Sorozatok

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Sorozatok

#141 Hozzászólás Szerző: Bandi »

rafanadal írta:
kecske01 írta:Végre...Game of Thrones.
Azért sok minden nem történt azt valljuk be. Megint csak előkészítik a szálakat.
Attól tartok hogy nem lesz túl nagy szám ez az évad. Mivel megelőzték a könyvet, így lehet hogy belassítanak kicsit és több olyan rész lesz, ahol nem nagyon történik semmi. Aztán remélem nem lesz igazam és pörgős évad lesz ezután....

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#142 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kecske01 írta:Végre...Game of Thrones.
Azért sok minden nem történt azt valljuk be. Megint csak előkészítik a szálakat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sorozatok

#143 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Végre...Game of Thrones.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#144 Hozzászólás Szerző: Chester »

A kezdeti döcögés után egész vállalható lett a Supergirl, engem megvett a második évadra is, ha lesz.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#145 Hozzászólás Szerző: marknagy »

GereZsolt írta:
Chester írta:Én még nem kiabálom el, mert képesek feltámasztani. :D
A legfaszább az lenne ha meghalna mindenki amúgy. Maradjon Oliver és viszont látásra. Hátha eldarkosodna a téma megint, mert ami most megy az Paula és Paulina szinten gagyi. Most néztem végig a Jessica Jones-t. Nem egy nagy eresztés, de ennél 10x jobb, abban legalább 0 rózsaszín fos van.
A mostani Arrow rész volt mesze a legerősebb ebben az évadban... alig szerepel benne Felicity már ez maga megdobta az egészet (em voltak felesleges drámák), SPOILER sajnálom Laurelt
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#146 Hozzászólás Szerző: Chester »

El van b*szva a forgatókönyv az biztos, egyáltalán nem tűnik badassnek Darkh, Ra's Al Ghulról meg ne is beszéljünk... Slade óta nem tudnak egy értelmes főgonoszt csinálni, és még mindig Merlyn az, aki a hátán viszi az egészet a gonoszok közül. Mondjuk a következő rész előzetese alapján hál istennek bekattannak.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#147 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chester írta:Én még nem kiabálom el, mert képesek feltámasztani. :D
A legfaszább az lenne ha meghalna mindenki amúgy. Maradjon Oliver és viszont látásra. Hátha eldarkosodna a téma megint, mert ami most megy az Paula és Paulina szinten gagyi. Most néztem végig a Jessica Jones-t. Nem egy nagy eresztés, de ennél 10x jobb, abban legalább 0 rózsaszín fos van.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#148 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én még nem kiabálom el, mert képesek feltámasztani. :D

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sorozatok

#149 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Chester írta:Arrow SPOILER

Majd hiszem, ha látom, túl szép, hogy igaz legyen.
Én amennyire ellenkeztem még Felicity halála ellen, most azt kívánom bár cserélnének.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#150 Hozzászólás Szerző: Chester »

Arrow SPOILER

Majd hiszem, ha látom, túl szép, hogy igaz legyen.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sorozatok

#151 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Chester írta:Na, a kövi Arrow részben kiderül, hogy ki hal meg, végre valami izgalom...
A Daredevilhez képest az Arrow tényleg egy paródiának az önbíráskodókról, sok dolgot erőltetnek amit nem kéne (dráma), meg rengeteg a túlzás, de ami igazán fontos lenne (bunyó) arra jut kb 5 perc.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#152 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, a kövi Arrow részben kiderül, hogy ki hal meg, végre valami izgalom...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#153 Hozzászólás Szerző: Chester »

Természetesen az év része jönne a Flash-ben, erre megint 3 hét szünet... :roll: :evil:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#154 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egész jó volt ez a Flash-Supergirl crossover, sokkal rosszabbra számítottam.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#155 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát a Kincses szigetből elvileg kiderül, hogy mi lesz a Flint-Silver konfliktusból. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sorozatok

#156 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
Hawaii írta:
rafanadal írta:Követi innen valaki a Black Sailst? Olvastam régebb, hogy páran nekifogtak, de végül nem tudom meddig jutottatok vele. Én is úgy voltam vele, hogy az első évad elég lapos volt és nem tudtam, hogy folytassam-e, de azóta nagyon beindultak az akciók és ma hajnalban jelent meg a 3. évad utolsó része ami hát finoman szólva is az eddigi legjobb rész volt.
Az egyik kedvenc sorozatom, de az utolsó részt még nem láttam, mivel a felirat nem készült még el, a szinkron pedig nekem nem jött be annyira. Amint megnéztem, írok majd. :)
Hogyhogy nem készült el? Vagy te magyar felirattal nézed? Mert én ma délután angol felirattal néztem meg.
Magyarral nézem, mert lusta vagyok. :D
Érteném az angolt is, de így egyszerűbb.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#157 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta:
rafanadal írta:Követi innen valaki a Black Sailst? Olvastam régebb, hogy páran nekifogtak, de végül nem tudom meddig jutottatok vele. Én is úgy voltam vele, hogy az első évad elég lapos volt és nem tudtam, hogy folytassam-e, de azóta nagyon beindultak az akciók és ma hajnalban jelent meg a 3. évad utolsó része ami hát finoman szólva is az eddigi legjobb rész volt.
Az egyik kedvenc sorozatom, de az utolsó részt még nem láttam, mivel a felirat nem készült még el, a szinkron pedig nekem nem jött be annyira. Amint megnéztem, írok majd. :)
Hogyhogy nem készült el? Vagy te magyar felirattal nézed? Mert én ma délután angol felirattal néztem meg.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Sorozatok

#158 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:Követi innen valaki a Black Sailst? Olvastam régebb, hogy páran nekifogtak, de végül nem tudom meddig jutottatok vele. Én is úgy voltam vele, hogy az első évad elég lapos volt és nem tudtam, hogy folytassam-e, de azóta nagyon beindultak az akciók és ma hajnalban jelent meg a 3. évad utolsó része ami hát finoman szólva is az eddigi legjobb rész volt.
Az egyik kedvenc sorozatom, de az utolsó részt még nem láttam, mivel a felirat nem készült még el, a szinkron pedig nekem nem jött be annyira. Amint megnéztem, írok majd. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sorozatok

#159 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Követi innen valaki a Black Sailst? Olvastam régebb, hogy páran nekifogtak, de végül nem tudom meddig jutottatok vele. Én is úgy voltam vele, hogy az első évad elég lapos volt és nem tudtam, hogy folytassam-e, de azóta nagyon beindultak az akciók és ma hajnalban jelent meg a 3. évad utolsó része ami hát finoman szólva is az eddigi legjobb rész volt.

SPOILER!!!
Csúnyán megmocskolták a sztorit, nagyon komoly változások következtek be. Az most már tiszta és világos, hogy lassan visszafoglalják Nassau-t és szerintem utána nekimennek az angoloknak is úgy teljes egészében, de én arra vagyok kíváncsi, hogy ebből a Silver-Flint párbeszédből mi sül ki. Most elég komoly lépéseket tett Silver, hogy Flint fölé kerekedjen majd egyszer és Billy is az ő nevével ijesztgeti Nassau népét, továbbá ott van az a fontos mondat is, hogy ebből a Silver gyerekből lesz Nassau királya aki csatába vezeti őket az angolok ellen, egy megnyerhetetlen csatába és meg fogja nyerni azt. Kíváncsi vagyok Flint kiszáll a sorozatból miután Nassau-t felszabadítja, mert mondjuk belehal a harcba vagy Silverrel összecsapnak a királyi posztért a szigeten vagy ő továbbra is marad és segíti majd a háborút. Eddig úgy tűnt, hogy ő a főszereplő, de eléggé megzavarták most a szálakat és kezd a sorozat kicsit Game of Thrones szerűvé válni abból a szempontból, hogy bárkivel bármikor bármi megtörténhet.
SPOILER VÉGE!!!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sorozatok

#160 Hozzászólás Szerző: Chester »

Megnéztem a következő rész előzetesét, ismét zseniális rész van készülőben. :roll: A kövi Flash rész viszont elég jól néz ki az előzetes alapján, plusz hétfőn lesz a Supergirl-Flash crossover.

Válasz küldése