Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Sorozatok

#481 Hozzászólás Szerző: béla »

Én nem vagyok nagy sorozatos,de a Fargot és a True detective-et megnéztem,és a Sherlock összes részét is láttam.
A Fargo egy kicsit csalódás volt,a TD és a Sherlock viszont nagyon bejött.
És ami miatt igazából írtam: nézi valaki a The League-et? És ha igen,milyen a sorozat?Megéri letölteni?

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#482 Hozzászólás Szerző: easy »

rafanadal írta:Jon szerintem ebben az evadban mar nem lesz. Gondolj csak bele kimenni a falon tul az nem egy fel nap es az esemenyek most annyira szorosan egymas utan tortennek, hogy ha huek akarnak maradni az idovonalhoz, akkor most par reszig Jon nem nagyon lesz.
SPOILER! hát volt :D évad eddigi legjobb része

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#483 Hozzászólás Szerző: Chester »

na, az idei hard knocks nagyon nézős lesz, a texansnál forgatnak

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#484 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gamling írta:
rafanadal írta:
Dante írta:Daenerys még mindig Daario Naharis-szal van, aki ugye a serege egyik vezetője.

Ez volt a 7. rész, az utolsó háromban valami nagyon faszának kellene történnie hogy ne az eddigi leglaposabb évad legyen, bár az egész építkezés a 6-ra.
Stannis-ék biztos eljutnak Winterfell-ig, de van egy olyan érzésem hogy nem fognak örülni neki. Sansa eddigi legirritálóbb részei, Gilly és Sam érdektelen, Kingslanding egyértelmű merre tart élén Little Finger-rel az élen.

Dorne és Meereen kezd érdekes lenni és Jon szála is az lehet ha mutatnak valamit belőle.
Mire gondolsz az alatt, hogy Kings Landing egyertelmu merre tart? Szerintem nem annyira egyertelmu, de kivancsi vagyok te mire gondolsz. Stannisekkel meg szerintem az a helyzet, hogy amennyiben a lanyat felaldozza, marpedig annyira elvetemulten hisz ebben a majom istennoben, hogy fel fogja, akkor megnyerik a csatat Boultonek ellen. Dorne szamomra eleg jelentektelen tovabbra is, viszont sokat ki lehet hozni abbol a szalbol. Jon szerintem ebben az evadban mar nem lesz. Gondolj csak bele kimenni a falon tul az nem egy fel nap es az esemenyek most annyira szorosan egymas utan tortennek, hogy ha huek akarnak maradni az idovonalhoz, akkor most par reszig Jon nem nagyon lesz. Maximum annyit mutathatnak belole hogyan gyozik meg a wildlingokat, hogy bejojjenek a falon belul.
Jon lesz már a következő részben is a rész trailere alapján. Stannis érdekes döntés előtt áll, de nekem furcsa lenne ha feláldozná a lányát. Az eddigi részekben rengetegszer kihangsúlyozták hogy mennyire szereti. Kings Landing szerintem is egyértelmű, az előző részben már utalás is volt rá. Soha ne adj fegyvert a pórnép kezébe mert elszemtelenednek.
Ez jogos. Hat Stannis dontesere kivancsi leszek. Azt is el tudom kepzelni, hogy a lanyat valasztja a satanasszony helyett, de akkor annak is csunya vege lehet. Minden esetre ez a sztori a legforrobb szerintem. Ettol varom a "nagy durranast" ebben az evadban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#485 Hozzászólás Szerző: Chester »

easy írta::D
Kép
mondjuk az tényleg jó, hogy a korábbi két általam nagyon kedvelt sorozatból, a prison breakből és a spartacusból is rogyásig vannak szereplők az arrowban és a flashben :D

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#486 Hozzászólás Szerző: Gamling »

rafanadal írta:
Dante írta:Daenerys még mindig Daario Naharis-szal van, aki ugye a serege egyik vezetője.

Ez volt a 7. rész, az utolsó háromban valami nagyon faszának kellene történnie hogy ne az eddigi leglaposabb évad legyen, bár az egész építkezés a 6-ra.
Stannis-ék biztos eljutnak Winterfell-ig, de van egy olyan érzésem hogy nem fognak örülni neki. Sansa eddigi legirritálóbb részei, Gilly és Sam érdektelen, Kingslanding egyértelmű merre tart élén Little Finger-rel az élen.

Dorne és Meereen kezd érdekes lenni és Jon szála is az lehet ha mutatnak valamit belőle.
Mire gondolsz az alatt, hogy Kings Landing egyertelmu merre tart? Szerintem nem annyira egyertelmu, de kivancsi vagyok te mire gondolsz. Stannisekkel meg szerintem az a helyzet, hogy amennyiben a lanyat felaldozza, marpedig annyira elvetemulten hisz ebben a majom istennoben, hogy fel fogja, akkor megnyerik a csatat Boultonek ellen. Dorne szamomra eleg jelentektelen tovabbra is, viszont sokat ki lehet hozni abbol a szalbol. Jon szerintem ebben az evadban mar nem lesz. Gondolj csak bele kimenni a falon tul az nem egy fel nap es az esemenyek most annyira szorosan egymas utan tortennek, hogy ha huek akarnak maradni az idovonalhoz, akkor most par reszig Jon nem nagyon lesz. Maximum annyit mutathatnak belole hogyan gyozik meg a wildlingokat, hogy bejojjenek a falon belul.
Jon lesz már a következő részben is a rész trailere alapján. Stannis érdekes döntés előtt áll, de nekem furcsa lenne ha feláldozná a lányát. Az eddigi részekben rengetegszer kihangsúlyozták hogy mennyire szereti. Kings Landing szerintem is egyértelmű, az előző részben már utalás is volt rá. Soha ne adj fegyvert a pórnép kezébe mert elszemtelenednek.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#487 Hozzászólás Szerző: easy »

:D
Kép

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#488 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:Daenerys még mindig Daario Naharis-szal van, aki ugye a serege egyik vezetője.

Ez volt a 7. rész, az utolsó háromban valami nagyon faszának kellene történnie hogy ne az eddigi leglaposabb évad legyen, bár az egész építkezés a 6-ra.
Stannis-ék biztos eljutnak Winterfell-ig, de van egy olyan érzésem hogy nem fognak örülni neki. Sansa eddigi legirritálóbb részei, Gilly és Sam érdektelen, Kingslanding egyértelmű merre tart élén Little Finger-rel az élen.

Dorne és Meereen kezd érdekes lenni és Jon szála is az lehet ha mutatnak valamit belőle.
Mire gondolsz az alatt, hogy Kings Landing egyertelmu merre tart? Szerintem nem annyira egyertelmu, de kivancsi vagyok te mire gondolsz. Stannisekkel meg szerintem az a helyzet, hogy amennyiben a lanyat felaldozza, marpedig annyira elvetemulten hisz ebben a majom istennoben, hogy fel fogja, akkor megnyerik a csatat Boultonek ellen. Dorne szamomra eleg jelentektelen tovabbra is, viszont sokat ki lehet hozni abbol a szalbol. Jon szerintem ebben az evadban mar nem lesz. Gondolj csak bele kimenni a falon tul az nem egy fel nap es az esemenyek most annyira szorosan egymas utan tortennek, hogy ha huek akarnak maradni az idovonalhoz, akkor most par reszig Jon nem nagyon lesz. Maximum annyit mutathatnak belole hogyan gyozik meg a wildlingokat, hogy bejojjenek a falon belul.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#489 Hozzászólás Szerző: easy »

marknagy írta:Supergirl pilotját ki nézte meg?

Kezdetnek nem volt rossz, szépen összekötötték a filmmel, egyébként maga a sorozat olyan mint a Flash, csak női főszereplővel.
Egynek elment, de nem fogott meg annyira, hogy majd kövessem a jövőben. Lehet az a baj, h túl sok superhero-s sorozatot nézek már igy is :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#490 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:
marknagy írta:Supergirl pilotját ki nézte meg?

Kezdetnek nem volt rossz, szépen összekötötték a filmmel, egyébként maga a sorozat olyan mint a Flash, csak női főszereplővel.
már leszedtem, de majd megvárom rá a feliratot, elvileg hétvégére lesz. mondjuk láttam a trailert, ami kb lelőtte az egész részt :D
Sorozatbaráton/Indavideon már van felirat :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#491 Hozzászólás Szerző: Dante »

Daenerys még mindig Daario Naharis-szal van, aki ugye a serege egyik vezetője.

Ez volt a 7. rész, az utolsó háromban valami nagyon faszának kellene történnie hogy ne az eddigi leglaposabb évad legyen, bár az egész építkezés a 6-ra.
Stannis-ék biztos eljutnak Winterfell-ig, de van egy olyan érzésem hogy nem fognak örülni neki. Sansa eddigi legirritálóbb részei, Gilly és Sam érdektelen, Kingslanding egyértelmű merre tart élén Little Finger-rel az élen.

Dorne és Meereen kezd érdekes lenni és Jon szála is az lehet ha mutatnak valamit belőle.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#492 Hozzászólás Szerző: Gamling »

rafanadal írta:
kecske01 írta:
rafanadal írta:Na mit szoltol a GoT eheti reszehez? A szar megint meg lett kavarva rendesen.

Nem tudom ki es mit akar az a csavo akivel baszik Daenerys, de szerintem nagy sunyi az a tag es csak fel akarja hasznalni, hogy magas rangba keruljon.
De azért az is hihető, hogy nem pont a rang miatt fekszik csak össze vele. :D 10/10 a sárkánymama.
Hihetonek hiheto. Meger egy par patront a csaj az biztos. De egyszeruen latszik a csavon a hatso szandek es most nem arra a bizonyos hatsora gondolok.
Nekem nem tűnik alattomosnak túlzottan. ( Lehet persze azért mert közben színészt cseréltek, a 3. évad végén borzasztó unszimpatikus volt ) Eddig jó százalékban lőttem be a karakterek jellemváltozásait, csak Jamie ( pozitívan ) és Theon ( negatívan nyilván) tudott meglepni. Persze ettől még lehet Dario egy suttyó, de valahogy nagyon meglepne, eddig eszembe se jutott ilyesmi.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#493 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta:
rafanadal írta:Na mit szoltol a GoT eheti reszehez? A szar megint meg lett kavarva rendesen.

Nem tudom ki es mit akar az a csavo akivel baszik Daenerys, de szerintem nagy sunyi az a tag es csak fel akarja hasznalni, hogy magas rangba keruljon.
De azért az is hihető, hogy nem pont a rang miatt fekszik csak össze vele. :D 10/10 a sárkánymama.
Hihetonek hiheto. Meger egy par patront a csaj az biztos. De egyszeruen latszik a csavon a hatso szandek es most nem arra a bizonyos hatsora gondolok.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#494 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Supergirl pilotját ki nézte meg?

Kezdetnek nem volt rossz, szépen összekötötték a filmmel, egyébként maga a sorozat olyan mint a Flash, csak női főszereplővel.
már leszedtem, de majd megvárom rá a feliratot, elvileg hétvégére lesz. mondjuk láttam a trailert, ami kb lelőtte az egész részt :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#495 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

rafanadal írta:Na mit szoltol a GoT eheti reszehez? A szar megint meg lett kavarva rendesen.

Nem tudom ki es mit akar az a csavo akivel baszik Daenerys, de szerintem nagy sunyi az a tag es csak fel akarja hasznalni, hogy magas rangba keruljon.
De azért az is hihető, hogy nem pont a rang miatt fekszik csak össze vele. :D 10/10 a sárkánymama.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#496 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Supergirl pilotját ki nézte meg?

Kezdetnek nem volt rossz, szépen összekötötték a filmmel, egyébként maga a sorozat olyan mint a Flash, csak női főszereplővel.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#497 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Na mit szoltol a GoT eheti reszehez? A szar megint meg lett kavarva rendesen.

SPOILER!!!
Ezen a Baelishen beszarok. Soha nem birtam a csavot, de egyre inkabb erdekel, hogy mire viszi. Megint az o keze van abban, hogy Cersei (is) birosag ele fog kerulni. A Stannises resz megint kiakasztott. Alig varom, hogy megdogoljon az a voros haju no vegre. Egyeduli jo dolog benne a mellei. A Nights Watchban megint alakul a belso konfliktus. Kivancsi vagyok mi lesz Jon visszateresekor, bar addig szerintem meg sok ido eltelik. A Sansa sztori dogunalom tovabbra is. Varom mar, hogy valami tortenjen ott is. Brienne harcoljon vagy Theon segitsen neki es Ramsay dogoljon meg az egesz Boulton csaladdal egyutt. Szerintem eselyes, hogy ebben az evadban megszabaduljunk toluk, mert Stannis is felejuk menetel. Vegezetul pedig erdekesen alakul a Daenerys sztori is. Nem tudom ki es mit akar az a csavo akivel baszik Daenerys, de szerintem nagy sunyi az a tag es csak fel akarja hasznalni, hogy magas rangba keruljon.
SPOILER VEGE!!!

Szerintetek mi lesz az evad fo esemenye?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#498 Hozzászólás Szerző: Dante »

Coldplay + Game of Thrones, szerintem vicces :)
https://www.youtube.com/watch?v=zs7xO5P3Az4

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#499 Hozzászólás Szerző: Gamling »

rafanadal írta:Most kerultem napirendre a GoT-tal. Nem tudom miert mondjatok, hogy ez a legfrissebb resz volt a szezon eddigi legunalmasabbja. Sok szalat fuztek tovabb es egesz fontos dolgok tortentek.

SPOILER!!!
Peldaul ez a majom Baelish akit az elejetol kezdve utalok tovabbra is csodalatosan manipulal mindenkit es mar meg is van a terve hogyan szerzi meg Eszakot. Arya sztorija valoban picit unalmas mar es sokaig nyuzzak. Kozben pedig ott van az, hogy Margaery megy birosag ele, Jamie-t elkaptak Dorneban es Joorah meg Tyrion kalozok koze keveredett. Ez utobbi valoszinuleg csak epizodista esemeny lesz, de legalabb nem unalmas barangolas amig odaernek. En arra leszek kivancsi, hogy ebben az evadban mi lesz a fo esemeny, mi lesz az ahol valamelyik fo szalat lezarjak vagy egyesitenek kettot vagy valtozas kovetkezik be rajtuk. El tudom kepzelni, hogy ebbol a Stannis - Boulton - Baelish harmasbol Eszakert meg ebben az evadban kihoznak valamit. A tobbi sztori most eleg csendes, foleg Daenerysek.
SPOILER VEGE!!!
Spoiler!!!
Én bírtam a 6. részt, az előző volt unalmas. Szerintem is lesz az északi szálból még valami a szezon végére, ha csata nem is. Az évad fő eseménye pedig szerintem Kingslanding-ben lesz. Sose jó felfegyverezni a csürhét............

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#500 Hozzászólás Szerző: Chester »

filmes téma, de nem is, ehhez azért közelebb áll :D

mivel tele van már amerika képregényes sorozatokkal, és a képregények ismerete hiányában nem sokat/eleget tudok róluk, hátha kedvcsinálónak megteszi: mivel pangás lesz a nyáron, eldöntöttem, hogy megnézem az összes dc animációs filmet, szerencsére a legtöbb fent van a neten magyar szinkronnal is, lehet csemegézni :) a flashpoint paradox pl éppen aktuális lehet
http://en.wikipedia.org/wiki/DC_Univers ... nal_Movies" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése