Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#521 Hozzászólás Szerző: Chester »

én most bajban leszek, az összes sorozatom szünetre megy, valamit ki kéne majd találnom a nyárra, mert bár meló lesz, de biztos lesznek szabad óráim.

a house of cardsot ledaráltam, nagyon jó, így az kilőve. júniusban jön a ballers, azt mindenképp nézni fogom, de az is csak heti, az aquarius május végén debütál, de közel sem vagyok abban biztos, hogy nem kaszálom az első rész után. mindenki a populárisabb sorozatokat ajánlotta (breaking bad, californication, game of thrones stb), de ezek annyira nem vonzanak, ezért sem kezdtem el őket nézni. szívesen fogadok javaslatokat, bár elég "hisztis" vagyok ilyen témában :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sorozatok

#522 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Daniel írta:Peaky Blinders-t nézi valaki? Teljesen más a hangulata a Boardwalk Empire-höz képest, annak ellenére, hogy nagyjából egy idő a kettő és hasonló a téma. (Célszerű mindkettőt végignézni, bár utóbbi ismertebb, azt nyilván többen láttátok. Eszméletlen a hangulata mindkettőnek, főleg ha valaki mindkettőt látta/nézi tudja élvezni a másikat.).

(Nem láttam eddig ezt a csoportot, ezért sry ha valaki már írta)

Engem nagyon érdekel, de még nem tudtam neki időt keríteni. Valószínűleg nyáron megnézem.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Sorozatok

#523 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Peaky Blinders-t nézi valaki? Teljesen más a hangulata a Boardwalk Empire-höz képest, annak ellenére, hogy nagyjából egy idő a kettő és hasonló a téma. (Célszerű mindkettőt végignézni, bár utóbbi ismertebb, azt nyilván többen láttátok. Eszméletlen a hangulata mindkettőnek, főleg ha valaki mindkettőt látta/nézi tudja élvezni a másikat.).

(Nem láttam eddig ezt a csoportot, ezért sry ha valaki már írta)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#524 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Nálam rövid sorozatokban a Fargo a nyerő. Számomra zseniális a hangulata és tökéletesek a karakterek.

https://www.youtube.com/watch?v=gKs8DzjPDMU" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sorozatok

#525 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

GereZsolt írta:

Én megnéztem anno az s1et de érthetetlen ez a rajongás, ami övezi, annyira messze nem jó a sorozat. Ha nem Woody és Mc lett volna a két szereplő egy nulla lenne a sorozat. Semmi extrát nem láttam benne. Persze ez csak az én véleményem, amihez hozzátenném h én a szar sorozatokat is szeretem, ez nem volt szar, de közel sem akkora császár mint ahogy te is előadtad vagy úgy alapból az internet.


Ízlés kérdése. Én pl. a Marvel-DC dolgokat nem tudom hova tenni, ha pisztolyt fognának a fejemhez se tudnék ilyesmit nézni, a True Detective-ért viszont rajongok. Nálam ez királykategória, csak a Breaking Bad, a Sopranos és a Drót volt ami hasonlóan tetszett.
emsanya írta:Ha egy hasonlóan jó sztori lesz a második évadban és szépen lesz tálalva, akkor ezekkel a szinészekkel is ütni fog. Vince Vaughn-nak pedig sokkal több arca van, csak a vígjátékokkal azonosítják legtöbben, pedig sok más jellegű filmben is játszott. Elég csak az Út a vadonba című filmre gondolni. Az minden csak nem vígjáték...

Az Into the Wild-ot láttam, de abban kb. tíz percet szerepelt csak VV és nem is volt valami nagy kihívást jelentő szerep. De mondom, én kedvelem őt, csak nehéz elképzelni egy ilyen sorozatban. Mondjuk pár éve Mekiről se hittem volna el ugyanezt.
Dante írta:
Nekem amúgy az is fontos, hogy mini-series legyen, 24 részes sorozatokat már nem is nézek, mert sajnálom rájuk az időt és azért van egy minőségi különbség a 10 részes sorozatok javára, filmszerűbbek. (Nyilván van kivétel)

A Jinx-et nem láttad? Új HBO mini-series, zseniális. 6 rész összesen.

http://www.imdb.com/title/tt4299972/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#526 Hozzászólás Szerző: Dante »

GereZsolt írta:Én megnéztem anno az s1et de érthetetlen ez a rajongás, ami övezi, annyira messze nem jó a sorozat. Ha nem Woody és Mc lett volna a két szereplő egy nulla lenne a sorozat. Semmi extrát nem láttam benne. Persze ez csak az én véleményem, amihez hozzátenném h én a szar sorozatokat is szeretem, ez nem volt szar, de közel sem akkora császár mint ahogy te is előadtad vagy úgy alapból az internet.
Ízlés kérdése. Én speciel szeretem az ilyen misztikus, de valós, noir hangulatú detektívtörténeteket az meg külön ráadás volt hogy MM a főszereplője. Az én ízlésemet nagyon eltalálták, de nyilván van olyan akinek nem tetszett, megértem.

Nekem amúgy az is fontos, hogy mini-series legyen, 24 részes sorozatokat már nem is nézek, mert sajnálom rájuk az időt és azért van egy minőségi különbség a 10 részes sorozatok javára, filmszerűbbek. (Nyilván van kivétel)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#527 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Dante írta:Azok akik első évad szintű minőséget várnak, magukkal szúrnak ki. Ez a sorozat egyévados volt, az HBO berendelte a másodikat, amit össze is hoztak, mert "miért ne?".
Én kedvelem Farell-t, McAdams-et még jobban, vince vónt meg pokolra kívánom, de szerintem a színészek egyikével se lesz baj, inkább a karaktereiken fog állni vagy bukni az évad. Cohle és Hart annyira jól voltak megírva, hogy azt a szintet nem lehet fenntartani. Mondjuk engem nem zavar, így is bármikor újra tudom nézni az S1-et, kedvenc sorozatom valaha.
Én megnéztem anno az s1et de érthetetlen ez a rajongás, ami övezi, annyira messze nem jó a sorozat. Ha nem Woody és Mc lett volna a két szereplő egy nulla lenne a sorozat. Semmi extrát nem láttam benne. Persze ez csak az én véleményem, amihez hozzátenném h én a szar sorozatokat is szeretem, ez nem volt szar, de közel sem akkora császár mint ahogy te is előadtad vagy úgy alapból az internet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sorozatok

#528 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha egy hasonlóan jó sztori lesz a második évadban és szépen lesz tálalva, akkor ezekkel a szinészekkel is ütni fog. Vince Vaughn-nak pedig sokkal több arca van, csak a vígjátékokkal azonosítják legtöbben, pedig sok más jellegű filmben is játszott. Elég csak az Út a vadonba című filmre gondolni. Az minden csak nem vígjáték...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#529 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azok akik első évad szintű minőséget várnak, magukkal szúrnak ki. Ez a sorozat egyévados volt, az HBO berendelte a másodikat, amit össze is hoztak, mert "miért ne?".
Én kedvelem Farell-t, McAdams-et még jobban, vince vónt meg pokolra kívánom, de szerintem a színészek egyikével se lesz baj, inkább a karaktereiken fog állni vagy bukni az évad. Cohle és Hart annyira jól voltak megírva, hogy azt a szintet nem lehet fenntartani. Mondjuk engem nem zavar, így is bármikor újra tudom nézni az S1-et, kedvenc sorozatom valaha.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sorozatok

#530 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az HBO feltette a True Detective hamarosan érkező második évadjának előzetesét:

https://www.youtube.com/watch?v=Q4uxGbhO4ag" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát nem tudom, baromi szkeptikus vagyok.. Colin Farrell-t és Rachel McAdams-et kifejezetten nem kedvelem, Vince Vaughn-t meg gyakorlatilag csak vígjátékokban láttam eddig ahol mindig ugyan azt a karaktert hozza. Valami nagyon ütős sztorinak kell lennie hogy ez működjön nálam. A Woody-Meki páros annyira jó, nehéz lesz őket megközelíteni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#531 Hozzászólás Szerző: Chester »

jaja, az nagyon fasza, kár, hogy a 2. évad premierjét áttették őszre.

újoncok közül meg amit kinéztem, az a Containment, DC's Legends of Tomorrow, Limitless, Supergirl, Quantico, Scream Queens, Lucifer, The Guide of Surviving Life, Wicked City, kíváncsi vagyok ebből hány marad meg végül.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#532 Hozzászólás Szerző: easy »

ChesterB írta:újoncok közül talált valaki érdekes, ígéretes sorozatot? :)
Igaz nem újonc, de a Fargo-t kezdtem most el, 7 rész után zseniális eddig :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#533 Hozzászólás Szerző: Chester »

újoncok közül talált valaki érdekes, ígéretes sorozatot? :)

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#534 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Bocsi, 1 hónapja a sorozatjunkie-n olvastam ezt, akkor még ugye alig lehetett tudni valamit erről a spin-offról, tegnap este meg már én is láttam hogy miről van szó.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#535 Hozzászólás Szerző: Chester »

itt pedig az előzetese, nagyon komoly lett, de nem értem miért kellett megbolygatni a két univerzuom sarah visszahozatalával meg captain cold megtérésével

https://www.youtube.com/watch?v=4MubNoWQiSc" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#536 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Nem Sarah lesz benne, hanem a Kanári, azaz szerintem Laurel, meg Captain Cold is benne lesz amúgy.
Kép

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#537 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:mondjuk ez a sorozat nem tudom mikor játszódik, mert benne lesz sarah is.
Nem Sarah lesz benne, hanem a Kanári, azaz szerintem Laurel, meg Captain Cold is benne lesz amúgy.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#538 Hozzászólás Szerző: easy »

Rayt már az Arrowban is alig bírom elviselni, nem hogy még egy külön sorozatban...elképszetően irritáló figura nekem :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#539 Hozzászólás Szerző: Chester »

mondjuk ez a sorozat nem tudom mikor játszódik, mert benne lesz sarah is.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#540 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:ray kap egy külön sorozatot :D erre már egyszer rákérdeztél, de a finálé után sem lettem előrébb. sokan coast city-t mondanak, az hogyan kapcsolódik a dc univerzumban, mi van ott? én csak green lanternről tudok, de aligha lesz benne a sorozatban. egyébként ra'st kár volt megölni, arra számítottam, hogy együtt mennek majd darkh ellen.
Azt vágom h kap egy sorozatot, dehát a bunkó felrobbantotta magát? :D

Utána is olvastam, elvileg atomnak van valami szuperképessége amivel a teste és más tárgyak súlyát méretét tudja változtatni, szóval a teszt utáni robbanással kapja meg gondolom ezt. Szóval tárgytalan a kérdésem :)

Válasz küldése