Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#581 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Tom Cavanagh, én is bírom zseniális szerepében. SPOILER Nagyon úgy néz ki, hogy Barry megpróbál visszamenni az időben az évad végén, de csak nem basznak ki ezzel az Arrow univerzummal, mert nem mindenki nézi a Flasht, honnan tudhatnák, hogy az ottani események kavarnak be a kedvenc sorozatukba? Óriási csalódás lenne. Ez az "új Oliver" is attól tartok csak színjáték, pedig tényleg ez az öldöklő énje áll jól.

A Flash nekem azért nem tetszett, mert láttam a spoileres videókban mik lesznek a hátralévő részekben, és én már azokat vártam, de nem kaptam még meg. :D :D De végre beindultak a dolgok, innentől lesz igazán fasza.

Funfact: egyik csoporttársam az egyetemen pont azelőtt a rész előtt látta utoljára a Flasht, mielőtt először visszament volna az időben, azt tanácsoltam neki, hogy azt a maradék 4 részt (ez még hétfőn volt) várja meg, mert a falat fogja kaparni ha egyszerre lenyomja az azóta eltelt részeket és nem tudja egyből folytatni. :D
Én mást nem nagyon tudok elképzelni, tényleg Al-sah-himmal feldobtak az évadot, de megicscsak Arrow a címe, megmarad szerintem Ijaszkent a végére. Szerintem ez a katakter nem azért jobb mert "öldöklősebb", hanem sokkal inkább badass, nem hezitál és nem erzelgos (már unom Felicity kirohanásait).

Nekem haverom detto ott hagyta abba, már beharangoztam milyen jó lesz, mondta is hogy akkor megvárja mire kijön az összes rész és ledaralja :D mondtam hogy én nem bírnám ki, tuti megnézném inkább várok egy hetet :D (Egyébként is jobban megmarad szerintem, egyszerre az egész nincs benne az az érzés mint amikor minden héten már várod mikor jön ki az új és nem lesz olyan hirtelen az egész.)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#582 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tom Cavanagh, én is imádom, zseniális Wells szerepében. SPOILER Nagyon úgy néz ki, hogy Barry megpróbál visszamenni az időben az évad végén, de csak nem basznak ki ezzel az Arrow univerzummal, mert nem mindenki nézi a Flasht, honnan tudhatnák, hogy az ottani események kavarnak be a kedvenc sorozatukba? Óriási csalódás lenne. Ez az "új Oliver" is attól tartok csak színjáték, pedig tényleg ez az öldöklő énje áll jól.

A Flash nekem azért nem tetszett, mert láttam a spoileres videókban mik lesznek a hátralévő részekben, és én már azokat vártam, de nem kaptam még meg. :D :D De végre beindultak a dolgok, innentől lesz igazán fasza.

Funfact: egyik csoporttársam az egyetemen pont azelőtt a rész előtt látta utoljára a Flasht, mielőtt először visszament volna az időben, azt tanácsoltam neki, hogy azt a maradék 4 részt (ez még hétfőn volt) várja meg, mert a falat fogja kaparni ha egyszerre lenyomja az azóta eltelt részeket és nem tudja egyből folytatni. :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#583 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Arrow-ban végre élvezetes rész volt! Kifejezetten tetszik, hogy ilyen kemény az "új" Oliver, de azokat a szánalmas frázisokat, közhelyeket (pl. Ollie nem ezt akarná stb.) végre elfelejthetnék, e szempontból a Flash sokkal jobb, ott a párbeszédek motiválóak, frissek. SPOILER: Én úgy tudom, hogy Flash visszapörgeti az időt és ezzel "iktatják ki", hogy Oliver Ra's-zá váljon.

Flash utolsó 10 perce megint olyan volt, hogy beszarok és hűledezést kaptam megint. Nemtudom ki az a színész aki Dr. Wells-et játssza, de hatalmas színészi teljesítmény amit a sorozatban látunk tőle. Btw, tudtátok, hogy a Flash-ből lesz film? :) (Csak kár hogy nem ezekkel a színészekkel.)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#584 Hozzászólás Szerző: Chester »

Basszus. :D De láthattuk beöltözni Thea-t is, szóval meg van oldva a pótlása. :D Amúgy Malcolmra leszek kíváncsi, imádom ahogy keveri a szart, és sose tudod eldönteni, hogy most megjavult-e vagy még g*cibb lett. :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#585 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
kiskacsa08 írta:Indítványozom egy Sorozatok topic létrehozását!

Mindig látom, hogy írtatok a Filmek topicba, és mindig várom, hogy olvasok egy jó kritikát egy filmről, vagy egy izgalmas hírt, újdonságot, valamit, és mindig csak a sorozatok aktuális epizódjait tárgyaljátok meg. És ilyenkor szomorú vagyok. :(
Ezen ne múljon. :)
Még egy részre visszatér Roy, ez le is volt írva a cikkbe kedves lusta barátom :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Sorozatok

#586 Hozzászólás Szerző: Chester »

kiskacsa08 írta:Indítványozom egy Sorozatok topic létrehozását!

Mindig látom, hogy írtatok a Filmek topicba, és mindig várom, hogy olvasok egy jó kritikát egy filmről, vagy egy izgalmas hírt, újdonságot, valamit, és mindig csak a sorozatok aktuális epizódjait tárgyaljátok meg. És ilyenkor szomorú vagyok. :(
Ezen ne múljon. :)

Válasz küldése