NFL (+NFL Fantasy)

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#181 Hozzászólás Szerző: Chester »

Na, Brown tuti nem játszik a Vasasban. Kérdéses még DeAngelo Williams és Roethilsberger is. Utóbbit szerintem összedrótozzák, látva hogy Jonesszal semmi esélyük nincs, de lehet Williams ismét maródi lesz, bár a futójátékkal nélküle sincs gond a Steelersnél. Egyre nőnek a Broncos esélyei... :roll:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#182 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pedig annyira adta magat a Titans... :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#183 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mudafackin Chip IN DA HOUSE
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#184 Hozzászólás Szerző: Chucky »

https://www.youtube.com/watch?v=QxkKlzInR4Y" onclick="window.open(this.href);return false; :D

firefly88
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011. augusztus 22., hétfő 1:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#185 Hozzászólás Szerző: firefly88 »

dankodavid írta:
Moldván írta:Jobb is ha nem jut tovább egy olyan csapat amelyik nem képes td-t szerezni, bár a seattle se érdemelte meg a továbbjutást. Kár, hogy nem eshetett ki mindkét csapat, az lett volna a tiszta.
Nagyon komplexen látod, miről szól ez a sport. Tisztellek.
Nagyon sok igazságot lehet itt olvasni. Szerintem amúgy az lenne a legjobb, ha bójákat raknának védelmek helyett a pályára, akkor végre kiderülne melyik a jobb csapat. Hülye zavaró tényezők.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#186 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:BigBen tuti lesz, bármilyen állapotban van, számomra elképzelhetetlen, hogy ne játsszon... A Denver védelme ellen viszont ha nincs Brown, aki magasan a legjobb támadójuk, akkor nem tudom hogyan nyerhetnének... Főleg ha Peyton tényleg jó állapotban van. Múlt héten kaphattunk egy kis ízelítőt, hogyan hat az offensre pusztán az a tény, hogy ő irányít.
A legfrissebb hírek szerint mindkettő lesz, bár Big Ben sérülten fog játszani.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#187 Hozzászólás Szerző: Moldván »

dankodavid írta:
Moldván írta:Jobb is ha nem jut tovább egy olyan csapat amelyik nem képes td-t szerezni, bár a seattle se érdemelte meg a továbbjutást. Kár, hogy nem eshetett ki mindkét csapat, az lett volna a tiszta.
Nagyon komplexen látod, miről szól ez a sport. Tisztellek.
ty

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#188 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Moldván írta:Jobb is ha nem jut tovább egy olyan csapat amelyik nem képes td-t szerezni, bár a seattle se érdemelte meg a továbbjutást. Kár, hogy nem eshetett ki mindkét csapat, az lett volna a tiszta.
Nagyon komplexen látod, miről szól ez a sport. Tisztellek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#189 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jobb is ha nem jut tovább egy olyan csapat amelyik nem képes td-t szerezni, bár a seattle se érdemelte meg a továbbjutást. Kár, hogy nem eshetett ki mindkét csapat, az lett volna a tiszta.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#190 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chucky írta:Nem volt rossz meccs! Én kellemeset csalódtam a Redskinsben, szimpatikus csapat. Kicsit gyúrni kell a futás elleni védekezésre és jó lesz az. :)
Szimpatikusnak szimpatikus (nem úgy mint a Seahawks), de én valahogy ezt vártam akkor, amikor lúzerkedésről beszéltem (arra viszont nem számítottam, hogy a Packers felpakol 35 pontot). Az a D-Jax hiba kapásból megágyazta ezt, plusz a kihagyott extra pont, ezzel 5 pontot hagytak elveszni, 16-0-ról meg nem olyan biztos, hogy feláll a Packers. Cousins bazinagy sackje után meg elhitték, hogy csak izmozni kell, és nem fog vele tudni mit csinálni a Redskins egyik oldalon sem, bejött. Sajnálom a Redskinst, de ezen a meccsen kijött minden rájátszásrutinbeli különbség a két csapat között.

A 4 erősebb csapat jutott tovább, velük kétségtelenül izgalmasabb lesz a rájátszás, bár a Seahawks hiába jobb csapat, azon a meccsen nem a jobban játszó csapat ment tovább, de hát ehhez már hozzászoktak arrafelé...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#191 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nem volt rossz meccs! Én kellemeset csalódtam a Redskinsben, szimpatikus csapat. Kicsit gyúrni kell a futás elleni védekezésre és jó lesz az. :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#192 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Chester írta:Steelersnel big ben a kerdes, brown nelkul meg nyerhetnek valahogy de bb nelkul kizart. A chiefs meg szerintem elveri a patset.

BigBen tuti lesz, bármilyen állapotban van, számomra elképzelhetetlen, hogy ne játsszon... A Denver védelme ellen viszont ha nincs Brown, aki magasan a legjobb támadójuk, akkor nem tudom hogyan nyerhetnének... Főleg ha Peyton tényleg jó állapotban van. Múlt héten kaphattunk egy kis ízelítőt, hogyan hat az offensre pusztán az a tény, hogy ő irányít.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#193 Hozzászólás Szerző: Chester »

Steelersnel big ben a kerdes, brown nelkul meg nyerhetnek valahogy de bb nelkul kizart. A chiefs meg szerintem elveri a patset.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#194 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Fasza lett ez a mai kör, azok jutottak tovább akiket szerettem volna, no meg az erősebb csapatok is, akikkel sanszosabban jobb meccsek lesznek az elődöntőkben. 3/4 lett így a Wild Card köröm, bár a Texanst csak a baromi magas odds miatt tettem a punt return td után... Nem tudtam, hogy ennek a Hoyernek a szellemi fogyatékossága ilyen súlyos... Agyhalott gyökér.

Mondjuk a Packerst szerintem tuti elintézi az Arizona, de a Seahawks a mai remélhetőleg józanítóan ható pofon után letörölhetné annak a majom newtonnak az ostoba fejéről azt a bárgyú vigyort. Sztem simán meg is van rá minden sansz, jövőhéten talán pörögni is fognak az elejétől.

Pats szvsz tuti, és ha nem lesz Brown akkor a Denver is, a másik két meccsn meg mint írtam Arizona-Seattlet várok.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#195 Hozzászólás Szerző: Chester »

Simább lett mint gondoltam, de kötelező volt ez a győzelem. Nagyon gyenge volt ez a Washington védelem, egy valag olyan passzunk volt, ahol tök üresen várták/kapták az elkapók a labdát. Önbizalom növelésnek jó volt ez a meccs, de ettől még baromira nem mi vagyunk az esélyesek a Cardinals ellen, az ő védelmük nem lesz ilyen hullagyenge.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#196 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szezon elejen nem volt szar ez az offense, a Chargers ellen bekaptunk 500 total yardot, megis nyertunk, most 20 pontokat nem tudunk foltenni, pedig annyival nem egyszer nyertunk volna...

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#197 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kdako írta:
Bandi írta:A szezon legnagyobb rejtélye hogy hogy jutott be ez a Packers a PO-ba. Nem biztos hogy szükség lenne még egy kiütésre Arizona-ban, bár nem is nagyon áll fenn a fordítás veszélye...
Szerencsére nem lett igazad. Bár még lehet pár fordulat a meccsben.
Igen, javult a helyzet azért, de a mondandóm azon része, hogy Arizona-ban nagy verés lenne még mindig áll. :|
Chester írta:
Bandi írta:A szezon legnagyobb rejtélye hogy hogy jutott be ez a Packers a PO-ba.
6-0-lal kezdtek, ez volt a mazlink...
Az a másik nagy rejtély hogy hogy sikerült 6-0-al kezdeni :mrgreen:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#198 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bandi írta:A szezon legnagyobb rejtélye hogy hogy jutott be ez a Packers a PO-ba.
6-0-lal kezdtek, ez volt a mazlink...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#199 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bandi írta:A szezon legnagyobb rejtélye hogy hogy jutott be ez a Packers a PO-ba. Nem biztos hogy szükség lenne még egy kiütésre Arizona-ban, bár nem is nagyon áll fenn a fordítás veszélye...
Szerencsére nem lett igazad. Bár még lehet pár fordulat a meccsben.
GO BLUES!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#200 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hatszelben azert jobban ment Rodgersnek, meg is forditottuk a negyedet. A Redskins meg luzerkedik, ahogy arra szamitani lehetett, bar az a Reed TD nem volt csunya.

Válasz küldése