NFL (+NFL Fantasy)

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#541 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Úgy érzem hogy kicsit meg kell magyaráznom a bizonyítványom :D

Sajnos a draft előtt derült ki, hogy nem leszek gépközelben, ezért gyorsan összeállítottam egy sorrendet, de sajnos eléggé sikerült elkapkodni, én is meglepődtem hogy Dexter meg Haushka ennyire előre kerültek.. Na nem baj, hátha jó a karmám és szerencsém lesz :)

Btw, nézett valaki előszezon-meccset? Én meglestem a Browns-Skins-t. Örülök hogy nyertünk, az utóbbi két szezon után minden győzelemnek tudok örülni. Manziel egész jó volt, futott és passzolt is td-t, de azért párszor össze is csomagolták rendesen.

Szerk: Niles Paul és az újonc RB Silas Redd már ki is dőltek egész idényre a Washington-ból, pöpec.
Én megpróbáltam a Packers meccsre fennmaradni, de nem jött össze. Viszont az Eagles meccse este 7-kor lesz asszem, már csak emiatt is rálesek majd.

McCluster meg, igen. :D Ráadásul 5. körben... Nem baj, tavaly én is nyomtam wtf pickeket a drafton, aztán mégis bejutottam a döntőbe. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#542 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta: Dehogy kell megmagyarázni, a draft közben szerint McClusternél a fél társaság fuldoklott a röhögéstől :D

Én majd a Friscot nézem a lehető leglehetetlenebb, hajnali 4-es időpontban.. Fantasztikus lesz.


A hajnali négy nem olyan rossz.. A legrosszabb a hajnali 2 vagy fél 3. Se lefeküdni nem lehet, se megvárni ébren.

dankodavid írta: Dehogy kell megmagyarázni, a draft közben szerint McClusternél a fél társaság fuldoklott a röhögéstől :D



Hát basszátok meg :D Mindjárt rá is írok twitteren hogy nyomjon megint egy Pro Bowl idényt hogy kihúzzon a csávából..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL Fantasy

#543 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:Úgy érzem hogy kicsit meg kell magyaráznom a bizonyítványom :D

Sajnos a draft előtt derült ki, hogy nem leszek gépközelben, ezért gyorsan összeállítottam egy sorrendet, de sajnos eléggé sikerült elkapkodni, én is meglepődtem hogy Dexter meg Haushka ennyire előre kerültek.. Na nem baj, hátha jó a karmám és szerencsém lesz :)

Btw, nézett valaki előszezon-meccset? Én meglestem a Browns-Skins-t. Örülök hogy nyertünk, az utóbbi két szezon után minden győzelemnek tudok örülni. Manziel egész jó volt, futott és passzolt is td-t, de azért párszor össze is csomagolták rendesen.

Szerk: Niles Paul és az újonc RB Silas Redd már ki is dőltek egész idényre a Washington-ból, pöpec.
Dehogy kell megmagyarázni, a draft közben szerint McClusternél a fél társaság fuldoklott a röhögéstől :D

Én majd a Friscot nézem a lehető leglehetetlenebb, hajnali 4-es időpontban.. Fantasztikus lesz.

Paulért meg nem kár, amúgy sincs QB-ja :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#544 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Úgy érzem hogy kicsit meg kell magyaráznom a bizonyítványom :D

Sajnos a draft előtt derült ki, hogy nem leszek gépközelben, ezért gyorsan összeállítottam egy sorrendet, de sajnos eléggé sikerült elkapkodni, én is meglepődtem hogy Dexter meg Haushka ennyire előre kerültek.. Na nem baj, hátha jó a karmám és szerencsém lesz :)

Btw, nézett valaki előszezon-meccset? Én meglestem a Browns-Skins-t. Örülök hogy nyertünk, az utóbbi két szezon után minden győzelemnek tudok örülni. Manziel egész jó volt, futott és passzolt is td-t, de azért párszor össze is csomagolták rendesen.

Szerk: Niles Paul és az újonc RB Silas Redd már ki is dőltek egész idényre a Washington-ból, pöpec.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#545 Hozzászólás Szerző: Chester »

The 2015 NFL Draft is open, gyertek!!! :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#546 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

easy írta:Azt lehet csinalni, h mindenki 'jol atgondolja' a pickjet, igy egy kis idot huzva a kolleganak :D

Köszönöm, rendes vagy, de nem akarok szívatni senkit. A légi és a földi közlekedésbe is becsúszhat bármi, nem akarom hogy miattam tököljetek aztán mégsem érek haza tízre sem.

Sietek haza hogy be tudjam zsákolni Colt McCoy-t, remélhetőleg nem happoljátok el :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#547 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én biztos kihasználom mind a két percemet egy picknél, 12. helyen nem tudok mit csinálni... :D :D :D

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: NFL Fantasy

#548 Hozzászólás Szerző: easy »

Azt lehet csinalni, h mindenki 'jol atgondolja' a pickjet, igy egy kis idot huzva a kolleganak :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL Fantasy

#549 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:
dankodavid írta:
Николаевич írta:Estére sajnos beesett egy kis családi kötelezettség, nem biztos hogy hazaérek a draftra, pedig eléggé rá voltam pörögve. Beállítottam egy sorrendet.

10 óra körül már mindenképp otthon leszek, gondolom bekapcsolódni nem nagyon lehet közben...
De, be lehet elvileg. De baszki, hisztizd ki, hogy időben hazaérj, nem tudom :D

Kilenckor veszem fel a rokonokat Ferihegyen, fél óra alatt sajna nem érek haza. Gondolhatod hogy örülök neki, az utóbbi pár napban az üres időmben folyton a drafton agyaltam..
Szerintem 10-ig az első 4 kör megy le, siess és a lényegi részen ott lehetsz ;)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#550 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:
Николаевич írta:Estére sajnos beesett egy kis családi kötelezettség, nem biztos hogy hazaérek a draftra, pedig eléggé rá voltam pörögve. Beállítottam egy sorrendet.

10 óra körül már mindenképp otthon leszek, gondolom bekapcsolódni nem nagyon lehet közben...
De, be lehet elvileg. De baszki, hisztizd ki, hogy időben hazaérj, nem tudom :D

Kilenckor veszem fel a rokonokat Ferihegyen, fél óra alatt sajna nem érek haza. Gondolhatod hogy örülök neki, az utóbbi pár napban az üres időmben folyton a drafton agyaltam..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL Fantasy

#551 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:Estére sajnos beesett egy kis családi kötelezettség, nem biztos hogy hazaérek a draftra, pedig eléggé rá voltam pörögve. Beállítottam egy sorrendet.

10 óra körül már mindenképp otthon leszek, gondolom bekapcsolódni nem nagyon lehet közben...
De, be lehet elvileg. De baszki, hisztizd ki, hogy időben hazaérj, nem tudom :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#552 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Estére sajnos beesett egy kis családi kötelezettség, nem biztos hogy hazaérek a draftra, pedig eléggé rá voltam pörögve. Beállítottam egy sorrendet.

10 óra körül már mindenképp otthon leszek, gondolom bekapcsolódni nem nagyon lehet közben...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#553 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
dankodavid írta:Ha bárki elfelejtett volna, vasárnap draftolunk 21:30-kor. Szerintem ideális lenne valamennyivel előtte, 21:20 fele már belépni, hogy ne utolsó pillanatban kelljen rohanni. Pickenként mindenkinek 2 perc gondolkodási ideje lesz, állíthatnék többet, de felesleges, és mindenki kalkuláljon úgy, hogy 30 és 90 perc között bármennyit igénybe vehet a draft. Aki véletlenül nem fog ráérni mégsem, beállíthat egy sorrendet, amit a program figyelembe vesz a választásoknál.


Vettem!
Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#554 Hozzászólás Szerző: Chester »

dankodavid írta:Ha bárki elfelejtett volna, vasárnap draftolunk 21:30-kor. Szerintem ideális lenne valamennyivel előtte, 21:20 fele már belépni, hogy ne utolsó pillanatban kelljen rohanni. Pickenként mindenkinek 2 perc gondolkodási ideje lesz, állíthatnék többet, de felesleges, és mindenki kalkuláljon úgy, hogy 30 és 90 perc között bármennyit igénybe vehet a draft. Aki véletlenül nem fog ráérni mégsem, beállíthat egy sorrendet, amit a program figyelembe vesz a választásoknál.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#555 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Nagyon szerettem volna Tebow-t, de egye fene az övé lehet 1/1-nek :)
Még 1/10-en is elviheted! :D
dankodavid írta:Tökmindegy, az 1/1 bust lesz :D
Nem bust, csak te vagy a béna. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL Fantasy

#556 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:
ChesterB írta:Draftsorrend (b*szódj meg DD :D)

Nagyon szerettem volna Tebow-t, de egye fene az övé lehet 1/1-nek :)
Tökmindegy, az 1/1 bust lesz :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: NFL Fantasy

#557 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Draftsorrend (b*szódj meg DD :D)

Nagyon szerettem volna Tebow-t, de egye fene az övé lehet 1/1-nek :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#558 Hozzászólás Szerző: Chester »

Draftsorrend (b*szódj meg DD :D)

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: NFL Fantasy

#559 Hozzászólás Szerző: Chester »

Akkor ha easy-nek nem gond, akkor maradjon az eredeti forgatókönyv vasárnap.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL Fantasy

#560 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Részemről az az időszak már esélytelen.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése