EURO 2016

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#201 Hozzászólás Szerző: Chester »

Magyar szurkolók küldték a Norvég Labdarúgó Szövetségnek. :) :) :)

Kép

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: EURO 2016

#202 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Chester írta:Ezek az ukránok mekkora lufik voltak te jó ég.
Pedig a németek elleni első félidő főleg nem volt olyan rossz tűlük, ezért is bíztam Tippmix szempontjából bennük... hát a mai teljesítmény után nagy kár volt...
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: EURO 2016

#203 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezek az ukránok mekkora lufik voltak te jó ég.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2016

#204 Hozzászólás Szerző: marknagy »

mikel12 írta:Oriasit jatszott, en Eleket preferaltam volna meccs elott, de engem meggyozott, hogy a ket meccsen is o jatszon, aztan meglatjuk.
Láttad a magyar csapat című filmet? Akkor érthető, hogy miért kell kezdőnek lennie, na meg a játékintelligenciája neki a legmagasabb a csapatban szvsz. Elek meg valszeg Izland ellen játszik, többen is pihenni fognak.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#205 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Oriasit jatszott, en Eleket preferaltam volna meccs elott, de engem meggyozott, hogy a ket meccsen is o jatszon, aztan meglatjuk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: EURO 2016

#206 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gera <3 Hihetetlen ez a pali.. Régen a cseleiről, ollózásokról és távoli lövésekről volt híres, mostanra viszont tisztán vkp lett belőle.

Kép

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: EURO 2016

#207 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Fura ez az EB, két dologra nagyon jól rámutat:

1. Napjainkban sok az egyszerre 22 pályán lévő játékos, ha jó focit szeretnénk látni. Egyszerűen gyorsabb lett a játék, szervezettebbek lettek a csapatok és így sokkal kevesebb hely van. Ami a játék szempontjából katasztrófális, gyakorlatilag csak akkor látunk jó játékot ha mindkét fél támadólag lép fel, de ez manapság nagyon ritka. Más szempontból meg jó, mert nagyobb eséllyel ver meg bárki bárkit ami hoz egy meglepetés faktort.

2. Ez összefügg az előzővel mivel bárki elkaphat egy meccsen bárkit így ez a 24 csapatos EB elérte célját, reményt ad a kis csapatoknak. Azon kívül, hogy szinte bárki kijuthat, bárki elérhet jó eredményt, mert már a 16 között is (ahova nem nehéz eljutni egy kis csapatnak se) egy meccs dönt ahol bármi lehet. Egy ilyen EB-n sokkal nagyobb esély van, hogy egy kis csapat is jó eredményt érjen el, mégha nem is egy Görög szintű meglepetésre gondolok, de a 4 közé kerülésre is van esély. Eddig a 16 között (ahol csoportkör volt) belefért egy rossz meccs, egy meglepetés eredmény a nagyobb csapatoknak, most az a kiesést jelentheti.
Szinte biztos vagyok benne, hogy a kieséses szakaszban rekord számú hosszabbítás lesz. Hiszen a kis csapatok befognak állni szervezetten védekezni és abból kontrázni és lesz is olyan akinek ez befog jönni.
Ettől függetlenül ez a meglepetésfaktor lesz az EB egyetlen pozitívuma, mert jó meccset nem nagyon fogunk látni. (Olyan jó meccset ami semleges szemmel is jó.)

( Nyilván egy bajnokságban nem jön ki annyira, hogy sok a 22 ember egyszerre a pályán, mert ott ugye pontokat kell szerezni és a kis csapatok se védekezhetnek mindig, mert akkor tuti kiesés, de egy ilyen tornarendszerben ez nagyon kijön)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: EURO 2016

#208 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:Jaj de jó látni, hogy a legvégén kapnak ki az albánok, összes ilyen mocskos mindig buszozó csapat ilyen vereséget érdemelne, ez a legfájdalmasabb. Most vissza a szállásra aztán lehet csomagolni.
Sok választásuk nincs :D, az ilyen csapatoknak, ráaádásul kapufát is rúgtak. Meg olasz edzőjük is van, még inkább erre alapoznak. Engem leginkább a tippmixek miatt idegesít :D, raktam a franciákat, de teljesen megértem az ilyen kiscsapatokat. Baszott szervezettek már a világ minden részén a csapatok, még a leggyengébbek is, elképesztő...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: EURO 2016

#209 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:
gerawba írta:Jaj de jó látni, hogy a legvégén kapnak ki az albánok, összes ilyen mocskos mindig buszozó csapat ilyen vereséget érdemelne, ez a legfájdalmasabb. Most vissza a szállásra aztán lehet csomagolni.

Nem estek még ki :D Románokat ha elverik három pontjuk lesz és harmadikként továbbmehetnek.
Azt azért megnézem (nem csak hogy nyernek, hanem hogy 3 ponttal tovább lehet-e majd menni, mínuszos gólkülönbséggel) :D

Bár ez jó hír abból a szempontból hátha ott 0-1 előtt is átlépik a félpályát a győzelem (továbbjutás) reményében, aztán akkor a románoktól megkapják ami jár nekik.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: EURO 2016

#210 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:Jaj de jó látni, hogy a legvégén kapnak ki az albánok, összes ilyen mocskos mindig buszozó csapat ilyen vereséget érdemelne, ez a legfájdalmasabb. Most vissza a szállásra aztán lehet csomagolni.

Nem estek még ki :D Románokat ha elverik három pontjuk lesz és harmadikként továbbmehetnek.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: EURO 2016

#211 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Jaj de jó látni, hogy a legvégén kapnak ki az albánok, összes ilyen mocskos mindig buszozó csapat ilyen vereséget érdemelne, ez a legfájdalmasabb. Most vissza a szállásra aztán lehet csomagolni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: EURO 2016

#212 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Sheenka írta:Pogba kínosan rossz, mint egy koraszülött őz, csak csetlik-botlik. Kanté viszont minden pénzt megér, ha el lehet hozni akkor el kell.
Némelyik megmozdulásánál Maticra emlékeztet. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#213 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Sheenka írta:Pogba kínosan rossz, mint egy koraszülött őz, csak csetlik-botlik. Kanté viszont minden pénzt megér, ha el lehet hozni akkor el kell.
Nem olyan rossz Pogba azért... de tény hogy Payet és Kanté zseniális. Az előbbi Riquelmere az utóbbi pedig Makelelére emlékeztet. Zsenik, mindkettő.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: EURO 2016

#214 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Pogba kínosan rossz, mint egy koraszülött őz, csak csetlik-botlik. Kanté viszont minden pénzt megér, ha el lehet hozni akkor el kell.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: EURO 2016

#215 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Botrány ez a Deschamps is... 0 szélsővel, 4 belső középpályással...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: EURO 2016

#216 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Hm, 29 éves kor ide vagy oda, Payet játékintelligenciája egészen kivételes. Nem is értem hol volt ő eddig..

A St. Étienne-ben nagyon jól játszott, akkor szó volt róla hogy elhozzuk(2011 január, Guardian és Sky is lehozta), de a Lille-be ment akkor. Ott meg a Marseille-ben volt 1-2 szürkébb éve, a tavalyi marseillei szezonja után tűnt fel újra. Szóval ő azért nem egy Vardy, nem a semmiből tűnt elő, már 2010-ben válogatott volt.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: EURO 2016

#217 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

kecske01 írta:
Megyó írta:Hm, 29 éves kor ide vagy oda, Payet játékintelligenciája egészen kivételes. Nem is értem hol volt ő eddig..
Ezt én se.
Itt:
Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6848
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#218 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:Hm, 29 éves kor ide vagy oda, Payet játékintelligenciája egészen kivételes. Nem is értem hol volt ő eddig..
Ezt én se.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#219 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Hm, 29 éves kor ide vagy oda, Payet játékintelligenciája egészen kivételes. Nem is értem hol volt ő eddig..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#220 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:
Chester írta:Deschampsnak van toke, meg kicsit bearazza pogbat meg griezmannt.

Jó azért hazai pályán Albània ellen berakni Coman-t meg Martial-t nem olyan mint lapot húzni 21-re. Európa legjobb fiatal játékosai, oda fogjàk tenni magukat, nem hiszem hogy Griez meg Pogba hiánya annyira sokat jelentene a kapitány nélküli albánok ellen.
19-re szoktak lapot húzni, 21-re nem lenne értelme. :P

A szlovákok szépen megverték az oroszokat, 3 szép gól született azon a meccsen. Remélem takarodnak haza az oroszok egy Wales elleni vereséget követően.

A románok meg hát ... Iordanescu versenybe szállhat a belgák szövetségi kapitányával a legbalfaszabb címért. Nicolae Stanciu és Sanmartean a padon ülnek míg ilyen Prepelita szintű balfaszok miatt egy-egy védő két ember helyett kell védekezzen. Továbbá egy csapat amelyik nem gyors, de van pár technikás játékosa elől védekezik és kontrákra játszik ... Annyi ész egy helyen, mint ennél a Iordanescunál nem is tudom hogy tud megférni. Ez a csapat ilyen játékosokkal le tudna állni focizni Svájccal simán, de nem, mert ilyen ökör taktikával kell kiállni és fizikailag is olyannyira felkészültek, hogy 60 perc után esnek össze.

Remélem most a franciák nyomatnak egy gólzáport. Ilyet még úgy sem láttunk ezen a tornán.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Lezárt