Rio 2016

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Rio 2016

#41 Hozzászólás Szerző: almos »

Zalán írta:
almos írta:Valakinek van videója Katinka hajnali úszásáról?
http://www.m4sport.hu/2016/08/09/hosszu ... a-mezonyt/" onclick="window.open(this.href);return false;
#hunbelievable
Köszi, elképesztő második 50 méter volt.
LAMPARD#8

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Rio 2016

#42 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Valaki el tudja magyarázni, hogy vívásnál (pl. most Boczkó meccsén) mit jelent a zöld és a piros színű lámpa?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Rio 2016

#43 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egy jo iras a Knezi esetrol: http://wmn.hu/2016/08/08/pasztory-dori-knezy/" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Zalán

Re: Rio 2016

#44 Hozzászólás Szerző: Zalán »

almos írta:Valakinek van videója Katinka hajnali úszásáról?
http://www.m4sport.hu/2016/08/09/hosszu ... a-mezonyt/" onclick="window.open(this.href);return false;
#hunbelievable

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Rio 2016

#45 Hozzászólás Szerző: almos »

Valakinek van videója Katinka hajnali úszásáról?
LAMPARD#8

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Rio 2016

#46 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Elvileg Boltnak most volt valami sérülése és láttam valami cikket is, hogy "csak tiszteletből került be a válogatottba, mert hát ő mégis csak Bolt", de nem tartják esélyesnek. Aztán lehet fut két világcsúcsot és mindenki tátott szájjal marad, de szerintem most nem fog triplázni. Talán az egyik számában és a váltóban nyer, de a 3 aranyra nem látok esélyt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6930
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rio 2016

#47 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Valaki innen érdekel majd a síkfutás? Kinek fogtok szurkolni? Én Yohan Blakenek most már, de úgyis Bolt nyer meg mindent megint.

Azért eszméleten kemény hogy Bolt három számban is kétszeres címvédő. Nem lenne semmi ha ezt még egyszer meglépné. Szegény Blake kicsit olyan mint Cseh Laci Pekingben: elveri a világot, de egy ember van aki nála is jobb, őt meg nem tudja megfogni.
Pontosan. Bolt testi adottságai miatt sokáig a csúcson lehetne, de hamar visszafog vonulni nem akarja megkockáztatni, hogy legyőzzék.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rio 2016

#48 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Valaki innen érdekel majd a síkfutás? Kinek fogtok szurkolni? Én Yohan Blakenek most már, de úgyis Bolt nyer meg mindent megint.

Azért eszméleten kemény hogy Bolt három számban is kétszeres címvédő. Nem lenne semmi ha ezt még egyszer meglépné. Szegény Blake kicsit olyan mint Cseh Laci Pekingben: elveri a világot, de egy ember van aki nála is jobb, őt meg nem tudja megfogni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Rio 2016

#49 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Az igen. Kellett-e tenisztorna? Djokovic első körben OUT, a Williams tesók párosban első körben OUT, a Murray tesók első körben párosban OUT, a franciák mostanában mindent megnyerő párosa Mahut és Herbert első körben OUT, Radwanska első körben OUT.

Sajnos a magyar lányok is kiestek első körökben, pedig amilyen gyenge volt mostanában Kvitova és amennyire nem tud párosozni a románoknak ez a duója mindkettőben láttam esélyt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6930
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rio 2016

#50 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Valaki innen érdekel majd a síkfutás? Kinek fogtok szurkolni? Én Yohan Blakenek most már, de úgyis Bolt nyer meg mindent megint.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Rio 2016

#51 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Николаевич írta:
Gamling írta:
Nem szeretnék abban állást foglalni, hogy szándékosan mellőzte-e a menekült lányt, vagy sem, (bőven benne van, hogy igen) nem is láttam az adott futamot. Egyet tudok, hogy amire Knézy hivatkozik, hogy technikai problémák voltak a közvetítés alatt, hogy kezdésre épphogy beesett stúdióba és helyenként képe sem volt, az mind igaz, bármennyire is humbug kifogásnak tűnik.
Talán annyit még a történethez, hogy még mielőtt kiutazott kérdeztem Székely Dávidot, hogy mit fog mondani a menekült csapatról a megnyitón és teljes természetességgel mondta, hogy "Hát mit? Hát azt, hogy menekült válogatott." Ha volt is bármilyen felsőbb utasítás, az még akkor nem érkezett meg. De a megnyitó közvetítésből sem tűnt úgy, hogy bármilyen negatív felhang lenne.
A magyar Eurosporton meg nem tudom, mi kapcsán és hogyan került szóba, tudtommal ott nem megy az olimpia:)

1. Nem tudom miért írtam hogy magyar Eurosport, sima Eurosport-ra gondoltam, késő van már :)

2. Honnan vannak ezek a bennfentes infók? Ott dolgozol?

3. Persze, az is előfordulhat hogy sok dolog véletlen egybeesése ez az egész, de alsóhangon is elég hülyén jön ki hogy kikerül egy ilyen közvetítés, miközben fél óránként a reklámszünetben megy a fröcsögés a menekültekről. Engem az se zavarna ha tárgyilagosan említenék meg ezt a dolgot, vagy az se ha Knézy azt mondta volna hogy rúgjuk őket vissza a Földközi-tengerbe, de ez a hallgatás baromi hülyén jön ki, utána meg a magyarázkodás..
Persze, abban teljesen egyetértek, hogy borzasztó kellemetlenül jött ki az egész, annyira, hogy nem is merném állítani (pláne látatlanban), hogy nem volt szándékos. Én csak felvázolok egy alternatív lehetőséget, mert látva belülről (és igen, jelenleg ott dolgozom) néhány dolgot reálisnak tűnik a kifogás is, és a sportközvetítésekben máshol eddig nem véltem felfedezni a menekültellenességet. Olyat is láttunk már, hogy az internetes média felkapott egy véletlenül így alakult szituációt és összeesküvés elméletet gyártott köré. (pláne ha könnyen belemagyarázható, az ismert körülmények miatt)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rio 2016

#52 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gamling írta:
Nem szeretnék abban állást foglalni, hogy szándékosan mellőzte-e a menekült lányt, vagy sem, (bőven benne van, hogy igen) nem is láttam az adott futamot. Egyet tudok, hogy amire Knézy hivatkozik, hogy technikai problémák voltak a közvetítés alatt, hogy kezdésre épphogy beesett stúdióba és helyenként képe sem volt, az mind igaz, bármennyire is humbug kifogásnak tűnik.
Talán annyit még a történethez, hogy még mielőtt kiutazott kérdeztem Székely Dávidot, hogy mit fog mondani a menekült csapatról a megnyitón és teljes természetességgel mondta, hogy "Hát mit? Hát azt, hogy menekült válogatott." Ha volt is bármilyen felsőbb utasítás, az még akkor nem érkezett meg. De a megnyitó közvetítésből sem tűnt úgy, hogy bármilyen negatív felhang lenne.
A magyar Eurosporton meg nem tudom, mi kapcsán és hogyan került szóba, tudtommal ott nem megy az olimpia:)

1. Nem tudom miért írtam hogy magyar Eurosport, sima Eurosport-ra gondoltam, késő van már :)

2. Honnan vannak ezek a bennfentes infók? Ott dolgozol?

3. Persze, az is előfordulhat hogy sok dolog véletlen egybeesése ez az egész, de alsóhangon is elég hülyén jön ki hogy kikerül egy ilyen közvetítés, miközben fél óránként a reklámszünetben megy a fröcsögés a menekültekről. Engem az se zavarna ha tárgyilagosan említenék meg ezt a dolgot, vagy az se ha Knézy azt mondta volna hogy rúgjuk őket vissza a Földközi-tengerbe, de ez a hallgatás baromi hülyén jön ki, utána meg a magyarázkodás..

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Rio 2016

#53 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Николаевич írta:Hallottátok/olvastátok Knézy Jenő esetét a menekült színekben induló úszóval? Tegnap élőben közvetített egy női 100m pillangó futamot, amin indult egy Szíriából Németországba szökött 18 éves lány, aki az olimpiai zászló alatt indult a versenyen. Knézy a közvetítésben kb. mindenki nevét és származását felsorolta, őt meg kihagyta mintha nem is létezne. A magyar Eurosport-on bezzeg beszéltek arról hogy ez egy újdonság az olimpiák történetében és beszéltek konkrétan a lányról, mivel ez teljesen adta magát egy amúgy érdektelen futamon, de a közmédiában úgy kell tenni mintha ott se lett volna az uszodában.

Nem a menekült-kérdésben akarok állást foglalni, mert szerintem nem is tartozik ide, de szerintem elég nevetséges ez az egész, főleg ha megnézitek hogy milyen hirdetések vannak két közvetítés között az M4-en(népszavazás a bevándorlásról 1000x naponta). 1971-ben Ajax-Panathinaikos döntőt rendeztek a BEK-ben, a görögök edzője Puskás Ferenc volt. Vitray Tamás úgy kommentálta le a meccset hogy egyszer egy szóval sem említette hogy ki a Panathinaikos edzője, mert nem szabadott. Most megint ugyan itt tartunk vagy mi?
Nem szeretnék abban állást foglalni, hogy szándékosan mellőzte-e a menekült lányt, vagy sem, (bőven benne van, hogy igen) nem is láttam az adott futamot. Egyet tudok, hogy amire Knézy hivatkozik, hogy technikai problémák voltak a közvetítés alatt, hogy kezdésre épphogy beesett stúdióba és helyenként képe sem volt, az mind igaz, bármennyire is humbug kifogásnak tűnik.
Talán annyit még a történethez, hogy még mielőtt kiutazott kérdeztem Székely Dávidot, hogy mit fog mondani a menekült csapatról a megnyitón és teljes természetességgel mondta, hogy "Hát mit? Hát azt, hogy menekült válogatott." Ha volt is bármilyen felsőbb utasítás, az még akkor nem érkezett meg. De a megnyitó közvetítésből sem tűnt úgy, hogy bármilyen negatív felhang lenne.
A magyar Eurosporton meg nem tudom, mi kapcsán és hogyan került szóba, tudtommal ott nem megy az olimpia:)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rio 2016

#54 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hallottátok/olvastátok Knézy Jenő esetét a menekült színekben induló úszóval? Tegnap élőben közvetített egy női 100m pillangó futamot, amin indult egy Szíriából Németországba szökött 18 éves lány, aki az olimpiai zászló alatt indult a versenyen. Knézy a közvetítésben kb. mindenki nevét és származását felsorolta, őt meg kihagyta mintha nem is létezne. A magyar Eurosport-on bezzeg beszéltek arról hogy ez egy újdonság az olimpiák történetében és beszéltek konkrétan a lányról, mivel ez teljesen adta magát egy amúgy érdektelen futamon, de a közmédiában úgy kell tenni mintha ott se lett volna az uszodában.

Nem a menekült-kérdésben akarok állást foglalni, mert szerintem nem is tartozik ide, de szerintem elég nevetséges ez az egész, főleg ha megnézitek hogy milyen hirdetések vannak két közvetítés között az M4-en(népszavazás a bevándorlásról 1000x naponta). 1971-ben Ajax-Panathinaikos döntőt rendeztek a BEK-ben, a görögök edzője Puskás Ferenc volt. Vitray Tamás úgy kommentálta le a meccset hogy egyszer egy szóval sem említette hogy ki a Panathinaikos edzője, mert nem szabadott. Most megint ugyan itt tartunk vagy mi?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Rio 2016

#55 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Tegnap egy adott ponton így álltunk, #HUNbelievable:
Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Rio 2016

#56 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:4 gólos előnyből csak döntetlenre futotta a szerbek ellen vízilabdában. Kezdésnek azért nem rossz ahhoz képest mennyire őket tartják a favoritoknak.
Lélektanilag lett volna inkább fontos a győzelem, az elmúlt pár évben nem nagyon sikerült legyőzni őket, de reméljük ha találkozunk majd még velük, akkor ez nem lesz probléma.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Rio 2016

#57 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

4 gólos előnyből csak döntetlenre futotta a szerbek ellen vízilabdában. Kezdésnek azért nem rossz ahhoz képest mennyire őket tartják a favoritoknak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Rio 2016

#58 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Tegnap elkezdődött a férfi labdarúgótorna az olimpián, lett pár érdekes eredmény..

Brazília - Dél-Afrika 0-0 Elég nagy szégyen a szégyen a braziloknak hazai pályán leseggelni ilyen nevekkel.. Neymar, Marquinhos, Renato Augusto, Gabriel Jesus, Gabigol, Maia(akit most szóba hoztak velünk), Rafinha
... Felipe Anderson, Luan - őt is számos nagyobb klub vinné a Gremiotól. Szóval támadó szellemű emberekkel el vannak eresztve rendesen még úgy is, hogy Douglas Costa sérülés miatt végül nem lehet ott a csapatban az előzetes névsorhoz képest.
Amúgy a kiállításig egészen szépen játszottak a dél-afrikaiak, majdhogynem egyenlő partnerek voltak, utána borult csak fel a pálya, amit végül nem sikerült gólra váltaniuk Neymaréknak.

Gabriel Barbosa (Gabigol) a másik, akit nagy tehetségként aposztrofálnak és szóba hozták velünk is (27 millió font körüli összegért, ha jól rémlik), hát én nem vagyok tőle hanyatt esve, nekem a mozgása sem tetszik.
Николаевич írta: Amúgy Mikel az egyetlen olimpikonunk? U19-U21-es csapatokból meg loan squadból nem ment még valaki?
Én úgy néztem, hogy csak ő ment egyedül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rio 2016

#59 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
Hawaii írta:
Николаевич írta:Nigéria - Japán 5-4 (Mikel tizes mezben és szerepkörben :D )
A válogatottban mindig is ebben a szerepkörben játszott.

Tudom, de minek? Tíz éve nézem ezt az embert, nem túl sok kreatív megoldást láttam tőle. Tegnap sem lőtt gólt vagy adott gólpasszt, pedig 88 percig pályán volt és 5 gól esett. Na mindegy ők tudják.

Amúgy Mikel az egyetlen olimpikonunk? U19-U21-es csapatokból meg loan squadból nem ment még valaki?
Ezen a poszton is kezdett anno norvégiában. Amúgy meg akármilyen hülyén hangzik, még így is a legkreatívabb egy nigériai válogatottban :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rio 2016

#60 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
Николаевич írta:Nigéria - Japán 5-4 (Mikel tizes mezben és szerepkörben :D )
A válogatottban mindig is ebben a szerepkörben játszott.

Tudom, de minek? Tíz éve nézem ezt az embert, nem túl sok kreatív megoldást láttam tőle. Tegnap sem lőtt gólt vagy adott gólpasszt, pedig 88 percig pályán volt és 5 gól esett. Na mindegy ők tudják.

Amúgy Mikel az egyetlen olimpikonunk? U19-U21-es csapatokból meg loan squadból nem ment még valaki?

Lezárt