Trippier szerintem jól tolta, bár arra szintén kíváncsi lennék, hogy kinek a fejéből pattant ki, hogy ő és Young rugdalja a szabadokat. :D Röhejes volt...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#107 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Ruben nagyon jól nyomta, következő meccsen megérdemelné, hogy kezdjen. Ha ma nincs az ő frissessége és harcossága, nem nyerik meg a végén.

Eleve ez az angol kezdő nem volt egy díjnyertes választás, én ennek a háromvédős felállásnak az erőltetését sem értem Walkerrel CB-ben, illetve a veszélyes fejesein kívül totál középszer Maguire szerepeltetésével, az egyetlen logikus magyarázat minderre, hogy a belgák is ezt játsszák ugye. A falábú Lingard helyett bőven elférne Ruben a középpályán, lehet többre mennének egy Trippier, Alli, Henderson/Dier, RLC, Rose - Kane, Vardy/Sterling kezdővel ebben a felállásban, ha már ezt forszírozzák.
Én sem értettem ezt az angol kezdőt, tele volt nudli játékossal akiket nem, hogy kezdőbe de még a keret közelébe se nagyon engednék. Szval amíg ilyen Young-Lingard-Maguire-Trippier féle középszerek futkosnak a kezdőben, addig ne akarjanak vb-t nyerni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: VB 2018

#108 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ruben nagyon jól nyomta, következő meccsen megérdemelné, hogy kezdjen. Ha ma nincs az ő frissessége és harcossága, nem nyerik meg a végén.

Eleve ez az angol kezdő nem volt egy díjnyertes választás, én ennek a háromvédős felállásnak az erőltetését sem értem Walkerrel CB-ben, illetve a veszélyes fejesein kívül totál középszer Maguire szerepeltetésével, az egyetlen logikus magyarázat minderre, hogy a belgák is ezt játsszák ugye. A falábú Lingard helyett bőven elférne Ruben a középpályán, lehet többre mennének egy Trippier, Alli, Henderson/Dier, RLC, Rose - Kane, Vardy/Sterling kezdővel ebben a felállásban, ha már ezt forszírozzák.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: VB 2018

#109 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na ki harcolta ki a szögletet? 8) A következő meccsen kezdenie kell, jó benyomást tett!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: VB 2018

#110 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ideje bevetni a titkos fegyvert :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: VB 2018

#111 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Ruben csak csere :(
Ez azért várható volt :D
De tény, hogy jó lenne nézni, bár egy hónap múlva lehet hogy már inkább csalódva gondolunk vissza, abban az esetben ha eladja a klub.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: VB 2018

#112 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ruben csak csere :(

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: VB 2018

#113 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Golovin után Lozano-t is elfelejthetjük, nem baj, legalább elmondhatjuk, hogy ügyes játékosokat szemeltünk ki már a vb előtt. :D
Elég patent lenne Hazard és ő a két szélen, de jelenleg valószínűbbnek tűnik hog Willian és Pedro lesznek a kezdők :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#114 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:
laczze írta:
kecske01 írta:Kiv leszek Brazil srácokra mit tudnak, majd. Nekik szurkolok.
Én is, de ez most nem a nagycsapatok vb je eddig. Kocsit lenézték a svájcot.
Igen, mondjuk eleg bicskanyitogato volt mar amit Neymarral muveltek.
Neymar játékstílusa is eléggé bicskanyitogató, én nem csodálkozom, hogy így faragják. Olyan provokatív és gúnyos módon focizik, hogy hihetetlen, konkrétan igényli a csávó, hogy rugdalják, utána pedig minden egyes szabálytalanság után meg akar halni kb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#115 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

laczze írta:
kecske01 írta:Kiv leszek Brazil srácokra mit tudnak, majd. Nekik szurkolok.
Én is, de ez most nem a nagycsapatok vb je eddig. Kocsit lenézték a svájcot.
Igen, mondjuk eleg bicskanyitogato volt mar amit Neymarral muveltek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: VB 2018

#116 Hozzászólás Szerző: laczze »

kecske01 írta:Kiv leszek Brazil srácokra mit tudnak, majd. Nekik szurkolok.
Én is, de ez most nem a nagycsapatok vb je eddig. Kocsit lenézték a svájcot.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2018

#117 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kiv leszek Brazil srácokra mit tudnak, majd. Nekik szurkolok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: VB 2018

#118 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szimpi volt ez a mexikói csapat, ráadásul németeket amúgy sem bírom igazán úgyh duplaöröm. Amúgy meg részben magának köszönheti Löw, aki képes kihagyni egy bombaformában lévő Sanét. Aztán úgy is nézett ki a támadójátékuk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: VB 2018

#119 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:Golovin után Lozano-t is elfelejthetjük, nem baj, legalább elmondhatjuk, hogy ügyes játékosokat szemeltünk ki már a vb előtt. :D
Pontosan így van. Érintölegesen szoba hozták velünk őket, ezek után már nem fogják.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: VB 2018

#120 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Chucky Lozano!
ő biztos nem marad a PSV-be.
nagyon gyors és ügyes a srác.

Lezárt