EURO 2016

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#121 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
mikel12 írta:EB legpocsekabb meccse. Ha holnap nyernenk, realis eselyunk lenne a negy koze.
Borzalmas volt ez a wales-észak-ír. Minden elismerésem az észak-íreké és a bunkeré hogy idáig jutottak, de semmi közük a focihoz...
Szánalmas, engem ennyire válogatott még nem idegesített soha szerintem... A bunker az egyik dolog, ezek még 0-1-nél is az eredményt védték (és a játékot ölték) a lengyelek és a németek ellen is, ezen a két meccsen írd és mond összesen 4(!) db kapuralövésük volt (1 db talált kaput 180 perc alatt, összesítve 40 percenként egy próbálkozás...) úgy, hogy a németek már korán, míg a lengyelek is az 50. percben már vezettek ellenük, tehát meg sem fordult a fejükben a góllövés gondolata. Mindig megúszták a komolyabb verést, pedig kijárt volna nekik, a németek ellen a falábú Müller egymaga rúghatott volna öt gólt kb., simán lehetett volna egy 8-0. Az ukránok ellen valahogy összejött a győzelem, bár ez inkább Yarmolenkóék szegénységi bizonyítványa volt és a teljesítményük koronája ezen az EB-n, hogy ettől a hitvány brigádtól ki tudtak kapni.

A másik idegesítő pont pedig az ócska játékoskeretük, ilyen leselejtezett (Evans), kiégett (Lafferty), öreg (McAuley), középkategóriás (mondhatnám egy szóval, hogy szar) PL (inkább csak WBA)-játékosok, illetve jórészt Championship és skót PL-beli emberkékből állt a valamikor 5 középhátvéddel (Hughes, McNair, Baird, Evans, McAuley) és 8 védekező felfogású játékosból kiküldött csodaegyletük... Kreativitás szikrája sem volt felfedezhető, kb. Davis a Sotonból volt az egyetlen olyan emberük, akibe szorult némi labdaérzék, a többiekbe semmi. Meg az a Laffety volt a kabalájuk és sztárjuk, aki a gólszegény kieső Norwich kb. ötödik számú centere volt és pályát nem látott egész évben, még a másodosztályban kölcsönbe se nagyon. Viccnek is rossz...

Éppen elég volt belőlük ennyi, hála a jó égnek kiestek végre, a foci megcsúfolása volt nagyjából, amit ezen a tornán hoztak. Remélem egy jó hosszú ideig megint nem látnak kontinenstornát. Három meccsből kettőn a 0-1-et védték, egy EB-n, hangsúlyozom... :)
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#122 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Amennyire szép és látványos focit toltak a horvátok a csoportkör alatt annyira semmi volt ez a mai teljesítmény. Pedig ők tűntek a meglepetéscsapatnak akik sokra vihetik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: EURO 2016

#123 Hozzászólás Szerző: broduer »

De megérdemli ez a horvát csapat... vagyis inkább az a zseni aki egy ilyen csapatot ki küld beszari módon buszozni. Gyalázat !! :D Bár a portugálok is megérdemelték volna ugyanezt a sorsot...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#124 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem eshetne ki mindkét csapat a büdös picsába?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#125 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azért nem gondoltam volna, hogy pont egy ilyen jónak ígérkező horvát-portugál hozza le a nulla kaput eltaláló lövést 90 perc alatt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: EURO 2016

#126 Hozzászólás Szerző: emsanya »

mikel12 írta:EB legpocsekabb meccse. Ha holnap nyernenk, realis eselyunk lenne a negy koze.
Borzalmas volt ez a wales-észak-ír. Minden elismerésem az észak-íreké és a bunkeré hogy idáig jutottak, de semmi közük a focihoz...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#127 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

EB legpocsekabb meccse. Ha holnap nyernenk, realis eselyunk lenne a negy koze.
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#128 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nagy meccs lehetett. Hatalmas gólt lőtt Shaqiri. A büntetőpárbajról valakinek van videója? Én még nem találtam sehol sem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#129 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sajnalom Svajcot, ket eve a 119.percben a VB-n Argentina ellen, most meg tizenegyesekkel kaptak ki a lengyelektol a 16 kozott.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#130 Hozzászólás Szerző: Megyó »

mikel12 írta:Mekkora gol Shaqiri, jezusom.
Remélem elviszik.. nem a Stokeban lenne a helye..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#131 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mekkora gol Shaqiri, jezusom.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2016

#132 Hozzászólás Szerző: marknagy »

http://www.origo.hu/foci-eb-2016/elozet ... edese.html" onclick="window.open(this.href);return false;
,,Elkéstek az edzésekről, nyomták a számítógépes játékokat, a neten lógtak. Az életvitelük is fegyelmezetlen volt. 2011-ben, például, Eden Hazard-t lecserélték a Törökország elleni Eb-selejtezőn. Meg sem várta a meccs végét, kiment, és hamburgerezni kezdett a stadion mellett."
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: EURO 2016

#133 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fantasztikus teljesítményt nyújtottunk ezen a három meccsen, le a kalappal..

Az osztrákok ellen szervezettségből és tökösségből vizsgáztunk ötösre, Izland ellen megmutattuk hogy tudunk mi is 70%-os mezőnyfölényt és komoly nyomást elérni sikeresen, a portugálok ellen meg bemutattuk hogy nem szabad kitámadni ellenünk mert tudunk gólt lőni ha arról van szó.

Nagyon régóta járok ki válogatott meccsekre, a mostani selejtezőkön kifejezetten aktív lettem, ezért nagyon sajátomnak érzem a sikert. Tudom most 10 millió ember csapata lett a válogatott és tényleg nagyon jó látni hogy a magyarok egy emberként örülnek a sikereknek, de még jobban örülök azoknak az embereknek akik az elmúlt években rendszeresen kijártak vagy akár csak a tévé előtt is de szurkoltak a válogatottnak a fanyalgás helyett.

Belgium.. hát nem lesz könnyű. Ők az esélyesebbek, de könnyű belga sikert(3-0, 4-0) nem tudok elképzelni. Meg fogjuk cibálni a bajszukat. Se az olaszoknak, se a svédeknek nem tudták igazán feltörni a védelmét, az írek meg botrányosan védekeztek. Ha hozzuk a legjobb formánkat akkor minimum meg fognak izzadni Hazardék, ha ez összejön akkor meg már mindegy minden. Megmutattuk hogy helyünk volt ezen a tornán. Vereséggel kezdtünk az északírek ellen, de így is ott vagyunk Európa legjobb 16 csapata között, ezt már nem vehetik el tőlünk és nem lehet a szerencsére meg Platinire fogni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#134 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mondjuk a mai meccsükből azért nem vonnék le nagy következtetést, mert ma a céljuk mindenáron a vereség elkerülése volt, próbálkoztak támadni is, de azért közel se teljes elánnal, Vertonghen is máskor tízszer többször rohangál fel. Nyilván nem fognak lebecsülni minket, nem fognak fejvesztve rohamozni, de azért én inkább azt a forgatókönyvet tudom elképzelni, ami az írek ellen volt, hogy bekkelésre leszünk kényszerítve. Remélhetőleg gyengébb napot fognak ki, mert különben nem sok esélyünk lesz sajnos, legalábbis én így látom. De ne legyen igazam...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#135 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lukaku ma is kihagyott minden ziccert, csak azt lőtte be amin lesen állt... Hazard mondjuk ha nem is volt látványos, de volt pár kulcspassza, például a gólt megelőzően is, ami elég nagy veszélyt jelentett. Mondjuk azon szakadtam, hogy nem egy kontránál előbb ért fel Vertonghen a svéd kapu elé mint Hazard, lusta f*sz. :D

Az idióta Wilmots meg úgy se mer belenyúlni a csapatába. Nem tudom Dembelé sérült-e vagy nem, de remélem kihagyja a csapatból, ezzel is minket segítene, vele sokkal gördülékenyebb volt a játékuk mint Nainggolannal. Ők az esélyesebbek, szó se róla, de ha választani lehetett volna a viszonylag erős csapatok közül, egyértelműen a belgák.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#136 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Wilmots amekkora idióta, én már semmin se lepődnék meg, az lenne a legjobb, ha elzavarnák már onnan... Hátul elég sebezhetőek a belgák, tehát nem halott ötlet a gólszerzés. Most az egyszer remélem, hogy marad a csapat a belgáknál és Carrasco kezd, mert Mertens könnyebben bohócot csinálna Langból, ha betömörülünk, abban ő nagyon jó sajnos. Hazard is elég szürke, remélhetőleg nem ellenünk kel életre. A legnagyobb aggályom viszont Lukaku, az eddigi meccseinken nem volt hozzá hasonló center az ellenfeleknél.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#137 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem lebecsülve senkit, de ha szerencsénk van, elég nagyot szólhat a magyar csapat. A belgák ellen például képesek lehetünk tizikig kihúzni a meccset, bár nem lesz egyszerű. Én nem hiszek Wilmotsban, ritka nagy kóklernek tartom, nekünk meg most nagyon ad a szekér. A Wales/Észak-Írország meccs győztese is hasonló kategória, tizikig kihúzhatjuk, bár ellenük még nehezebb lesz, őket nem fogjuk tudni lekontrázni, meg nem olyan esetlen, szedett-vedett csürhe mint a belga csapat. Aztán innentől már tök mindegy lenne, két, hosszabbításra jósolt párharc megnyerése után ez a csapat kifulladna.

Én elvárások nélkül fogom nézni a belgák elleni meccset, innentől már ez jutalomjáték. A másik ágon pedig hajrá Izland!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: EURO 2016

#138 Hozzászólás Szerző: Szabi »

laczze írta:A csoport 1 miért nem 3.at
kap?
Mivel hat csoportelső és négy csoportharmadik van, szerintem elég evidens.

Itt van az ágrajz:
Kép
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: EURO 2016

#139 Hozzászólás Szerző: laczze »

A csoport 1 miért nem 3.at
kap?
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#140 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azért finom kis alsó ág kialakult ahhoz képest, hogy a felsőn kik vannak. Felső ág = 0 favorit a tornát a megelőzően, alsó ág = az összes, német, spanyol, olasz, francia, angol. Felső ágon így a horvátok, lengyelek vagy belgák döntősök lehetnek. Netán a portugálok ha valami csoda folytán összeszedik magukat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Lezárt