EURO 2016

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#361 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:Attól függetlenül, hogy Giroud ma gólt szerzett, én nem erőltetném... Egy Martial - Griezmann - Payet hármas szerintem jobban adná (ha persze 4-3-3-ban gondolkodunk). Kanté pedig megint mindenhol ott volt, hihetetlen a gyerek.
Az is milyen gól volt? Ez az istenbarma Tatarusanu először kéri a faultot és utána gondol arra, hogy a labdát is el kellett volna ütni. Pedig nem is volt olyan egyértelmű kapustámadás, mint amennyire ő kikérte. Nem tudom miért ilyen ütni való barom az összes román szövetségi kapitány, hogy nem veszik észre, hogy Pantilimon ezerszer jobb kapus. Egyértelmű, hogy Martiallal (vagy Benzemaval, khm) többre mennének elől. Mondjuk tegnap Griezmann is siralmasan szar volt.
kecske01 írta:
rafanadal írta:A szurkolás alapján nehéz eldönteni kik vannak hazai pályán. Mióta lettek a franciák is chips zabáló közönség?
Azért a Francia Himnusz az meleg volt nagyon . Zenget a stadion. De ez elvárható is a körülmények miatt.
Azt nem láttam, mert lekéstem a kezdésről, de utána feltűnően sokszor csak a román szurkolói rigmusok hallatszottak.
Hawaii írta:
laczze írta:Azért ne hasonlítsuk már össze a Norvégokat a Franciákkal.
Alap dolognak kellett lennie hogy megverjük őket ha már itt akarunk lenni, semmivel nem jobb csapat mint mi és egyedül a Norvégok szerint kellett volna oda vissza kikapni nem mások és nem is mi szerintünk!
Viszont ezt a fajta játékjavulást ( nyilván a franciák is aluk teljesítettek ) amit a Románok lenyomtak megsüvegelendő...
Én egy ilyent nem érzek a Magyar csapatban és ezzel nem nézem le őket csak szimplán ez van.
Pedig a Románok nem kifejezetten jobbak nálunk ellenük lenne esélyünk továbbjutni de ilyen villanásokra nekünk nem sok esélyünk van.
De ne legyen igazam!
RIA RIA
HUNGÁRIA!!!
Én nem érzem azt az óriási lélektani szakadékot a magyar és a román válogatott között, amiről beszélsz. A románok játékában kb semmi elképzelés nem volt, 2x10 percig tudtak felpörögni, és focira emlékeztető dolgot csinálni, a meccs többi részében próbálták inkább széttördelni a franciák játékát, ami azért elég jól működött is. Azt, hogy mi hogyan játszottunk volna a franciák ellen, ezt szerintem kb lehetetlen megmondani, de erősen kétlem, hogy beleszaladtunk volna egy nagyobb verésbe, látva néhány francia játékos nagyon gyenge formáját (Griezmann, Pogba, Matuidi és még Giroud is ide sorolható a gólja ellenére is).
Pont azért mutattak gyenge formát a franciák, mert a románok széttördelték a játékukat és nem tudták felvenni a ritmust. Akárhogy is nézem ilyen szintű játéktördelésre és villanásokra szerintem a magyarok nem lettek volna képesek, de cáfoljanak rám a portugálok ellen mondjuk. Szurkolok én nekik, de szerintem az EB 3 leggyengébb csapata között vannak sajnos az albánokkal és az észak-írekkel karöltve.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: EURO 2016

#362 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:Azért ne hasonlítsuk már össze a Norvégokat a Franciákkal.
Alap dolognak kellett lennie hogy megverjük őket ha már itt akarunk lenni, semmivel nem jobb csapat mint mi és egyedül a Norvégok szerint kellett volna oda vissza kikapni nem mások és nem is mi szerintünk!
Viszont ezt a fajta játékjavulást ( nyilván a franciák is aluk teljesítettek ) amit a Románok lenyomtak megsüvegelendő...
Én egy ilyent nem érzek a Magyar csapatban és ezzel nem nézem le őket csak szimplán ez van.
Pedig a Románok nem kifejezetten jobbak nálunk ellenük lenne esélyünk továbbjutni de ilyen villanásokra nekünk nem sok esélyünk van.
De ne legyen igazam!
RIA RIA
HUNGÁRIA!!!
Én nem érzem azt az óriási lélektani szakadékot a magyar és a román válogatott között, amiről beszélsz. A románok játékában kb semmi elképzelés nem volt, 2x10 percig tudtak felpörögni, és focira emlékeztető dolgot csinálni, a meccs többi részében próbálták inkább széttördelni a franciák játékát, ami azért elég jól működött is. Azt, hogy mi hogyan játszottunk volna a franciák ellen, ezt szerintem kb lehetetlen megmondani, de erősen kétlem, hogy beleszaladtunk volna egy nagyobb verésbe, látva néhány francia játékos nagyon gyenge formáját (Griezmann, Pogba, Matuidi és még Giroud is ide sorolható a gólja ellenére is).

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: EURO 2016

#363 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hawaii írta:
laczze írta:Ilyenkor azér kicsit felbasz/elszomorít, hogy a Románok mit lemeccselnek a házigazda Franciákkal és kinézem ezt más hasonló kaliberű csapatbol is mint mi csak magunkból nem. Mi már sima meccsen kaptunk volna 3 gólt kb.
Ja és elvileg a norvégok ellen is oda-vissza ki kellett volna kapnunk. Nem szeretem, amikor ennyire lenézik a csapatot, mert ha vmiből kitűnünk a mezőnyből, az pont a küzdeni akarás.
Azért ne hasonlítsuk már össze a Norvégokat a Franciákkal.
Alap dolognak kellett lennie hogy megverjük őket ha már itt akarunk lenni, semmivel nem jobb csapat mint mi és egyedül a Norvégok szerint kellett volna oda vissza kikapni nem mások és nem is mi szerintünk!
Viszont ezt a fajta játékjavulást ( nyilván a franciák is aluk teljesítettek ) amit a Románok lenyomtak megsüvegelendő...
Én egy ilyent nem érzek a Magyar csapatban és ezzel nem nézem le őket csak szimplán ez van.
Pedig a Románok nem kifejezetten jobbak nálunk ellenük lenne esélyünk továbbjutni de ilyen villanásokra nekünk nem sok esélyünk van.
De ne legyen igazam!
RIA RIA
HUNGÁRIA!!!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#364 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

rafanadal írta:A szurkolás alapján nehéz eldönteni kik vannak hazai pályán. Mióta lettek a franciák is chips zabáló közönség?
Azért a Francia Himnusz az meleg volt nagyon . Zenget a stadion. De ez elvárható is a körülmények miatt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#365 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Payet elképesztő, hogy mennyire kilógott a csapatból természetesen felfele. Kár, hogy már 29 éves.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#366 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Attól függetlenül, hogy Giroud ma gólt szerzett, én nem erőltetném... Egy Martial - Griezmann - Payet hármas szerintem jobban adná (ha persze 4-3-3-ban gondolkodunk). Kanté pedig megint mindenhol ott volt, hihetetlen a gyerek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: EURO 2016

#367 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:Ilyenkor azér kicsit felbasz/elszomorít, hogy a Románok mit lemeccselnek a házigazda Franciákkal és kinézem ezt más hasonló kaliberű csapatbol is mint mi csak magunkból nem. Mi már sima meccsen kaptunk volna 3 gólt kb.
Ja és elvileg a norvégok ellen is oda-vissza ki kellett volna kapnunk. Nem szeretem, amikor ennyire lenézik a csapatot, mert ha vmiből kitűnünk a mezőnyből, az pont a küzdeni akarás.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: EURO 2016

#368 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Tippversenyen szerzett csapatpont:0. :mrgreen:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#369 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Kanté fantasztikus játékos...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#370 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:Ilyenkor azér kicsit felbasz/elszomorít, hogy a Románok mit lemeccselnek a házigazda Franciákkal és kinézem ezt más hasonló kaliberű csapatbol is mint mi csak magunkból nem. Mi már sima meccsen kaptunk volna 3 gólt kb.
Jogos. Lényegében egy klasszis mentette meg ma a franciák seggét, mégpedig Payet. A többieket leszedték a pályáról és fel tudtak nőni az ő szintjükre. Minden esetre azért amilyen jó csapatuk van a franciáknak annyira semmit nem mutattak ma Payet kivételével.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: EURO 2016

#371 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Payet se sokáig marad a WHU-ben, zseniális játékos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: EURO 2016

#372 Hozzászólás Szerző: Dante »

Meccs elejétől kezdve annak szurkoltam hogy 2-1 legyen, ennyi is az eredmény, erre most látom hogy valamiért 1-0-t tippeltem :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: EURO 2016

#373 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ilyenkor azér kicsit felbasz/elszomorít, hogy a Románok mit lemeccselnek a házigazda Franciákkal és kinézem ezt más hasonló kaliberű csapatbol is mint mi csak magunkból nem. Mi már sima meccsen kaptunk volna 3 gólt kb.
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#374 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A szurkolás alapján nehéz eldönteni kik vannak hazai pályán. Mióta lettek a franciák is chips zabáló közönség?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#375 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:
Szabi írta:
royston írta:Valaki érez bombameglepetést?
Tudom, hogy nem így szántad, de ez a szófordulat manapság eléggé kétjelentésű. :wink: Egyébként én is biztosra veszem a franciák győzelmét.
Szerintetek Kassainak a Lapok helyett a románoknak rontotthúst, vagy inkább sárga és vörösrezet kéne mutogatnia?
Remélem azért büszke vagy ennek a hozzászólásodnak a minőségére. Megütöttél egy nagyon komoly szintet. :P
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: EURO 2016

#376 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Az lenne a legjobb hogyha mindkét csapat kikapna...
Blue is the Colour

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: EURO 2016

#377 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:
royston írta:Valaki érez bombameglepetést?
Tudom, hogy nem így szántad, de ez a szófordulat manapság eléggé kétjelentésű. :wink: Egyébként én is biztosra veszem a franciák győzelmét.
Szerintetek Kassainak a Lapok helyett a románoknak rontotthúst, vagy inkább sárga és vörösrezet kéne mutogatnia?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#378 Hozzászólás Szerző: Szabi »

royston írta:Valaki érez bombameglepetést?
Tudom, hogy nem így szántad, de ez a szófordulat manapság eléggé kétjelentésű. :wink: Egyébként én is biztosra veszem a franciák győzelmét.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: EURO 2016

#379 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta:
cech19960320 írta:
Dízel írta:Nem lesz EB tipp verseny az oldalon? :)
nem volt elégszer belinkelve még?
Bocsanat, lusta voltam lejjebb görgetni egy kicsit! :)
na látod :P

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: EURO 2016

#380 Hozzászólás Szerző: Dízel »

cech19960320 írta:
Dízel írta:Nem lesz EB tipp verseny az oldalon? :)
nem volt elégszer belinkelve még?
Bocsanat, lusta voltam lejjebb görgetni egy kicsit! :)

Lezárt