VB 2014 - Brazília

Off-Topic Chat egyéb témákról.

Kinek drukkolsz a 2014-es VB-n?

Anglia
40
15%
Spanyolország
9
3%
Németország
25
10%
Portugália
7
3%
Hollandia
7
3%
Franciaország
4
2%
Olaszország
8
3%
Belgium
91
35%
Brazília
33
13%
Argentína
4
2%
Uruguay
2
1%
Kolumbia
3
1%
Chile
2
1%
Elefántcsontpart
8
3%
Ghána
0
0 szavazat
Nigéria
2
1%
USA
2
1%
Mexikó
0
0 szavazat
egyéb
13
5%
 
Szavazatok száma: 260

Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: VB 2014 - Brazília

#781 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Szóval NOR-RUS: az oroszok ilyen játékkal sokra nem fognak menni a vb-n. Az elején lőttek egy gyors gólt ami egy védelmi hibának volt köszönhető és utána csak a fát vágták. Akárhányszor elvesztették a labdát utána rúgtak a norvégoknak. Széleken a támadásokat ügyesen viszik fel, abban nagyon jók voltak, de a befejezés rendre sikertelen. Védekezésben pedig az árulkodó, hogy a norvégok összesen 2-3 helyzetéből az egész veszélyes volt amikor felemelték a labdát. Magas labdákkal, ívelésekkel nem bánnak jól. Ezt a játékot látván én még a csoportból való továbbjutásukat is megkérdőjelezném.
Az oroszok általában sz*rul játszanak, de viszonylag eredményesek (legalábbis a képességeikhez mérten).
A csoportjukból szerintem továbbmennek, de csak azért, mert nagyon gyenge 4-esben vannak. Dél-Korea elképesztően vékony (már nem a Pak Dzsi Szung féle generáció van), Algéria ellen illene nyerniük, a belgák ellen meg ki tudnak bekkelni egy x-et. Mondjuk én nem szeretem őket, szóval remélem összehozzák a kiesés, mint az EB-n. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: VB 2014 - Brazília

#782 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szóval NOR-RUS: az oroszok ilyen játékkal sokra nem fognak menni a vb-n. Az elején lőttek egy gyors gólt ami egy védelmi hibának volt köszönhető és utána csak a fát vágták. Akárhányszor elvesztették a labdát utána rúgtak a norvégoknak. Széleken a támadásokat ügyesen viszik fel, abban nagyon jók voltak, de a befejezés rendre sikertelen. Védekezésben pedig az árulkodó, hogy a norvégok összesen 2-3 helyzetéből az egész veszélyes volt amikor felemelték a labdát. Magas labdákkal, ívelésekkel nem bánnak jól. Ezt a játékot látván én még a csoportból való továbbjutásukat is megkérdőjelezném.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: VB 2014 - Brazília

#783 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:
Talmaszabi írta:A hollandok védelme valószínűleg a Janmaat - Vlaar - Martins Indi - Blind négyes lesz (bár Blind lehet vkp. is, szóval lehet variálni).
Azt hallani hogy van Gaal 5 védővel fog játszani, ahogy a Feyenoord is az Eredivisie-ben, ehhez a négyeshez még egy de Vrijt hozzáadnék és akkor teljes. Mondjuk hogy onnan fölfele hogy lesz az jó kérdés, RvP-Huntelaar együtt lesz, vagy ki lesz a bal szélen. Sok bennük a kérdés nagyon, a meglepetés és az ismeretlen játékosok előnyét akár kihasználhatják, bár a spanoylokat vélhetően így sem verik meg az első meccsen.
Nem mintha túl sok jó védője lenne Hollandiának, de ha a komplett Feyenoord hátvédsorral mennek ki egy VB-re, azért az már rég rossz... Nyilván az összeszokottság mellettük szól, de abban a gyenge ligában is egy halom gólt kaptak, ráadásul fiatal, és ilyen szinten rutintalan mindegyikük...
Mondjuk lehet pont ezért játszat majd ennyi védőt van Gaal (+ gondolom lesz 1-2 vkp is), mert tudja, hogy másként minden meccsen kitömnék őket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: VB 2014 - Brazília

#784 Hozzászólás Szerző: Szabi »

ChesterB írta:
Talmaszabi írta:A hollandok védelme valószínűleg a Janmaat - Vlaar - Martins Indi - Blind négyes lesz (bár Blind lehet vkp. is, szóval lehet variálni).
Azt hallani hogy van Gaal 5 védővel fog játszani, ahogy a Feyenoord is az Eredivisie-ben, ehhez a négyeshez még egy de Vrijt hozzáadnék és akkor teljes. Mondjuk hogy onnan fölfele hogy lesz az jó kérdés, RvP-Huntelaar együtt lesz, vagy ki lesz a bal szélen. Sok bennük a kérdés nagyon, a meglepetés és az ismeretlen játékosok előnyét akár kihasználhatják, bár a spanoylokat vélhetően így sem verik meg az első meccsen.
Tényleg, igazad van az 5 védős rendszerrel, én is olvastam.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#785 Hozzászólás Szerző: Chester »

Talmaszabi írta:A hollandok védelme valószínűleg a Janmaat - Vlaar - Martins Indi - Blind négyes lesz (bár Blind lehet vkp. is, szóval lehet variálni).
Azt hallani hogy van Gaal 5 védővel fog játszani, ahogy a Feyenoord is az Eredivisie-ben, ehhez a négyeshez még egy de Vrijt hozzáadnék és akkor teljes. Mondjuk hogy onnan fölfele hogy lesz az jó kérdés, RvP-Huntelaar együtt lesz, vagy ki lesz a bal szélen. Sok bennük a kérdés nagyon, a meglepetés és az ismeretlen játékosok előnyét akár kihasználhatják, bár a spanoylokat vélhetően így sem verik meg az első meccsen.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: VB 2014 - Brazília

#786 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként azt nem értem, hogy Juanfran még félig sérülten is miért élvez előnyt, Carvajal százszor használhatóbb... Remélem Azpi lesz az első számú, nem az a bohóc... Llorente-t pedig igazán kivihette volna.

A hollandok védelme valószínűleg a Janmaat - Vlaar - Martins Indi - Blind négyes lesz (bár Blind lehet vkp. is, szóval lehet variálni).
Azt sajnálom, hogy Vilhena és Boetius nem utazik (és Promes is kimaradt, aki hét közben az U21-ben hármat lőtt a skótoknak). Viszont Depay nagy kedvenc, úgyhogy remélem, megismeri a világ a nevét. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#787 Hozzászólás Szerző: Chester »

Shady60 írta:Oroszországgal csak én szimpatizálok :D ?
Nem, én is. :wink: Szeretem a stílusukat, olyan elpusztíthatatlannak tűnnek mint amilyen a mi középpályánk volt Essiennel, Ballackkal és Lamparddal. :D De igazából játékosok miatt szurkolnék nekik, főleg Kerzhakov és Dzagoev miatt.

Ilyen szempontból sok "kedvencem" lenne, USA - Donovan [csak Klinsmann a küszöbre szart...], Bosznia-Horvátország-Görögország a dél-európai stílus miatt, Belgium a Chelsea játékosok miatt, franciák a kezdő középpályájuk miatt + Griezmann, németek azért mert németek, akkor az oroszok, de ennyit nem jelölhettem meg. :D Én inkább annak drukkolok idén hogy ki ne nyerjen VB-t, túl sok kedvencem van. :D
Николаевич írta:Az utóbbi 10 év leggyengébb holland csapatának tűnik a mostani.. A védelem csupa ismeretlen játékosból áll, ráadásul nincs összeszokott négyes. A középpályán is vannak gondok. A támadószekcióban vannak rutinos rókák(Kuyt, van Persie, Hunter, Robben) de ha a csapat többi része nem működik akkor úgy járnak mint két éve az EB-n.

Közben a spanyolok is kihirdették a keretüket, Torres bennragadt Negredo és Llorente kárára. Villa és Torres mellett igazából csak a rutin szól, előbbi két csatárnak jobb szezonja volt a City-ben és a Juventusban.

Kimaradt Carvajal és Alberto Moreno is. Így két jobbhátvéd(Azpi, Juanfran) és egy balhátvéd(Jordi Alba) van csak a keretükben, valószínűleg Dave lesz az első számú jóbb bunkó(tegnap végigjátszotta a meccset és nagyon penge volt), Alba sérülése esetén(ami benne van a pakliban, elég üvegcsontú) meg átmehet balra.
Gyengének nem mondanám a hollandokat, de minden idők legfiatalabb VB kerete a mostani. Abban egyetértek hogy elég rutintalanok, viszont a nagy része az egy bajnokságban/csapatban játszik, az összeszokottság nem nagyon jelenthet gondot, meg ott van nekik van Gaal. Ez a mostani fiatal mag szerez itt egy kis rutint, és Hiddink kihoz belőlük egy olyan csapatot ami tönkreveri Európát, hatalmas potenciál rejlik a hollandokban, a "következő Belgium" lehet a későbbiekben.

A spanyoloknál örülök Torresnek, és remélem Dave lesz a kezdő bekk, akármelyik oldalon, megérdemelné ilyen szezon után.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: VB 2014 - Brazília

#788 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Sajnos van Aanholt a keretszűkítés áldozata lett, és nem lesz ott Brazíliában. :( Akik jobban értenek a hollandokhoz mondták, hogy nem látnak esélyt arra hogy bekerül a 23-as keretbe, sajnos igazuk lett.

Az utóbbi 10 év leggyengébb holland csapatának tűnik a mostani.. A védelem csupa ismeretlen játékosból áll, ráadásul nincs összeszokott négyes. A középpályán is vannak gondok. A támadószekcióban vannak rutinos rókák(Kuyt, van Persie, Hunter, Robben) de ha a csapat többi része nem működik akkor úgy járnak mint két éve az EB-n.

Közben a spanyolok is kihirdették a keretüket, Torres bennragadt Negredo és Llorente kárára. Villa és Torres mellett igazából csak a rutin szól, előbbi két csatárnak jobb szezonja volt a City-ben és a Juventusban.

Kimaradt Carvajal és Alberto Moreno is. Így két jobbhátvéd(Azpi, Juanfran) és egy balhátvéd(Jordi Alba) van csak a keretükben, valószínűleg Dave lesz az első számú jóbb bunkó(tegnap végigjátszotta a meccset és nagyon penge volt), Alba sérülése esetén(ami benne van a pakliban, elég üvegcsontú) meg átmehet balra.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: VB 2014 - Brazília

#789 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

rafanadal írta:
Shady60 írta:Oroszországgal csak én szimpatizálok :D ?
4 óra múlva megmondom élőben a stadionból, hogy mennyire érdemes szimpatizálni velük.

Norvég-Orosz
Nézem én is. Jó szurkolást neked :)
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: VB 2014 - Brazília

#790 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Shady60 írta:Oroszországgal csak én szimpatizálok :D ?
4 óra múlva megmondom élőben a stadionból, hogy mennyire érdemes szimpatizálni velük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: VB 2014 - Brazília

#791 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Oroszországgal csak én szimpatizálok :D ?
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#792 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sajnos van Aanholt a keretszűkítés áldozata lett, és nem lesz ott Brazíliában. :( Akik jobban értenek a hollandokhoz mondták, hogy nem látnak esélyt arra hogy bekerül a 23-as keretbe, sajnos igazuk lett.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB 2014 - Brazília

#793 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Николаевич írta:
marknagy írta:Hawking kiszámolta az angolok esélyeit a VB-n:
http://index.hu/tech/2014/05/29/stephen ... est_rugni/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem akarok tiszteletlen lenni, Hawking zseniális forma(olvastam tőle egy-két könyvet, nehezen érthető de nagyon érdekes), de ez elég nagy marhaságnak tűnik.
Szerinte a 4-3-3-as formáció a legjobb a csapatnak. Azt is kiszámolta, hogy a piros mez jobb, mint a fehér, és a szőkéknek kellene a tizenegyeseket rúgni.


Csak az a baj hogy nem igazán játszanak az angolok 4-3-3-ban(az utóbbi 1-2 meccsen próbálkoztak a Liverpool-ra építve ezt játszani, de az nem igazi 4-3-3, inkább 4-3-2-1). A "piros mez jobb mint a fehér" nagy kérdőjel.. A szőkékről meg annyit, hogy a 23-as angol keretben két szőke játékos van, Joe Hart és (kis jóindulattal) Luke Shaw.

Megpróbáltam kibogarászni a képletet, de nem látom benne a logikát. A tizenegyesek megjósolhatatlanok, sokszor külső körülményen múlik(Terry), nincs értelme számolgatni az esélyeket.
Az a gond hogy a végső esélynél elfelejtett beszorozni 0-val a végén, mivel a Hodgson-axióma miatt, ezt is bele kell számolni a képletbe.
One ball to rule them all!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: VB 2014 - Brazília

#794 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Az is sokatmondó, hogy Anglia nem nyert VB-t, amióta számolgatja az esélyeket. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: VB 2014 - Brazília

#795 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:Hawking kiszámolta az angolok esélyeit a VB-n:
http://index.hu/tech/2014/05/29/stephen ... est_rugni/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem akarok tiszteletlen lenni, Hawking zseniális forma(olvastam tőle egy-két könyvet, nehezen érthető de nagyon érdekes), de ez elég nagy marhaságnak tűnik.
Szerinte a 4-3-3-as formáció a legjobb a csapatnak. Azt is kiszámolta, hogy a piros mez jobb, mint a fehér, és a szőkéknek kellene a tizenegyeseket rúgni.


Csak az a baj hogy nem igazán játszanak az angolok 4-3-3-ban(az utóbbi 1-2 meccsen próbálkoztak a Liverpool-ra építve ezt játszani, de az nem igazi 4-3-3, inkább 4-3-2-1). A "piros mez jobb mint a fehér" nagy kérdőjel.. A szőkékről meg annyit, hogy a 23-as angol keretben két szőke játékos van, Joe Hart és (kis jóindulattal) Luke Shaw.

Megpróbáltam kibogarászni a képletet, de nem látom benne a logikát. A tizenegyesek megjósolhatatlanok, sokszor külső körülményen múlik(Terry), nincs értelme számolgatni az esélyeket.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: VB 2014 - Brazília

#796 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Hawking kiszámolta az angolok esélyeit a VB-n:
http://index.hu/tech/2014/05/29/stephen ... est_rugni/" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: VB 2014 - Brazília

#797 Hozzászólás Szerző: royston »

Nah akkor Van der Vaart vb-je is ugrott :(
Csípem a hollandokat nekik,az angoloknak és a franciáknak szurkolok.
Mivel Strootman már régebben kidölt+VdV most,eléggé meggyengült az oranje kp-ja :(
Más:röviden az esélyesekről
Brazília:hazai torna,játékoskeret az egyik legjobb,az edző a legideálisabb hozzájuk.Egyedül az kérdés hogy a teherrel hogy fognak megbírkózni(Vb cím vagy bukás)
Németország:Nem lennének rosszak ,csak mindig van egy de...Most is lesz sztem(max elődöntőt érzek bennük)
Spanyolország:Hasonlóan erős keret mint a braziloké(sőt),edző nagyon jó,kulcsjátékosok viszonylag jó idény.Azonban kezdik őket kiismerni és elöl Costa sérülése miatt nem hiszem hogy jó formában lesz a jövőbeni igazolásunk(?)Azért korábbi tornákon Villa lödözgette a gólokat.Ha meg Fabregas lenne legelől,akkor gyak.csatár nélkül állnak fel.
Argentína:Sztem sincs védelmük,bármelyik kh-kettős lesz kezdő,mindegyik hajlamos nagy hibákra.Fejben a kiélezett szituknál ők sem túl jók.Sabella nem tudni mit hoz ki belőlük milyen az összhang edző és játékosok között.Hiába Messi sztem max 4be jutnak.
Olaszország:Tudom hogy tornacsapat meg minden de én nem érzem őket erősnek most a Vb címhez.A védelem az gyakorlatilag megegyezik a juve védelmével,a kp-n még mindig Pirlon múlik hogy élet vagy halál,elöl meg Balotellit ismerjük :)Vagy lövi a gólokat és tarthatatlan,vagy húzza lefelé az egész csapatot.Idén nem is volt túl jó szezonja.Amúgy az durva hogy sztem egy 37 éves Totti még lazán beférne ebbe a kezdőbe.
Franciao:Sztem egységesebbek mint négy vagy akár 2 éve,Deschamps-al jól kijön a keret,nevek alapján jó a csapat is(sztem argentínoknál is erősebb),nagyon kíváncsi leszek mit tudnak kihozni magukból.
Hollandia:Ismét egy fiatal sikerre éhes csapat ahol a rutinos rókákkal együtt vagy nagy dolgokat érhetnek el,vagy akár még a csoportot sem élhetik túl.Hátul ismét nem valami veretesek,de ha elöl rúgdossák Persie-ék a gólokat ez talán még bele is férne.Ugyanazt gondolom náluk is mint az argentínoknál,kicsit orrnehéz a keret.Nem merném őket tippelni.
Anglia:hááát bízom bennük mint mindig :) De a csoprtból továbbjutás is borzalmasan nehéz lesz.Bár most a közvélemény nem rak terhet rájuk,a keret is gyengébb mint 4 éve volt.Talán Hart révén megvan a biztos kezdőkapus,a védelembe ugyan van egy Cahill aki klasszis sztem posztján de a szélsőhátvéd poszt megint nem túl veretes,igaz nincs is nagyon kiből válogatni.Cole keveset játszott idén,nem is vitték ki.Mind Johnson,mind Baines kevés sztem arra a posztra.kp-ra Lamps,Gerrard utolsó nagy tornája,mellettük fiatalok szerepelnek,kíváncsi vagyok milyen leszaz a csapatrész.És hát Rooney...Meglátjuk,nem várok tőlük sokat de mivel a kedvenc válogatottam lesz,szorítok nekik.
Portugália:C Ronaldo és más senki.Egy játékos nem fog elvinni egy csapatot a vb-címig ez biztos,8ba bent lehetneksztem az a max...
És Belgium:Sötét lovak a belgák,senki sem tudja hogy mire is lesznek képesek,nevek alapján első 4 sem elképzelhetetlen.Hihetetlenül fiatal és tehetséges gárda nagyobbrészt,ha mostnem is de sztem 2016-2018 ra nagy esélyesei lehetnek akármelyik tornának.Személy szerint csodálkoznék ha nem nyernének vmit ezzel a generációval.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#798 Hozzászólás Szerző: Chester »

Costanak két hét pihenőre van szüksége a hírek szerint, a spanyolok első meccse 18 nap múlva lesz. K*rvára remélem hogy nem siettetik el a visszatérését, röhögve kéne továbbjutniuk a csoportból nélküle is. Természetesen az aggodalmam addig áll fenn amíg 100% hogy nem a mi játékosunk lesz, utána lesérülhet, de addig ne. :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: VB 2014 - Brazília

#799 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... ya-2337675

Ez a Klinsmann is teljesen megőrült, hogy lehet egy Donovant kihagyni egy USA válogatottból?! Idióta, pedig miatta drukkoltam volna az USA-nak.

Lars Bendernek meg ugrott a VB-je, megsérült. Eddig Svenre volt jellemző a rengeteg sérülés [most is az elvileg], de ebben a szezonban Lars is egyre többször sérül meg. Most már értem miért akarja ennyire megvenni Wenger...
Biztos nagy műkincskedvelő :D Készíti az Európai cseréphadsereget :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: VB 2014 - Brazília

#800 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... ya-2337675" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez a Klinsmann is teljesen megőrült, hogy lehet egy Donovant kihagyni egy USA válogatottból?! Idióta, pedig miatta drukkoltam volna az USA-nak.

Lars Bendernek meg ugrott a VB-je, megsérült. Eddig Svenre volt jellemző a rengeteg sérülés [most is az elvileg], de ebben a szezonban Lars is egyre többször sérül meg. Most már értem miért akarja ennyire megvenni Wenger...

Lezárt