Tippverseny 2013/14

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Tippverseny 2013/14

#2941 Hozzászólás Szerző: gerawba »

update:

Szerencsére már meg is van a jövő évi szervező, innentől kezdve vmilan1 nickű szurkolótársunk a felelős a tippverseny lebonyolításáért, ha valami gondotok van (nem jó pontszám stb.) neki írjatok majd!

Köszönjük!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Tippverseny 2013/14

#2942 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Lassan kezdődik a Premier League, vele pedig - remélhetőleg - párhuzamosan a Tippverseny is.

A következő szezon tippversenyének levezetése sajnos nem fog beleférni az időmbe, egyetem mellett gyakornok is leszek egy szoftverfejlesztő vállalatnál, úgyhogy teljesen esélytelen, hogy normális időközönként tudjak tabellát rakni, meg, hogy az egésszel foglalkozni tudjak kellő mennyiségű időt.

Ettől függetlenül remélem nem marad el a pontvadászat, mert én is szívesen tippelnék, plusz valószínűleg a Magyar Chelsea Szurkoló Klub jóvoltából ismét a klubhoz kapcsolódó nyeremények várnának a legjobb tippelőkre, no meg egy elég hangulatos verseny, ami szorosan összefonódik kedvenc csapatunk mindennapjaival.
Úgyhogy, a lényeg:

Ha valaki kedvet és elég energiát érez ahhoz, hogy lebonyolítsa a jövő évi tippversenyt, akkor az kérem keressen meg privátban, amiben tudok segíteni fogok neki, ne hagyjátok elveszni ezt a már egész szép kis hagyományokkal büszkélkedő versenyt.

Minden érdeklődőt szívesen várok, azt hiszem nyugodtam állíthatom, hogy rengeteg fórumozó társunk lenne hálás érte!

(ebbe a topikba is írhattok)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Lezárt