Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#81 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:
rafanadal írta:Szerintem is lesz itt még valami nagy durranás csak nem tudom eldönteni melyik helyszínen. Talán Winterfell a legvalószínűbb.
Szerintem 3 csatajelenet lesz még az évadban. Az egyik akár már a következő részben: Black Fish vs Jamie-re gondolok, mert az már elég jól fel van vezetve. Mondjuk lehet, hogy csak a 9. részre lesz belőle vmi, mert a 7. részben nagyon hanyagolták Targaryen szálat, a következő részben meg gondolom majd róluk lesz több. A másik a Targaryen-Greyjoy szövetség és a Vas szigetek között lehet, bár ez még nagyon nem áll sehogy sem, az is lehet, hogy ez a következő évadra marad. A harmadik pedig Winterfell, de itt még érzek vmi csavart, szvsz Havasék összeállnak majd vkivel, és úgy támadják meg a várat, mert így elég kevesen lennének egy ostromhoz.
SPOILER!

Szerintem az első az semmiség lesz. Túl sima lesz a Lannister army sikere. Nem is értem minek hozták be azt a történetbe ezt a Blackfish dolgot. Lehet én felejtek el róluk valami lényegeset, de eddig elég semmilyen szerepük volt.

A második szerintem is inkább a következő évad.

Winterfellnél meg valószínűleg az lesz, hogy Sansa levelet írt Littlefingernek, hogy küldje az embereket az Eire-ről vagy akárhogy is hívják azt a retardáltak gyülekezete helyet és ők lesznek Snowék segítsége. Az a kérdés, hogy Ramseyéket ki fogja segíteni, nehogy megérkezzen a Lannister army. Egyébként Sandor Clegane visszatérése is fontos lesz, kíváncsi vagyok ő melyik szálhoz fog csatlakozni. Egy nagyon fasza fordulat az lenne ha elmenne Kings Landingbe és ő állna ki a párbajra amelyik Cercei sorsáról szól, megölné a testvérét s ezáltal Cersei-t is. Az nagyot szólna. Továbbá kíváncsi vagyok Arya története hogyan alakul tovább. Az is valószínűleg még fordulatot vesz ebben az évadban most, hogy nincs túl jó egészségi állapotban. Kár, hogy két évadon át edzették, hogy aztán semmi ne legyen belőle. Időpazarlás volt ez az egész Braavos-i kiruccanás így az eddigiek alapján.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#82 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta:
rafanadal írta:Szerintem is lesz itt még valami nagy durranás csak nem tudom eldönteni melyik helyszínen. Talán Winterfell a legvalószínűbb.
Szerintem 3 csatajelenet lesz még az évadban. Az egyik akár már a következő részben: Black Fish vs Jamie-re gondolok, mert az már elég jól fel van vezetve. Mondjuk lehet, hogy csak a 9. részre lesz belőle vmi, mert a 7. részben nagyon hanyagolták Targaryen szálat, a következő részben meg gondolom majd róluk lesz több. A másik a Targaryen-Greyjoy szövetség és a Vas szigetek között lehet, bár ez még nagyon nem áll sehogy sem, az is lehet, hogy ez a következő évadra marad. A harmadik pedig Winterfell, de itt még érzek vmi csavart, szvsz Havasék összeállnak majd vkivel, és úgy támadják meg a várat, mert így elég kevesen lennének egy ostromhoz.
A Black Fish vs Jamie csatát én is nagyon megnézném, de nekem olyan érzésem van hogy nem lesz belőle semmi, valahogy máshogy fogják megoldani. A Targaryen szál már évadok óta egy helyben áll, sztem még tudják húzni egy darabig sajnos.... Jon-ék meg szerintem Kisujjtól kapnak segítséget, nekem elég egyértelmű volt hogy Sansa neki írt (vagy a fogyatékos unokaöccsének, de az kb ugyanaz). Plusz én még a lobogó nélküli testvériségtől várok még valamit, gondolom nem hiába hozták be őket ebben a részben.

Ami nekem nem tetszik, hogy kezd kicsit lazán bánni a halálokkal a sorozat. Visszahozták Jon-t, kiderült hogy Sándor se halt meg, azt is biztosra lehet venni hogy Arya túléli... Aki meghalt az maradjon is úgy, Ned vagy Robb halálánál senkiben sem merült fel hogy még visszatérhetnek, de most ha meghalna egy fő karakter, akkor egyből lehet kombinálni hogy vajon hogy fog visszatérni. Remélem nem folytatják ezt a tendenciát.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#83 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:Az a Hegy, nem halt meg.
Mondjuk a mondat második fele nem igaz, pont ez a lényeg benne :D
nem halt meg úgy mint havas.. csak nagyon a határon volt

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#84 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:Az a Hegy, nem halt meg.
Mondjuk a mondat második fele nem igaz, pont ez a lényeg benne :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#85 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Köszönöm :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#86 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:Az a Hegy, nem halt meg.
És fel is van tuningolva kicsit...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#87 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Az a Hegy, nem halt meg.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#88 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dante írta:
Hawaii írta:Szerintem 3 csatajelenet lesz még az évadban. Az egyik akár már a következő részben: Black Fish vs Jamie-re gondolok, mert az már elég jól fel van vezetve. Mondjuk lehet, hogy csak a 9. részre lesz belőle vmi, mert a 7. részben nagyon hanyagolták Targaryen szálat, a következő részben meg gondolom majd róluk lesz több. A másik a Targaryen-Greyjoy szövetség és a Vas szigetek között lehet, bár ez még nagyon nem áll sehogy sem, az is lehet, hogy ez a következő évadra marad. A harmadik pedig Winterfell, de itt még érzek vmi csavart, szvsz Havasék összeállnak majd vkivel, és úgy támadják meg a várat, mert így elég kevesen lennének egy ostromhoz.
Nem akarom elspoilerezni még csak minimálisan se, de a promo alapján meg fogsz lepődni, legalábbis három csata nem lesz. Az utolsó mondatod körül lehet/van az igazság.

Én Winterfell visszafoglalását, Ramsey megölését és Kisujj szarkavarását tudom elképzelni, a többi esemény megint csak felvezetés lesz szerintem a következő évadra. Még Bran szála adhat hozzá a dolgokhoz, kiderülhet hogy ki ő, mekkora szerepe lesz, illetve hogy még ki az aki fontos lehet a White walkerek ellen (Jon, Daeny)
Egyébként Cersei testőre az ki? Hegynek vmi testvére vagy ő maga csak valahogy visszatért a halálból?
Promót én is láttam nagyon jónak ígérkezik a kövi rész. :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#89 Hozzászólás Szerző: emsanya »

SPOILER!

Sajnálom hogy Aryia végleg eldobja az alakváltás lehetőségét. Sokat kell tenni érte, meg persze elég érdekes, hogy kb. random kell ölni, de ha végig csinálta volna, fasza kis képessége lett volna...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#90 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Szerintem 3 csatajelenet lesz még az évadban. Az egyik akár már a következő részben: Black Fish vs Jamie-re gondolok, mert az már elég jól fel van vezetve. Mondjuk lehet, hogy csak a 9. részre lesz belőle vmi, mert a 7. részben nagyon hanyagolták Targaryen szálat, a következő részben meg gondolom majd róluk lesz több. A másik a Targaryen-Greyjoy szövetség és a Vas szigetek között lehet, bár ez még nagyon nem áll sehogy sem, az is lehet, hogy ez a következő évadra marad. A harmadik pedig Winterfell, de itt még érzek vmi csavart, szvsz Havasék összeállnak majd vkivel, és úgy támadják meg a várat, mert így elég kevesen lennének egy ostromhoz.
Nem akarom elspoilerezni még csak minimálisan se, de a promo alapján meg fogsz lepődni, legalábbis három csata nem lesz. Az utolsó mondatod körül lehet/van az igazság.

Én Winterfell visszafoglalását, Ramsey megölését és Kisujj szarkavarását tudom elképzelni, a többi esemény megint csak felvezetés lesz szerintem a következő évadra. Még Bran szála adhat hozzá a dolgokhoz, kiderülhet hogy ki ő, mekkora szerepe lesz, illetve hogy még ki az aki fontos lehet a White walkerek ellen (Jon, Daeny)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sorozatok

#91 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:Szerintem is lesz itt még valami nagy durranás csak nem tudom eldönteni melyik helyszínen. Talán Winterfell a legvalószínűbb.
Szerintem 3 csatajelenet lesz még az évadban. Az egyik akár már a következő részben: Black Fish vs Jamie-re gondolok, mert az már elég jól fel van vezetve. Mondjuk lehet, hogy csak a 9. részre lesz belőle vmi, mert a 7. részben nagyon hanyagolták Targaryen szálat, a következő részben meg gondolom majd róluk lesz több. A másik a Targaryen-Greyjoy szövetség és a Vas szigetek között lehet, bár ez még nagyon nem áll sehogy sem, az is lehet, hogy ez a következő évadra marad. A harmadik pedig Winterfell, de itt még érzek vmi csavart, szvsz Havasék összeállnak majd vkivel, és úgy támadják meg a várat, mert így elég kevesen lennének egy ostromhoz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#92 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szerintem is lesz itt még valami nagy durranás csak nem tudom eldönteni melyik helyszínen. Talán Winterfell a legvalószínűbb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#93 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hát igen csak már a 8. rész jön megint és vmi nagy durranással lesz vége az évadnak azt lehet megint egy évet várni....isteni.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#94 Hozzászólás Szerző: Gamling »

rafanadal írta:GoT: hát ez a mai jó szar volt. A visszatérő karaktert és az utolsó percek eseményeit kitéve semmi nem történt csak felvezették a sztorikat amiket az évad végén még el akarnak lőni. Mit szóltok mi lesz a visszatérő karakter sorsa?
Érdekes, nekem az előző tűnt gyengébbnek, ez a mai kb rendben volt. Következő rész most már talán tényleg ütni fog, lassan egyik szálon se lehet tovább halogatni a nagy eseményeket.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#95 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ahogy Anyboy írja, elég egyértelmű.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#96 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

rafanadal írta:GoT: hát ez a mai jó szar volt. A visszatérő karaktert és az utolsó percek eseményeit kitéve semmi nem történt csak felvezették a sztorikat amiket az évad végén még el akarnak lőni. Mit szóltok mi lesz a visszatérő karakter sorsa?
cleganebowl :lol:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#97 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

GoT: hát ez a mai jó szar volt. A visszatérő karaktert és az utolsó percek eseményeit kitéve semmi nem történt csak felvezették a sztorikat amiket az évad végén még el akarnak lőni. Mit szóltok mi lesz a visszatérő karakter sorsa?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#98 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Szegyelld magad, hogy csak most kezted el! :D mondjuk nekem a kozepe kicsit csalodas volt, foleg a pilot utan.
Mindig elriasztott a 25 gb, meg suli kezdete óta sokkal kevesebb filmet/sorozatot nézek (ami vicces úgy hogy elég sok köze van a szakomhoz) de amúgy kicsit tényleg szégyellem. Most meg az lesz a baj, hogy várhatom a 2. évadot

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#99 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Annak én is tervezek nekiállni de csak a vizsgám után..
Már csak azért is mert a színész szerintem rohadt jó

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#100 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szegyelld magad, hogy csak most kezted el! :D mondjuk nekem a kozepe kicsit csalodas volt, foleg a pilot utan.

Válasz küldése