Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#541 Hozzászólás Szerző: Chester »

ray kap egy külön sorozatot :D erre már egyszer rákérdeztél, de a finálé után sem lettem előrébb. sokan coast city-t mondanak, az hogyan kapcsolódik a dc univerzumban, mi van ott? én csak green lanternről tudok, de aligha lesz benne a sorozatban. egyébként ra'st kár volt megölni, arra számítottam, hogy együtt mennek majd darkh ellen.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#542 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:na végeztem a flashsel is, kíváncsi vagyok mi lesz a fináléban, és hogy mit akarnak kihozni a következő évadból

arrow SPOILER
általában szoktak utalni a kvöetkező évadra 1-2 képsorral, oliver egy "wallace" hajóra szállt fel. lehet tudnom kéne ki vagy mi az, de nem ugrik be, pedig elég egyértelmű jelnek tűnik, valaki kisegíthetne akinek van ötlete :)
Oké h mire szállt de a háttérszál annyira nem zargat, azt mondd meg nekem h szerinted Oliver h kerül a képbe a következő évadban? Gondolom nem arról fog szólni h valami tengerparton csinálgatja Felicityt. Starlingban már nem lehet Arrow, akkor mi lesz vele?
Plusz mi lesz a szerencsétlen Rayel? Kicsit feldurrantotta magát a végén :)
Malcolm nemhiszem h valaha Oliver ellen fog harcolni még, egyrészt Thea miatt, másrészt azért relatíve csípik egymást szerintem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#543 Hozzászólás Szerző: Chester »

na végeztem a flashsel is, kíváncsi vagyok mi lesz a fináléban, és hogy mit akarnak kihozni a következő évadból

arrow SPOILER
általában szoktak utalni a kvöetkező évadra 1-2 képsorral, oliver egy "wallace" hajóra szállt fel. lehet tudnom kéne ki vagy mi az, de nem ugrik be, pedig elég egyértelmű jelnek tűnik, valaki kisegíthetne akinek van ötlete :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#544 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Ezt beneztem, akkor viszont ez is csak felvezetes volt, biztos azért hittem hogy ez volt a finálé, mert az Arrownak ezen a héten van.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#545 Hozzászólás Szerző: Chester »

SPOILER

megnéztem az arrow finálét, nem volt akkora durranás, mondjuk arra nem számítottam, hogy malcolm lesz ra's al ghul :D remélem megint főgonosz lesz valamelyik évadban, nagyon jó karakter

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#546 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

marknagy írta:Spoiler

Eléggé csalódott vagyok ha tényleg ez volt a finálé. 5 perc alatt elkapták Wellst, legalább félórás bunyora számítottam, tele dramakkal meg ilyenek. De az egész lezaratlannak tűnik nekem, várhatunk egy évet :D
Még van egy rész :) Kizárt h ennyi legyen a harc mert gyakorlatilag Oliver odajött lenyilazta és kész :D

Megnéztem az Arrow-t, na ezután találjuk ki h mi lesz a következő évadban, vagy alapjáraton Olvier h kerül majd a képbe. Maga a finálé jobb volt mint az első évados, de klasszisokkal rosszabb mint a tavalyi.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#547 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Spoiler

Eléggé csalódott vagyok ha tényleg ez volt a finálé. 5 perc alatt elkapták Wellst, legalább félórás bunyora számítottam, tele dramakkal meg ilyenek. De az egész lezaratlannak tűnik nekem, várhatunk egy évet :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#548 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Ööö, hogy egybe tudom megnézni az egédz sztorit, várakozás nélkül? :D
Persze akkor már nincs akkora hype körülötte....
értem én, én is néztem már meg (fél)sorozatokat ledarálva, de ha engem mondjuk érdekel a flash, és netán 5 évad lesz, akkor várjak vele 5 évet hogy megnézhessem? :D a heti rendszeresség szerintem korrekt, pl az arrow 2. évadját sajnálom hogy csak a második évad fináléja után kezdtem el nézni, sokkal izgalmasabb lehetett a szünetekkel mint ~másfél nap alatt ledarálva.
GereZsolt írta:Megnéztem a Flasht, semmi nem történt benne ami a trailer alapján basztatná az Arrow-t (mármint a trailerben úgy nézett ki h Oliver szerves része lesz a résznek, holott lófasz babbal), szóval teljesen nyugodtan nézzétek meg, Olivernek van 2 sora és épp h azzal vezeti fel a holnapi Arrow-t :)
SPOILER
tudom, ilyen képregényes sorozatoknál nem érdemes keresni a valósághűséget, de az arrow univerzumban még nanda parbatban van, és készül az alfa-omegával akciózni, a flashben meg segít barrynek, ra'st meg csak úgy otthagyja? :D már csak emiatt is megvárom a holnap reggelt a megnézésével, miután kijött az arrow

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sorozatok

#549 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:
marknagy írta:
ChesterB írta:aki érintett: ne felejtsétek, hogy a flasht az arrow után nézzétek meg!
És ha nem bírom kivárni míg meglesz az Arrow fordítása? :D
én nem szoktam már megvárni, leszedem az angol subot, nagyjából így érthető miket mondanak
gerawba írta:Hogy lehet ilyen sorozatokat nézni, amikből 1-2 évad, vagy annyi sincs még kint? Borzasztó.
Egy igazán f*sza sorozatnál akar a halál várni egy hetet két rész között, meg 3/4 évet két évad között (mire kijön az új kb. elfelejtem az addigiak finom kis részleteit, és teljesen kizökkenek a sorozat ritmusából). Azt meg még meg sem említettem, hogy természetesen a legizgalmasabb részeknél fejezik be mindig.

Már azt is megbántam, hogy anno a 7. évadnál járó Dextert elkezdtem nézni, mert 3 hét alatt kivégeztem, és várhattam egy évet az utolsó, 8. évadig. Nem is volt olyan, mintha egybe néztem volna mind a 8-at (pedig a 8. évad előtt direkt megnéztem a 6-7.-et újra, hogy belejöjjek a kerékvágásba...). Bár persze így is visz mindent az a sorozat.

Trónok harcát is ezért nem nézem, egyelőre... No persze a South Park és a Family Guy (Archer) nem ilyen, mivel ott a részek között általában nincs összefüggés, vagy legalábbis nem túl szoros, meg azok nem az izgalmakra építenek.
Most majd nyáron jön ha lesz időm jön a Maffiózók, a Totál szívás esetleg a House.
és annak mi értelme, ha várok 3-4-5- vagy még több évet amíg egy sorozat befejeződik és csak utána nézem meg? :D
Ööö, hogy egybe tudom megnézni az egédz sztorit, várakozás nélkül? :D
Persze akkor már nincs akkora hype körülötte....
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#550 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:aki érintett: ne felejtsétek, hogy a flasht az arrow után nézzétek meg!
Megnéztem a Flasht, semmi nem történt benne ami a trailer alapján basztatná az Arrow-t (mármint a trailerben úgy nézett ki h Oliver szerves része lesz a résznek, holott lófasz babbal), szóval teljesen nyugodtan nézzétek meg, Olivernek van 2 sora és épp h azzal vezeti fel a holnapi Arrow-t :)

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#551 Hozzászólás Szerző: easy »

gerawba írta:Hogy lehet ilyen sorozatokat nézni, amikből 1-2 évad, vagy annyi sincs még kint? Borzasztó.
Nekem meg a te felfogásod logikátlan, 2 évad közötti időtartam alatt nézek mást, azt meg is van oldva a dolog. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#552 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:
ChesterB írta:aki érintett: ne felejtsétek, hogy a flasht az arrow után nézzétek meg!
És ha nem bírom kivárni míg meglesz az Arrow fordítása? :D
én nem szoktam már megvárni, leszedem az angol subot, nagyjából így érthető miket mondanak
gerawba írta:Hogy lehet ilyen sorozatokat nézni, amikből 1-2 évad, vagy annyi sincs még kint? Borzasztó.
Egy igazán f*sza sorozatnál akar a halál várni egy hetet két rész között, meg 3/4 évet két évad között (mire kijön az új kb. elfelejtem az addigiak finom kis részleteit, és teljesen kizökkenek a sorozat ritmusából). Azt meg még meg sem említettem, hogy természetesen a legizgalmasabb részeknél fejezik be mindig.

Már azt is megbántam, hogy anno a 7. évadnál járó Dextert elkezdtem nézni, mert 3 hét alatt kivégeztem, és várhattam egy évet az utolsó, 8. évadig. Nem is volt olyan, mintha egybe néztem volna mind a 8-at (pedig a 8. évad előtt direkt megnéztem a 6-7.-et újra, hogy belejöjjek a kerékvágásba...). Bár persze így is visz mindent az a sorozat.

Trónok harcát is ezért nem nézem, egyelőre... No persze a South Park és a Family Guy (Archer) nem ilyen, mivel ott a részek között általában nincs összefüggés, vagy legalábbis nem túl szoros, meg azok nem az izgalmakra építenek.
Most majd nyáron jön ha lesz időm jön a Maffiózók, a Totál szívás esetleg a House.
és annak mi értelme, ha várok 3-4-5- vagy még több évet amíg egy sorozat befejeződik és csak utána nézem meg? :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sorozatok

#553 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hogy lehet ilyen sorozatokat nézni, amikből 1-2 évad, vagy annyi sincs még kint? Borzasztó.
Egy igazán f*sza sorozatnál akar a halál várni egy hetet két rész között, meg 3/4 évet két évad között (mire kijön az új kb. elfelejtem az addigiak finom kis részleteit, és teljesen kizökkenek a sorozat ritmusából). Azt meg még meg sem említettem, hogy természetesen a legizgalmasabb részeknél fejezik be mindig.

Már azt is megbántam, hogy anno a 7. évadnál járó Dextert elkezdtem nézni, mert 3 hét alatt kivégeztem, és várhattam egy évet az utolsó, 8. évadig. Nem is volt olyan, mintha egybe néztem volna mind a 8-at (pedig a 8. évad előtt direkt megnéztem a 6-7.-et újra, hogy belejöjjek a kerékvágásba...). Bár persze így is visz mindent az a sorozat.

Trónok harcát is ezért nem nézem, egyelőre... No persze a South Park és a Family Guy (Archer) nem ilyen, mivel ott a részek között általában nincs összefüggés, vagy legalábbis nem túl szoros, meg azok nem az izgalmakra építenek.
Most majd nyáron jön ha lesz időm jön a Maffiózók, a Totál szívás esetleg a House.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#554 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:aki érintett: ne felejtsétek, hogy a flasht az arrow után nézzétek meg!
És ha nem bírom kivárni míg meglesz az Arrow fordítása? :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#555 Hozzászólás Szerző: Chester »

aki érintett: ne felejtsétek, hogy a flasht az arrow után nézzétek meg!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sorozatok

#556 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gereb írta:
matecska írta:
Gereb írta:Helo. Valaki nézi a Hannibal-t? Én most kezdtem el, és valami zseniális. Nekem nagyon bejövős a stílusa.
Én nézem és türelmetlenül várom, hogy júniusban induljon a harmadik évad. Egyébként ahogy megyünk előre az időben, úgy lesz egyre jobb, úgyhogy készülj :twisted:
Most fejeztem be az első évadot, és hát az utolsó 2 rész rendesen gyomron vágott. Bár nagyjából már hamarább is kezdett körvonalazódni, hogy mi fog történni, de nagyon tettszett így is. :) Meccs után neki is fogok a második szezonnak.
Nem tudom mikor ütött ekkorát legutóbb egy sorozat. Ez az első évad nekem idáig 10/10.

A második évad sokkal jobban sikerült mint az első, legalábbis szerintem.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#557 Hozzászólás Szerző: Gereb »

matecska írta:
Gereb írta:Helo. Valaki nézi a Hannibal-t? Én most kezdtem el, és valami zseniális. Nekem nagyon bejövős a stílusa.
Én nézem és türelmetlenül várom, hogy júniusban induljon a harmadik évad. Egyébként ahogy megyünk előre az időben, úgy lesz egyre jobb, úgyhogy készülj :twisted:
Most fejeztem be az első évadot, és hát az utolsó 2 rész rendesen gyomron vágott. Bár nagyjából már hamarább is kezdett körvonalazódni, hogy mi fog történni, de nagyon tettszett így is. :) Meccs után neki is fogok a második szezonnak.
Nem tudom mikor ütött ekkorát legutóbb egy sorozat. Ez az első évad nekem idáig 10/10.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sorozatok

#558 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Gereb írta:
Hawaii írta:
Gereb írta:Helo. Valaki nézi a Hannibal-t? Én most kezdtem el, és valami zseniális. Nekem nagyon bejövős a stílusa.
Én néztem egy darabig. Az első évad olyannyira tetszett, hogy alig bírtam kivárni a következő évadot, viszont a második évad olyan szinten csalódás volt számomra, hogy kb a felénél abba is hagytam. Szvsz a második évadban már baromi unalmas volt szinte minden rész, a feléig is csak amiatt jutottam el, mert vártam, hogy hátha beindul, de nem következett be, úgyhogy én kaszáltam is egy időre.
Én még csak az első felénél tartok, idáig szuper. Sajnálnám ha ezt a jó kezdést belefullasztanák egy gyenge második évadba. Így is, úgy is megnézem még az első évad maradék részét, plusz a második évad elejét, de egy kicsit a véleményed elvette a kedvem. :( Sebaj majd vigasztalom magam holnap egy Trónok harca részel :)
A legnagyobb baj szerintem, hogy az előzményeknek 3 évadot szántak, holott még a 2 is sok lenne. Nagyon elhúzzák az egészet. Voltak olyan részek, amelyekből kb semmi újat sem tudtál meg, hanem csak úgy voltak. Nem tudom, szerintem majd nyáron azért meg fogom nézni, mert úgyis több időm lesz akkor, meg addigra próbálok majd erőt is gyűjteni hozzá. Egyébként másoktól azt hallottam, hogy ők is majdnem feladták a 2. évad közepénél, de aztán beindult (talán ez az egyetlen ok, ami miatt én is neki fogok kezdeni még egyszer :D).

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#559 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Hawaii írta:
Gereb írta:Helo. Valaki nézi a Hannibal-t? Én most kezdtem el, és valami zseniális. Nekem nagyon bejövős a stílusa.
Én néztem egy darabig. Az első évad olyannyira tetszett, hogy alig bírtam kivárni a következő évadot, viszont a második évad olyan szinten csalódás volt számomra, hogy kb a felénél abba is hagytam. Szvsz a második évadban már baromi unalmas volt szinte minden rész, a feléig is csak amiatt jutottam el, mert vártam, hogy hátha beindul, de nem következett be, úgyhogy én kaszáltam is egy időre.
Én még csak az első felénél tartok, idáig szuper. Sajnálnám ha ezt a jó kezdést belefullasztanák egy gyenge második évadba. Így is, úgy is megnézem még az első évad maradék részét, plusz a második évad elejét, de egy kicsit a véleményed elvette a kedvem. :( Sebaj majd vigasztalom magam holnap egy Trónok harca részel :)

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Sorozatok

#560 Hozzászólás Szerző: matecska »

Gereb írta:Helo. Valaki nézi a Hannibal-t? Én most kezdtem el, és valami zseniális. Nekem nagyon bejövős a stílusa.
Én nézem és türelmetlenül várom, hogy júniusban induljon a harmadik évad. Egyébként ahogy megyünk előre az időben, úgy lesz egyre jobb, úgyhogy készülj :twisted:

Válasz küldése