VB 2014 - Brazília

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Kinek drukkolsz a 2014-es VB-n?

Anglia
40
15%
Spanyolország
9
3%
Németország
25
10%
Portugália
7
3%
Hollandia
7
3%
Franciaország
4
2%
Olaszország
8
3%
Belgium
91
35%
Brazília
33
13%
Argentína
4
2%
Uruguay
2
1%
Kolumbia
3
1%
Chile
2
1%
Elefántcsontpart
8
3%
Ghána
0
0 szavazat
Nigéria
2
1%
USA
2
1%
Mexikó
0
0 szavazat
egyéb
13
5%
 
Szavazatok száma: 260

Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: VB 2014 - Brazília

#41 Hozzászólás Szerző: almos »

Ez a Kuyt hihetetlen focista, megemelem a kalapom előtte, az én tiszteletemet kivivta.
LAMPARD#8

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: VB 2014 - Brazília

#42 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Mascherano ahogy iranyitja a kozeppalya kozepen ezt az argentin csapatot lenyugozo... a hollywood labdait meg Gerrard is megirigyelne elkepeszto milyen pontosak es o CB a Barcaban...

Szerencsere nem volt komoly az utes mert nagyon jol jatszik.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: VB 2014 - Brazília

#43 Hozzászólás Szerző: marknagy »

zzzzz írta:Schurrle csak cserekent kap perceket a VBbol de ennyi is eleg hogy 100x jobb teljesitmenyt hozzon le Hazardnal aki jatszott 4 meccset meg egyet cserekent beallva.
Szerintem a brazil védelemnél csak a Luiz Gustavo-Fernandinho páros volt rosszabb, hogyha akár egy Khedira már egy kicsit erőszakosabb volt, már simán átjutott rajtuk. Scolari jól cserélt a félidőben, bár ez már teljesen mindegy volt...
Abban meg szinte biztos vagyok, hogy Schürrle nem fog kezdeni a döntőben, megmentette a csapata seggét Algéria ellen, de a többi meccsen is nagyon jó volt, mégsem kezdett egyszer sem, bár tényleg nagyon megérdemelné.[/quote]

Özil végig alibizte a meccseit, az összes ziccereit kihagyta (ahogyan tegnap is), minden Schürrle mellett szólna, csak hát Özilt nem lehet kihagyni...

Azt most ne is fejtegessük hogy a két vkp miért is játszott szarul... Egy az hogy a németek folyamatosan letámadták őket a labdakihozataloknál (első 15 percben Oscarhoz két labda jut el), a másik hogy ilyenkor Silva besegít nekik, de most nem volt így Luiz úgy gondolta hogy nem csak ennél hanem a támadásépítéseknél is jobb ha besegít, lényegtelen hogy az ő helyén majd vezethetik is a kontrát.. a legszebb az volt amivel nálunk is próbálkozott: a saját térfelükről indítani próbálja a csapattársát, persze vmiért mindig hosszúra sikeredett. De mondom ha a kpn lenne akkor kedvére csinálhatna ilyeneket, lehet még be is válnának neki a húzásai.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB 2014 - Brazília

#44 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

marknagy írta:Tegnap David Luiz meg ebbol a nagyon szarul teljesito vedelembol/vedekezesbol is kilogott lefele, 7 golbol 5ben biztos benne volt, ilyen helyezkedesi hibakat Cahill meg Terry sose csinalna amit o tegnap, szeremcsere a PSG idoben adott ki erte annyi penzt amit boven nem er meg de nekunk jol jott. Meg az elso husz percben is azt figyeltem hogy mit keres Oscarral meg Guvstavoval egyvonalban es setalgat ott mellettuk emiatt Maicon beljebb lepett Dante melle belsovedonek... Marcelo a masik agyonsztarolt vedo o is csak tamadni kepes, de Filipe Luis barmikor jobb teljesitmenyt hozna le. Miranda is lehetne valogatott Silva mellett jobb lenne a vedelem ia Luissal balhatvedkent, es akkor Davidot lehetne jatszatni a kpn mert az nemcsak kozepszeru de gyenge is.

Schurrle csak cserekent kap perceket a VBbol de ennyi is eleg hogy 100x jobb teljesitmenyt hozzon le Hazardnal aki jatszott 4 meccset meg egyet cserekent beallva.
Szerintem a brazil védelemnél csak a Luiz Gustavo-Fernandinho páros volt rosszabb, hogyha akár egy Khedira már egy kicsit erőszakosabb volt, már simán átjutott rajtuk. Scolari jól cserélt a félidőben, bár ez már teljesen mindegy volt...
Abban meg szinte biztos vagyok, hogy Schürrle nem fog kezdeni a döntőben, megmentette a csapata seggét Algéria ellen, de a többi meccsen is nagyon jó volt, mégsem kezdett egyszer sem, bár tényleg nagyon megérdemelné.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: VB 2014 - Brazília

#45 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Spring írta:
Schürrle-nek a mozgása csak engem emlékeztet Bale-re? :D Nagyon jól tolja a csávó, ha így fog játszani akkor Hazard után a legjobb játékosunk lehet. Kicsit fasz volt, mert az első góljánál hagynia kellett volna Müller-nek, majdnem összevesztek, látszott Müller mozgásán, hogy mindjárt agyonüti :D Simán gólkirályt kellett volna csináljanak belőle a németek, erre 7-ből csak 1-et rúgott :D

Miért kellett volna elengednie Müller-nek? Ő volt jobb pozícióban, be is rúgta, nem szólhat senki semmit.. Amúgy tényleg rohadt jól tolja Schürrle, nagyon tudja hogy kell helzetbe kerülni. Kíváncsi vagyok, hogy kezdő lesz-e a döntőben, szerintem sokkal jobb volt a VB-n mint Klose - persze 12 év a különbség közöttük. Miro még mindig életveszély, de tegnap sem volt túl éles, a gólt is csak másodjára pofozta be. Shirley viszont mindig baromi erőszakosan és jól játszott a VB-n, kb. mint Müller.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: VB 2014 - Brazília

#46 Hozzászólás Szerző: Spring »

ChesterB írta:
Spring írta:Azt olvastam tegnap twitteren, hogy amikor Mou-hoz bement Emenalo és elmesélte, hogy a PSG Luiz-ért 50 millió adna akkor Mou leesett a székéről. :D :D
Linket tudsz adni? :D akár a saját fiókodról is. :D
https://twitter.com/Agent_Edward/status ... 0231425025" onclick="window.open(this.href);return false;
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#47 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:Azt olvastam tegnap twitteren, hogy amikor Mou-hoz bement Emenalo és elmesélte, hogy a PSG Luiz-ért 50 millió adna akkor Mou leesett a székéről. :D :D
Linket tudsz adni? :D akár a saját fiókodról is. :D

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: VB 2014 - Brazília

#48 Hozzászólás Szerző: Spring »

KáJé írta:
Spring írta:Nagyon jól tolja a csávó, ha így fog játszani akkor Hazard után a legjobb játékosunk lehet.
Hazard után? :D Ha így fogja tolni akkor esetleg utána lehet Hazard a második legjobb a csapatban...
Azért arról ne legyenek kétségeink, hogy Hazard seggét szétfogja rúgni Mourinho, ha úgy fog játszani, mint a belgáknál. Amúgy a válogatottban nem is szokott jól játszani soha, ami nagyon helyes, nem is kell egy ilyen nehéz szezon után még széthajtsa magát a VB-n. Reális esélyük nem volt a nyerésre, hamarabb is kieshettek volna, hogy pihenjenek a játékosaink. Mondjuk a Chelsea-ben is sokszor játszott így sajna, ha a következő szezonban is flegmáskodik, akkor jövő nyáron el kell adni a picsába a PSG-nek. Bár szerintem jövő nyáron ígyis-úgyis el lesz adva, nincsenek kétségeim arról, hogy 3-4 évnél nem lesz itt többet, bár ki tudja..
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: VB 2014 - Brazília

#49 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Spring írta:Nagyon jól tolja a csávó, ha így fog játszani akkor Hazard után a legjobb játékosunk lehet.
Hazard után? :D Ha így fogja tolni akkor esetleg utána lehet Hazard a második legjobb a csapatban...
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: VB 2014 - Brazília

#50 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Nóbádi írta:
Dante írta:
ChesterB írta:Szerintem semmi különbség nincs és nem is volt a válogatott és a Chelsea-ben lejátszott meccsei között. A Chelsea meccsekre mindenki figyel innen, ezért jobban kiszúrja az ember ha valaki f*szkodik, ugyan úgy csinálja a braziloknál is azokat, amiért itt nem szerették, csak ott nem arra figyelnek.
Nem értek egyet. Nálunk a meccsek 2/3-án tolta a labdafelbaszást meg a gyökér cseleit, a stadionbólki szabadokról meg ne is beszéljünk. Sárga mezben teljesen más, minden meccsét ugyanolyan elszántan játssza végig, (itt se volt lusta, de nagy a különbség) sokkal koncentráltabban és letisztultabban focizik. A VB-n eddig simán klasszis, nálunk meg "csak" egy jó védő volt JT és Cahill mögött.
Nem értek egyet. Egyáltalán nem játszik klasszisként(azért mert az évben 1x eltalálta a kaput nanemá), idióta pozícióelhagyásokat tegnap is megtette, többször beforgatták tegnap is, csak az a mákja, hogy nem lett belőle semmi...(magyarul taktikai fegyelmezetlenségek, rossz védekezés, rossz tolódás) Az, hogy csupaszív és önmagához képest jó, attól még nem klasszis, mert akkor én is az vagyok a jobb napjaimon amikor eltalálom a labdát többször egy nap.
De még lehet az, a lehetőség adott az elődöntőben Silva nélkül megmutathatja, hogy egy klasszis és én tévedek.
hát megmutatta, és még a csupaszív is hiányzott tegnap :roll:

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: VB 2014 - Brazília

#51 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Spring írta:Azt olvastam tegnap twitteren, hogy amikor Mou-hoz bement Emenalo és elmesélte, hogy a PSG Luiz-ért 50 millió adna akkor Mou leesett a székéről. :D :D Hát elhiszem, hihetetlen nagy szerencsénk volt azzal, hogy elment. Csupaszív játékos volt, aki a nagy meccseken soha nem okozott csalódást és sokat köszönhettünk neki, a csapat mókamestere és leendő kapitánya volt, de azt a sok marhaságot, amit az utolsó szezonjában művelt a pályán soha nem fogom neki elfelejteni..

Schürrle-nek a mozgása csak engem emlékeztet Bale-re? :D Nagyon jól tolja a csávó, ha így fog játszani akkor Hazard után a legjobb játékosunk lehet. Kicsit fasz volt, mert az első góljánál hagynia kellett volna Müller-nek, majdnem összevesztek, látszott Müller mozgásán, hogy mindjárt agyonüti :D Simán gólkirályt kellett volna csináljanak belőle a németek, erre 7-ből csak 1-et rúgott :D
2-t ;)
Amúgy sztem Schürrle nem az a kifejezetten labdaügyes játékos, de amennyi alázattal dolgozik és amennyire érzi a kaput, sokra fogja még vinni nálunk.
Egy biztos, én örülnék a német vonal erősítésének a csapatban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2014. július 9., szerda 11:25-kor.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: VB 2014 - Brazília

#52 Hozzászólás Szerző: Spring »

Azt olvastam tegnap twitteren, hogy amikor Mou-hoz bement Emenalo és elmesélte, hogy a PSG Luiz-ért 50 millió adna akkor Mou leesett a székéről. :D :D Hát elhiszem, hihetetlen nagy szerencsénk volt azzal, hogy elment. Csupaszív játékos volt, aki a nagy meccseken soha nem okozott csalódást és sokat köszönhettünk neki, a csapat mókamestere és leendő kapitánya volt, de azt a sok marhaságot, amit az utolsó szezonjában művelt a pályán soha nem fogom neki elfelejteni..

Schürrle-nek a mozgása csak engem emlékeztet Bale-re? :D Nagyon jól tolja a csávó, ha így fog játszani akkor Hazard után a legjobb játékosunk lehet. Kicsit fasz volt, mert az első góljánál hagynia kellett volna Müller-nek, majdnem összevesztek, látszott Müller mozgásán, hogy mindjárt agyonüti :D Simán gólkirályt kellett volna csináljanak belőle a németek, erre 7-ből csak 1-et rúgott :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#53 Hozzászólás Szerző: Chester »

Luiz a negyeddöntőben megmutatta, miért sajnáltam, hogy eladtuk, az elődtőbe meg azt, hogy miért örülök, hogy eladtuk. Annak örültem, hogy megkapta a karszalagot, de ezt, amit tegnap lerakott az asztalra, meg az egész brazil védelem, az gyalázat, marknagy leírta a lényeget róluk.

Annak azért örültem, hogy legalább Oscar gólt lőtt, és összekapta magát a második félidőre, bár mesterhármast is lőhetett volna, de ehhez már hozzászoktam a Chelsea-s meccsei alatt. Schürrlére meg nincsen szó, ő hozza azt a lendületes játékot, amit mindenki elvár tőle, remélem nálunk azért kezdő lesz.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: VB 2014 - Brazília

#54 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Tegnap David Luiz meg ebbol a nagyon szarul teljesito vedelembol/vedekezesbol is kilogott lefele, 7 golbol 5ben biztos benne volt, ilyen helyezkedesi hibakat Cahill meg Terry sose csinalna amit o tegnap, szeremcsere a PSG idoben adott ki erte annyi penzt amit boven nem er meg de nekunk jol jott. Meg az elso husz percben is azt figyeltem hogy mit keres Oscarral meg Guvstavoval egyvonalban es setalgat ott mellettuk emiatt Maicon beljebb lepett Dante melle belsovedonek... Marcelo a masik agyonsztarolt vedo o is csak tamadni kepes, de Filipe Luis barmikor jobb teljesitmenyt hozna le. Miranda is lehetne valogatott Silva mellett jobb lenne a vedelem ia Luissal balhatvedkent, es akkor Davidot lehetne jatszatni a kpn mert az nemcsak kozepszeru de gyenge is.

Schurrle csak cserekent kap perceket a VBbol de ennyi is eleg hogy 100x jobb teljesitmenyt hozzon le Hazardnal aki jatszott 4 meccset meg egyet cserekent beallva.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: VB 2014 - Brazília

#55 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A házigazdák bukásában rendesen benne volt Scolari is az kétségtelen. Az tény, hogy a brazil labdarúgás elvesztette az igazi nagy sztárjait, illetve sokan el se jutottak odáig pl. Pato és Robinho. Ez egyszerűen egy közepes brazil csapat volt és egy gyenge brazil generáció.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: VB 2014 - Brazília

#56 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ugyan a műsorvezető gyereké a poén, de aki nem nézte újra a gólokat és a szagértést a végén, az nézze meg, hogy mit adnak az M1-en 1:15-től. :lol: Valamire nagyon ráéreztek. :D

http://port.hu/tv/pls/tv/tv.prog" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: VB 2014 - Brazília

#57 Hozzászólás Szerző: Dante »

gerawba írta::D
Kép
Echsbochs Dreiundzechzig. Built for real Führers.
Egyébként ez a meccs amatőr nehézségű volt. Brazil szurkolókat kicsit sajnáltam, szomorú bácsi a trófeával. :(

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#58 Hozzászólás Szerző: Chester »

Örülök, hogy láthattam ezt a futballtörténelmi meccset. Nem tudom sajnálni a brazil népet, ők raktak hatalmas nyomást a keretre, a brazil edzőjük vitt ki érthetetlen keretet, és ő rakott be a kezdőbe pár érthetetlen játékost. Mindent maguknak köszönhetnek. Aki meg ezek után zászlót éget és lázadozik az utcán, azt tarkón kéne lőni, mert saját magának köszönheti.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: VB 2014 - Brazília

#59 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

GereZsolt írta:Willian mehet a kukába ha így folytatja.
Mert gyengén játszott? Nem nagyon néztem a meccset.
Why always me?

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: VB 2014 - Brazília

#60 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ezek mentálisan elfelejtettek felkészülni a meccsre. Kár érte. Megnéztem volna egy igazán jó meccset Neymarral, Thiago Silvaval és egyenlő felekkel. Sajnos eddig tartott a brazil menetelés és ezzel együtt el is fognak kezdődni a balhék az országban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Lezárt