EURO 2016

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: EURO 2016

#341 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
gerawba írta:
rafanadal írta:Atya ég miket kihagy Albánia. 10 emberrel jobbak, mint Svájc.
Te melyik meccset nézted?
Azt amelyiken kétszer mentek egy az egyben szembe a kapussal és egyikből se lőttek gólt. Legközelebb amikor ezt a fórumozók legbalfaszabb mondatát akarod írni inkább találj ki helyette egy saját véleményt és azt írd le. Köszi.
Erre a hsz-edre elegendő volt ennyi is. :D

Akkor az algoritmusod alapján Svájc meg jobb, mint Albánia, amelyik Albánia meg jobb Svájcnál? :D
Mert Svácjnak volt kb. 6-8 ziccere alsó hangon kapufával, 1on1ekkel tele :D
mikel12 írta:Volt ket ziccere Albanianak, de Svajcnak haromszor annyi. Lehetett volna 4-2, 3-1, de 1-1 semmikepp sem lett volna realis.
Hát 1-1 az tényleg semmiképp, 2-1 Albániának sokkal inkább (rafa szerint is jobbak voltak Svácjnál)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#342 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Volt ket ziccere Albanianak, de Svajcnak haromszor annyi. Lehetett volna 4-2, 3-1, de 1-1 semmikepp sem lett volna realis.
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#343 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Atya ég miket kihagy Albánia. 10 emberrel jobbak, mint Svájc.
Te melyik meccset nézted?
Azt amelyiken kétszer mentek egy az egyben szembe a kapussal és egyikből se lőttek gólt. Legközelebb amikor ezt a fórumozók legbalfaszabb mondatát akarod írni inkább találj ki helyette egy saját véleményt és azt írd le. Köszi.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#344 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:Az angolok azért rendesen kiélik magukat Marseille-ben, ha már otthon "el vannak nyomva"...
https://twitter.com/emmamurphyitv/statu ... 7725729792" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem kiesnek a csoportkörben és mehetnek haza az "elnyomásba". Rohadna meg az egész aki ezért elmegy máshová.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: EURO 2016

#345 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Atya ég miket kihagy Albánia. 10 emberrel jobbak, mint Svájc.
Te melyik meccset nézted?
HAZARD = Messi+Ronaldo

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: EURO 2016

#346 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Az angolok azért rendesen kiélik magukat Marseille-ben, ha már otthon "el vannak nyomva"...
https://twitter.com/emmamurphyitv/statu ... 7725729792" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#347 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Atya ég miket kihagy Albánia. 10 emberrel jobbak, mint Svájc.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: EURO 2016

#348 Hozzászólás Szerző: béla »

laczze írta:Sebők Vili mitt nem nézem az M4 azon részét...
Vicc miket beszél az a faszi :D
Az igaz,de a másik faszinál nem nagyon lehet jobb embert ültetni a stúdióba

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: EURO 2016

#349 Hozzászólás Szerző: laczze »

Sebők Vili mitt nem nézem az M4 azon részét...
Vicc miket beszél az a faszi :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: EURO 2016

#350 Hozzászólás Szerző: béla »

Megyó írta:Nem akarok rosszindulatú lenni, de ez a két ember, aki a stúdióban ül... Én nem tudom kik ők, mert a magyar játékosok közül Gerát ismerem, meg Dzsudzsákot (mert ennyire nem érdekel a magyar foci), de attól, hogy ők eredményes játékosok voltak (?) miért hallgassam ezt a szellemi attrakciót? Nem attól lesz valaki jó elemző, vagy kritikus, vagy kommentátor, hogy jó játékos volt. Rendkívül demoralizáló ez az M4 színvonal.
Két ember alatt Sebők Vilire meg Hegedűs Henrikre gondolsz?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#351 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:Nem akarok rosszindulatú lenni, de ez a két ember, aki a stúdióban ül... Én nem tudom kik ők, mert a magyar játékosok közül Gerát ismerem, meg Dzsudzsákot (mert ennyire nem érdekel a magyar foci), de attól, hogy ők eredményes játékosok voltak (?) miért hallgassam ezt a szellemi attrakciót? Nem attól lesz valaki jó elemző, vagy kritikus, vagy kommentátor, hogy jó játékos volt. Rendkívül demoralizáló ez az M4 színvonal.
Ne kritizálj, tapsolj, ha már mi fizetjük.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: EURO 2016

#352 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Nem akarok rosszindulatú lenni, de ez a két ember, aki a stúdióban ül... Én nem tudom kik ők, mert a magyar játékosok közül Gerát ismerem, meg Dzsudzsákot (mert ennyire nem érdekel a magyar foci), de attól, hogy ők eredményes játékosok voltak (?) miért hallgassam ezt a szellemi attrakciót? Nem attól lesz valaki jó elemző, vagy kritikus, vagy kommentátor, hogy jó játékos volt. Rendkívül demoralizáló ez az M4 színvonal.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: EURO 2016

#353 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez a Xhaka bitang jo vetel lesz az Arsenalba. Oke, hogy Cana nemzeti legenda, de mar egy Liptak jobban lehozta volna.
Ohh Chelsea we love you..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#354 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gereb írta: Ez alátámasztja azt, hogy mekkora egy tetves ország ez a románia.
Ne haragudj, de azért legyek hálás mert láthatok 23 meccset az EB-ből,román(szar) kommentárral, és azokat is előre kiválogatják nekem? Hát b@sszák meg.
Nem. Akkor lehetnék hálás, ha mint magyarországon, anyanyelvemen nézhetném, ingyenesen az összes EB mecscet, és ha netán nincs TV-m, akkor nyugodtan felugorhatnék a csatorna oldalára, ahol online is lehet nézni az adást. Na ezért lehetne hálásnak lenni!
OFF vége!
Nem mondtam, hogy legyél hálás, mert szerintem is siralmas megoldás ez, csak letisztáztam, hogy mi miért történt, mert elég sok téves gondolatod volt.

Na de, hogy legyen ON is: elég nagy favágó meccs ez az albán-svájci. Szépen delfinezett egyet Cana a pirosért.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: EURO 2016

#355 Hozzászólás Szerző: Gereb »

rafanadal írta:
Gereb írta:OFF: A kurv@ ProTV nem adja az összes meccset csak 23-at az 51-ből. Az édes kur.. anyukkat, azt. Mocskos szarházi ge.. banda. És ami a legszomorítóbb az egészbe, hogy valószínűleg a magyarok meccsét sem fogják adni, mert minden nap egy meccset adnak, mégpedig az ,,izgalmasabbnak,, ígérkezőt. És ez madár nyelven annyit tesz, hogy baszni fognak magyar meccset adni. :evil: :evil: :evil:
És persze M4-et nem lehet nézni, mert a médiatörvény tiltja, hogy nem románia csatorna is közvetíthessen meccseket amit megvettek a románok.
Persze egy csatorna azért mégis adja romániában az összes meccset élőben, mégpedig a Dolce Sport(vagy mi). De ez olyan kib@szottúl ritka mifelénk mint a becsületes román, úgyhogy ez is úszott.
Éshát persze a net is olyan fos, hogy tegnap csak a hangért kerestem streamet, és a 240p-ben is megakadt párszor a közvetítés, mert szarnak kihozni kábeles netet 8 kilométerre egy várostól. Úgy ahogy van utálom ezt a szaros országot, és a benne lévő 19 millió hegyből lejött szőrőstalpút.
Ui: bocs a kifakadásért, de ha nem leíróm, akkor összetörtem volna valamit dühömben.
Korrekció: nem a Pro TV a hibás. A nemzeti tv-nek akkora adósságai vannak, hogy nem tudták megvenni az EB-t, így a Dolce Sportnak volt annyi esze, hogy nagyon hamar lecsapott erre a lehetőségre és ők vették meg. Az ő szempontjukból ez egy remek húzás volt, mert a sok rajongó akiknek nincs Dolce Sportjuk (márpedig csak nagyon kevés embernek van) azonnal rohan a szolgáltatóhoz, hogy előfizessen rá és hatalmas bevételre tesznek szert ezáltal. A Pro TV az csak menteni akarta a helyzetet, hogy Románia szerte mégis lehessen valahogy nézni legalább az EB egy részét köztelevízión, viszont mivel a Dolce Sport megelőzte őket és megvette az egész meccset, így mint csak 2. csatorna közvetíthetnek és egy országban két csatorna nem kapja meg a teljes közvetítési jogot, így ők csak napi egy meccset kaptak saját döntés alapján, hogy mikor melyiket közvetíthetik. Úgyhogy ha valakit utálni akarsz, akkor a TVR-t utáld, a Pro TV csak jót tett ebben a helyzetben, mert nélkülük egy meccset se látnál.
Ez alátámasztja azt, hogy mekkora egy tetves ország ez a románia.
Ne haragudj, de azért legyek hálás mert láthatok 23 meccset az EB-ből,román(szar) kommentárral, és azokat is előre kiválogatják nekem? Hát b@sszák meg.
Nem. Akkor lehetnék hálás, ha mint magyarországon, anyanyelvemen nézhetném, ingyenesen az összes EB mecscet, és ha netán nincs TV-m, akkor nyugodtan felugorhatnék a csatorna oldalára, ahol online is lehet nézni az adást. Na ezért lehetne hálásnak lenni!
OFF vége!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#356 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gereb írta:OFF: A kurv@ ProTV nem adja az összes meccset csak 23-at az 51-ből. Az édes kur.. anyukkat, azt. Mocskos szarházi ge.. banda. És ami a legszomorítóbb az egészbe, hogy valószínűleg a magyarok meccsét sem fogják adni, mert minden nap egy meccset adnak, mégpedig az ,,izgalmasabbnak,, ígérkezőt. És ez madár nyelven annyit tesz, hogy baszni fognak magyar meccset adni. :evil: :evil: :evil:
És persze M4-et nem lehet nézni, mert a médiatörvény tiltja, hogy nem románia csatorna is közvetíthessen meccseket amit megvettek a románok.
Persze egy csatorna azért mégis adja romániában az összes meccset élőben, mégpedig a Dolce Sport(vagy mi). De ez olyan kib@szottúl ritka mifelénk mint a becsületes román, úgyhogy ez is úszott.
Éshát persze a net is olyan fos, hogy tegnap csak a hangért kerestem streamet, és a 240p-ben is megakadt párszor a közvetítés, mert szarnak kihozni kábeles netet 8 kilométerre egy várostól. Úgy ahogy van utálom ezt a szaros országot, és a benne lévő 19 millió hegyből lejött szőrőstalpút.
Ui: bocs a kifakadásért, de ha nem leíróm, akkor összetörtem volna valamit dühömben.
Korrekció: nem a Pro TV a hibás. A nemzeti tv-nek akkora adósságai vannak, hogy nem tudták megvenni az EB-t, így a Dolce Sportnak volt annyi esze, hogy nagyon hamar lecsapott erre a lehetőségre és ők vették meg. Az ő szempontjukból ez egy remek húzás volt, mert a sok rajongó akiknek nincs Dolce Sportjuk (márpedig csak nagyon kevés embernek van) azonnal rohan a szolgáltatóhoz, hogy előfizessen rá és hatalmas bevételre tesznek szert ezáltal. A Pro TV az csak menteni akarta a helyzetet, hogy Románia szerte mégis lehessen valahogy nézni legalább az EB egy részét köztelevízión, viszont mivel a Dolce Sport megelőzte őket és megvette az egész meccset, így mint csak 2. csatorna közvetíthetnek és egy országban két csatorna nem kapja meg a teljes közvetítési jogot, így ők csak napi egy meccset kaptak saját döntés alapján, hogy mikor melyiket közvetíthetik. Úgyhogy ha valakit utálni akarsz, akkor a TVR-t utáld, a Pro TV csak jót tett ebben a helyzetben, mert nélkülük egy meccset se látnál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: EURO 2016

#357 Hozzászólás Szerző: Gereb »

OFF: A kurv@ ProTV nem adja az összes meccset csak 23-at az 51-ből. Az édes kur.. anyukkat, azt. Mocskos szarházi ge.. banda. És ami a legszomorítóbb az egészbe, hogy valószínűleg a magyarok meccsét sem fogják adni, mert minden nap egy meccset adnak, mégpedig az ,,izgalmasabbnak,, ígérkezőt. És ez madár nyelven annyit tesz, hogy baszni fognak magyar meccset adni. :evil: :evil: :evil:
És persze M4-et nem lehet nézni, mert a médiatörvény tiltja, hogy nem románia csatorna is közvetíthessen meccseket amit megvettek a románok.
Persze egy csatorna azért mégis adja romániában az összes meccset élőben, mégpedig a Dolce Sport(vagy mi). De ez olyan kib@szottúl ritka mifelénk mint a becsületes román, úgyhogy ez is úszott.
Éshát persze a net is olyan fos, hogy tegnap csak a hangért kerestem streamet, és a 240p-ben is megakadt párszor a közvetítés, mert szarnak kihozni kábeles netet 8 kilométerre egy várostól. Úgy ahogy van utálom ezt a szaros országot, és a benne lévő 19 millió hegyből lejött szőrőstalpút.
Ui: bocs a kifakadásért, de ha nem leíróm, akkor összetörtem volna valamit dühömben.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: EURO 2016

#358 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:Tiopek a mai meccsre?
Szerintem Svác behúzza 2 góllal a Szlovákok is vhogy meg az Angolok is 2.0 al talán.
Albánia emigránsok legyőzik Albániát (Svájcnál 7 albán származású van), angolok az oroszokat és a másik háromesélyes, de talán inkább a szlovákokat mondanám.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: EURO 2016

#359 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tiopek a mai meccsre?
Szerintem Svác behúzza 2 góllal a Szlovákok is vhogy meg az Angolok is 2.0 al talán.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: EURO 2016

#360 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szabi írta:Attól függetlenül, hogy Giroud ma gólt szerzett, én nem erőltetném... Egy Martial - Griezmann - Payet hármas szerintem jobban adná (ha persze 4-3-3-ban gondolkodunk). Kanté pedig megint mindenhol ott volt, hihetetlen a gyerek.
Szerintem ellehet felejteni a 4-3-3-at, Payet-et mindenképp középen kell játszani, ő szervez a legjobban a csapatból, poziciós játékban a szélen veszítenének belőle. Griezmann előtt pedig ott van Coman, jobban illik a csapatba, nagyon jól tartja a labdát, és ügyesen veri meg az emberét. Grízember szerintem világéletében kontracsapatban játszott, akkor se mindig szélsőt, szal egyszerűen nem tudnám megmondani hol a helye ebben a csapatban. Martialt adom, ő a szélről befelé húzva nagyon veszélyes tud lenni. Kantéval az a baj, hogy nem tud mélységből szervezni, csak labdát szerezni, Lasst sajnálhatják, hogy kidőlt. Pogba és Matuidi meg mintha egymást oltották volna ki, vagyis Matuidi nem sok vizet zavart, Pogba meg nem tudta az extrát hozni mert volt más helyette aki csinálta a show-t.
Csatár meg egyszerűen kell, poziciós játékba főleg, Giroud az a franciáknak mint nekünk Szalai, szükséges, mert a darálóban nem veszik el, háttal a kapunak jó és mert persze nincs nála jobb opció.

Szvsz 4-2-3-1- ben állnék fel, Cabaye/Kanté, Pogba/Matuidi - Martial, Payet, Coman - Giroud.

Rafanadallal egyetértek, a román válogatott jobb mint a miénk, szerintem mi rendesen beálltunk volna sündisznóba, románoknak meg azért voltak periódusai amikor veszélyeztettek.
We are the famous, the famous Chelsea!

Lezárt