Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#41 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:OFF.: HBO Go-n még nincs fent, 12 órával azután hogy elérhetőnek kellene lennie. Vicces hogy ennyire telibeszarják azokat akik fizetnek a szolgáltatásért, torrentről már rég leszedhettem volna. Fb oldalon megy is a panaszkodás rendesen, pár előfizetőtől ma elbúcsúztak.
Már fent van

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#42 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Egy Targaryen-Stark gyerek nagyon erősen bekavarhat a jó Daenerys terveibe is, bár egy érdekházasságot közte és Jon között sem tartok elképzelhetetlennek; bár gyanítom, ez inkább az én fantáziámban létezik csak.

Iszonyú király rész volt, olyan monumentalitással, amivel sorozatban nem találkoztam, de filmek között is nagyjából a Gyűrűk Ura világa fogható hozzá, a könyvtár, a hajók a sárkányokkal, King's Landing, hihetetlenül szép munka illetve a zeneválasztást is nagyon eltalálták, méltó lezárása az évadnak.

Baelish szerintem túlságosan perifériára szorult ezzel a King of the North-szal, addig-addig várt vagy váltogatott oldalt, hogy a végén két szék között a padlóra kerül, a vénasszonyok és három ribanc-féle száltól is maximum annyit remélek, hogy beállnak majd valaki mögé, ez lehet Daenerys vagy Jon, ők nem tűnnek elég erősnek, bár ott is van potenciál.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#43 Hozzászólás Szerző: Dante »

OFF.: HBO Go-n még nincs fent, 12 órával azután hogy elérhetőnek kellene lennie. Vicces hogy ennyire telibeszarják azokat akik fizetnek a szolgáltatásért, torrentről már rég leszedhettem volna. Fb oldalon megy is a panaszkodás rendesen, pár előfizetőtől ma elbúcsúztak.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok

#44 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Szóval, azoknak, akik nem olvasták a könyveket/nem emlékeznek a sorozatból régebbről, egy kis gyorstalpaló:
Lyanna Stark Robert Baratheon jegyese volt, de Rheagar Targaryen elrabolta (vagy, mint ahogy cech is írta, megszökött vele), ebből indult ki a teljes Robert-féle lázadás. Ezután Ned apja és bátyja King's Landingbe mentek, hogy ezt számon kérjék Rheagar apján, az őrült királyon, de az magyarázat helyett megölte mindkettőjüket. Robert és a szövetségesei (Starkok, Tullyk, Arrynok) érthető módon fellázadtak, és végül egy csatában Robert személyesen ölte meg Rheagart. Ezután a csata után már egyértelmű volt, melyik fél lesz a győztes. Az addig nem aktív Lannisterek ekkor megjelentek King's Landingnél, és mivel az őrült király azt hitte, hogy segíteni jöttek, kinyitotta nekik a kaput. Nem így történt, a Lannisterek fosztogatást és gyilkolászást rendeztek, és többek között ekkor történt, hogy Rheagar feleségét, aki Oberyn testvére volt, a gyerekeivel együtt megölte a Hegy. Mikor a király megtudta, hogy a Lannisterek nem segíteni jöttek, a rengeteg futótüzével fel akarta gyújtani az egész várost velük és magával együtt, ezért Jaime megölte őt. Ezután ment Ned a húga keresésére és ahogy az első flashbackben látható volt, meg is találta, de még mindig őrizték őt. Jon tehát Rheagar és Lyanna fia (azaz gyakorlatilag Daenerys unokaöccse), de Ned azért mondta, hogy az övé (egy ismeretlen anyától), mert a királlyá koronázott Robert gyűlölte a Targaryeneket, egyrészt mert Rheagar elrabolta a menyasszonyát, másrészt mert egy élő Targaryen veszélyt jelentett volna az uralmára (pl. az első évadban is a világ másik végén lévő Daenerys után is kémkedett). Lyanna belehalt a szülésbe, így Robert végül a neki segítő Tywin lányát vette el.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#45 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gyerekek.. a targaryeneknél volt szokás testvérekkel házasodni, meg Cerseiéknél dugni...
Ned biztos nem dugta volna meg a saját hugát...
Még mindig Lyana. És nem egyszer volt róla szó a sorozatban is hogy Robertnek szánták a lányt, de őt elrabolta, vagy megszökött Rheagar Targaryennel.. utóbbi a valószínübb ahogy az is hogy rheagar gyereke, hiszen Robertnwk nem volt esélye felcsinálni.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sorozatok

#46 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:És mekkora évadzáró volt! Huhú!

SPOILER!!!

Sok mindent el tudtam képzelni Kings Landingben, de ezt nem. Rendes népirtást lenyomtak, többet nincs High Sparrow, Faith Militia, Maester Pycelle, Margeary, Loras és Tommen is öngyilkos lett. Nagyon kemény. Egyébként az a másik Lannister akit lent a katakombákban leszúrtak az is meghalt ugye? Azt nem igazán értettem, hogy az az egy kínzó papnő miért lett külön kiválasztva, hogy őt tovább kínozza Cersei?
Amikor Cersei be volt börtönözve, akkor ő volt az, aki minden nap megkínozta vmilyen úton-módon, de erre Cersei tesz is utalást, azzal, hogy majd most megtudja a papnő, milyen érzés volt bezárva lenni.
rafanadal írta:Következő érdekesség, hogy Baelish megkeverte a szart Winterfellben, hogy Sansat elkezdje Jon Snow ellen irányítani akiről meg Bran visszatekintésébe kiderült, hogy Lynette szülte. Most már csak az a kérdésem, hogy akkor kinek is a gyereke ő? Nem teljesen jött át nekem az a rész. Robert Baratheon és Lyanna gyereke lenne és Ned csak örökbe fogadta?
Nem olvastam a könyvet, de nekem úgy jött le, hogy Lynette és Ned közös gyermeke Jon, vagyis ez annyit tesz, hogy a valóságban egyáltalán nem fattyú, hanem 100% Stark, ami azért rendesen megkavarhatja a lapokat, hiszen ha ezt megtudja, akkor jogosan követelheti magának a vastrónt.
rafanadal írta:Varys szépen szerzett pár szövetségest a Martell vénasszony és Dorne személyében a Lannisterek ellen. Azok a szálak is most már szépen kezdenek összeérni. Arya egy egész családot kiirtott, végre nekifogott ő is tevékenykedni. Végezetül pedig Daenerys útjára indult Theonékkal. Ott azt mondjuk nem értettem, hogy Dario Naharis miért kellett ott hagyni Meereenben?
Naharist azért kellett otthagyni, mert a Hét Királyságban teher lett volna, hiszen Daenerysnek majd valszeg érdekházasságo(ka)t kell kötnie a vastrón érdekében, ehhez pedig nyilván nem passzol Naharis. A másik, hogy meg kell védenie vkinek Mereent is, bár szerintem ez inkább csak ürügy.
rafanadal írta:Rohadt jó kis utolsó két részt összehoztak ebben az évadban. Most már látszik azért, hogy elfogytak a szálak és kezdenek összeérni a dolgok. Kíváncsian várom a következő évadban hová kerül a hangsúly. Lényegében maradtak a Lannisterek az ellenségeikkel mindenhonnan, Arya, Winterfell, Daenerys és Bran aki szerintem hamarosan csatlakozik a Winterfell sztorihoz, mert általa lesz konfliktus Sansa és Jon között amit Baelish megint a javára akar majd fordítani.

SPOILER VÉGE!!!
Következő évadban szerintem jönnek majd a Mások, úgyhogy még az is lehet, hogy félreteszik majd az ellentéteiket, és összefognak, bár erre perpill nem sok esélyt látok.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#47 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:
rafanadal írta:És mekkora évadzáró volt! Huhú!

SPOILER!!!

Sok mindent el tudtam képzelni Kings Landingben, de ezt nem. Rendes népirtást lenyomtak, többet nincs High Sparrow, Faith Militia, Maester Pycelle, Margeary, Loras és Tommen is öngyilkos lett. Nagyon kemény. Egyébként az a másik Lannister akit lent a katakombákban leszúrtak az is meghalt ugye? Azt nem igazán értettem, hogy az az egy kínzó papnő miért lett külön kiválasztva, hogy őt tovább kínozza Cersei?

Következő érdekesség, hogy Baelish megkeverte a szart Winterfellben, hogy Sansat elkezdje Jon Snow ellen irányítani akiről meg Bran visszatekintésébe kiderült, hogy Lynette szülte. Most már csak az a kérdésem, hogy akkor kinek is a gyereke ő? Nem teljesen jött át nekem az a rész. Robert Baratheon és Lyanna gyereke lenne és Ned csak örökbe fogadta?

Varys szépen szerzett pár szövetségest a Martell vénasszony és Dorne személyében a Lannisterek ellen. Azok a szálak is most már szépen kezdenek összeérni. Arya egy egész családot kiirtott, végre nekifogott ő is tevékenykedni. Végezetül pedig Daenerys útjára indult Theonékkal. Ott azt mondjuk nem értettem, hogy Dario Naharis miért kellett ott hagyni Meereenben?

Rohadt jó kis utolsó két részt összehoztak ebben az évadban. Most már látszik azért, hogy elfogytak a szálak és kezdenek összeérni a dolgok. Kíváncsian várom a következő évadban hová kerül a hangsúly. Lényegében maradtak a Lannisterek az ellenségeikkel mindenhonnan, Arya, Winterfell, Daenerys és Bran aki szerintem hamarosan csatlakozik a Winterfell sztorihoz, mert általa lesz konfliktus Sansa és Jon között amit Baelish megint a javára akar majd fordítani.

SPOILER VÉGE!!!
Tényleg brutál volt.. Daario azért maradt mert 1, valakinek Meeren környékén is őriznie kell a békét, 2, bezavart volna az uralkodásába és a házasságába.

Arya brutál lesz, szerinten Sansa és Jon között nem lesz nagy konflikt. Melisandret nem utoljára làttuk..

Az a lynette meg lyana vagy hogy írják.. èd még mindig esélyesebb hogy rheagar gyereke..
Jó de Lyananak mi köze lett volna Rheagarhoz?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#48 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:És mekkora évadzáró volt! Huhú!

SPOILER!!!

Sok mindent el tudtam képzelni Kings Landingben, de ezt nem. Rendes népirtást lenyomtak, többet nincs High Sparrow, Faith Militia, Maester Pycelle, Margeary, Loras és Tommen is öngyilkos lett. Nagyon kemény. Egyébként az a másik Lannister akit lent a katakombákban leszúrtak az is meghalt ugye? Azt nem igazán értettem, hogy az az egy kínzó papnő miért lett külön kiválasztva, hogy őt tovább kínozza Cersei?

Következő érdekesség, hogy Baelish megkeverte a szart Winterfellben, hogy Sansat elkezdje Jon Snow ellen irányítani akiről meg Bran visszatekintésébe kiderült, hogy Lynette szülte. Most már csak az a kérdésem, hogy akkor kinek is a gyereke ő? Nem teljesen jött át nekem az a rész. Robert Baratheon és Lyanna gyereke lenne és Ned csak örökbe fogadta?

Varys szépen szerzett pár szövetségest a Martell vénasszony és Dorne személyében a Lannisterek ellen. Azok a szálak is most már szépen kezdenek összeérni. Arya egy egész családot kiirtott, végre nekifogott ő is tevékenykedni. Végezetül pedig Daenerys útjára indult Theonékkal. Ott azt mondjuk nem értettem, hogy Dario Naharis miért kellett ott hagyni Meereenben?

Rohadt jó kis utolsó két részt összehoztak ebben az évadban. Most már látszik azért, hogy elfogytak a szálak és kezdenek összeérni a dolgok. Kíváncsian várom a következő évadban hová kerül a hangsúly. Lényegében maradtak a Lannisterek az ellenségeikkel mindenhonnan, Arya, Winterfell, Daenerys és Bran aki szerintem hamarosan csatlakozik a Winterfell sztorihoz, mert általa lesz konfliktus Sansa és Jon között amit Baelish megint a javára akar majd fordítani.

SPOILER VÉGE!!!
Tényleg brutál volt.. Daario azért maradt mert 1, valakinek Meeren környékén is őriznie kell a békét, 2, bezavart volna az uralkodásába és a házasságába.

Arya brutál lesz, szerinten Sansa és Jon között nem lesz nagy konflikt. Melisandret nem utoljára làttuk..

Az a lynette meg lyana vagy hogy írják.. èd még mindig esélyesebb hogy rheagar gyereke..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#49 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

És mekkora évadzáró volt! Huhú!

SPOILER!!!

Sok mindent el tudtam képzelni Kings Landingben, de ezt nem. Rendes népirtást lenyomtak, többet nincs High Sparrow, Faith Militia, Maester Pycelle, Margeary, Loras és Tommen is öngyilkos lett. Nagyon kemény. Egyébként az a másik Lannister akit lent a katakombákban leszúrtak az is meghalt ugye? Azt nem igazán értettem, hogy az az egy kínzó papnő miért lett külön kiválasztva, hogy őt tovább kínozza Cersei?

Következő érdekesség, hogy Baelish megkeverte a szart Winterfellben, hogy Sansat elkezdje Jon Snow ellen irányítani akiről meg Bran visszatekintésébe kiderült, hogy Lynette szülte. Most már csak az a kérdésem, hogy akkor kinek is a gyereke ő? Nem teljesen jött át nekem az a rész. Robert Baratheon és Lyanna gyereke lenne és Ned csak örökbe fogadta?

Varys szépen szerzett pár szövetségest a Martell vénasszony és Dorne személyében a Lannisterek ellen. Azok a szálak is most már szépen kezdenek összeérni. Arya egy egész családot kiirtott, végre nekifogott ő is tevékenykedni. Végezetül pedig Daenerys útjára indult Theonékkal. Ott azt mondjuk nem értettem, hogy Dario Naharis miért kellett ott hagyni Meereenben?

Rohadt jó kis utolsó két részt összehoztak ebben az évadban. Most már látszik azért, hogy elfogytak a szálak és kezdenek összeérni a dolgok. Kíváncsian várom a következő évadban hová kerül a hangsúly. Lényegében maradtak a Lannisterek az ellenségeikkel mindenhonnan, Arya, Winterfell, Daenerys és Bran aki szerintem hamarosan csatlakozik a Winterfell sztorihoz, mert általa lesz konfliktus Sansa és Jon között amit Baelish megint a javára akar majd fordítani.

SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#50 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

jkopfner írta:Ha valaki még nem találkozott vele, annak erősen ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=RsQ9Fl0VCkk" onclick="window.open(this.href);return false;
Először kicsit olyan Fargo-s beütése volt a trailernek, azt hiszem azt is a Fox gyártja, de a végén ez a zárt dolog eléggé feldobta. Lehet érdemes megpróbálkozni vele. Kösz a tippet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#51 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Ha valaki még nem találkozott vele, annak erősen ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=RsQ9Fl0VCkk" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#52 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

SPOILER!!!!!!
Csak azok nézzék meg akik látták a 9. részt. Óriási. :) (GoT)
https://twitter.com/WOIAF/status/745243300567875585

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#53 Hozzászólás Szerző: Dante »

Spoiler

Szerintem az ijászok nem véletlen nem találták el Jon-t. Volt egy snitt amikor azt mutatták hogy körbelövik, ez ilyen azor ahai-utalás akart szerintem lenni. Csak ő volt lőtávolban, Davos és Tormund akkor még nem volt ott.
Jó nagy f.szságot csinált ami durván 3000 emberébe került (mondjuk eszméletlen volt nézni ahogy aztán lekaszabolt egy tucat embert, már-már Arthur Dayne-i szinten tolja) plusz a Bolton sereg lovassága is ott halt meg az íjászoktól. (min 500 ló + 500 lovas) Szerintem így okés az embersánc, nem volt olyan széles, csak egy helyen magas.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#54 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:
rafanadal írta: Jogos, a szarvast most találta meg. Viszont az a sztori, hogy is volt egészen pontosan? Valamiért Davos nem volt ott ugye és közben történt ez az esemény? Érdekes lesz.

Meg a trailerben van még egy rész Walder Frey és a Lannisterek együtt, mintha a Red Weddingről lenne vágva, az vajon Arya első assassin megmozdulása lesz Walder Frey ellen?
Sztem Arya még csak most indul majd vissza.. Freyéknél szerintem Jamie felé lesz vmi konflikt. Igen, Davos nem volt ott, és ezért nem tud róla.. csak ködösítettek előtte
Nehéz megítélni hogy hogy telik az idő, simán lehet hogy Arya már rég elindult, nem nagyon van viszonyítási alap az egyes helyszínek között, szóval nehéz így megmondani. Ettől függetlenül én se hiszem hogy Arya ott felbukkanhat. Én leginkább királyvárra vagyok kíváncsi, főleg arra hogy Qyburn és Cersei mit találtak ki.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#55 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta: Sztem Arya még csak most indul majd vissza.. Freyéknél szerintem Jamie felé lesz vmi konflikt. Igen, Davos nem volt ott, és ezért nem tud róla.. csak ködösítettek előtte
Az azért kemény kis konfliktus lesz, mert Davos nagyon szerette a kis csajt akit feláldoztak és alapból végig Melisandre ellen volt. Szóval rendesen ki lesz akadva a csávó. :D

Egyébként amennyire be volt harangozva, hogy ebben az évadban visszatér Bran és több szerepet kap annyira eltűnt megint az utóbbi néhány részben. Kíváncsi vagyok mikor történik végre valami jelentős az ő történetével kapcsolatban is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#56 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
cech19960320 írta:
rafanadal írta:SPOILER!!!

Mellesleg a következő rész trailerében van egy olyan jelenet, hogy Stannis volt segédje (most nem ugrik be a neve) ordít Melisandrenak, hogy mondja el mit tett. Vajon itt most miről van szó? Arról, hogy feláldoztatta Stannissel a saját lányát vagy valamit sumákolt Jon Snow feltámasztását illetően is?

SPOILER VÉGE!!!
Davos.. és a kislány elégetéséről lesz szó, hiszen melisandre nem mondta el, de davos megtalálta az általa készített szarvast amit a kislánynak adott, a máglya maradványainál.
Jogos, a szarvast most találta meg. Viszont az a sztori, hogy is volt egészen pontosan? Valamiért Davos nem volt ott ugye és közben történt ez az esemény? Érdekes lesz.

Meg a trailerben van még egy rész Walder Frey és a Lannisterek együtt, mintha a Red Weddingről lenne vágva, az vajon Arya első assassin megmozdulása lesz Walder Frey ellen?
Sztem Arya még csak most indul majd vissza.. Freyéknél szerintem Jamie felé lesz vmi konflikt. Igen, Davos nem volt ott, és ezért nem tud róla.. csak ködösítettek előtte

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#57 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:
rafanadal írta:SPOILER!!!

Mellesleg a következő rész trailerében van egy olyan jelenet, hogy Stannis volt segédje (most nem ugrik be a neve) ordít Melisandrenak, hogy mondja el mit tett. Vajon itt most miről van szó? Arról, hogy feláldoztatta Stannissel a saját lányát vagy valamit sumákolt Jon Snow feltámasztását illetően is?

SPOILER VÉGE!!!
Davos.. és a kislány elégetéséről lesz szó, hiszen melisandre nem mondta el, de davos megtalálta az általa készített szarvast amit a kislánynak adott, a máglya maradványainál.
Jogos, a szarvast most találta meg. Viszont az a sztori, hogy is volt egészen pontosan? Valamiért Davos nem volt ott ugye és közben történt ez az esemény? Érdekes lesz.

Meg a trailerben van még egy rész Walder Frey és a Lannisterek együtt, mintha a Red Weddingről lenne vágva, az vajon Arya első assassin megmozdulása lesz Walder Frey ellen?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Sorozatok

#58 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:SPOILER!!!

Mellesleg a következő rész trailerében van egy olyan jelenet, hogy Stannis volt segédje (most nem ugrik be a neve) ordít Melisandrenak, hogy mondja el mit tett. Vajon itt most miről van szó? Arról, hogy feláldoztatta Stannissel a saját lányát vagy valamit sumákolt Jon Snow feltámasztását illetően is?

SPOILER VÉGE!!!
Davos.. és a kislány elégetéséről lesz szó, hiszen melisandre nem mondta el, de davos megtalálta az általa készített szarvast amit a kislánynak adott, a máglya maradványainál.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#59 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

SPOILER!!!

Mellesleg a következő rész trailerében van egy olyan jelenet, hogy Stannis volt segédje (most nem ugrik be a neve) ordít Melisandrenak, hogy mondja el mit tett. Vajon itt most miről van szó? Arról, hogy feláldoztatta Stannissel a saját lányát vagy valamit sumákolt Jon Snow feltámasztását illetően is?

SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#60 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:
Dante írta:Ez a csatajelenet technikailag világverő volt, még filmes viszonylatban is. Az egyik legjobb jelenet a sorozatban.
Technikailag igen, de sztori szempontjából azért elég hollywoodi volt sajnos megint, mint ahogy már a sorozat nagy része azzá vált. Mi az már, hogy 100 íjász öl meg mindenkit távolról, de egy íj sem találja el a főbb szereplőket?
Meg azok az emberhalmok is elég érdekesen néztek ki, kíváncsi vagyok hogy azok hogy jöhettek létre, de mind1, ezek beleférnek, jobb ha nem gondolkozunk sokat ilyeneken :mrgreen: Viszont tényleg nagyon látványos volt, mondjuk a sok hirtelen kameramozgás kicsit zavaró volt már nekem, de ettől függetlenül jól megcsinálták. Itt egy videó egyébként a forgatásról: https://www.youtube.com/watch?v=B93k4uhpf7g" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése