NFL (+NFL Fantasy)

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#61 Hozzászólás Szerző: Chester »

Voltak róla pletykák, és mivel mindig hagyok 1 feles roster spotot, így nem került kvázi senkibe, egy próbát megér. :)

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#62 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chester, te bízol benne, hogy Lynch visszatér? :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#63 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Chester írta:Packerstől a rájátszás minimum, de a kiemelés sem lenne elérhetetlen a sorsolás miatt. Super Bowl esélytelen, hacsak McCarthy nem növeszt golyókat addigra. Holnap lesz majd Fűzővel Kifelé!-n a jóslós posztunk, abban kb benne lesz, hogy mire számítok idén.
GB rájátszása kötelező szerintem is. Én a Steelerst mindenképpen főcsoport döntőt várok, aztán majd elválik... Egyébként 11-5 a tippem. Bízom benne, hogy kiemelésre elég lesz. A sorsolás nagyon jó, de ki tudja mi lesz még (sérülések ugye...). Jó lett a posztotok! :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#64 Hozzászólás Szerző: Chester »

Packerstől a rájátszás minimum, de a kiemelés sem lenne elérhetetlen a sorsolás miatt. Super Bowl esélytelen, hacsak McCarthy nem növeszt golyókat addigra. Holnap lesz majd Fűzővel Kifelé!-n a jóslós posztunk, abban kb benne lesz, hogy mire számítok idén.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#65 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Pár nap és ez is kezdődik. :) Méghozzá elég jó kis forduló lesz, sok izgalmas meccsel!

Ti mit vártok az idénytől és a kedvencektől?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#66 Hozzászólás Szerző: Chester »

Miert nem gyuttel ruszki?!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#67 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Holnap este 9-kor draftolunk, ha bárki nem nézne csoportot, nehogy elfelejtse.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

goti949
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. augusztus 18., csütörtök 8:52
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#68 Hozzászólás Szerző: goti949 »

Sziasztok. Szeretnek egy nfl fantasy ligaba csatlakozni, ha esetleg lenne meg nalatok hely bevallalnam. :) koszi szepen elore is, udv

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#69 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Most olvastam FK-n, visítva röhögök:
A Titansnél szombaton engedték a szurkolóknak, hogy az első két játékot ők hívják az előszezonban. Ez a két play egy 15 yardos futás és egy 31 yardos passz volt. A következő 3 játék – amit már az edzők hívtak – összesen 5 yardot eredményezett. Ezen lehet el kéne gondolkozni Tennessee-ben.
:D :D :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#70 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta: Ja, igen, remélem idén egyrészt részt veszel a drafton ruszki, másrészt felkészülsz. :D Több rookie mistake nem fér bele. :)

Én viszonylag felületes NFL-szurkoló voltam tavaly, idén is az vagyok. 8. lettem tavaly a 12-ből, ha idén is nyerek pár meccset én teljesen elégedett leszek, én csak a móka kedvéért játszom. :)

A draftot remélhetőleg elérem idén, tavaly sajnos csak az utolsó 2 körben értem oda :)

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#71 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chester írta:
dankodavid írta:
Mr-Moss írta:Akkor fogadjunk. Ha iden szerez legalább 7 PL gólt, jövore en allitom ossze az NFL Fantasy csapatodat amikor ellenem játszol. Ha kevesebbet, akkor te az enyémet. Deal? :D
Mondjuk ezzel ruszki a tavalyiak után nem biztos, hogy olyan szarul jár :D #ötödikkörösmccluster
Ja, igen, remélem idén egyrészt részt veszel a drafton ruszki, másrészt felkészülsz. :D Több rookie mistake nem fér bele. :)

Illetve Moss Úrfi, te mennyire vagy otthonos a fantasy fociban?
Tavaly volt az elso szezonom (fantasyban is meg amugy is, az a Seahawks elleni NFC donto volt az elso meccs amit lattam), rogton elindultam 6 nfl.com organised ligaban. Nem volt tul jo, volt 1-2 ember akik meg a bye-on levo iranyitojukat se csereltek le, egyik ligaban sem tortent egy trade sem. A hatbol egyet vagy kettot megnyertem, de negyben biztos top 4 voltam. Szoval igazabol onbizalommal telve varom a szezont, aztan lesz ami lesz :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#72 Hozzászólás Szerző: Chester »

dankodavid írta:
Mr-Moss írta:Akkor fogadjunk. Ha iden szerez legalább 7 PL gólt, jövore en allitom ossze az NFL Fantasy csapatodat amikor ellenem játszol. Ha kevesebbet, akkor te az enyémet. Deal? :D
Mondjuk ezzel ruszki a tavalyiak után nem biztos, hogy olyan szarul jár :D #ötödikkörösmccluster
Ja, igen, remélem idén egyrészt részt veszel a drafton ruszki, másrészt felkészülsz. :D Több rookie mistake nem fér bele. :)

Illetve Moss Úrfi, te mennyire vagy otthonos a fantasy fociban?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#73 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az NFL visszatért Los Angles-be. Mobil lelátókat kellett állítani hogy kiszolgálják a jegyigényeket, megdőlt a preseason nézőcsúcs.

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#74 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mr-Moss írta:Ilyen a világon nincs!! Betárazok chipsből meg energiaitalból, hogy megnézzem a HoF meccset. Itt virrasztok, 10 perc lenne a kezdésig, erre most olvasom, hogy elmarad a mérkőzés, mert a pályamunkások elcseszték a pályát. Beszarok..jó hogy nem már a Super Bowl előtt :evil: :evil:
Haha :D Még jó, hogy preseason miatt nem virrasztok. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#75 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mr-Moss írta:Ilyen a világon nincs!! Betárazok chipsből meg energiaitalból, hogy megnézzem a HoF meccset. Itt virrasztok, 10 perc lenne a kezdésig, erre most olvasom, hogy elmarad a mérkőzés, mert a pályamunkások elcseszték a pályát. Beszarok..jó hogy nem már a Super Bowl előtt :evil: :evil:
:DD
Most ez suttyóság, de nagyon jót nevettem. Nem baj, végre kezdődik a preseason, végre nézhetem, ahogy a kis buzi Rapunzelt lenyomja Colin, ahogy tette ezt edzőtáborban 8) 8)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#76 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Ilyen a világon nincs!! Betárazok chipsből meg energiaitalból, hogy megnézzem a HoF meccset. Itt virrasztok, 10 perc lenne a kezdésig, erre most olvasom, hogy elmarad a mérkőzés, mert a pályamunkások elcseszték a pályát. Beszarok..jó hogy nem már a Super Bowl előtt :evil: :evil:

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#77 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Chester írta:Mr-Moss látom jelentkeztél FK! ligákba is, pont hozzám kerültél. :D
Na, akkor két fronton is harcolhatunk :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#78 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mr-Moss látom jelentkeztél FK! ligákba is, pont hozzám kerültél. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#79 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Drágáim, akik nem néznek fb-t, azok nézzenek, mert a draft időpontot illetően van kint szavazás.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#80 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

dankodavid írta: Nfl.com-on nyomjuk és már megvan a 12 fix fő, van draftsorrend is, minden.
Viszont ha van rajtad kívül +1 ember innen, aki nem fogja leszarni a csapatát és ismeri is a ligát, akkor jöhettek, 14-en még játszható simán.
Áh, akkor mind1, az nfl.com rendszerét nem csipázom annyira, de azért köszi :wink:

Válasz küldése