NFL (+NFL Fantasy)

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#41 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Chester írta:Remelem maradt kormod Chucky. :) Jo eg mekkora meccs volt!
Semmi extra, csak ismét egy klasszikus PIT-BAL meccs. :) A körmöm megmaradt, de a sok gyógytornát baszhatom, mert a sok ugrálás után tuti ismét gerincsérvem van. De megérte! :D Steelers megtette a magáét, így karácsony alkalmából. Felkészül a Chelsea! :)

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#42 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Chester írta:Remelem maradt kormod Chucky. :) Jo eg mekkora meccs volt!
Ha nem lett volna totálisan érdektelen a végeredmény, akkor megemlíteném, hogy a mi fantasy helyosztónk is hasonlóan izgalmas végjátékúra sikeredett. :D Csak te nem fordítottál a végén :wink:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#43 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remelem maradt kormod Chucky. :) Jo eg mekkora meccs volt!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#44 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mr-Moss írta:
dankodavid írta:Mivel az idei fantasy Super Bowl köztem és az orosz kolléga között zajlik, feldobtuk egy kicsit: a vesztes egy évig a győztes által választott profilképpel fog fórumozni.
Várjál még ott van nekem Jordan Reed, úgy 8 TD elkapás kellene csak a fordításhoz.. :D :D
Kozel volt!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#45 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

dankodavid írta:Mivel az idei fantasy Super Bowl köztem és az orosz kolléga között zajlik, feldobtuk egy kicsit: a vesztes egy évig a győztes által választott profilképpel fog fórumozni.
Várjál még ott van nekem Jordan Reed, úgy 8 TD elkapás kellene csak a fordításhoz.. :D :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#46 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mivel az idei fantasy Super Bowl köztem és az orosz kolléga között zajlik, feldobtuk egy kicsit: a vesztes egy évig a győztes által választott profilképpel fog fórumozni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#47 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Mr-Moss írta:
Николаевич írta:Jamie Collins-t elcserélte a Patriota Clevelandbe egy harmadik körös pickèrt. Az szép..
Biztos nagyon összebalhézott az öreggel, hogy elküldte Clevelandbe :D
Kép

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#48 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Николаевич írta:Jamie Collins-t elcserélte a Patriota Clevelandbe egy harmadik körös pickèrt. Az szép..
Biztos nagyon összebalhézott az öreggel, hogy elküldte Clevelandbe :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#49 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jamie Collins-t elcserélte a Patriota Clevelandbe egy harmadik körös pickèrt. Az szép..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#50 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Arian Foster visszavonult, tegnap jelentette be.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#51 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chucky írta:
Николаевич írta:
Chucky írta:Nézted a meccseteket Nyikolájevics? Grat a győzelemhez! :)

Ma megnéztem felvételről, kissé belepörgetve.

Köszi :) Szimpatizálsz a Baltimore-ral is?
A verebekkel? Hogyne! :) Utálom őket, bár az arc miatt a cicák kezdenek előzni. Akiket kedvelek a Redskinsen kívül, az a SF49, Vikings, Bears és a Denver. :) Mondjuk a Denvert nem is kedvelem, csak a D játékát szeretem nézni.

Azt hittem már te ilyen ritka madár vagy hogy a Ravensnek és a Steelersnek szurkolsz egyszerre :D

Holnap szabadnapos vagyok, a Carolina-Tampa meccset mindenképp meglesem, nem láttam még idé a Winstonékat. Ja, ha már Winston: ha rágugliztok a nevére jobb oldalon azt dobja ki hogy Jameis Winston Rapist :D Nem tudom mióta van ez így de nekem új, múltkor a statjai miatt kerestem rá és akkor láttam.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#52 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Николаевич írta:
Chucky írta:Nézted a meccseteket Nyikolájevics? Grat a győzelemhez! :)

Ma megnéztem felvételről, kissé belepörgetve.

Köszi :) Szimpatizálsz a Baltimore-ral is?
A verebekkel? Hogyne! :) Utálom őket, bár az arc miatt a cicák kezdenek előzni. Akiket kedvelek a Redskinsen kívül, az a SF49, Vikings, Bears és a Denver. :) Mondjuk a Denvert nem is kedvelem, csak a D játékát szeretem nézni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#53 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chucky írta:Nézted a meccseteket Nyikolájevics? Grat a győzelemhez! :)

Ma megnéztem felvételről, kissé belepörgetve.

Köszi :) Szimpatizálsz a Baltimore-ral is?

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#54 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nézted a meccseteket Nyikolájevics? Grat a győzelemhez! :)

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#55 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Julio Jones: 12 receptions, td, 300!! yds :shock:
PPR ligaban laza 48 pontot hozott nekem :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#56 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sose fogom megunni. :D :D

Kép

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#57 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Chester írta:Hát bazdki fodi, remélem küldöd a jókívánságokat Petersonnak. :D :D :D
Kb. 15 perccel a 22 órási meccsek vége előtt még majdnem 40 pontos hátrányban voltam úgy, hogy neked még ott volt pluszban Peterson is. Ekkor elmentem aludni. Reggel eléggé meglepődtem, hogy mi történt itt. :D

Áhh és a DEF szerezte a legtöbb pontot a csapatomban. :D Szerintem ilyen se fordult még elő velem.

Neked akkor ez fasza meccs lehetett. Packers kikapott, de Peterson se szerzett elég pontot.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#58 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát bazdki fodi, remélem küldöd a jókívánságokat Petersonnak. :D :D :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#59 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Николаевич írta:Chucky, láttad a Redskins-Steelers meccset?

Sokkal jobb volt a Steelers, úgyhogy gratulálnom kell, viszont volt egy szitu ami felkúrt kissé: Norman fumble-je(illetve nem fumble-je) Antonio Brown ellen. Az ítélet ugye az lett hogy még nem fejezte be az elkapást, nem volt football mozdulat, viszont a lassításban látszik hogy már kitámasztott irányváltáshoz, ergo megindult. Ez nem befejezett elkapás? És ez a szitu 6-0-ás Redskins vezetésnél volt, labdaszerzés helyett pedig touchdown-t szerzett ebből a drive-ból a Steelers. Nem mondom hogy ezen múlt a meccs, de kicsit nehéz volt ezt lenyelni. Szerinted jogos volt hogy maradt a labda nálatok?

Belenéztem az SF-LA meccsbe is, hát botrány ez a Rams. Szép kezdés volt az új csapattól.

RGIII meg több hétre kidőlt, nem nagy meglepi.
Persze, hogy láttam! :) Jobbak voltunk valóban. Nagyon tetszik az irány, az új és kiegészítő emberek formája is. A kérdéses eset: Nagyon nehéz megítélni szerintem ezt. Na nem azért, mert az ember nem ismeri a szabályokat. A gond ott kezdődik, hogy pont ez a szabály, amit össze-vissza értelmeznek a zebrák és pontosan így is hoznak döntést. Valamikor az nekik az elkapás, ha tesznek is egy lépést.... Érthetetlen! Nem lepődtem volna meg, ha fumble a döntés, de így sem tartom annyira nagy bírói hibának. Pont a fentiek miatt.

Egyébként a Redskins ott baszcsiszta el, hogy nem futottak. Persze a Steelers jó futás ellen, de akkor is be kell vállalni. Nem emlékszem már a statisztikára, de volt vagy 10 futás nekik! Az kegyetlen kevés!

Jó meccs volt, köszi a gratulációt. Remélem PO lesz nektek is (nekünk ez minimum...), mert nagyon kedvelem a Redskins csapatot! :) Csak az a utcalány futás.... (futó párti vagyok... na meg a VÉDELEM! :) :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#60 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chucky, láttad a Redskins-Steelers meccset?

Sokkal jobb volt a Steelers, úgyhogy gratulálnom kell, viszont volt egy szitu ami felkúrt kissé: Norman fumble-je(illetve nem fumble-je) Antonio Brown ellen. Az ítélet ugye az lett hogy még nem fejezte be az elkapást, nem volt football mozdulat, viszont a lassításban látszik hogy már kitámasztott irányváltáshoz, ergo megindult. Ez nem befejezett elkapás? És ez a szitu 6-0-ás Redskins vezetésnél volt, labdaszerzés helyett pedig touchdown-t szerzett ebből a drive-ból a Steelers. Nem mondom hogy ezen múlt a meccs, de kicsit nehéz volt ezt lenyelni. Szerinted jogos volt hogy maradt a labda nálatok?

Belenéztem az SF-LA meccsbe is, hát botrány ez a Rams. Szép kezdés volt az új csapattól.

RGIII meg több hétre kidőlt, nem nagy meglepi.

Válasz küldése