Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

#461 Hozzászólás Szerző: putthelime »

GereZsolt írta:Hát gyerekek, ez volt aztán a fináléé... Úgy néz ki tévedtem a múltkori "vitánk" alkalmával :)
SPOILER
Bár én még mindig nem izgulok se Stannisért, se Jon-ért, hiába nem írta meg még a vénember a következő könyvet :)
SPOILER

Kiégtem. Azt hittem ő lesz az egyik, aki a végéig húzza (mmint Jon). Utánanéztem gyorsan, a könyvben tényleg elég nyitott a helyzete, ráadásul Melisandre képes is lenne visszahozni, ráadásul ott van is valami mitológia egy hős feltámadásáról füst közepette - és Jon sebei füstölnek a regény szerint stb... De sajna a könyv és a sorozat mostanában fog teljesen kettéválni. Lehet, hogy a következő kötetben életben marad, viszont mire az megjelenik, addigra bőven le kell már forgatni a következő évadot és eszerint az interjú szerint a showrunnerek megmondták neki, hogy kalap, kabát, ennyi volt. Nem tér vissza a következő évadra :(
They do now.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#462 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Hát gyerekek, ez volt aztán a fináléé... Úgy néz ki tévedtem a múltkori "vitánk" alkalmával :)
SPOILER
Bár én még mindig nem izgulok se Stannisért, se Jon-ért, hiába nem írta meg még a vénember a következő könyvet :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#463 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Állítólag amúgy már az öreg megírta a trónok harca végét is, egy ember tud róla, hogy hol vannak, ha esetleg meghal, kiadják. Jelenleg még az HBO visszatartja a könyv írását...

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Sorozatok

#464 Hozzászólás Szerző: Japep »

emsanya írta:
GereZsolt írta: Egyébként ezek a mostani karakterek, mármint a központiak, értsd: Tyrion, Deany, Snow, Stark gyerekek már kizárt, hogy meghaljanak. Mármint nem tudok olyan történést elképzelni vagy olyan szituációt h ezek közül bármelyiket megölje Martin vagy az HBO.
Ez az a sorozat, ahol ezt soha nem lehet kimondani. Bármikor meghalhat bárki, még ezek a fő karakterek is, ezért a legjobb a világon.

Amúgy a legutóbbi részben, nekem legalábbis ami furcsa volt, ezek az állarcos muksók Kháleszinél. Komolyan, lezúzzák a makulálatlanokat (bennük már másodjára csalódom, nagyon kiképzett szuper katonáknak voltak beállítva, erre hullanak mint a legyek), kháleszi fő védő embereit, majd jön Drogon és őt is majdnem kivégezték :D a dárdáikkal. Kik ezek, hogy ennyire erősek?? :D :D Ez nekem fura volt...
Erről csak ennyit: :)

“[...] I’ve talked about Gandalf [in The Lord of the Rings], and how the impact of his death was enormous. When I was a 12-year-old kid reading The Fellowship of the Ring and ‘Fly, you fools!’ and he goes into the chasm … it was ‘Holy shit! [J.R.R. Tolkien] killed the wizard! That’s the guy who knew everything. How are they going to destroy the ring without him?’ And now the ‘kids’ have to grow up because their ‘daddy’ is dead. If Gandalf could die, anybody could die. And then just a few chapters later Boromir goes down. Those two deaths created in me the ‘anyone could die’ thing. [...]"
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#465 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
GereZsolt írta: Egyébként ezek a mostani karakterek, mármint a központiak, értsd: Tyrion, Deany, Snow, Stark gyerekek már kizárt, hogy meghaljanak. Mármint nem tudok olyan történést elképzelni vagy olyan szituációt h ezek közül bármelyiket megölje Martin vagy az HBO.
Ez az a sorozat, ahol ezt soha nem lehet kimondani. Bármikor meghalhat bárki, még ezek a fő karakterek is, ezért a legjobb a világon.

Amúgy a legutóbbi részben, nekem legalábbis ami furcsa volt, ezek az állarcos muksók Kháleszinél. Komolyan, lezúzzák a makulálatlanokat (bennük már másodjára csalódom, nagyon kiképzett szuper katonáknak voltak beállítva, erre hullanak mint a legyek), kháleszi fő védő embereit, majd jön Drogon és őt is majdnem kivégezték :D a dárdáikkal. Kik ezek, hogy ennyire erősek?? :D :D Ez nekem fura volt...
Nagyon jo kerdes, mert elegge sehonnan jelentek meg es semmit nem tudunk roluk. Akar egy erdekes sztori is kisulhet belole.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#466 Hozzászólás Szerző: emsanya »

GereZsolt írta: Egyébként ezek a mostani karakterek, mármint a központiak, értsd: Tyrion, Deany, Snow, Stark gyerekek már kizárt, hogy meghaljanak. Mármint nem tudok olyan történést elképzelni vagy olyan szituációt h ezek közül bármelyiket megölje Martin vagy az HBO.
Ez az a sorozat, ahol ezt soha nem lehet kimondani. Bármikor meghalhat bárki, még ezek a fő karakterek is, ezért a legjobb a világon.

Amúgy a legutóbbi részben, nekem legalábbis ami furcsa volt, ezek az állarcos muksók Kháleszinél. Komolyan, lezúzzák a makulálatlanokat (bennük már másodjára csalódom, nagyon kiképzett szuper katonáknak voltak beállítva, erre hullanak mint a legyek), kháleszi fő védő embereit, majd jön Drogon és őt is majdnem kivégezték :D a dárdáikkal. Kik ezek, hogy ennyire erősek?? :D :D Ez nekem fura volt...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#467 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

GereZsolt írta:
rafanadal írta: Elvileg a leges legvegen a sarkanyok es a white walkerek fognak harcolni amikor a tel tenylegesen megerkezik. Addig csak kerettortenet az egesz. Lannisterek bukasa szerintem egesz jol halad: az oreg halott, Joffrey halott, Cersei mar bajban, Tyrion mar nem tekintheto Lannisternek, szoval az a csalad rendesen alasullyedt. Stannisek meg bohockodnak egy kicsit es majd az o szaluk is veget er szerintem. Viszont az egesz Stark csalad sorsa kerdeses szamomra: Arya, Sansa, Bran, Rickon, Jon Snow, az egesznek olyan sztorija van ami eleg kis aranyban kapcsolodik a tobbihez. Meg talan Snow az akinek komolyabb a tobbi Starkhoz kepest, de abbol sem teljesen latom, hogy mi akar kisulni. Talan egy olyan idealis befejezest tudnek elkepzelni, hogy a most bevezetett wildlingok, a Night's Watch es Daenerys a sarkanyaival kozos erovel valahogy tulelik a telet, Daeneryse lesz az Iron Throne illetve Jon Snow megkapja Winterfellt es az eszaki tereket. A tobbiek kozben meg szepen lassan elfogynak.

Egyebkent ha jol tudom 8 konyvre van tervezve az egesz es a sorozat nagyjabol a konyveket koveti. Ez az 5. evad a 4. konyv masodik felet taglalja, szoval 5 evad/4 konyv atlaggal szamolva 10 evadra lehet szamitani. Azert nem latog meg at, hogy kivel mi lesz, mert a cselekmeny meg alig tart a felenel.
Pont ezt írtam le én is :D De valaminek már akkor is sejleni kéne nem? :D Totál homály.

A Lannisterek pusztulnak a végén az biztos.
Snowra tuti valami fényes jövő vár, igazából egy makulátlan karakter, ilyenből meg már egyet kivégeztek, még egy nem lesz.
Daeny is esélyes a trónra, egészen az előző évad végéig azt is gondoltam h a legjobb választás, de mostanában már nagyon gőgös lett ő is.
Stanniséknek kapálni fognak hamarosan szerintem, mármint nem ebben az évadban, de h ő nem lesz király soha az tuti.
A Starkok szétszéledtek, nem is hiszem h lesz nagy reunion. Sansa valami címet fog kapni északon, esetleg Kisujj elveszi vagy valami, Arya marad ahol van, Branék szála totál homály nekem, nem is tudom hova fog vezetni, bár gondolom a speciál képessége miatt talán majd a mások elleni harcban lesz valami szerepe. Rikerrel már el is felejtettem mi lett, hova lett...

Egyébként ezek a mostani karakterek, mármint a központiak, értsd: Tyrion, Deany, Snow, Stark gyerekek már kizárt, hogy meghaljanak. Mármint nem tudok olyan történést elképzelni vagy olyan szituációt h ezek közül bármelyiket megölje Martin vagy az HBO.

Azt azért vágod, hogy ez a mostani és a kövi évad az már keverve adja a 4. és 5. könyvet, mert ugye az egy idősíkon játszódik, de térben két központtal. Mivel 6. könyv még nincs, ezért az HBO már maga alakítja a történetet, ezért is van ennyi eltérés már a könyvhöz képest, tehát még az is elképzelhető h két teljesen különböző történet fog kisülni a sorozatból és a könyvekből, már ha Martin egyáltalán befejezi. Értelemszerűen nem hiszem h előre leadná az HBO-nak az ötleteit, amit esetleg a későbbi könyvekben akarna megírni.

Lényeg a lényeg, hogy általában a sorozatokban félúton már valami sejtésed lehet, hogy kivel kb mi fog történni, vagy nem is annyira kb, de itt én magát az egész cselekményt vagy úgy egybe az egész dolgot nem látom h hova fog eljutni. Amit leírtál az egy lehetőség, de azért elég durván happyend szaga van :)
Az amit leirtam kicsit erosebb egy lehetosegnel, mert az egesz sorozatnak van valami olyan alcime is, hogy a tuz es a jeg harca es ezert lehet kovetkeztetni ra, hogy a vegen ez lesz a nagy osszecsapas.

A konyvekrol en meg ugy tudom, hogy a HBO kert nehany spoilert Martintol, hogy ok kozben tudjak irni a sorozatot amig Martin irja a konyvet. Tehat egy alapszerkezetuk a konyvrol van amire epitkezhetnek, csak a sok apro reszletet nem tudjak. Ezert nem tartanam valoszinunek, hogy ket kulonbozo dolog suljon ki beloluk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#468 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

rafanadal írta:
GereZsolt írta:Lassan kiderül a GoT-ban, hogy J. Snow-n és Tyrionon kívül mindenki egy patkány a sorozatban.

Egyébként akik nézik, olvassák a történetet: Ti láttok bármilyen véget ennek a sztorinak? Egyszerűen annyi szál van a történetben, hogy az már szinte túlzás. A mások elleni háború gyakorlatilag alig haladt előre 5 évad alatt, a trónért folytatott harc is pont ott tart, ahol tartott 4 évaddal ezelőtt, Havas előrelépett valamit, de ebből még mindig nem látok semmit, hogy mi lehet az ő végcélja, ugyanez Daeny, de ő a trónra hajt, dehát mikor fog odaérni? Stannis is egyre mélyebben van. Cersei bukása törvényszerű, ahogy kompletten a Lannistereké, dehát mikor érünk már oda?! Mi lesz Bran-nal?
4-5 könyve csak Winter is coming, meg majd jönnek a sárkányok, stb.

Ezeket nem csak a sorozat alapján írom, hanem átfogólag a könyvel együttvéve. Mert jelenleg kb úgy érzem, hogy ebben a sztoriban még van minimum mégegyszer ennyi cselekmény, vagy mondjuk úgy regénykötet. Ez pedig szerintem 100%, hogy nem fog befejeződni G. R. R. Martin által, mert amilyen ütemben halad a könyvekkel, hamarabb hal meg, minthogy ez bekövetkezhessen.
Elvileg a leges legvegen a sarkanyok es a white walkerek fognak harcolni amikor a tel tenylegesen megerkezik. Addig csak kerettortenet az egesz. Lannisterek bukasa szerintem egesz jol halad: az oreg halott, Joffrey halott, Cersei mar bajban, Tyrion mar nem tekintheto Lannisternek, szoval az a csalad rendesen alasullyedt. Stannisek meg bohockodnak egy kicsit es majd az o szaluk is veget er szerintem. Viszont az egesz Stark csalad sorsa kerdeses szamomra: Arya, Sansa, Bran, Rickon, Jon Snow, az egesznek olyan sztorija van ami eleg kis aranyban kapcsolodik a tobbihez. Meg talan Snow az akinek komolyabb a tobbi Starkhoz kepest, de abbol sem teljesen latom, hogy mi akar kisulni. Talan egy olyan idealis befejezest tudnek elkepzelni, hogy a most bevezetett wildlingok, a Night's Watch es Daenerys a sarkanyaival kozos erovel valahogy tulelik a telet, Daeneryse lesz az Iron Throne illetve Jon Snow megkapja Winterfellt es az eszaki tereket. A tobbiek kozben meg szepen lassan elfogynak.

Egyebkent ha jol tudom 8 konyvre van tervezve az egesz es a sorozat nagyjabol a konyveket koveti. Ez az 5. evad a 4. konyv masodik felet taglalja, szoval 5 evad/4 konyv atlaggal szamolva 10 evadra lehet szamitani. Azert nem latog meg at, hogy kivel mi lesz, mert a cselekmeny meg alig tart a felenel.
Pont ezt írtam le én is :D De valaminek már akkor is sejleni kéne nem? :D Totál homály.

A Lannisterek pusztulnak a végén az biztos.
Snowra tuti valami fényes jövő vár, igazából egy makulátlan karakter, ilyenből meg már egyet kivégeztek, még egy nem lesz.
Daeny is esélyes a trónra, egészen az előző évad végéig azt is gondoltam h a legjobb választás, de mostanában már nagyon gőgös lett ő is.
Stanniséknek kapálni fognak hamarosan szerintem, mármint nem ebben az évadban, de h ő nem lesz király soha az tuti.
A Starkok szétszéledtek, nem is hiszem h lesz nagy reunion. Sansa valami címet fog kapni északon, esetleg Kisujj elveszi vagy valami, Arya marad ahol van, Branék szála totál homály nekem, nem is tudom hova fog vezetni, bár gondolom a speciál képessége miatt talán majd a mások elleni harcban lesz valami szerepe. Rikerrel már el is felejtettem mi lett, hova lett...

Egyébként ezek a mostani karakterek, mármint a központiak, értsd: Tyrion, Deany, Snow, Stark gyerekek már kizárt, hogy meghaljanak. Mármint nem tudok olyan történést elképzelni vagy olyan szituációt h ezek közül bármelyiket megölje Martin vagy az HBO.

Azt azért vágod, hogy ez a mostani és a kövi évad az már keverve adja a 4. és 5. könyvet, mert ugye az egy idősíkon játszódik, de térben két központtal. Mivel 6. könyv még nincs, ezért az HBO már maga alakítja a történetet, ezért is van ennyi eltérés már a könyvhöz képest, tehát még az is elképzelhető h két teljesen különböző történet fog kisülni a sorozatból és a könyvekből, már ha Martin egyáltalán befejezi. Értelemszerűen nem hiszem h előre leadná az HBO-nak az ötleteit, amit esetleg a későbbi könyvekben akarna megírni.

Lényeg a lényeg, hogy általában a sorozatokban félúton már valami sejtésed lehet, hogy kivel kb mi fog történni, vagy nem is annyira kb, de itt én magát az egész cselekményt vagy úgy egybe az egész dolgot nem látom h hova fog eljutni. Amit leírtál az egy lehetőség, de azért elég durván happyend szaga van :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#469 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

GereZsolt írta:Lassan kiderül a GoT-ban, hogy J. Snow-n és Tyrionon kívül mindenki egy patkány a sorozatban.

Egyébként akik nézik, olvassák a történetet: Ti láttok bármilyen véget ennek a sztorinak? Egyszerűen annyi szál van a történetben, hogy az már szinte túlzás. A mások elleni háború gyakorlatilag alig haladt előre 5 évad alatt, a trónért folytatott harc is pont ott tart, ahol tartott 4 évaddal ezelőtt, Havas előrelépett valamit, de ebből még mindig nem látok semmit, hogy mi lehet az ő végcélja, ugyanez Daeny, de ő a trónra hajt, dehát mikor fog odaérni? Stannis is egyre mélyebben van. Cersei bukása törvényszerű, ahogy kompletten a Lannistereké, dehát mikor érünk már oda?! Mi lesz Bran-nal?
4-5 könyve csak Winter is coming, meg majd jönnek a sárkányok, stb.

Ezeket nem csak a sorozat alapján írom, hanem átfogólag a könyvel együttvéve. Mert jelenleg kb úgy érzem, hogy ebben a sztoriban még van minimum mégegyszer ennyi cselekmény, vagy mondjuk úgy regénykötet. Ez pedig szerintem 100%, hogy nem fog befejeződni G. R. R. Martin által, mert amilyen ütemben halad a könyvekkel, hamarabb hal meg, minthogy ez bekövetkezhessen.
Elvileg a leges legvegen a sarkanyok es a white walkerek fognak harcolni amikor a tel tenylegesen megerkezik. Addig csak kerettortenet az egesz. Lannisterek bukasa szerintem egesz jol halad: az oreg halott, Joffrey halott, Cersei mar bajban, Tyrion mar nem tekintheto Lannisternek, szoval az a csalad rendesen alasullyedt. Stannisek meg bohockodnak egy kicsit es majd az o szaluk is veget er szerintem. Viszont az egesz Stark csalad sorsa kerdeses szamomra: Arya, Sansa, Bran, Rickon, Jon Snow, az egesznek olyan sztorija van ami eleg kis aranyban kapcsolodik a tobbihez. Meg talan Snow az akinek komolyabb a tobbi Starkhoz kepest, de abbol sem teljesen latom, hogy mi akar kisulni. Talan egy olyan idealis befejezest tudnek elkepzelni, hogy a most bevezetett wildlingok, a Night's Watch es Daenerys a sarkanyaival kozos erovel valahogy tulelik a telet, Daeneryse lesz az Iron Throne illetve Jon Snow megkapja Winterfellt es az eszaki tereket. A tobbiek kozben meg szepen lassan elfogynak.

Egyebkent ha jol tudom 8 konyvre van tervezve az egesz es a sorozat nagyjabol a konyveket koveti. Ez az 5. evad a 4. konyv masodik felet taglalja, szoval 5 evad/4 konyv atlaggal szamolva 10 evadra lehet szamitani. Azert nem latog meg at, hogy kivel mi lesz, mert a cselekmeny meg alig tart a felenel.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#470 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

almos írta:
ChesterB írta:nekem tervezve van, de még nem jutottam el odáig. megéri egyébként elkezdeni? :)
Nagyon megéri!
Nem tudom mennyire vagy jó angolos, de ha magyar felirat kell hozzá, akkor még várnod kell pár hetet...
D.D.-t mindenben érdemes megnézni, X-files, Californication, ezeket mindenki ismeri és a többség szereti is :) Vele nem hiszem h mellé lehet nyúlni.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#471 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Lassan kiderül a GoT-ban, hogy J. Snow-n és Tyrionon kívül mindenki egy patkány a sorozatban.

Egyébként akik nézik, olvassák a történetet: Ti láttok bármilyen véget ennek a sztorinak? Egyszerűen annyi szál van a történetben, hogy az már szinte túlzás. A mások elleni háború gyakorlatilag alig haladt előre 5 évad alatt, a trónért folytatott harc is pont ott tart, ahol tartott 4 évaddal ezelőtt, Havas előrelépett valamit, de ebből még mindig nem látok semmit, hogy mi lehet az ő végcélja, ugyanez Daeny, de ő a trónra hajt, dehát mikor fog odaérni? Stannis is egyre mélyebben van. Cersei bukása törvényszerű, ahogy kompletten a Lannistereké, dehát mikor érünk már oda?! Mi lesz Bran-nal?
4-5 könyve csak Winter is coming, meg majd jönnek a sárkányok, stb.

Ezeket nem csak a sorozat alapján írom, hanem átfogólag a könyvel együttvéve. Mert jelenleg kb úgy érzem, hogy ebben a sztoriban még van minimum mégegyszer ennyi cselekmény, vagy mondjuk úgy regénykötet. Ez pedig szerintem 100%, hogy nem fog befejeződni G. R. R. Martin által, mert amilyen ütemben halad a könyvekkel, hamarabb hal meg, minthogy ez bekövetkezhessen.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sorozatok

#472 Hozzászólás Szerző: almos »

ChesterB írta:nekem tervezve van, de még nem jutottam el odáig. megéri egyébként elkezdeni? :)
Nagyon megéri!
Nem tudom mennyire vagy jó angolos, de ha magyar felirat kell hozzá, akkor még várnod kell pár hetet...
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#473 Hozzászólás Szerző: Dante »

GoT: nekem valamiért ehh volt ez a rész is. Jon érdekel meg Jaime-ék, a többi szál valamiért untat, főleg a műmájer Daenerys, akinek a szála Tyrion (meg Missandei) nélkül unalomba fulladna. Király volt a rész vége, de az sem miatta, hanem a madárka miatt.
rafanadal írta:Boultonek
Nem akarok okoskodni, de simán Bolton, mint a Wanderers.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#474 Hozzászólás Szerző: Chester »

nekem tervezve van, de még nem jutottam el odáig. megéri egyébként elkezdeni? :)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Sorozatok

#475 Hozzászólás Szerző: almos »

Valaki nézi az Aquariust (David Duchovny új sorozata, Charlie Mansonról szól)?
LAMPARD#8

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#476 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Lattatok az uj GoT reszt? Vegre csak ket sztorira koncentraltak, de azok sokat haladtak elore.

SPOILER!!!
Nem gondoltam volna, hogy Stannis felaldozza a lanyat. Jo orult az az egesz banda ezzel a tuz istennovel az elen. Most mar azt is tudjuk akkor, hogy ki nyeri a csatat Boultonek ellen. Remelem azert hamarosan megdoglenek, mert ideje lenne mar. Ami pedig Meereenben tortent az dobbenetes. Nem tudok rajonni ki allhat ezek mogott az alarcos majmok mogott, de ott is nagyot fordult a tortenet. Evadzarora Stannisek tortenetet varom ahogy megnyerik a csatat Boultonek ellen es megszerzik Winterfellt.
SPOILER VEGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#477 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Sheenka írta:SPOILER Szerintem az egész eddigi leggyengébb része volt. A csatajelenetek nagyon gagyik voltak, mint egy videoklip kb, a mások a könyvben sokkal keményebbek és nincsenek érzelmeik. Az "álomduóból" meg kb csak jobbat lehetett volna kihozni, egyáltalán nem volt éle a beszélgetésüknek. Én csalódott voltam.
SPOILER
A csatajelenetek tenyleg nagyon ocskak voltak. Nem is tudom hogy mit akartak igazabol ezzel, mert olyan valodi kaoszt szimulalo mondhatni go-pro kameras felvetelek sem voltak. Kicsit olyan osszecsapottnak tunt nekem az a jelenet. A sztori szempontjabol viszont korrekt volt. Az alomduo beszelgetesetol pedig en nem is vartam sokat. A lenyeg, hogy egyutt vannak es magatol a sztoritol varok en sokat az o esetukben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sorozatok

#478 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

rafanadal írta:
easy írta:
rafanadal írta:Jon szerintem ebben az evadban mar nem lesz. Gondolj csak bele kimenni a falon tul az nem egy fel nap es az esemenyek most annyira szorosan egymas utan tortennek, hogy ha huek akarnak maradni az idovonalhoz, akkor most par reszig Jon nem nagyon lesz.
SPOILER! hát volt :D évad eddigi legjobb része
HOPPA-HOPPA! Tenyleg az eddigi legjobb resz.

SPOILER!!!
Igazabol ket lenyeges dolog tortent, de azok nagyon komolyak. Vegre osszeallt az alomduo: Daenerys es Tyrion. Mar reg vartam erre. Ettol a szaltol nagyon sokra szamitok. A masik pedig ami Jon Snowwal tortent. Nem eleg, hogy megvan az alliance hanem raadasul a kardjarol is megtudtuk, hogy nem akarmilyen kardrol van szo. Ujabb lenyeges reszlet. A tobbi sztori nem sokadt haladt elore ezuttal, de igy legalabb ezzel a kettovel eleg sok dolog tortent. Erdekes modon ebben a reszben egyaltalan nem szerepelt a Stannis ag. En azt a kovetkezore varom. Jaj igen, ami meg fontos az az, hogy Sansa megtudta, hogy a ket legkisebb testvere meg az is lehet, hogy eletben van. Erre a szalra eddig nem szamitottam.
SPOILER VEGE!!!
SPOILER Szerintem az egész eddigi leggyengébb része volt. A csatajelenetek nagyon gagyik voltak, mint egy videoklip kb, a mások a könyvben sokkal keményebbek és nincsenek érzelmeik. Az "álomduóból" meg kb csak jobbat lehetett volna kihozni, egyáltalán nem volt éle a beszélgetésüknek. Én csalódott voltam.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#479 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

easy írta:
rafanadal írta:Jon szerintem ebben az evadban mar nem lesz. Gondolj csak bele kimenni a falon tul az nem egy fel nap es az esemenyek most annyira szorosan egymas utan tortennek, hogy ha huek akarnak maradni az idovonalhoz, akkor most par reszig Jon nem nagyon lesz.
SPOILER! hát volt :D évad eddigi legjobb része
HOPPA-HOPPA! Tenyleg az eddigi legjobb resz.

SPOILER!!!
Igazabol ket lenyeges dolog tortent, de azok nagyon komolyak. Vegre osszeallt az alomduo: Daenerys es Tyrion. Mar reg vartam erre. Ettol a szaltol nagyon sokra szamitok. A masik pedig ami Jon Snowwal tortent. Nem eleg, hogy megvan az alliance hanem raadasul a kardjarol is megtudtuk, hogy nem akarmilyen kardrol van szo. Ujabb lenyeges reszlet. A tobbi sztori nem sokadt haladt elore ezuttal, de igy legalabb ezzel a kettovel eleg sok dolog tortent. Erdekes modon ebben a reszben egyaltalan nem szerepelt a Stannis ag. En azt a kovetkezore varom. Jaj igen, ami meg fontos az az, hogy Sansa megtudta, hogy a ket legkisebb testvere meg az is lehet, hogy eletben van. Erre a szalra eddig nem szamitottam.
SPOILER VEGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#480 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:És ami miatt igazából írtam: nézi valaki a The League-et? És ha igen,milyen a sorozat?Megéri letölteni?
Én nem bírom pár másodpercnél tovább nézni a szereplők pofáját, az ilyen nick kroll, paul scheer féle hulladékoktól falra mászok.

Válasz küldése