Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#501 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Most kerultem napirendre a GoT-tal. Nem tudom miert mondjatok, hogy ez a legfrissebb resz volt a szezon eddigi legunalmasabbja. Sok szalat fuztek tovabb es egesz fontos dolgok tortentek.

SPOILER!!!
Peldaul ez a majom Baelish akit az elejetol kezdve utalok tovabbra is csodalatosan manipulal mindenkit es mar meg is van a terve hogyan szerzi meg Eszakot. Arya sztorija valoban picit unalmas mar es sokaig nyuzzak. Kozben pedig ott van az, hogy Margaery megy birosag ele, Jamie-t elkaptak Dorneban es Joorah meg Tyrion kalozok koze keveredett. Ez utobbi valoszinuleg csak epizodista esemeny lesz, de legalabb nem unalmas barangolas amig odaernek. En arra leszek kivancsi, hogy ebben az evadban mi lesz a fo esemeny, mi lesz az ahol valamelyik fo szalat lezarjak vagy egyesitenek kettot vagy valtozas kovetkezik be rajtuk. El tudom kepzelni, hogy ebbol a Stannis - Boulton - Baelish harmasbol Eszakert meg ebben az evadban kihoznak valamit. A tobbi sztori most eleg csendes, foleg Daenerysek.
SPOILER VEGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#502 Hozzászólás Szerző: easy »

Dexterről irna vki egy kis kedvcsinálót, érdemes elkezdeni?

Cserébe egy újabb fasza sorozatot mondok, dráma (de ettől ne ijedjetek meg:D), érdekes felépités és sztori, hamar ledarálható (asszem csak 10rész jött ki eddig); The Affair.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#503 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:
rafanadal írta:Azert meglep, hogy GoT-rol nem beszel senki sem. En ma ejjel vagy holnap erem utol magam az eheti resszel. Kivancsi vagyok velemenyekre.
Eddig szerintem a 5. rész volt a legjobb az évadban, hatodikban túl sok Sansa és Arya volt. Kicsit sajnálom hogy Branékról nem tudunk meg semmit ebben az évadban.
Azt en is es tartok tole, hogy akkor majd a kovetkezoben tul nagy hangsulyt fognak fektetni ra ami unalmassa teszi.
Dante írta:
Gamling írta:Ez nagyon furcsa nekem, számomra messze az 5. rész volt a leggyengébb, de nem csak az évadban, az egész sorozatban is. A többi rész meg hozza az erős átlagot. Én egyelőre azt nem látom, hogy hova akar kifutni ez az évad ( Dorne meg elég értelmetlen szálnak tűnik eddig, kicsit több időt kéne rá szánniuk )
4. évad vége elég erősen zárt, ahhoz képest eddig tényleg jó iparosmunka. Az 5 évad leggyengébb részét nem tudnám megnevezni, az 5. évadé szerintem a legutolsó rész volt, eddig. Viszont van két abszolút favoritom az E4S6, E4S8. Azokat néha újranézem. Tyrion vallomása hidegrázós.
Remélem innentől felpörögnek az események, senki nincs olyan nagy veszélyben, de ugye bárkivel történhet bármi.
Engem amúgy a két Stark lány szenvedése idegesít, eddig tök fasza párokat kapott Arya, de ez most nagyon el van nyújtva szerintem. Sansa meg Sansa. Tipik szopás.

szerk.: https://www.youtube.com/watch?v=quhOAB_JMjc
Hátha meghozza valakinek a kedvét. :)
Szerintem Sansa sztorija nem rossz es pont ezert lesz fontos, mert ennyi szenvedes utan egyszer valami a cselekmeny szempontjabol rettenetesen nagy dologra hivatott, csak tul hosszura nyujtjak a szenvedes bemutatasat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#504 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gamling írta:Ez nagyon furcsa nekem, számomra messze az 5. rész volt a leggyengébb, de nem csak az évadban, az egész sorozatban is. A többi rész meg hozza az erős átlagot. Én egyelőre azt nem látom, hogy hova akar kifutni ez az évad ( Dorne meg elég értelmetlen szálnak tűnik eddig, kicsit több időt kéne rá szánniuk )
4. évad vége elég erősen zárt, ahhoz képest eddig tényleg jó iparosmunka. Az 5 évad leggyengébb részét nem tudnám megnevezni, az 5. évadé szerintem a legutolsó rész volt, eddig. Viszont van két abszolút favoritom az E4S6, E4S8. Azokat néha újranézem. Tyrion vallomása hidegrázós.
Remélem innentől felpörögnek az események, senki nincs olyan nagy veszélyben, de ugye bárkivel történhet bármi.
Engem amúgy a két Stark lány szenvedése idegesít, eddig tök fasza párokat kapott Arya, de ez most nagyon el van nyújtva szerintem. Sansa meg Sansa. Tipik szopás.

szerk.: https://www.youtube.com/watch?v=quhOAB_JMjc
Hátha meghozza valakinek a kedvét. :)

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#505 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Dante írta:
rafanadal írta:Azert meglep, hogy GoT-rol nem beszel senki sem. En ma ejjel vagy holnap erem utol magam az eheti resszel. Kivancsi vagyok velemenyekre.
Eddig szerintem a 5. rész volt a legjobb az évadban, hatodikban túl sok Sansa és Arya volt. Kicsit sajnálom hogy Branékról nem tudunk meg semmit ebben az évadban.
Ez nagyon furcsa nekem, számomra messze az 5. rész volt a leggyengébb, de nem csak az évadban, az egész sorozatban is. A többi rész meg hozza az erős átlagot. Én egyelőre azt nem látom, hogy hova akar kifutni ez az évad ( Dorne meg elég értelmetlen szálnak tűnik eddig, kicsit több időt kéne rá szánniuk )

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#506 Hozzászólás Szerző: Dante »

rafanadal írta:Azert meglep, hogy GoT-rol nem beszel senki sem. En ma ejjel vagy holnap erem utol magam az eheti resszel. Kivancsi vagyok velemenyekre.
Eddig szerintem a 5. rész volt a legjobb az évadban, hatodikban túl sok Sansa és Arya volt. Kicsit sajnálom hogy Branékról nem tudunk meg semmit ebben az évadban.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#507 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azert meglep, hogy GoT-rol nem beszel senki sem. En ma ejjel vagy holnap erem utol magam az eheti resszel. Kivancsi vagyok velemenyekre.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#508 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Húha, ha valami, na ez igazi szezonzáró finálé volt! :) Klasszisokkal verte az Arrow befejezését, szerintem a legzseniálisabb rész volt, drámák, tragédia, áldozatok, harc ennél több nem nagyon kell.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#509 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:miért gondolod, hogy szar volt? szerintem ezzel nyitották fel a lehetőségek tárházát, gyakorlatilag bármit csinálhatnak a következő évadban. amennyiben nem befolyásolja az arrow univerzumot, én korrektnek tartom a finálét

nem mellesleg láthattuk a legends of heroes alapjait is :)
Gyűlölöm ha valami nincs lezárva, minimum annyira mint az eddigi 3 arrow finálé. Ott nem maradtak ilyen alapvető kérdések, hogy akkor most mi a bré lett Oliverrel (esetünkben Barryvel). Csak simán utálom az ilyet, egy évad legyen lezárva úgy, hogy maradhatnak nyitott dolgok de ne ilyenek. D:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#510 Hozzászólás Szerző: Chester »

miért gondolod, hogy szar volt? szerintem ezzel nyitották fel a lehetőségek tárházát, gyakorlatilag bármit csinálhatnak a következő évadban. amennyiben nem befolyásolja az arrow univerzumot, én korrektnek tartom a finálét

nem mellesleg láthattuk a legends of heroes alapjait is :)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#511 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
GereZsolt írta:Elmennek a picsába ezzel a befejezéssel.... (Flash)
Ember legyen a talpan aki ezek utan tudja mi fog tortenni, de legalabb elertek, hogy falkaparas legyen oktoberig :D
Inkább anyázás megy a részemről, ezt a szart elénk rakni...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#512 Hozzászólás Szerző: Chester »

GereZsolt írta:Elmennek a picsába ezzel a befejezéssel.... (Flash)
Ember legyen a talpan aki ezek utan tudja mi fog tortenni, de legalabb elertek, hogy falkaparas legyen oktoberig :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#513 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Elmennek a picsába ezzel a befejezéssel.... (Flash)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#514 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
GereZsolt írta:Nézz Sons of Anarchyt, zseniális.
na azt pl el akartam kezdeni, csak normális torrentet nem találtam hozzá anno
Mindenképp feliratosan nézd, én most kezdtem elölről. Ha nem találtál adok neked hozzá torrentet :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#515 Hozzászólás Szerző: Chester »

GereZsolt írta:Nézz Sons of Anarchyt, zseniális.
na azt pl el akartam kezdeni, csak normális torrentet nem találtam hozzá anno

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sorozatok

#516 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta:Amiről itt még talán nem is esett szó, pedig fasza sorozat, az a How to get away with murder.

Olyan erős mostanában a felhozatal, annyi a zseniális sorozat hogy főállásban tudnám nézni őket és úgy sem érnék a végére. Van egy rakat sorozat ami érdekel - Sons of Anarchy, Utopia, Oz, Fargo, The Shield, Peaky Blinders - de bele sem tudtam még kezdeni. Mostanában évi 1-2 normális film ha kijön, sorozat meg van egy rakat jó.

Ami nekem még nagy kedvencem az a Twin Peaks. Nem egy mai darab(1991-92), de nagyon ütős.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#517 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:én most bajban leszek, az összes sorozatom szünetre megy, valamit ki kéne majd találnom a nyárra, mert bár meló lesz, de biztos lesznek szabad óráim.

a house of cardsot ledaráltam, nagyon jó, így az kilőve. júniusban jön a ballers, azt mindenképp nézni fogom, de az is csak heti, az aquarius május végén debütál, de közel sem vagyok abban biztos, hogy nem kaszálom az első rész után. mindenki a populárisabb sorozatokat ajánlotta (breaking bad, californication, game of thrones stb), de ezek annyira nem vonzanak, ezért sem kezdtem el őket nézni. szívesen fogadok javaslatokat, bár elég "hisztis" vagyok ilyen témában :D
Nézz Sons of Anarchyt, zseniális. Vagy ha nem láttad még akkor Entourage, nekem egyértelműen a kedvencem az összes sorozat közül, amit valaha láttam.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Sorozatok

#518 Hozzászólás Szerző: easy »

Amiről itt még talán nem is esett szó, pedig fasza sorozat, az a How to get away with murder.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#519 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Vikings, Penny Dreadful, The Knick?
a vikings-t is ajánlották, de annyira nem érdekel, aztán sose lehet tudni. a másik kettőt nem ismerem, de utánuk nézek, köszi :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sorozatok

#520 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:én most bajban leszek...
Vikings, Penny Dreadful, The Knick? Mindhárom történelmi, más stílusúak, de azonosan magas minőségűek.
jkopfner írta:Nálam rövid sorozatokban a Fargo a nyerő. Számomra zseniális a hangulata és tökéletesek a karakterek.
Tavaly belekezdtem, de a karakterek irritáltak és félbehagytam. De tisztában vagyok vele, hogy kb onnan indul be a cselekmény (4. rész talán) szóval nem kasza, de még nem jött vissza a hangulatom hozzá :D
Николаевич írta:A Jinx-et nem láttad? Új HBO mini-series, zseniális. 6 rész összesen.
Nem találkoztam még vele, ment a listára, köszi!

Peaky Blinders szintén listán van. Boardwalk Empire-t a 3. évad után nem folytattam, de ez szimpatikus és Cillian Murphy is elég jó indok mellette.

Válasz küldése