Konföderációs Kupa 2013

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#261 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

gerawba írta:Huhh, ezek a spanyoloktól mit fognak kapni ha azok legalább egy 40%-on pörögnek. :shock: :D

Labdabirtoklás lesz komoly, ha Nigéria ellen 30-70%-re állnak, akkor Iniestáék ellen lehet, hogy csak egyszámjegyű lesz :D

Az a poén ha Nigéria is egy kicsivel komolyabban venné akkor nem 3-0 lenne most hanem 8-0.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Konföderációs Kupa 2013

#262 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Huhh, ezek a spanyoloktól mit fognak kapni ha azok legalább egy 40%-on pörögnek. :shock: :D

Labdabirtoklás lesz komoly, ha Nigéria ellen 30-70%-re állnak, akkor Iniestáék ellen lehet, hogy csak egyszámjegyű lesz :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Konföderációs Kupa 2013

#263 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Tahiti's Starting XI vs Nigeria :

5 Players from the same family
3 Unemployed
2 Factory workers
Goal keeper is a Driver

:D :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konföderációs Kupa 2013

#264 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

FireWhisper írta:Tahiti kapusa rosszabb mint Valdes :shock:
Nem!

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#265 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

Tahiti kapusa rosszabb mint Valdes :shock:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Konföderációs Kupa 2013

#266 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szegény Tahiti... :(
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Konföderációs Kupa 2013

#267 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tahiti meccseiről csak összefoglaló lesz, meg sok meccset csak felvételről fognak adni, asszem' a bronzmeccs is ilyen lesz.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Konföderációs Kupa 2013

#268 Hozzászólás Szerző: almos »

A mai meccset nem közvetiti a tv?
LAMPARD#8

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#269 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

langidave írta:
ChesterB írta:Ez így van, ő az a fajta kommentátor, aki a hátérinfókat tömi az arcodba, és túl sokat beszél. nem Knézy, de még mindig nem egy Méhes, vagy a régi Hajdu B.
Szombaton azért én szakadtam Knézyn, amikor előadta, hogy a Nigériaiak tipikus afrikaiak :D épphogy azt nem tette hozzá, hogy köcsög fekák :lol:
Ne legyen félreértés, nem akarok senkit se megsérteni, de szó ami szó bíztos az az 5000 euró nem kajára kell ezeknek a primitív embereknek :D
-=Kék vér=-

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Konföderációs Kupa 2013

#270 Hozzászólás Szerző: langidave »

ChesterB írta:Ez így van, ő az a fajta kommentátor, aki a hátérinfókat tömi az arcodba, és túl sokat beszél. nem Knézy, de még mindig nem egy Méhes, vagy a régi Hajdu B.
Szombaton azért én szakadtam Knézyn, amikor előadta, hogy a Nigériaiak tipikus afrikaiak :D épphogy azt nem tette hozzá, hogy köcsög fekák :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Konföderációs Kupa 2013

#271 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Keppi írta:
cech19960320 írta:Az utolsó mondatot komolyan gondoltad?? XDDD
Én is utálom a kis férget, de attól még tényleg jó játékos.
jó.... de Martinez azért jobb :wink: ...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Konföderációs Kupa 2013

#272 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezek azt is megtehetik, hogy vkp nélkül állnak ki, mert Buszkeccnek sem volt tegnap semmi dolga, rém gyenge volt ez az uruguayi csapat. Ahelyett, hogy örültek volna, ha néha-néha hozzájuk került a labda, két passz után visszaadták a spanyoloknak. Visszatérve a spanyolokra, olyan védekezésük van, a sok mozgékony törpe úgy le tudja zárni a területet két másodperc alatt, hogy ott csak úgy juthatnának át, ha ugyan úgy passzolgat az ellenfél, ahogy ők. Buszkecc is szvsz azért kezdhet mert magas, és jól fejel, mert dolga a posztja szerint alig van. Mint vkp Martínez jobb szerintem, de náluk az számít, ki hogy passzol, és abban a katalán a jobb.

Hihetetlen, hogy egy Pedro vagy Fabregas lenyomhat egy akármilyen szar szezont, a válogatottban k.rva jól játszanak, ennyire válogatottat nem láttam összeszokva, holott ugye ezt is két különböző edző rakta össze. A támadó játékuk és a sok passz még mindig unalmas nekem, viszont a védekezésük az lenyűgöz. Kíváncsi vagyok, hogy egy komolyabb csapat ellen hogy fog működni, mondjuk egy hazai környezetben játszó Brazília ellen.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs Kupa 2013

#273 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Szerintem honosítsunk be néhány spanyol játékost, a magyar válogatottnak el kél az erősítés! :)
One ball to rule them all!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Konföderációs Kupa 2013

#274 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Vicc, hogy Busquets kiszorította Tourét..Azóta az elefántcsontparti a posztján a világ egyik legjobb..Nem összehasonlítható..
Busquets jobban illik a képbe... Szóval jobban tud passzolgatni Piquével...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Konföderációs Kupa 2013

#275 Hozzászólás Szerző: Chester »

gerawba írta:Azért hülye, mert egy ManCity-s Silva, Chelsea-s Mata, Arsenal-os Cazorla, Bayern-es Martínez helyett egy Barca-Barca-Barca triónak szavaz bizalmat? :D Esetleg közbeékelve egy Sevilla játékossal? Meg hátul is az összeszokott Real-Real-Real-Barca-Barca-t favorizálja? :lol: Ebben a kérdésben is lehetne gondolkodni... Jó, hogy Barcásokat játszat, amikor a spanyol válogatott játéka nagyon hasonló az övékéhez...
Nekem az az egy bajom, hogyha semmi esélye nincs még egy Dave-nek is bekerülni ebbe a csapatba, meg alapból is ugye ők a legerősebbek, akkor minek kell meghívnia egy ilyen hosszú szezon után Matát, Torrest meg Dave-et? Mata 10 percet kapott tegnap, ezért fölösleges kihívni, megint kifacsart embereket fogunk visszakapni, ráadásul kulcsjátékosokat is kivittek tőlünk.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#276 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Vicc, hogy Busquets kiszorította Tourét..Azóta az elefántcsontparti a posztján a világ egyik legjobb..Nem összehasonlítható..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Konföderációs Kupa 2013

#277 Hozzászólás Szerző: béla »

Ahogy megláttam,a fórum kezdőlapján,hogy marknagy írt,már akkor el tudtam volna mondani,hogy mit írt :D
De amúgy gerawba ugyan ez volt éjszaka :DD

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Konföderációs Kupa 2013

#278 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Blueflag írta:Nem normális ez a Del Boszke bzdmg... Cazorla és Mata pazar szezont futottak, erre berakja ezt a rakás gyökér barcást, akik árnyékuk önmaguknak. Arbeloa vs Azpi nálam sem egyértelmű, mindkettő tele van hibával, nyílván a Chelsea-kötődésem miatt Azpit mondanám, de egyébként nagyjából ugyanannyit tudnak. A Fabregas-Soldado-Pedro hármas röhejes, és nem Soldadoval van bajom, hanem a másik kettővel... persze egy Soldado-Torres cserét is várok a félidő környékén, de Soldado legalább jó csatár.

Buszkecc meg egy nulla, csak rá is igaz a Messi effektus... ahogy a hobbit béna csapatok béna játékosainak rúgja ötösével a gólokat, úgy Buszkecc bénákat tartóztat fel aránylag jól... persze csak két olyan hempergés között, ahol leütközték a vállánál, ő pedig az arcához kapott. Olyan messze van a klasszis szinttől ez a féreg, hogy ihajj, és ha nem egy ilyen vadbarom lenne az edző, akkor Javi Martinezt preferálná. Kár is hipsterkedni, és belemagyarázni Buszkeccbe a focistát, mert nem az.

Na mindegy, szerintem én is elalszom ezen, láttam elég El Clásicót idén.
Egyáltalán átgondoltad hogy mit írtál a 2. bekezdésben? Busquets olyan szinten klasszis hogy 20 évesen Yaya Tourét és Keitat szorította a padra, és Song mellette egy 15 éves játékos tudására emlékeztet. Szinte soha nem veszít labdát, mert a Bacában ő fedezi a legjobban azt és ő passzol a legpontosabban is. Emellett ő fut a legtöbbet meccsenként a ligában stb. Ha több edző is mint Del Bosque, Pep és Tito is őt preferálta az jelent valamit. Ráadásul Bosque Senna helyére tette be, ami nagy szó volt hisz az EB-n is fontos játékos volt, de meglépte és neki lett igaza.

Messi effektus BL döntőkön gólt lőni?
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Konföderációs Kupa 2013

#279 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Én csak az első félidőt tudtam nézni, mivel meguntam a tiki-takát. Pedro tényleg nem volt rossz, de elhitte, hogy ő az Isten, amikor egy hatalmas nagy makk volt a gólja. Soldaldót tovább kezdetném, Torresnél és Villánál is jobb jelenleg. Busquets meg egy nyomorék nehogy már itt elkezdjétek isteníteni.. Csak azért kerül be, mert barcás, miközbe egy Arteta kétszer annyit ér. Szerencsétlen Mata látom kapott tíz percet..És mostmár Silva sincs bent a kezdőben, mint tavaly az EB-n, nagyban hozzájárult a győzelemhez, igaz, elég felemás szezont futott, és nem volt kiemelkedő. De akkor kérdem én, hogy mért nem Mata kezd? Jobb szezont futott, mint tavaly Silva, és Pedrónál is sokkal jobb.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Konföderációs Kupa 2013

#280 Hozzászólás Szerző: Keppi »

cech19960320 írta:Az utolsó mondatot komolyan gondoltad?? XDDD
Én is utálom a kis férget, de attól még tényleg jó játékos.
:)

Lezárt