NFL (+NFL Fantasy)

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#461 Hozzászólás Szerző: petr »

Moldván írta:
Chucky írta:De miért????? Oké, hogy győzelem, de milyen áron? BB out 4-6 hét. Vick meg... Istenem, mindjárt hányok. Hét közben meg jönnek a rohadék verebek... Az ideg vág szét!

Frisco meg.... Nem mondok semmit. Nagyon remélem, hogy összeszedik magukat!
Én is a Steelers meccsét néztem, háááát Vick valami borzalom, rossz volt nézni. Mikor passzolni készült már remegtem. :D
Nyugi van ravens ellen v ahogy elobb szepen fogalmaztal rohadek verebek ellen is sima lesz big ben nelkul sajnos
De attol meg go ravens szep lesz az az 1/1 a kovetkezo drafton

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#462 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Bears offense Clausennel varázslatos volt. Bár többre mentek volna ha az össze playnél letérdelnek,de azért tökösen kiálltak puntolgatni.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#463 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Chucky írta:De miért????? Oké, hogy győzelem, de milyen áron? BB out 4-6 hét. Vick meg... Istenem, mindjárt hányok. Hét közben meg jönnek a rohadék verebek... Az ideg vág szét!

Frisco meg.... Nem mondok semmit. Nagyon remélem, hogy összeszedik magukat!
Én is a Steelers meccsét néztem, háááát Vick valami borzalom, rossz volt nézni. Mikor passzolni készült már remegtem. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#464 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chucky írta:De miért????? Oké, hogy győzelem, de milyen áron? BB out 4-6 hét. Vick meg... Istenem, mindjárt hányok. Hét közben meg jönnek a rohadék verebek... Az ideg vág szét!

Frisco meg.... Nem mondok semmit. Nagyon remélem, hogy összeszedik magukat!
#FailforCardale
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#465 Hozzászólás Szerző: Chucky »

De miért????? Oké, hogy győzelem, de milyen áron? BB out 4-6 hét. Vick meg... Istenem, mindjárt hányok. Hét közben meg jönnek a rohadék verebek... Az ideg vág szét!

Frisco meg.... Nem mondok semmit. Nagyon remélem, hogy összeszedik magukat!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#466 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kaep 4 INT, Tannenhill 3 INT, korrekt. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#467 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:Nézez a meccset Dávid? Úgy hallom Kaep Cousins-díjas alakítást nyújt.
A második Eli Manning-díjas dobás után átkapcsoltam a billsre.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#468 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nézez a meccset Dávid? Úgy hallom Kaep Cousins-díjas alakítást nyújt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#469 Hozzászólás Szerző: Chester »

lazaac írta:Sziasztok!

Tudnátok mutatni valami online streames oldalt,mint például a wiziwig volt,ahol megnézhetem este élőben a broncos-lions találkozót? Köszi előre is!
http://goatd.net/" onclick="window.open(this.href);return false; (ezen múlt héten HD-ban néztem a SNF-et, de sajna nem mindig van olyan stream)
http://cricfree.sx/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://crichd.in/live/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.usagoals.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#470 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

lazaac írta:Sziasztok!

Tudnátok mutatni valami online streames oldalt,mint például a wiziwig volt,ahol megnézhetem este élőben a broncos-lions találkozót? Köszi előre is!

http://banok.myfreeforum.org/forum1.php" onclick="window.open(this.href);return false;

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#471 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Sziasztok!

Tudnátok mutatni valami online streames oldalt,mint például a wiziwig volt,ahol megnézhetem este élőben a broncos-lions találkozót? Köszi előre is!

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#472 Hozzászólás Szerző: Moldván »

hehe :D
Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#473 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát de Rodgers első 3 évében a padon ült, és egy Favre-tól tanulhatott, míg Luck egyből be lett dobva egy 1/1-es csapatban, amivel azóta AFC döntőig is eljutott, azért nem mindegy. :) Azt aláírom, hogy Lucknak még nagyon sok dologban kell fejlődnie, de b*szott nagy király lesz ez a gyerek évek múlva. Meg folyamatosan halad, a sorminta alapján idén kéne jönnie egy SB-nak, amire még mindig elég nagy esélye van, ebből a gyógycsoportból úgyis továbbmennek.

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#474 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Mr Robot írta:Én a temetéssel várnék, te már csak tudhatnád a tavalyi Patsről. :D Lucknak ez a 3. szezonja, Rodgers hol volt a 3. szezonjában? Azóta kétszeres MVP.
Ezt csak most vettem észre.

Én nem temetem Luckot, mert azért valakit Favre-hoz hasonlítani nem temetés, de az eddigi pályafutása nagyon úgy alakul Lucknak. Ugyanazokat a hibákat követi el, mint a rookie idényében. Sokszor bedobja reménytelen helyzetbe is, nem nyeli be a sacket amikor kell és erőlteti az első célpontot. Kb. azt érzem vele kapcsolatban, hogy ha minden jól alakul bárkit letudnak győzni vele, nagy hátrányból is képes visszahozni a csapatát, de nem elég stabil a teljesítménye, mindig benne van egy hülye hiba. Persze ezek a dolgok javíthatóak, de az tény, hogy 4 év alatt nem igazán sikerült ezekben előre lépnie.
Ez a negyedik kezdő idénye ekkor Rodgers például MVP lett.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#475 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szabi írta:ChesterB te olyan 2-3 éve kezdtél el komolyabban foglalkozni az NFL-el, igaz?
Az első NFL-es emlékem - már azon kívül, hogy régen mindig arra aludtam el :D - abból a szezonból van, mikor még Tebow Broncos mezben rájátszásba jutott. :) Kb azóta követem folyamatosan a sportágat.

Az mondjuk meglep, hogy az F1 még mindig az NFL előtt van, de hát ízlések és pofonok. Remélem idén jut időd azért több meccset is megnézni. :D Nekem most csak az NFL létezik, úgyhogy nem nehéz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#476 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB te olyan 2-3 éve kezdtél el komolyabban foglalkozni az NFL-el, igaz?

Gerához hasonlóan nekem is az a SB volt az első, gyorsan Pats szurkoló is lettem, pár évig hol felszínesebben, hol kicsit komolyabban követtem az eseményeket, de engem annyi minden érdekel(t), hogy egyszerűen az NFL-re már nem jutott idő, és mivel a foci NBA F1 trió előnyben van néhány sportággal kiegészítve, és jobban is érdekelnek, így ezt hanyagoltam el legkönnyebben... És nyilván pont ezért a tavalyi szezonban lett bajnok a NE. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#477 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hát ha ma nyer a Redskins, akkor könnyen lehet, hogy a csoportelsőség felé is lép egy nagyot.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#478 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mr Robot írta: esélyes, hogy a mai meccsre is fennmaradok, pedig nem egy csúcstalálkozó lesz.
.


Ezt meg sem hallottam :D

Amúgy viccen kívül jó meccs lehet a mai. A Redskins jól kezdte a szezont, lehet hogy vérszemet kapunk, a Giants ellen illene odatenni magukat a fiúknak, főleg hogy fontos sérültjeik vannakaz ellenfélnek. Beckhamék-nek meg muszáj teperniük a 0-2 után, ha egy otthoni csoportrangadón ez nem lenne alap. Esélyesebb az Giants, de a Dolphs és a Rams ellen is keményen küzdöttünk, ma is azt várom hogy minimum kellemetlenkedjünk NY-ban.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#479 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én a kezdetekben Packers fan voltam, de egy csapatot sem utáltam. Na azóta már más a helyzet... :D

Kedvenc játékos még mindig van a legtöbb csapatban (hála a fantasy-nak :D ), így könnyebben megy a meccsnézés is, pl esélyes, hogy a mai meccsre is fennmaradok, pedig nem egy csúcstalálkozó lesz.

A Seahawksot például zsigerből gyűlölöm, onnan senkit nem kedvelek, mondhatni a legutáltabb csapat nálam. Ugye a csoportriválisokat sem illene kedvelni, viszont mindegyik csapatból vannak szimpatikus emberkék (Peterson, Megatron, Forte), a Vikings meg kicsit tetszik is mint csapat, jól rakják össze őket.

Az Eaglest is egyre jobban megutálom, hasonló okok miatt mint a Seahawksot, megy a felszopás, aztán 0-2-vel állnak, az agytröszt Kelly meg jól szétbarmolta őket, meg a szurkolóik is egy mocskosul utálatra méltó népség azt mondják (nyilván az USA-ban, és nem itthon). A 49erst sem igazán kedvelem, a Giantsszel és Eli f*szmákjával meg egyenesen tele van a tököm. :D A Patset is csak a folyamatos csalás-nem csalás dolgai miatt nem kedvelem, de a SB-on egyértelműen nekik drukkoltam a f*sszopók helyett, meg bírom a Brady-Belichick-Gronk-Minitron négyest.

Illetve olyan is van, akiket egyszerűen azért nem kedvelek, mert sz*rok, mint a Titans, a Bucs vagy a Jaguars, ezek számomra nézhetetlen csapatok. Ráadásul megint lesz asszem egy Jags-Titans TNF, amin úgy fogok valószínűleg aludni, mint a bunda. :D

Vannak csapatok, akikkel ha nem is Packers szinten, de szimpatizálok, ilyen például a Texans, a Colts vagy a Bills. A többi csapattal nincsen bajom, mindenhol van kedvenc játékos, aki miatt tudok nekik drukkolni (JOHNNY <3).

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: NFL (+NFL Fantasy)

#480 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mr Robot írta:Jó az avatar kolléga! :D
:D Amúgy jópár éve nézek NFL-t, de még úgy igazán egyik csapat felé sem köteleződtem el.
Nagyon szeretem a New Englandet (az első Super Bowl amit láttam az a bizonyos Pats-Giants volt, ahol a veretlen szezon után utolsó perces, félpályás Eli passz után kaptak ki Brady-ék, iszonyat sajnáltam őket, és azóta szorítok nekik), aztán a Packerst is, nagyon szimpatikus az a csapat (meg a szurkolóik is), és hát baromira tetszik az a játék is, amit Rodgers vezetésével tolnak.
Mellettük még van pár csapat akiket kedvelek (Giants, Saints, Philly), de várom, hogy kialakuljon már bennem "A" kedvenc. :D Viszont a tavalyi Packers-Pats-en tisztán emlékszem, hogy a sajtfejűeknek drukkoltam, így végül ezért lett Rodgers és nem Brady. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése